v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3ª LIGA O-PIE (MADRID) + 3ª LIGA ESCOLAR MADRID (BOADILLA)->Entries by clubs  (number of entries: 381)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Herradas Martín SusanaD-40Individuals/No club
2.Asanza Izquierdo Sonia2057766D-40Individuals/No club
3.Cobas Freire Jose ManuelH-EIndividuals/No club
4.Abella DanielH-EIndividuals/No club
5.Gil Rodriguez Antonio1396902H-EIndividuals/No club
6.Maácz FruzsinaH-EIndividuals/No club
7.Abella AndresH-EIndividuals/No club
8.Lastra Asanza Inés2010442OPEN AMARILLOIndividuals/No club
9.Gil EstefaniaOPEN ROJOIndividuals/No club
10.Llopis Vicente1410448OPEN ROJOIndividuals/No club
11.Jimenez Lopez Enrique2023663OPEN ROJOIndividuals/No club

A.D.NEMUS
1.Taylor Julia7202289D-EA.D.NEMUSSpain

Alabarda-O
1.Martín Martinez Blanca2044255D-10Alabarda-OSpain
2.Martin Martinez Mª Victoria2044298D-10Alabarda-OSpain
3.Garrido Contreras Ariadna341168D-12Alabarda-OSpain
4.Toledo Navarro Patricia1403169D-12Alabarda-OSpain
5.Yllan Ortiz Elena2050375D-14Alabarda-OSpain
6.Toledo Navarro Ana Isabel7201354D-16Alabarda-OSpain
7.Rojas Jimenez Elena2542590D-21AAlabarda-OSpain
8.Jimenez Baena Mercedes2014906D-35Alabarda-OSpain
9.Garcia Perez MAR9200108D-50Alabarda-OSpain
10.Rojas Jimenez David2024321H-18Alabarda-OSpain
11.Soto Huguet Manuel Ignacio340822H-21BAlabarda-OSpain
12.Yllan Berrocal Pedro2050376H-40Alabarda-OSpain
13.Cuevas Alonso Sergio2024236H-40Alabarda-OSpain
14.Rodriguez Hernandez Antonio2067600H-40Alabarda-OSpain
15.Escudero Sánchez Eduardo2024230H-45Alabarda-OSpain
16.Cobas José Luis1399929H-55Alabarda-OSpain
17.Garrido De La Torre Israel1407463H-EAlabarda-OSpain
18.Rojas Aviles Angel1399007H-EAlabarda-OSpain

Asoc.Deportiva Murciana de Carreras de Orientacion en la Naturaleza
1.Mayol Viúdez Paula306249D-21AAsoc.Deportiva Murciana de Carreras de Orientacion en la NaturalezaSpain
2.Mayol Clemente Pedro1201026H-35Asoc.Deportiva Murciana de Carreras de Orientacion en la NaturalezaSpain

BOADILLAVENTURA
1.Fernandez Izquierdo Silvia2024253D-40BOADILLAVENTURASpain
2.Rodríguez Gil Carlos Bernardo2057737H-35BOADILLAVENTURASpain
3.Gómez Gómez Jesús2010318H-55BOADILLAVENTURASpain

BOM
1.Murua Brasero Miguel Angel216384H-55BOMSpain
2.Rica Camara Miguel Ángel981589H-55BOMSpain

C.D.B. Malarruta
1.Horn Af Aminne LauraD-10C.D.B. MalarrutaSpain
2.Prieto Del Campo Maria9180698D-21AC.D.B. MalarrutaSpain
3.Del Campo Campos Cristina2016938D-35C.D.B. MalarrutaSpain
4.Alonso Fernández Yaiza María2013917D-35C.D.B. MalarrutaSpain
5.Garcia Garcia Mercedes2016906D-35C.D.B. MalarrutaSpain
6.Seward Kay2057672D-40C.D.B. MalarrutaSpain
7.Fernández Molina María Carmen2024295D-40C.D.B. MalarrutaSpain
8.Martin Iglesias Mª Jose2016884D-EC.D.B. MalarrutaSpain
9.Barthelemy Maud2021469D-EC.D.B. MalarrutaSpain
10.Díaz Fernández Darío2020185H-10C.D.B. MalarrutaSpain
11.Díaz Fernández Samuel2024243H-14C.D.B. MalarrutaSpain
12.Wirén Gustav2062056H-16C.D.B. MalarrutaSpain
13.Amaya Garcia Xavier1399997H-35C.D.B. MalarrutaSpain
14.Siguenza Clemente Jaime2024289H-35C.D.B. MalarrutaSpain
15.Duran Garcia Miguel Angel2016922H-35C.D.B. MalarrutaSpain
16.Frecentese Lozano Álvaro2016882H-35C.D.B. MalarrutaSpain
17.Horn Gustaf341112H-40C.D.B. MalarrutaSpain
18.Díaz Caro Angel2023693H-40C.D.B. MalarrutaSpain
19.Seward David37992H-45C.D.B. MalarrutaSpain
20.Wirén Mikael2062054H-45C.D.B. MalarrutaSpain
21.Prieto Garcia Jose Manuel2016893H-45C.D.B. MalarrutaSpain
22.Calderón Barreiro Sebastián2024335H-50C.D.B. MalarrutaSpain
23.Prieto Del Campo Alvaro9051295H-EC.D.B. MalarrutaSpain

C.D.E Rumbo Madrid Sanse
1.Lesartre Charlotte2024297D-35C.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
2.Gómez Soria Alberto2010625H-35C.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
3.Alvarez Berruezo Miguel1911967H-40C.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
4.Villares Enrique2024358H-45C.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
5.Castañares Sanchez Desiderio 352102H-50C.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
6.Pérez Castrejón Jose2016915H-EC.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
7.Gil Rodriguez Carlos2024309H-EC.D.E Rumbo Madrid SanseSpain
8.Martin Garcia Sara362224OPEN NARANJAC.D.E Rumbo Madrid SanseSpain

CDCEBE-BTT
1.García Ruiz Ana Isabel2053921D-50CDCEBE-BTTSpain
2.Garcia Madrid Ángeles224992D-50CDCEBE-BTTSpain
3.Balzategui Perez Juan Pablo349432H-40CDCEBE-BTTSpain
4.Plaza Álvarez Carmelo1399719H-50CDCEBE-BTTSpain
5.Báscones Huertas José Luis2024386H-50CDCEBE-BTTSpain
6.García Sáez Alberto2053942H-55CDCEBE-BTTSpain

Club de Orientación Valladolid
1.Tejero Rioseras Diego216375H-EClub de Orientación ValladolidSpain

Club de Orientación Via Plata
1.Casero Vidal Oscar403319H-21AClub de Orientación Via PlataSpain

Club Monte El Pardo
1.Losada Moreno Guadalupe2024391D-14Club Monte El PardoSpain
2.Fernández Leñador Cristina206015D-21BClub Monte El PardoSpain
3.Asanza Izquierdo Sonia2057766D-40Club Monte El PardoSpain
4.Para Martín Eva7003168D-45Club Monte El PardoSpain
5.Isasi Marín Josefa362239D-50Club Monte El PardoSpain
6.Alba Isasi María Teresa409181D-EClub Monte El PardoSpain
7.Moreno Zúñiga Guadalupe7200570D-EClub Monte El PardoSpain
8.Castilla Reyes Ana7003165D-EClub Monte El PardoSpain
9.Losada Moreno Gabriel427491H-10Club Monte El PardoSpain
10.Losada Moreno Rodrigo2024307H-12Club Monte El PardoSpain
11.Alba Isasi Pablo2016896H-12Club Monte El PardoSpain
12.Alba Isasi Carlos2045008H-16Club Monte El PardoSpain
13.Sanchez Gonzalez Bernardo7003166H-35Club Monte El PardoSpain
14.Ortega De La Rosa Javier2057642H-35Club Monte El PardoSpain
15.Morales Molero Ignacio José2024250H-35Club Monte El PardoSpain
16.Ortega De La Rosa Jesús2057862H-35Club Monte El PardoSpain
17.Alba Paredes José Vicente409205H-45Club Monte El PardoSpain
18.Perez Herrero Manuel225594H-45Club Monte El PardoSpain
19.Zafra Moises306344H-55Club Monte El PardoSpain
20.Bellisario Franceso210976H-60Club Monte El PardoSpain
21.Carretero González David1500338H-EClub Monte El PardoSpain
22.Perez De Luelmo Carmen2067579OPEN AMARILLOClub Monte El PardoSpain
23.Lastra Asanza Inés2010442OPEN AMARILLOClub Monte El PardoSpain
24.De Luelmo Orduña Isabel256113OPEN NARANJAClub Monte El PardoSpain

CLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓN
1.Gomez Martinez Susana352113D-55CLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
2.Guerrero Gadea Marcos2057696H-35CLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
3.Sanchez Rodriguez Raul2024252H-ECLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
4.Guerra Rodriguez Mario4612293OPEN AMARILLOCLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
5.Guerra Rodriguez David4612292OPEN AMARILLOCLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
6.Guerrero Navarro Daniel2043513OPEN AMARILLOCLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain
7.González Casañas Abraham362108OPEN ROJOCLUB NAVALCARNERO ORIENTACIÓNSpain

CLUB NORDESTE ORIENTACION
1.Blanco Gonzalo Ramón2024210H-21ACLUB NORDESTE ORIENTACIONSpain

Club O-Charlies Orienta-T
1.Ramos Martín LauraD-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
2.Velasco Gomez CeliaD-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
3.Santos Martin RocíoD-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
4.Muñoz Rodriguez SandraD-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
5.Santos Martín GemaD-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
6.Puerro Corral Alba2050373D-21BClub O-Charlies Orienta-T Spain
7.Márquez Herradón Eva2045064D-35Club O-Charlies Orienta-T Spain
8.López Chaves CarolinaD-EClub O-Charlies Orienta-T Spain
9.Zorrilla Olías Rodrigo2067601H-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
10.Rodriguez Cuesta DanielH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
11.Feito Sanchez AdrianH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
12.MUÑOZ RODRIGUEZ ANGELH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
13.RAMOS MARTIN ANGELH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
14.Alcorlo Canencia MarcosH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
15.Gonzalez Galán DanielH-10Club O-Charlies Orienta-T Spain
16.Rodriguez Cuesta VictorH-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
17.ESCUDERO RODRIGUEZ MARIOH-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
18.RAMOS MARTIN DANIELH-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
19.Zorrilla Olías Gonzalo2054692H-12Club O-Charlies Orienta-T Spain
20.Alcaide Fernández AgustinH-21BClub O-Charlies Orienta-T Spain
21.Rubio Polo Ivan2050372H-21BClub O-Charlies Orienta-T Spain
22.Lopez Aguilar Alejandro2043582H-21BClub O-Charlies Orienta-T Spain
23.Fernandez Arellano Jose Carlos2010866H-35Club O-Charlies Orienta-T Spain
24.Prieto Jimenez Adrian1407500H-35Club O-Charlies Orienta-T Spain
25.Elez Fernandez Carlos2054685H-40Club O-Charlies Orienta-T Spain
26.Zorrilla Manzano Luis Antonio2045021H-50Club O-Charlies Orienta-T Spain
27.Martínez Porteros Francisco2050354H-60Club O-Charlies Orienta-T Spain
28.González Delgado Antonio2010759OPEN NARANJAClub O-Charlies Orienta-T Spain

CLUB ORIENTACIÓN GUADALAJARA
1.Muñoz Genovés Francisco José2069940H-40CLUB ORIENTACIÓN GUADALAJARASpain
2.Ruiz Jiménez Jorge206332OPEN AMARILLOCLUB ORIENTACIÓN GUADALAJARASpain

Club Sotobosque
1.Saz Segovia Sara2043559D-21AClub SotobosqueSpain
2.Arroyo Susana351919D-35Club SotobosqueSpain
3.San Juan de Castro Azucena2016845D-35Club SotobosqueSpain
4.Robles Pagan Jose Manuel2016875H-35Club SotobosqueSpain
5.Saz Alcubierre Luis Fernando2043560H-50Club SotobosqueSpain
6.Amores Fuste Julian2024346H-50Club SotobosqueSpain
7.Herranz Sanrillán EugenioH-55Club SotobosqueSpain

COLMENAR
1.Herranz Pastora Clara341107D-10COLMENARSpain
2.Peñarando Marquez Paula2024316D-12COLMENARSpain
3.Alonso Ruiz Diana2050352D-14COLMENARSpain
4.Mardomingo Serrano Ana2057745D-18COLMENARSpain
5.Maácz Fruzsina341160D-21ACOLMENARSpain
6.Couto Corral Imilce439215D-21ACOLMENARSpain
7.Merino Sánchez Beatriz2024275D-21BCOLMENARSpain
8.Pérez García Blanca341120D-21BCOLMENARSpain
9.Mardomingo Serrano Paula2057899D-21BCOLMENARSpain
10.Campano Castellanos María Elena2016913D-35COLMENARSpain
11.Aguilera Sanchez Sandra9021004D-35COLMENARSpain
12.Astigarraga Suarez Nekane2024299D-35COLMENARSpain
13.Manjón Torres Ana2056337D-40COLMENARSpain
14.Sintas Martinez Ana Mª2054689D-45COLMENARSpain
15.Pastora Narciso Susana341110D-45COLMENARSpain
16.Berrocal Pariente Alicia2013908D-50COLMENARSpain
17.Serrano Alcol Nieves2016874D-50COLMENARSpain
18.Serrano Alcol Mªjose2057731D-50COLMENARSpain
19.Viqueira Andrea2010761D-ECOLMENARSpain
20.Herranz Pastora Tomás340919H-12COLMENARSpain
21.Cubillo Cubillo Alejandro341175H-12COLMENARSpain
22.Maácz Mihály341151H-12COLMENARSpain
23.Serrano Exposito Carlos341174H-12COLMENARSpain
24.Amores Herrero Marcos340807H-14COLMENARSpain
25.Martinez Oliver Luis1403111H-21ACOLMENARSpain
26.Gil Garcia Daniel1407483H-21ACOLMENARSpain
27.Cea Soriano Angel2024260H-21ACOLMENARSpain
28.Estraviz Triana Rodrigo1603415H-21ACOLMENARSpain
29.Gutierrez Serrano Jorge2016860H-21ACOLMENARSpain
30.Vicente Sanchez-MIgallon Manuel432968H-21ACOLMENARSpain
31.Sarmiento Carlos1470618H-21ACOLMENARSpain
32.Amorós Hoyos Roberto2013913H-21BCOLMENARSpain
33.López Martín Diego209767H-21BCOLMENARSpain
34.Oliver Sáez Jesus2024285H-35COLMENARSpain
35.Castillo Gomez Jose Carlos2024222H-35COLMENARSpain
36.Riaño Nuero Fermín2010587H-35COLMENARSpain
37.Serrano Alcol Juan Carlos2024218H-35COLMENARSpain
38.Perez Miranda Alberto2016916H-35COLMENARSpain
39.Pérez Martín Rafael1399996H-35COLMENARSpain
40.Diaz Bes Jorge341131H-35COLMENARSpain
41.Portillo Largacha Borja2043518H-35COLMENARSpain
42.Alonso Checa Juanjo7003164H-35COLMENARSpain
43.Sanchez Sanchez Jesus1470660H-40COLMENARSpain
44.Garcia Carrera Vicente2057851H-40COLMENARSpain
45.Cano-Cortes Cartagena Angel2054463H-40COLMENARSpain
46.Garcia-argudo Candelas Fernando249157H-40COLMENARSpain
47.Castanedo Gallardo Francisco2013902H-40COLMENARSpain
48.Lopez Pozuelo Javier2024204H-40COLMENARSpain
49.Maácz Miklós448969H-45COLMENARSpain
50.Alvarez Gonzalez Alejandro2057798H-45COLMENARSpain
51.Estraviz Castro Jose Angel1603402H-50COLMENARSpain
52.Gutiérrez Justo José Eugenio2016868H-50COLMENARSpain
53.Cermeño Hernandez Jose Manuel2016911H-50COLMENARSpain
54.Mardomingo Mardomingo Juan Jose2057894H-50COLMENARSpain
55.Oliver Navas Luis Emilio2024224H-60COLMENARSpain
56.Estraviz Triana Arturo1603383H-ECOLMENARSpain
57.Fernandez Casas David9101656H-ECOLMENARSpain
58.Cano-cortes Ruiz Alicia341145OPEN AMARILLOCOLMENARSpain
59.Cano-cortes Ruiz Carlota341142OPEN AMARILLOCOLMENARSpain
60.Viala Diaz Andres340918OPEN NARANJACOLMENARSpain
61.Perez Miranda David2024213OPEN NARANJACOLMENARSpain
62.Romero Sanchez Yolanda341115OPEN NARANJACOLMENARSpain
63.Martín-rubio Zamorano María Natalia2057863OPEN NARANJACOLMENARSpain

COMA
1.Nogueira De La Muela Luis241259H-ECOMASpain
2.Ruiz De La Herran Pidal Javier1403337H-ECOMASpain

COTA
1.Guanter Ávila Aitana2052348D-10COTASpain
2.Guanter Ávila Lucía2052351D-10COTASpain
3.Avila Jimenez Gemma439232D-40COTASpain
4.Miguel Pagazaurtundúa Pilar258087D-50COTASpain
5.Fernandez Liria Cristóbal1401518H-35COTASpain
6.Mahou García Luis403765H-35COTASpain
7.Mahou Miguel Daniel249076OPEN NARANJACOTASpain

E. D. ALCON
1.Sanchez Dorado Cosme1704071H-EE. D. ALCONSpain

Elección de Ruta
1.Correas Pedraza Irene2057847D-21BElección de RutaSpain
2.Lopez Sierra Sergio7201485H-21BElección de RutaSpain

EntreBalizas
1.Mayordomo Mernes Cristina501288D-21AEntreBalizasSpain
2.Mingorance Serrano Ignacio Javier501289H-35EntreBalizasSpain
3.García Bautista Lucía2063991OPEN AMARILLOEntreBalizasSpain
4.García Bautista María2064067OPEN NARANJAEntreBalizasSpain

ESCONDITE NATURE SPORT MADRID
1.Romón Jacob IsabelD-18ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
2.Silvestre Ferradal Henar1399918D-21AESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
3.Herranz Martín Mercedes2024341D-21AESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
4.Martín García Rosa256109D-21BESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
5.Oliva Bartolome Mar362276D-35ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
6.Bernardino Nuño Beatriz2043544D-35ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
7.Sancho Del Río María De Los Ángeles349431D-40ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
8.Jacob Gómez Maria Del Mar2043595D-45ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
9.Romón Jacob AlvaroH-14ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
10.Garcia Dengra Arturo426023H-21AESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
11.Gonzalez Izquierdo Jose Luis7201510H-21BESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
12.Serrano Molinero Javier2024371H-35ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
13.García Morales Jose Luis256111H-45ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
14.Serrano Molinero Ismael2024350H-EESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
15.Raimundo Valdecantos Javier2057713OPEN ROJOESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain

G.O.C.A.N.
1.Cobas Prado Antía2024304D-10G.O.C.A.N.Spain
2.Gonzalez Diaz Laura2023676D-14G.O.C.A.N.Spain
3.Blanco Díaz María Del Prado2024380D-40G.O.C.A.N.Spain
4.Reina Laso David239187H-21AG.O.C.A.N.Spain
5.Castrillón Urrea Cristian Camilo429632H-21BG.O.C.A.N.Spain
6.Parla Ramirez Tomas2023598H-35G.O.C.A.N.Spain
7.Fustes Jose2057634H-35G.O.C.A.N.Spain
8.Couceiro Coira Jose427456H-35G.O.C.A.N.Spain
9.Dinis Vizcaíno Pablo2015244H-40G.O.C.A.N.Spain
10.Cejudo Jose A.2056324H-40G.O.C.A.N.Spain
11.Gomez Rodriguez Juan Antonio209754H-55G.O.C.A.N.Spain
12.De Frutos Javier2024392H-60G.O.C.A.N.Spain
13.Jiménez Molina Santiago1301713H-EG.O.C.A.N.Spain
14.Prado Da Cruz Elena 9990095OPEN NARANJAG.O.C.A.N.Spain

IBERIA
1.Lumbreras Maria Teresa2024271D-35IBERIASpain
2.Cano Rodriguez Lourdes7201506D-EIBERIASpain
3.Pons Grau Vanessa7200561D-EIBERIASpain
4.del Canto Tino Francisco Javier7202232H-35IBERIASpain
5.Carpintero Perancho Rubén429657H-35IBERIASpain
6.Ruiz De Almiron JorgeH-35IBERIASpain
7.Alvarez Sancho Carlos1407477H-45IBERIASpain
8.Lopez Fabian2024270H-45IBERIASpain
9.Moreno Nieto Antonio1407453H-50IBERIASpain

Imperdible
1.García Bermejo Alicia1410450D-10ImperdibleSpain
2.Jimenez Espeso Elena403271D-12ImperdibleSpain
3.Feijoo Escudero Silvia427369D-21BImperdibleSpain
4.Azqueta Quemada Aize429571D-35ImperdibleSpain
5.Riaño Ribota Elena9200264D-40ImperdibleSpain
6.Herradas Martín SusanaD-40ImperdibleSpain
7.Saoner Arevalo Silvia2010753D-40ImperdibleSpain
8.Cascales Nicolás Maria Jesús2057868D-45ImperdibleSpain
9.Pérez Riofrío Ana Belén9603346D-EImperdibleSpain
10.Halbach Larrauri Alejandro2057836H-10ImperdibleSpain
11.Minguez Saoner Mario40643H-14ImperdibleSpain
12.Fernandez Cascales Javier2020135H-18ImperdibleSpain
13.Valente Barrera Jorge336907H-18ImperdibleSpain
14.Chousa Esteban Enrique1404326H-21AImperdibleSpain
15.Valente Hernandez Juan Pedro881188H-35ImperdibleSpain
16.Chousa Alvarez Urbano7201535H-35ImperdibleSpain
17.Lorenzo Yustos Hector9200268H-35ImperdibleSpain
18.García-catalán Simón Ramón9603360H-35ImperdibleSpain
19.Halbach Daniel1407474H-35ImperdibleSpain
20.Jimenez Jesus7202495H-35ImperdibleSpain
21.Fernández Arriaga José Feliciano2020335H-35ImperdibleSpain
22.Gonzalez Salamanca Carlos7201533H-35ImperdibleSpain
23.Cabeza Garcia Miguel2024263H-35ImperdibleSpain
24.Morales Mascaraque Roberto981436H-35ImperdibleSpain
25.Galan Gallego David427312H-EImperdibleSpain
26.Muniz Gracia Abraham7003251H-EImperdibleSpain
27.Carrilero Garcia David981528H-EImperdibleSpain
28.Fuente Sánchez Pedro7202230H-EImperdibleSpain
29.Montes Ramos Ramiro7003246H-EImperdibleSpain
30.Jimenez Espeso LucasOPEN AMARILLOImperdibleSpain

KOB Sokol Pezinok
1.Hrašnová Katarína416565D-EKOB Sokol PezinokSlovakia

LOS ÁNGELES ORIENTACIÓN
1.Tejeda Martín Carlos2020318H-21ALOS ÁNGELES ORIENTACIÓNSpain
2.Somoza Martinez Fernando Jose2030966H-35LOS ÁNGELES ORIENTACIÓNSpain

Los aventureros
1.Díaz Ruiz IkerD-ELos aventurerosSpain
2.Díaz Vargas JavierH-ELos aventurerosSpain

Madrid K-Wen Orientacion
1.Lopez Lazaro Santiago2024370H-18Madrid K-Wen OrientacionSpain
2.Lopez Lara Antonio7120755H-55Madrid K-Wen OrientacionSpain

MANZANARES-O
1.González Ballesteros José Antonio243566H-45MANZANARES-OSpain

Maximus
1.Beketova Iryna2010457D-EMaximusSpain
2.Chystyakova Eugenia1007806D-EMaximusSpain
3.Lyubomirov Nikolov Kiril9005555H-EMaximusSpain
4.Borislavov Yulian9101007H-EMaximusSpain

NAVALCÁN- O
1.Lopez Uzquiano Patricia7201477D-21BNAVALCÁN- OSpain
2.Vidal Lopez Pepe7201513H-21ANAVALCÁN- OSpain
3.Muñoz Bardera Diego2056773H-21ANAVALCÁN- OSpain

Navaleno
1.Zarza Ramos Guadalupe2010133D-35NavalenoSpain
2.Gracia Castillo Jesus M.424854H-35NavalenoSpain
3.Chivite González Santiago424847H-35NavalenoSpain
4.Martín Franco Ricardo2010149H-35NavalenoSpain

ORIENTA-GETAFE
1.Alonso Osuna Loreto2020069D-12ORIENTA-GETAFESpain
2.Serrano Zamora Irene2057801D-21BORIENTA-GETAFESpain
3.Blázquez Baos Belén2023603D-35ORIENTA-GETAFESpain
4.Osuna Zamora Raquel7201478D-35ORIENTA-GETAFESpain
5.Regueiro Moreno Luisa249084D-40ORIENTA-GETAFESpain
6.Garcia López Alicia2077093D-40ORIENTA-GETAFESpain
7.Prada Cazorla Ana María2054707D-45ORIENTA-GETAFESpain
8.Belinchón Martínez Elisa2021459D-45ORIENTA-GETAFESpain
9.garrido hens eva2010975D-EORIENTA-GETAFESpain
10.Pozo Prada Juan Manuel2023673H-12ORIENTA-GETAFESpain
11.Delgado Garcia Ángel2054668H-12ORIENTA-GETAFESpain
12.Barcia Belinchón Enrique2023631H-12ORIENTA-GETAFESpain
13.Barcia Belinchón Jorge2010872H-12ORIENTA-GETAFESpain
14.Arroyo Arroyo Raul348146H-21AORIENTA-GETAFESpain
15.Troncoso Regueiro Jaime2006969H-21AORIENTA-GETAFESpain
16.Pérez Garrigues Ricardo7201484H-21BORIENTA-GETAFESpain
17.Zoco Lus Iker2057884H-21BORIENTA-GETAFESpain
18.Pablos Ramírez Jesús2023688H-35ORIENTA-GETAFESpain
19.Alonso Domínguez Rodrigo2010839H-35ORIENTA-GETAFESpain
20.Ruiz Abad Victor2010601H-35ORIENTA-GETAFESpain
21.Pozo Ortiz Juan2024359H-35ORIENTA-GETAFESpain
22.Barcia Hernández José Enrique2010722H-35ORIENTA-GETAFESpain
23.Delgado Marchante Miguel2054666H-40ORIENTA-GETAFESpain
24.Cogollos Fernández Jesús2057633H-40ORIENTA-GETAFESpain
25.Troncoso Sánchez Nicolás2023677H-50ORIENTA-GETAFESpain
26.Alonso Osuna Rodrigo331781OPEN AMARILLOORIENTA-GETAFESpain
27.García Sánchez Sandra9856175OPEN NARANJAORIENTA-GETAFESpain
28.Gallego Castillo Antonio2057694OPEN ROJOORIENTA-GETAFESpain

ORIENTE
1.Santamaria Miriam2057738D-21AORIENTESpain
2.García Martín María2054713D-21BORIENTESpain
3.Miguel Pellón José Luis1403333H-21BORIENTESpain
4.Carreras Zapata Manuel2054714H-21BORIENTESpain
5.Huerta David2054715H-21BORIENTESpain
6.De La Herran Martin9150678H-EORIENTESpain

ORIENTIJOTE
1.Navarro Ruiperez Carmen2057614D-45ORIENTIJOTESpain
2.Luengo Parra Oscar7201466H-35ORIENTIJOTESpain
3.Toledo Navarro Miguel Ángel2010336H-40ORIENTIJOTESpain

Randobike
1.Bermejo Jesus646686H-ERandobikeSpain

S.A.D. Tierra Trágame
1.Sánchez TeresaD-21BS.A.D. Tierra TrágameSpain
2.Olivar Roldan Juani340796D-35S.A.D. Tierra TrágameSpain
3.Acedo Francisca2010716D-40S.A.D. Tierra TrágameSpain
4.Olivar Roldan Cristina1403352D-40S.A.D. Tierra TrágameSpain
5.García Fernández-cantador Rodrigo1405902H-10S.A.D. Tierra TrágameSpain
6.Guinea Iñigo2067564H-10S.A.D. Tierra TrágameSpain
7.Masero Olivar Pablo1403326H-12S.A.D. Tierra TrágameSpain
8.Perez Otero Alvaro2057803H-12S.A.D. Tierra TrágameSpain
9.Leiva Cárdenas Francisco348124H-21AS.A.D. Tierra TrágameSpain
10.Garcia Del Sol Jose Fernando1470657H-21BS.A.D. Tierra TrágameSpain
11.Prieto Mena Julio2024351H-35S.A.D. Tierra TrágameSpain
12.García Campos Diego1403334H-40S.A.D. Tierra TrágameSpain
13.Pérez López Jaime1403329H-40S.A.D. Tierra TrágameSpain
14.Fernández Magán Roberto7202241H-40S.A.D. Tierra TrágameSpain
15.Macanás Fernández Luis Fernando2024397H-45S.A.D. Tierra TrágameSpain
16.Tejerina Ruben2024317H-ES.A.D. Tierra TrágameSpain
17.Corredoira Rifon José628706H-ES.A.D. Tierra TrágameSpain
18.Hernandez Romeo Daniel2024396OPEN NARANJAS.A.D. Tierra TrágameSpain

S.D. Correcaminos
1.Milvaques Casadó Luis1429121H-ES.D. CorrecaminosSpain

Veleta
1.Landa Sanchez Carlos1398547H-EVeletaSpain

Yelmo Orientación
1.Guerra Moraleda MariaD-21BYelmo OrientaciónSpain
2.Rodríguez perianes Verónica2077101D-21BYelmo OrientaciónSpain
3.Calvo Álvarez Susana2024228D-35Yelmo OrientaciónSpain
4.Fernández Saiz Cristina349491D-EYelmo OrientaciónSpain
5.González Álvarez Manuel2057877H-21AYelmo OrientaciónSpain
6.Sánchez Joya Rafael2044215H-21BYelmo OrientaciónSpain
7.Vega Briz Carlos Javier2010414H-35Yelmo OrientaciónSpain
8.Carvajal García Antonio2057789H-35Yelmo OrientaciónSpain
9.Rojo Perez Alvaro2044205H-35Yelmo OrientaciónSpain
10.Morales Duran Ricardo209902H-40Yelmo OrientaciónSpain
11.Alvarez Suso Julio2050380H-40Yelmo OrientaciónSpain
12.Barber Armada Luis2045005H-50Yelmo OrientaciónSpain