v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Park Tour Finale->Entries by clubs  (number of entries: 197)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Lischewski Sandra1401178D 35-Individuals/No club

Argus
1.Zwikker Christa6264D 65-ArgusNetherlands
2.Zwikker Dirk6274H 65-ArgusNetherlands

ASG Teutoburger Wald
1.Hohberg Iris555019D 45-ASG Teutoburger WaldGermany
2.Hohberg Thomas555020H 45-ASG Teutoburger WaldGermany
3.Höfer Eberhard555011H 65-ASG Teutoburger WaldGermany

Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.
1.Vogt FridaD -10 (Rahmen)Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
2.Mauch Pina2078964D -14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
3.Kulow Anicó440468D 19-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
4.Pfeil Arved2078965H -18Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
5.Krüger Ronny435215H 35-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany

Bielefelder TG
1.Jasper Arvid501918H 19-Bielefelder TGGermany
2.Breckle Hans681223H 45-Bielefelder TGGermany

Braunschweiger MTV
1.Knaup Jana7709D -10 (Rahmen)Braunschweiger MTVGermany
2.Leppla Lea501939D -18Braunschweiger MTVGermany
3.Knaupova Ivana780209D 35-Braunschweiger MTVGermany
4.Knaup Jonas1726H -10 (Rahmen)Braunschweiger MTVGermany
5.Weigert Thorsten361258H 35-Braunschweiger MTVGermany
6.Knaup Jan771101H 35-Braunschweiger MTVGermany
7.Steiner Frank7001856H 45-Braunschweiger MTVGermany
8.Jahn Reinhard1001814H 65-Braunschweiger MTVGermany

DJK Adler 07 Bottrop
1.Lubina Alexander791012H 35-DJK Adler 07 BottropGermany
2.Schlaefke Dieter1480817H 65-DJK Adler 07 BottropGermany

FC Forstern
1.Ehrl Blandine49627D 19-FC ForsternGermany

Gundelfinger TS
1.Schimmeck Bonnie2050462D -18Gundelfinger TSGermany
2.Griesbaum Luisa2061277D 19-Gundelfinger TSGermany
3.Berger Ananda895141H 19-Gundelfinger TSGermany
4.Berger Immanuel997857H 19-Gundelfinger TSGermany
5.Berger Shankara Isha522607H 19-Gundelfinger TSGermany

Hansa Simmerath
1.Brandt Rainer410227H 45-Hansa SimmerathGermany
2.Mohren Andreas308951H 45-Hansa SimmerathGermany
3.Wollgarten Helmut2777H 55-Hansa SimmerathGermany
4.Wollgarten Hermann780150H 65-Hansa SimmerathGermany

Horsens OK
1.Harfot Anne Sofie931208D -14Horsens OKDenmark
2.Harfot Berit9005293D 45-Horsens OKDenmark
3.Mønster Mathias864002H -18Horsens OKDenmark
4.Schøning Eskil931208H 19-Horsens OKDenmark
5.Mønster Nicklas7003114H 19-Horsens OKDenmark
6.Mønster Per864004H 45-Horsens OKDenmark
7.Harfot Anders421768H 45-Horsens OKDenmark

Kölner OL-Team
1.Firaha Tatsiana7702060D 19-Kölner OL-TeamGermany
2.Pussak Maren7202423D 19-Kölner OL-TeamGermany
3.Firaha Dzmitry1919444H 19-Kölner OL-TeamGermany

Laufen und Gutes Tun e.V.
1.Freyer Thomas640505H 45-Laufen und Gutes Tun e.V.Germany

LT United
1.Masilionis Remigijus886223H 45-LT UnitedLithuania

MTV Seesen
1.Buchberger Lina1050302D -14MTV SeesenGermany
2.Hennseler Meike2043616D -18MTV SeesenGermany
3.Buchberger Irene2082019D 45-MTV SeesenGermany
4.Hennseler Theo2430H -14MTV SeesenGermany
5.Wandelt Aaron2064477H -14MTV SeesenGermany
6.Wandelt Julius2067688H -14MTV SeesenGermany
7.Hennseler Martin2733H 35-MTV SeesenGermany
8.Wandelt René1181110H 45-MTV SeesenGermany

MTV Soltau
1.Sobczak Antje540329D 55-MTV SoltauGermany
2.Sobczak Udo550704H 55-MTV SoltauGermany

OC München
1.Yordanov Teodor1840330H 19-OC MünchenGermany

Odense OK
1.Møller Nielsen Palle302067H 65-Odense OKDenmark

OL Görlitz e.V.
1.Minner Ann-Sophie7180200D -18OL Görlitz e.V.Germany
2.Minner Daniela428644D 35-OL Görlitz e.V.Germany
3.Vogt Moritz7040901H -14OL Görlitz e.V.Germany
4.Minner Silvio2033020H 35-OL Görlitz e.V.Germany

OLC SKOG FRIBOURG
1.Cejka Kati1958516D 55-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
2.Benninger Lorenz2021652H 35-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
3.Baechler Olivier1398463H 45-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
4.Grote Andreas1396712H 45-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
5.Schrago Gregoire1393022H 45-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
6.Hediger Rolf62046H 55-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
7.Peissard Bernard1600006H 55-OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland

OLF Mainz
1.Czioska Frank2008924H 55-OLF MainzGermany

OLG Ortenau
1.Schwind Katja347866D 19-OLG OrtenauGermany

OLG Regensburg
1.Amann Leonie1251521D -14OLG RegensburgGermany
2.Hertel Jasmin1020002D -14OLG RegensburgGermany
3.Kerscher Antonia1142001D -14OLG RegensburgGermany
4.Hertel Katrin1102002D -14OLG RegensburgGermany
5.Schikora Ines1973701D -14OLG RegensburgGermany
6.Grifoni Milena1412968D 45-OLG RegensburgGermany
7.Lieblich Yannick1622004H -14OLG RegensburgGermany
8.Lorenz Timon7114000H -18OLG RegensburgGermany
9.Schwarck Philipp1977623H -18OLG RegensburgGermany
10.Casanova Riccardo1515000H -18OLG RegensburgGermany
11.Schwarck Manfred1970408H 45-OLG RegensburgGermany

OLG Siegerland
1.Moll Volker2036235H 45-OLG SiegerlandGermany
2.Wanner Nikolaj222260H 45-OLG SiegerlandGermany
3.Menn Joachim2694H 55-OLG SiegerlandGermany
4.Gieseler Walter1190545H 65-OLG SiegerlandGermany

OL-Team Filder
1.Vischer Friedrich7201232H 65-OL-Team FilderGermany

OLV Landshut
1.Meißner Britta9900333D 19-OLV LandshutGermany
2.Körner Ralph9500000H 35-OLV LandshutGermany
3.Werthmann Gerhard410638H 55-OLV LandshutGermany
4.Werthmann Arndt2048140H 55-OLV LandshutGermany

OLV Potsdam
1.Fischer Mila300804D -10 (Rahmen)OLV PotsdamGermany
2.Finkenstaedt Franziska2750D -14OLV PotsdamGermany
3.Fischer Yvonne6406D 35-OLV PotsdamGermany
4.Bringezu Kristina692910D 45-OLV PotsdamGermany
5.Fischer LeanderH -10 (Rahmen)OLV PotsdamGermany
6.Bringezu Antonio7050426H -10 (Rahmen)OLV PotsdamGermany
7.Bringezu Theo9130902H -14OLV PotsdamGermany
8.Finkenstaedt Björn1407595H 45-OLV PotsdamGermany

OLV Uslar 1976 e.V.
1.Drese Johanna211554D 19-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
2.Drese Jessica415565D 19-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
3.von Gaza Anke2043605D 35-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
4.Höfner Sylke410486D 45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
5.Drese Evi9021970D 45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
6.Drese Felix434899H -18OLV Uslar 1976 e.V.Germany
7.Finkenstädt Till970917H -18OLV Uslar 1976 e.V.Germany
8.Ulbrich Fabian1997333H -18OLV Uslar 1976 e.V.Germany
9.Finkenstädt Malte236501H 19-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
10.Finkenstädt Michael9000022H 45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
11.Drese Werner1271061H 45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
12.Seefeld Karl-Heinz531606H 55-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
13.Höfner Bernd888917H 55-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
14.Holz Wilhelm554444H 65-OLV Uslar 1976 e.V.Germany

OLV Weimar
1.Hölzer Katrin800413D 35-OLV WeimarGermany
2.Schubert Gisela1965D 65-OLV WeimarGermany
3.Eulitz Ilse1969D 65-OLV WeimarGermany

Preetzer TSV
1.Kock Kirsten7203271D 45-Preetzer TSVGermany
2.Stamer Konrad887823H -14Preetzer TSVGermany
3.Stamer Christian887835H 45-Preetzer TSVGermany
4.Morawietz Jochen887829H 45-Preetzer TSVGermany

SC Achmer
1.Korff Ulrike1981963D 45-SC AchmerGermany

SC Klecken
1.Sitarz Christian2013606H 19-SC KleckenGermany
2.Entrup Axel1515480H 35-SC KleckenGermany
3.Michael Schwien1690303H 45-SC KleckenGermany
4.Dresel Uwe1957506H 55-SC KleckenGermany

Silkeborg OK
1.Hermanrud Britt1231321D 55-Silkeborg OKDenmark
2.Møller Anker9990002H 45-Silkeborg OKDenmark
3.Christensen Bjarne242022H 55-Silkeborg OKDenmark

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach Louisa362976D -14Ski-Club Helsa e.V.Germany
2.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404D 45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
3.Wendt Helga601805D 55-Ski-Club Helsa e.V.Germany
4.Kollenbach Leon1401072H 19-Ski-Club Helsa e.V.Germany
5.Kollenbach Peter7770022H 45-Ski-Club Helsa e.V.Germany

Ski-Klub Duisburg
1.Herbrand Monika302957D 55-Ski-Klub DuisburgGermany
2.Herbrand Jörg302956H 65-Ski-Klub DuisburgGermany

SSV Langenhagen
1.Pieper Rainer2800218H 65-SSV LangenhagenGermany

SuS Vehrte
1.Müssen Ingrid531902D 55-SuS VehrteGermany
2.Müssen Johannes501226H 65-SuS VehrteGermany

SV Bayer Wuppertal
1.Krause Gerrit364387H 65-SV Bayer WuppertalGermany

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Haenelt Beatrix7000038D 65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
2.Thiel Susi1551947D 65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
3.Fillinger Rosemarie5118D 65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
4.Lange Jonas5127H -14SV IHW Alex 78 BerlinGermany
5.Lange Udo1406600H 35-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
6.Fillinger Helmut6104H 65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany

SV Moerlenbach
1.Mueller Gerda59045D 65-SV MoerlenbachGermany
2.Mueller Peter888915H 65-SV MoerlenbachGermany

SV TU Ilmenau
1.Tröße Renate1954025D 55-SV TU IlmenauGermany

SV Vorwärts Leipzig e.V.
1.Stöcker Evelyn211494D 45-SV Vorwärts Leipzig e.V.Germany
2.Stöcker Karsten2322H 45-SV Vorwärts Leipzig e.V.Germany

SV Wissenschaft Quedlinburg
1.Groß Sebastian6579H 35-SV Wissenschaft QuedlinburgGermany

TGV Horn
1.Horn Gerhard9200007H 65-TGV HornGermany

Tisvilde Hegn OK
1.Valery Iben1500445D 19-Tisvilde Hegn OKDenmark
2.Wraa Lena1402964D 45-Tisvilde Hegn OKDenmark
3.Weber Lasse Falck500448H -18Tisvilde Hegn OKDenmark
4.Weber Tim Falck501267H 45-Tisvilde Hegn OKDenmark
5.Albahn Jakob9005165H 45-Tisvilde Hegn OKDenmark
6.Albahn Henrik888950H 55-Tisvilde Hegn OKDenmark

TK Hannover
1.Minnich Cynthia412692D 19-TK HannoverGermany
2.Steube Michael2558H 19-TK HannoverGermany

TSC Eintracht Dortmund 48/95
1.Frohböse Lisa440475D -18TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
2.Mock Kornelia2048505D 55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
3.Reinitz Thomas1301788H 45-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
4.Bürger Uwe1401176H 55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany

TSV Ipsheim
1.Dingfelder Philipp2050431H -14TSV IpsheimGermany
2.Bially Michael502213H 35-TSV IpsheimGermany

TSV Malente von 1900 e.V.
1.Leibrandt Claudia1601950D 55-TSV Malente von 1900 e.V.Germany
2.Seifert Oliver1965000H 45-TSV Malente von 1900 e.V.Germany
3.Andersson Uwe1040355H 55-TSV Malente von 1900 e.V.Germany
4.Dittmers Matthias300907H 55-TSV Malente von 1900 e.V.Germany

Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.
1.Dautermann Lynn347875D -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
2.Kästner Anne7060214D -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Van Bentum Judith336130D -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
4.Kästner Lisa7030525D -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
5.Kästner Anja7003449D 35-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
6.Reinert Ben7040731H -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
7.Van Bentum Klaus336129H -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
8.Imbsweiler Lucas7070471H -14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
9.Giemsa Daniel1250197H -18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
10.Britz Jacob7000179H -18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
11.Garbas Gerhard7196425H 45-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany

TV 1898 Alsbach e.V.
1.Leppla Frank886502H 45-TV 1898 Alsbach e.V.Germany

TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.
1.Wirth Evelyn7809D 35-TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.Germany
2.Wirth Daniel6601H -10 (Rahmen)TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.Germany
3.Wirth Jakob7819H -14TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.Germany
4.Wirth Robert2037660H 45-TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.Germany

TV Oberkirch
1.Kopp Fabian7201164H 19-TV OberkirchGermany
2.Kimmig Emil1201057H 55-TV OberkirchGermany

USG Chemnitz
1.Zelenin Jekaterina1399070D 45-USG ChemnitzGermany
2.Böhme Gerd1399064H 45-USG ChemnitzGermany
3.Richling Peter1399066H 45-USG ChemnitzGermany
4.Zelenin Andrej1399080H 45-USG ChemnitzGermany

White Nights
1.Botova Elizaveta1260381D -14White NightsRussia
2.Botova Anastasia1053005D -14White NightsRussia
3.Gorbatenkova Anna1007771D -14White NightsRussia
4.Kirichenko AlinaD 19-White NightsRussia
5.Shantcev DmitryH 19-White NightsRussia
6.Gorbatenkov Igor1300415H 35-White NightsRussia