v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 6->Entries by clubs  (number of entries: 114)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Bevcar MaticZačetniškaIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Kmetec Tanja7555005Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Barbara1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Allwinger Otto8050401M18Mariborski OKSlovenia
2.Allwinger Herwig Jr.8040199M21AMariborski OKSlovenia
3.Allwinger Herwig7000500M21AMariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Prezelj Mihej2141155M10OK AzimutSlovenia
2.Kurtanjek LovroM12OK AzimutSlovenia
3.Novak Nejc2142771M12OK AzimutSlovenia
4.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
5.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
6.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
7.Ravnikar Žan2070915M21EOK AzimutSlovenia
8.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
9.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
10.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
11.Poljanšek Aleš8101970M45OK AzimutSlovenia
12.Leban Marijan2114459M55OK AzimutSlovenia
13.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
14.Sedej Žiga406860OtroškaOK AzimutSlovenia
15.Prezelj Timeja2420719ZačetniškaOK AzimutSlovenia
16.Leban Manja2069811Ž18OK AzimutSlovenia
17.Sedej Katarina406859Ž21BOK AzimutSlovenia
18.Poljanšek Nika8092000Ž21EOK AzimutSlovenia
19.Razpet Deja2077602Ž21EOK AzimutSlovenia
20.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSlovenia
2.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSlovenia
3.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Jedert2050470Ž21BOK BrežiceSlovenia
5.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Japetić
1.Ocvirk Edi8230775M45OK JapetićCroatia

OK Slovenj Gradec
1.Lenart Vidjan2102037M12OK Slovenj GradecSlovenia
2.Miheljak Andraž2102031M12OK Slovenj GradecSlovenia
3.Svetec Staš2102041M14OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Gregor7028039M45OK Slovenj GradecSlovenia
5.Dudic Marko1418841M45OK Slovenj GradecSlovenia
6.Markovič Inga 2102045Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Ida Antonija2102032Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
8.Raj Lili Ivana1401643Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
9.Andrejc Miša2102040Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Ema Pika2102033Ž14OK Slovenj GradecSlovenia
11.Balažič Petja2102034Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
12.Raj Nastja7003840Ž35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Ales435642M21AOK TivoliSlovenia
2.Leskovšek Gregor422525M21BOK TivoliSlovenia
3.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Ugrin Nikolina2114455Ž14OK TivoliSlovenia
6.Ferenc Julija7207941Ž21BOK TivoliSlovenia
7.Ugrin Maja2114451Ž21BOK TivoliSlovenia
8.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kurinčič Jakob2069815M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Šuc Enej2113839M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kremžar Florijan2103910M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Seljak Luka8011033M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kurinčič Simon2113833M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Jarc Andrej2070917M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc Neža235870OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Šuc Tin438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Šuc Teja2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Jarc Ajda2034095Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Kölner Brina2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Gombač Šuc Elena2113840Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
31.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
32.Pogačar Ana Pia1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
33.Zavrl Zala9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Jezeršek Polona7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Močnik Tina2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Stojan Petra2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Gregor 305954M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Štrumbelj Lana406801Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Osterman Eneja1398927Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Šalamun Ana1411623Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Vodlan Darja438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Vianez422512OtroškaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Boncina Abigael Vanessa 1968213Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Cigoj Rok2121782M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Nemeček Gal2107027M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Bovcon Matija1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Novak Tine2127097M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Bratož Matej232466M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kerševan Aljaž2056392M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Pečenko Jakob206302M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Čufer Stanko2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš 980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia