v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Sylvester5 Belgium 2013->Entries by clubs  (number of entries: 142)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Emit Number Emit rent 1 day -18y Emit rent 1 day +18y Emit rent 2 to 5 days -18y Emit rent 2 to 5 days +18y

Individuals/No club
1.Heesakkers Davy140510H35Individuals/No club 140510 - - - -
2.Joly FrançoisH-EliteIndividuals/No club - - - X

Altair CO
1.Crefcoeur Philippe151706H-EliteAltair COBelgium 151706 - - - -

Argus
1.Heimens MaritD-10ArgusNetherlands X - X -
2.Mooij WillekeD21ArgusNetherlands - - - X
3.Mooij Dicky81034D60ArgusNetherlands - - - -
4.Hubert Sadie81036D-EliteArgusNetherlands - - - -
5.Mooij Herman161043H21ArgusNetherlands - - - -
6.Koolhoven WimH50ArgusNetherlands - - - -
7.Mooij Karst81035H60ArgusNetherlands - - - -
8.Vos Frans64793H80ArgusNetherlands - - - -

ASUB Orientation
1.Kuub Tarmo90044H-EliteASUB OrientationBelgium 90044 - - - -

Balise10
1.Toebinte Christiane 131733D60Balise10Belgium 131733 - - - -
2.Steenssens Rene168985H60Balise10Belgium 168985 - - - -

Belarus
1.Denisova AnastasiaD-EliteBelarusBelarus - - - -
2.Fedatsenka Sergey157632H-EliteBelarusBelarus - - - -

BETA URSUS Brno
1.Peřinková IrenaD45BETA URSUS BrnoCzech Republic - - - X
2.Peřinka ŠimonH-16BETA URSUS BrnoCzech Republic - - X -
3.Denemarek OldřichH60BETA URSUS BrnoCzech Republic - - - X

CCValencia
1.Galdón Delgado AmaliaD55CCValenciaSpainYES - - - X
2.Fossez ClaudeH55CCValenciaSpainYES - - - X

Club Orientació Catalunya
1.Alsius Dalmau LluisD-10Club Orientació CatalunyaSpain - - - -

Darlington Orienteers
1.Mackenzie Caroline410080D50Darlington OrienteersUnited Kingdom 410080 - - - -
2.Mackenzie Alastair484432H45Darlington OrienteersUnited Kingdom 484432 - - - -

DJK Adler 07 Bottrop
1.Stähr SabineD21DJK Adler 07 BottropGermany - - - X
2.Harms ChristianH-EliteDJK Adler 07 BottropGermanyYES - - - -
3.Lubina AlexanderH-EliteDJK Adler 07 BottropGermany - - - X

ESOC
1.Ward ClaireD-EliteESOCUnited KingdomYES - - - X
2.Ward RayH35ESOCUnited Kingdom - - - X

FRSO Commission
1.Van Der Ouderaa François98904H-EliteFRSO CommissionBelgium 98904 - - - -

GO Vallemaggia
1.Garbani OresteH-16GO VallemaggiaSwitzerlandYES - - - X
2.Garbani MarcoHBGO VallemaggiaSwitzerlandYES - - - X

Gustavsbergs OK
1.Valentin LottaD55Gustavsbergs OKSwedenYES - - - -
2.Haraldsson MargaretaD60Gustavsbergs OKSwedenYES - - - -
3.Larsson MatzH60Gustavsbergs OKSwedenYES - - - -
4.Haraldsson MagnusH60Gustavsbergs OKSwedenYES - - - -

Guyancourt Orientation 78
1.Daem AdriaanH35Guyancourt Orientation 78France - X - -

Halden SK
1.Ilieva Iliana173098D-EliteHalden SKNorway 173098 - - - -
2.Iliev Lacho141052H-EliteHalden SKNorway 141052 - - - -

Helsingin Suunnistajat
1.Liljeström Petra99787D40Helsingin SuunnistajatFinlandYES 99787 - - - -
2.Liljeström Tommi47908H-12Helsingin SuunnistajatFinlandYES 47908 - - - -
3.Liljeström Kimmo47861H40Helsingin SuunnistajatFinlandYES 47861 - - - -

Herlufsholm
1.Kristensen Arne155290H50Herlufsholm Denmark - - - -

Hune Orienterings Club 93
1.Bakker Geke127411D-EliteHune Orienterings Club 93Netherlands 127411 - - - -

IF Brahe
1.Högnäs Tore154755H60IF BraheFinlandYES 154755 - - - -

Kajaanin Suunnistajat
1.Kuosmanen Oona 57174D-14Kajaanin SuunnistajatFinland 57174 - - - -
2.Moilanen Kaisu180417D-20Kajaanin SuunnistajatFinland 180417 - - - -
3.Moilanen Ulla180643D45Kajaanin SuunnistajatFinland 180643 - - - -
4.Moilanen Anna169672D-EliteKajaanin SuunnistajatFinland 169672 - - - -

Kolbotn & Skimt OL
1.Arnesen Per Arne146576H50Kolbotn & Skimt OLNorway - - - -

KOVZ
1.Van De Ven Masja412327D45KOVZNetherlandsYES - - - -
2.Jochems Steven181037H45KOVZNetherlandsYES - - - -
3.Bleyens PatrickH55KOVZNetherlands - - - -
4.Woertel Olaf64779H-EliteKOVZNetherlandsYES 64779 - - - -
5.Van Der Toorn Jan-gerard157627LONG DIFF (LD)KOVZNetherlands 157627 - - - -

Lounais-Hämeen Rasti
1.Nieminen Jyrki41843H45Lounais-Hämeen RastiFinlandYES 41843 - - - -

Lunds OK
1.Forsell Pirozzi BrittD65Lunds OKSwedenYES - - - -
2.Forsell Sven-erikH65Lunds OKSwedenYES - - - -
3.Green Claes-GöranH65Lunds OKSwedenYES - - - -

Martinsfluh Runners
1.Schneider MarkusH50Martinsfluh RunnersSwitzerland - - - X

NADA
1.Mulder Katinka67171D50NADANetherlandsYES - - - -
2.Geers Kees67170H65NADANetherlandsYES - - - -

Nature Orientation Saint Etienne
1.Chataing Amélie178080D-EliteNature Orientation Saint EtienneFrance 178080 - - - -

Naturfreunde Wien
1.Deubel JonasH-12Naturfreunde WienAustria - - - -
2.Deubel JoergenH-14Naturfreunde WienAustria - - X -
3.Deubel DirkHBNaturfreunde WienAustria - - - X

Nederlandse Orienteringsloop Bond
1.Van De Riet Gerrit140356H-EliteNederlandse Orienteringsloop BondNetherlandsYES 140356 - - - -

OC München
1.Malde Oda145361D-10OC MünchenGermanyYES 145361 - - - -
2.Malde Hedvig78715D-14OC MünchenGermanyYES 78715 - - - -
3.Malde Marian Kjellevold188769D40OC MünchenGermanyYES 188769 - - - -
4.Malde Eyvind412976H-14OC MünchenGermanyYES 412976 - - - -
5.Malde Ketil78716H40OC MünchenGermanyYES 78716 - - - -

O-club, Kyiv
1.Letychevskyi OleksandrH50O-club, KyivUkraineYES - X - X
2.Mykhailichenko OleksandrH50O-club, KyivUkraineYES - X - X
3.Letychevskyy FeliksKIDS-OO-club, KyivUkraineYES - X - -

OK Bovec
1.Udovic MetkaD-EliteOK BovecSlovenia - X - X
2.Bosisio KristianH-EliteOK BovecSlovenia - X - X

OK Saule
1.Grigaliunaite AgneD35OK SauleLithuaniaYES - X - X
2.Ziaziulia IvanasH55OK SauleLithuaniaYES - X - X

OL Regio Olten
1.Wyss UrsulaD60OL Regio OltenSwitzerland - - - X
2.Wyss FranzH65OL Regio OltenSwitzerland - - - X

ol.biel.seeland
1.Keller HeinzH70ol.biel.seelandSwitzerlandYES - - - X

OLC SKOG FRIBOURG
1.Grote Andreas122917H40OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland 122917 - - - -

OLG Breitsee
1.Hofer MargrithD55OLG BreitseeSwitzerland - - - -
2.Pittet ErrolH65OLG BreitseeSwitzerland - - - -

OLG Dachsen SUI
1.Kohler KäthiD50OLG Dachsen SUISwitzerland - X - X
2.Kohler Mirjam128698DBOLG Dachsen SUISwitzerland 128698 - - - -
3.Kohler HansruediH55OLG Dachsen SUISwitzerland - - - X
4.Kohler HansruediH-EliteOLG Dachsen SUISwitzerland - X - -

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Maget BrigitteD45OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES - - - X
2.Pregartner GeorgH50OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES - - - X

OLG Zürich
1.Kölla BrigitteD60OLG ZürichSwitzerland - - - X
2.Tritschler SophieD-EliteOLG ZürichSwitzerland - - - X
3.Tritschler UrsH60OLG ZürichSwitzerland - - - X

OLifant
1.Van Boven Eva131730D21OLifantNetherlandsYES - - - -
2.Van De Riet Dunja407142D45OLifantNetherlandsYES 407142 - - - -
3.Liefrink JeroenH35OLifantNetherlands - - - -
4.Van De Riet Gerrit140356H55OLifantNetherlandsYES 140356 - - - -
5.Van Boven Guus158451H55OLifantNetherlandsYES - - - -

OLK Fricktal
1.Metzger DarioH-16OLK FricktalSwitzerlandYES - - X -
2.Metzger RemyHBOLK FricktalSwitzerlandYES - - - X

OL-Team Filder
1.Heim Peter407151H40OL-Team FilderGermany - - - -

OLV Luzern
1.Welten MoniqueD45OLV LuzernSwitzerlandYES - - - X
2.Franssen RikH-14OLV LuzernSwitzerlandYES - - X -
3.Franssen TimH-18OLV LuzernSwitzerlandYES - - X -
4.Franssen WillSHORT DIFF (SD)OLV LuzernSwitzerlandYES - - - X

olv MINOR
1.Foppen Wouter88881H-Eliteolv MINORNetherlands - - - -
2.Foppen Peter88880H-Eliteolv MINORNetherlandsYES 88880 - - - -
3.Foppen Niels-peter88882H-Eliteolv MINORNetherlands 88882 - - - -

Orienteringsklubben Moss
1.Iden Marit-Elin176256D45Orienteringsklubben MossNorwayYES - - - -
2.Karlsen Kjetil176327H45Orienteringsklubben MossNorwayYES - - - -

Pan-Kristianstad
1.Engelby UllaD-10Pan-KristianstadSweden - - - -

Punto Nord
1.Galimberti NadiaD40Punto NordItaly - X - X
2.Quarto AnnaD45Punto NordItaly - X - X
3.Gatti FrancescoH-20Punto NordItaly - X - X
4.Gatti GiorgioH45Punto NordItaly - X - X
5.Pessina EugenioH50Punto NordItaly - X - X

Raisu Lumous
1.Kivelä TuomasH40Raisu LumousFinland - - - -

Sandnes IL - Rogaland
1.Nilsen Espen Fyhn407401H45Sandnes IL - RogalandNorwayYES 407401 - - - -

Sigtuna OK
1.Sellgren MarianneD60Sigtuna OKSwedenYES - - - -
2.Sellgren AndersH65Sigtuna OKSwedenYES - - - -

Slavutich
1.Pitirimova OlenaD-EliteSlavutichUkraine - X - X
2.Rybakov OleksandrH-EliteSlavutichUkraine - X - X

SOC Heinola
1.Railimo Matti138053H65SOC HeinolaFinland 138053 - - - -

Søllerød OK
1.Grøndahl ArneH70Søllerød OKDenmarkYES - - - -

SSV Planeta Radebeul
1.Brandt ChristophH-EliteSSV Planeta RadebeulGermanyYES - - - X

Suomusjärven Sisu
1.Yliluikki Matti150503H45Suomusjärven SisuFinlandYES 150503 - - - -

Th OK
1.Galle AnnemetteD55Th OKDenmarkYES - X - X
2.Galle OleH60Th OKDenmarkYES - X - X

Tous Azimuts Douai
1.Roxane FlorentD-18Tous Azimuts DouaiFrance - - - X
2.Loterie MurielleD45Tous Azimuts DouaiFrance - X - -
3.Loterie LaurineD-EliteTous Azimuts DouaiFrance - X - -
4.Radondy ThomasH-12Tous Azimuts DouaiFrance - - X -
5.Radondy TheoH-16Tous Azimuts DouaiFrance - - X -
6.Radondy DanielH45Tous Azimuts DouaiFrance - - - X
7.Loterie Jean FrançoisH45Tous Azimuts DouaiFrance - X - -
8.Philippe Adamski850804H-EliteTous Azimuts DouaiFrance 178100 - - - -

TT-TUR O Reiser
1.Trolsrud Thorolf60900H65TT-TUR O ReiserNorwayYES 60900 - - - -

Turun Suunnistajat
1.Virta Marko312912H45Turun SuunnistajatFinlandYES 312912 - - - -

Turun Suunnistajat
1.Paldanius Jorma55217H65Turun SuunnistajatFinlandYES 55217 - - - -

UKS"Traper"Złocieniec
1.Waszczuk AleksandraD-18UKS"Traper"ZłocieniecPoland - X - X

WKS Śląsk Wrocław
1.Mazan Bartłomiej921001H-EliteWKS Śląsk WrocławPoland - - X - X