v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
5 Days DURMITOR ORIENTEERING CHALLENGE 2019->Entries by clubs  (number of entries: 110)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Sandrini Sandro12345678M21EIndividuals/No club

A.S Martignas
1.Soulie Patric1330901M55A.S MartignasFranceYES
2.Soulie Valérie1331909W55A.S MartignasFranceYES

ANCO
1.Juan Alain8201053M65ANCOSwitzerlandYES

asa tel aviv
1.Friedman Alexander230740M75+asa tel avivIsrael

Bö orienteringslag
1.Ragvin Dag Steinar7720912M21EBö orienteringslagNorwayYES

CO Engiadina
1.Saner Thomas363291M21BCO EngiadinaSwitzerlandYES
2.Giger Daniel8190270M45CO EngiadinaSwitzerlandYES
3.Kamm Jan8001374M45CO EngiadinaSwitzerlandYES
4.Müller Daniel252016M55CO EngiadinaSwitzerlandYES
5.Gordon Riet8230958M55CO EngiadinaSwitzerlandYES
6.Kamm Urs9200738M75+CO EngiadinaSwitzerlandYES
7.Achtnich Hanspeter1958239Open CO EngiadinaSwitzerlandYES
8.Kamm Monika8230771W45CO EngiadinaSwitzerlandYES
9.Giger Jacqueline8131267W50CO EngiadinaSwitzerlandYES

Comunitat Valenciana
1.Barbera Verdugo Jose1421068M45Comunitat ValencianaSpain
2.Simon Ildikó301358Open Comunitat ValencianaSpain

Cooper O
1.Leedham Andy261890M55Cooper OUnited KingdomYES
2.Cooper Philip9991947M70Cooper OUnited KingdomYES
3.McTurk Rachel8081988W21Cooper OUnited KingdomYES
4.Chiswell Helen7771977W40Cooper OUnited KingdomYES

DEAF Sport SPB
1.Farkhutdinov Ravil7205333M35DEAF Sport SPBRussiaYES
2.Zalaeva Rimma8622054W50DEAF Sport SPBRussiaYES

Galillee O Club
1.Gofchtein Semion1396190M75+Galillee O ClubIsraelYES

GEN
1.Healy Mary8629122W65GENIrelandYES

Gustavsbergs OK
1.Larsson Matz2078159M65Gustavsbergs OKSwedenYES
2.Haraldsson Magnus895424M65Gustavsbergs OKSwedenYES
3.Valentin Lotta2078259W60Gustavsbergs OKSwedenYES
4.Haraldsson Margareta2078297W70 Gustavsbergs OKSwedenYES

Harkanyi Family Hungary
1.Harkanyi Arpad45934M35Harkanyi Family HungaryHungaryYES
2.Harkanyi Csaba1003316M60Harkanyi Family HungaryHungaryYES
3.Harkanyine Kovacs Olga5629Open Harkanyi Family HungaryHungaryYES

Helsingin Suunnistajat Ylike
1.Koivula Jouko8004311M70Helsingin Suunnistajat YlikeFinlandYES
2.Koivula SirpaW65Helsingin Suunnistajat YlikeFinlandYES

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Man Chi Kin8667720M21AHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., ChinaYES

Kontiolahden Urheilijat
1.Turpeinen Seppo1401543M60Kontiolahden UrheilijatFinlandYES

Kovlands IF
1.Edstrom Owe889203M70Kovlands IFSwedenYES
2.Edstrom Barbro10096W70 Kovlands IFSwedenYES

LEGENDA
1.Gusev Vitaly9201866M35LEGENDARussia

Lieksa
1.Puolakka Pekka4530M70LieksaFinlandYES
2.Puolakka Päivi4525W65LieksaFinlandYES

Maccabi VAC - Hungary
1.Paskuj Mátyás2087750M21BMaccabi VAC - HungaryHungaryYES
2.Paskuj Mátyásné2056180W40Maccabi VAC - HungaryHungaryYES

Malarruta
1.Wirén Mikael8654400M55MalarrutaSpainYES
2.Cuesta García Carolina8662015W45MalarrutaSpainYES

Moscow Veterans
1.Serebriakov Rudolf1302210M75+Moscow VeteransRussiaYES
2.Shirokov Evgenii2008217M75+Moscow VeteransRussiaYES
3.Zimina Zoya1006730W70 Moscow VeteransRussiaYES

OK DIF
1.Tadic Marija428047W21OK DIFSerbia

OK DIF
1.Tatic Dunja2116502W18OK DIFSerbiaYES
2.Tatic Natalija2077075W18OK DIFSerbiaYES

OK Paracin
1.Radovanovic Marko1413994M21EOK ParacinSerbiaYES
2.Milojkovic Aleksandar8637583M50OK ParacinSerbia

OK Strazilovo
1.Petrović David2070984M12-14OK StrazilovoSerbiaYES
2.Petrović Aleksandar1413990M21EOK StrazilovoSerbiaYES

OLF Mainz
1.Krassow Rostislaw440445M21AOLF MainzGermanyYES
2.Czioska Paul2008930M21AOLF MainzGermanyYES
3.Gros Nico888964M21BOLF MainzGermanyYES
4.Kraj Anna8060417W21OLF MainzGermanyYES

OLG Bonaduz
1.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz SwitzerlandYES
2.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz SwitzerlandYES

OL-Team Filder
1.Funk Matthias8670410M12-14OL-Team FilderGermanyYES
2.Funk Gregor8670412M18-20OL-Team FilderGermanyYES
3.Müller Stefan410569Open OL-Team FilderGermanyYES
4.Funk Teresa8670413W12-14OL-Team FilderGermanyYES
5.Funk Verena236892W45OL-Team FilderGermanyYES

O-mikron
1.Zelinka Jiri8656681M21EO-mikronCzech RepublicYES

OMSK
1.Timirbulatova Elena2040239W55OMSKRussiaYES
2.Reizer Elena2008215W55OMSKRussiaYES
3.Ryzhikh Natalia200720W60OMSKRussiaYES

Orienteering Albania
1.Bosina Inge1310152W60Orienteering AlbaniaAlbaniaYES

Pan Kristianstad
1.Bengtsson Peo552218M75+Pan KristianstadSwedenYES
2.Engelby Ulla540609W65Pan KristianstadSwedenYES

Perm
1.Negashev Vsevolod2004187M45PermRussiaYES

Poliks
1.Pokotilo Olga8643702W60PoliksRussia

POSK Jasenica
1.Pavlovic NedaKids POSK JasenicaSerbiaYES
2.Pavlovic NikolaKids POSK JasenicaSerbiaYES
3.Pavlovic RadeM21APOSK JasenicaSerbiaYES
4.Pavlovic NinaW21POSK JasenicaSerbiaYES

PRIZMA TEAM 63.RU
1.Мирошниченко Кирилл1000025M21EPRIZMA TEAM 63.RURussiaYES
2.Kaskov Aleksandr1302300M50PRIZMA TEAM 63.RURussiaYES
3.Тимереев Виктор1451848M60PRIZMA TEAM 63.RURussiaYES
4.Miroshnichenco Yulia1777722W45PRIZMA TEAM 63.RURussiaYES

PSK Pobeda
1.Markovic Dusan2077070M21EPSK PobedaSerbiaYES
2.Markovic Srdjan Djidji2077069M50PSK PobedaSerbiaYES
3.Čvorović Dejan430333M50PSK PobedaSerbia

Royal Signals Orienteering Club
1.Calland Sally8630943W40Royal Signals Orienteering ClubUnited Kingdom

Saint Petersburg
1.Rylov Viktor233217M60Saint PetersburgRussiaYES
2.Burdanova Natalia333217W50Saint PetersburgRussiaYES

Samnanger IL
1.Erdal Arne208970M50Samnanger ILNorwayYES

SK DMB
1.Prica Vladimir2066478M45SK DMBSerbia
2.Prica Sandra2077072Open SK DMBSerbia

SK Mercury
1.Rebane Kirti8640104W21SK MercuryEstoniaYES

SK Zabovresky
1.Hajek Daniel8180189M21ESK ZabovreskyCzech RepublicYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Draksler Matjaž520502M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

TJ Slovan
1.Hajkova Magdalena8644878W21TJ Slovan Czech RepublicYES

TROL Belgium
1.Rooman Rudy1401686M50TROL BelgiumBelgiumYES
2.Rooman Sarah8660031W12-14TROL BelgiumBelgiumYES
3.Mertens Kristel49853W50TROL BelgiumBelgiumYES

ULU`S REISEWELT
1.Aeschlimann Ulu8638588M60ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
2.Baumann Ernst8150750M75+ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
3.Eglin Peter9101464M75+ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
4.Baumann Rita8400938W65ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
5.Eigenmann Vreni1407542W70 ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
6.Eglin Annemarie2048016W70 ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES

Valerii
1.Surkov YehovM21BValeriiUkraine
2.Hlushenkov Vitalii9200168M45ValeriiUkraine
3.Usenko Andrii1001622M50ValeriiUkraine
4.Dibtseva AnnaW18ValeriiUkraine
5.Surkov PolinaW21ValeriiUkraine