v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
FEDOCV. Liga Provincial. 3ª Prueba Liga Comarcal Hoya de Buñol. Siete Aguas->Entries by name  (number of entries: 280)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Abril Blasco TomásCategoria BIndividuals/No club
2.Abril Miguel TomásM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain
3.Aguillo Palomar XaviCategoria AIndividuals/No club
4.Alamar Felipe IrisF-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
5.Alamar Felipe JoelM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
6.Albors García Andrea7200868F-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
7.Albors García Guillermo1397028M-ALEVINCCValenciaSpain
8.Alcañiz Herreros Miriam2094577F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
9.Alcorisa Machancoses MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
10.Alfaro García Dori2041290Categoria AVerd3Spain
11.Almansa Alarcon Angel7202308Categoria BSiMePierdoSpain
12.Alonso Baez EmilianoCategoria CIndividuals/No club
13.Aloy Pardo JosepM-BENJAMINIndividuals/No club
14.Alpuente Rodrigo Santiago7200869Categoria ASiMePierdoSpain
15.Arnau Morell Alberto225575Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
16.Arnau Ochando Sara1407447F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
17.Banacloig Llopis CarlaF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
18.Barrachina Tirado NicolasM-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
19.Baviera María JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
20.Bellveser Blat GuillermoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
21.Blazquez Garces PilarCategoria BChesteSpain
22.Boluda Garrido Manel1403116Categoria AIndividuals/No club
23.Boluda Murciano DídacM-PRE-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
24.Boluda Murciano NeusF-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
25.Bordon Rotela MauricioM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
26.Burgos Pastor Esther2082721F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
27.Calomarde Cambronero Antonio403788M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
28.Calomarde Cambronero Mario341477M-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
29.Cambres Furriol LeyreF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
30.Cano Lopez FLOS MireiaCategoria BCCValenciaSpain
31.Carbonell Núñez EstelaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
32.Carrasco Espejel Ana MaríaCategoria ACCValenciaSpain
33.Carrasco Moya Monica439205Categoria ACCValenciaSpain
34.Carrión Sotos Alvaro424782M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
35.Carrión Sotos Julio2087555M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
36.Casinos Beleña MartaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
37.Ceres Montes BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
38.Cervera Gabaldon Carlos1402894Categoria BGeocachOrientaciónSpain
39.Chamorro Jose MaríaCategoria CIndividuals/No club
40.Chamorro Jose MaríaCategoria BCLUB PICANYASpain
41.Claramunt Moraga Alicia7300228F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
42.Claramunt Pedrón Luis Miguel2010623Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
43.Codina Torres Juan1397025Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
44.Contreras Hortelano FLOS ElenaCategoria BCCValenciaSpain
45.Cortijo Carabella SandraCategoria CAsociación AlfilSpain
46.Cotolí Guerrero MarcosM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
47.Cotolí Guerrero PaolaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
48.Culebras Rubio AlbaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
49.Cuñat lidiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
50.Cuñat albert JoseF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
51.Cusi Lechiguer AyleenF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
52.Dasí Morató MarcM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
53.Davies KyleCategoria CAsociación AlfilSpain
54.de Julián Pérez GregorioCategoria BIndividuals/No club
55.De La Ossa Gonzalez MarcosF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
56.De La Ossa Gonzalez PaulaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
57.De La Rúa López De Haro ClaudiaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
58.Defez Cernicharo Ana2082680F-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
59.Delgado Lereu David2010426Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
60.Di Giralamo Carol EditCategoria CAsociación AlfilSpain
61.Domenech Beleña MarF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
62.Edo Villanueva AnaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
63.Fabregat Manuel Juan7203795Categoria AADCONSpain
64.Fogues Barrero JoséM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
65.Fogues Barrero MartinaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
66.Forment EstanislaoCategoria BCLUB PICANYASpain
67.Fuentes Caño LeoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
68.Galarza Garcia AitanaF-ALEVINEscolar Colegio Público San Luis BuñolSpain
69.Galdon Ciscar JordiCategoria CAsociación AlfilSpain
70.Gallego IzanM-ALEVINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
71.García Álvarez CarlaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
72.García Álvarez MoisesM-INFANTILEscolar IES Salvador Gadea Spain
73.García Bosca DavidCategoria BCLUB PICANYASpain
74.Garcia Jimenez Javier2085085M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
75.Garcia Martinez IsidroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
76.García Nieto LoliCategoria BGeocachOrientaciónSpain
77.García Patón Jesús1403110Categoria BGeocachOrientaciónSpain
78.Garcia Perez JaumeM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
79.Garcia Vendrell Ainoha1403114F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
80.Garcia Vendrell Sheila1403106F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
81.Garulo Girona GuillemCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
82.Garulo Girona JordiCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
83.Gawliuk Vanesa-AmiraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
84.Gimeno Ferrer Bruno2800798Categoria BGeocachOrientaciónSpain
85.Gimeno Ferrer SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
86.Gimeno Medina Marc2069910M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
87.Gimeno Saiz NoeliaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
88.Gomez Blesa Demetrio2043515Categoria AValencia OrientaciónSpain
89.Gomez Tamarit Malena249190F-ALEVINValencia OrientaciónSpain
90.Gomis JordiCategoria AIndividuals/No club
91.González JoaneF-ALEVINIndividuals/No club
92.Gonzalez Gomez SergioM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
93.González Gómez DavidM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
94.Gramaje Franco MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
95.Gregorio Valles MirandaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
96.Grivot Puchades Martin ClémentM-BENJAMINSiMePierdoSpain
97.Guerrero Ferrer NereaF-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
98.Guerrero Groot NoaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
99.Hernandez Palao Jose Luis439206Categoria ACCValenciaSpain
100.Herrera Sánchez José MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
101.Herrera Sánchez Juan FranciscoCategoria CAsociación AlfilSpain
102.Honrubia Cebrián Eduardo341798Categoria BBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
103.Honrubia Garcia Aitana429642F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
104.Honrubia Garcia Minerva429513F-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
105.Huerta Escalante Luis FelipeCategoria CAsociación AlfilSpain
106.Ibañez Ferrer JesúsM-CADETEBuñol - CEIP San LuisSpain
107.Iranzo Egea DanielCategoria BIndividuals/No club
108.Jiménez Olivares Miguel Ángel1410474Categoria AIndividuals/No club
109.Jiménez Rodríguez JairoCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
110.Khodamar Pardo ParisáCategoria CAsociación AlfilSpain
111.Lazaro Cebrian OscarM-INFANTILCheste - IES Ricardo MarinSpain
112.León Blasco Marina SilanF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
113.Llopis Zahonero EduardoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
114.Llorens Pamblanco Maria2082624F-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain
115.López BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
116.López Carratalá Jorge1470624Categoria BMURCIA-OSpain
117.Lopez Del Castillo AndreaCategoria AIndividuals/No club
118.Lopez Martinez PabloM-ALEVINCCValenciaSpain
119.López Redondo JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
120.Lopez Salinas M. IsabelCategoria CIndividuals/No club
121.Lopez Tebar Yadira216369F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
122.Lucanou-Blanaru CozminM-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
123.Machancoses Correa MarcoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
124.Machancoses Lindquist MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
125.Madrid BoscoM-ALEVINChiva - CEIP La MurtaSpain
126.Mañez JimenaF-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
127.Mañez Cañaveras PaulaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
128.Manzano Pallas PabloM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
129.March AngelaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
130.March LucasM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
131.Marta Ruiz MartinezF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
132.Martínez Martínez RubénM-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
133.Martinez Pastor JaumeM-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
134.Martinez Serer HectorM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
135.Martin-Romo Camacho PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
136.Marzo Vila CarlaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
137.May Ruiz MiguelM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
138.Medina Martínez CristinaCategoria BIndividuals/No club
139.Micó Regidor PabloM-PRE-BENJAMINValencia OrientaciónSpain
140.Millán Arego LucíaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
141.Minguet Sáez CurroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
142.Mohamed SemoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
143.Molla Mirasol LaiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
144.Moncholí Estornell RafaelCategoria AIndividuals/No club
145.Montoro Alcalde Francisco Javier2060055Categoria BCCValenciaSpain
146.Mora Galdón RafaelM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
147.Moraga Ana2041296Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
148.Morales Garcia Adrian2087570M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
149.Morell NaiaraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
150.Mota JavierCategoria AIndividuals/No club
151.Muñoz López MarCategoria BIndividuals/No club
152.Muñoz Ortiz SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
153.Murcia Juan Francisco2087578M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
154.Murcia Perez Maria429634F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
155.Murcia Perez Teresa2085084F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
156.Navarro Aranda AntonioCategoria AIndividuals/No club
157.Navarro Saiz LeyreCategoria CIndividuals/No club
158.Navarro Saiz PabloCategoria CIndividuals/No club
159.Nieto Vaillard LidyaCategoria CAsociación AlfilSpain
160.Oca Martinez JulenM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
161.Olaso Trilles AfricaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
162.Ordoñez Camacho NicolásM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
163.Oriola Casañ Vicent JosepCategoria CAsociación AlfilSpain
164.Ortin Miralles María1402897Categoria BGeocachOrientaciónSpain
165.Ortiz Baviera Pilar MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
166.Ortiz Carcel DavidM-ALEVINBuñol - CEIP CervantesSpain
167.Ortiz Carcel InesF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain
168.Ortiz LLagaria TomásCategoria CAsociación AlfilSpain
169.Pacheco Suarez YobanyM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
170.Pallarol Medina FLOS AlbertoCategoria BCCValenciaSpain
171.Palmer Montava PazF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
172.Pamblanco Feliu Débora2082797Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
173.Pardo Cuesta Pascual2085081M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
174.Parreño Eslava FranciscoCategoria BChesteSpain
175.Pastor Cristina403703Categoria BIndividuals/No club
176.Pastor Barcenas PabloCategoria AGeocachOrientaciónSpain
177.Pastor Macanás CarolCategoria CGeocachOrientaciónSpain
178.Pavón Jiménez JoelM-INFANTILIES Font de Sant LluisSpain
179.Peinado Susana2542583Categoria AValencia OrientaciónSpain
180.Pelletier AymericCategoria AIndividuals/No club
181.Perez Gomez Alberto2087556M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
182.Pérez López PabloM-ALEVINIndividuals/No club
183.Perez Morató JuliaF-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain
184.Pérez Oñate Félix2097029Categoria AGODIH ALBACETESpain
185.Pérez Ríos Clara F-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
186.Polo Badia PedroCategoria BIndividuals/No club
187.Pons Albert FrancescCategoria AIndividuals/No club
188.Porcar Monforte Miguel AngelCategoria BADCONSpain
189.Porcar Vicente AnnaCategoria CADCONSpain
190.Porcar Vicente MiguelCategoria CADCONSpain
191.Puigsech Garcia Montserrat206275Categoria BIndividuals/No club
192.Ramirez Elorriaga DanielaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
193.Ramirez Elorriaga MiguelM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
194.Ramirez Gea EstelaCategoria CIndividuals/No club
195.Rausell Fossati GonzaloM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
196.Rechi Real LuzCategoria BCCValenciaSpain
197.Recio Cárdaba Rubén7201511Categoria ASiMePierdoSpain
198.Redondo Belda TeresaCategoria CAsociación AlfilSpain
199.Requena Agulló IreneF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
200.Reyes Cuadra AntonioCategoria CAsociación AlfilSpain
201.Ricart Miguel MaribelF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
202.Richart AlbertoCategoria AIndividuals/No club
203.Richart Tarín JorgeM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
204.Richart Tarín VictorM-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
205.Rivera Prieto AdrianaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
206.Rodríguez Ivars IreneCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
207.Rodríguez Ivars JorgeCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
208.Rodriguez-hesles Lozano MarioM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
209.Roig Baldovi Laura427507Categoria BSiMePierdoSpain
210.Roig Oliver Maria Magdalena1311083Categoria BVerd3Spain
211.Romagosa Martínez MarCategoria CAsociación AlfilSpain
212.Romagosa Pérez JoaquínCategoria CAsociación AlfilSpain
213.Ropa López DavidCategoria CAsociación AlfilSpain
214.Ropa Muñoz PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
215.Ruiz FinaCategoria CIndividuals/No club
216.Ruiz Alvarez CarmenF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
217.Saez Jimenez Maria2096974F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
218.Saez Jimenez Patricia2087559F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
219.Salán Navarro DavidCategoria ACCValenciaSpain
220.Sanchez Bellveser LolaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
221.Sanchez Bellveser LucasM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
222.Sanchez Blasco CristianM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
223.Sanchez Garcia GermanM-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
224.Sánchez Garrigós RosaCategoria BChesteSpain
225.Sanchez Lazaro Juan FranciscoM-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
226.Sánchez Lázaro AndreaF-ALEVINEscolar IES Salvador Gadea Spain
227.Sánchez Poveda Carles352128Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
228.Sanchez Saez HugoM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
229.Sanchez Saez MarcosM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
230.Sanchez Sagrado PedroCategoria BADCONSpain
231.Sanchis EstebanCategoria AFSKSpain
232.Sanchis LauraF-CADETEFSKSpain
233.Sanchis Sanchis GuillermoCategoria AIndividuals/No club
234.Sanjuan Ruiz MarkelM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
235.Sanz LorenzoCategoria CAsociación AlfilSpain
236.Sanz López LauraCategoria CAsociación AlfilSpain
237.Segura Galan MarioM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
238.Segura Galan OscarM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
239.Selfa EnriqueCategoria BIndividuals/No club
240.Selfa JavierCategoria CIndividuals/No club
241.Serra Bartual Eduardo2053950Categoria ASiMePierdoSpain
242.Serra Bartual PaquiCategoria BSiMePierdoSpain
243.Serra Reyes Alba7201327F-JUVENILSiMePierdoSpain
244.Serra Reyes Eduard2010920M-ALEVINSiMePierdoSpain
245.Serrano Lopez Diego2094593M-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
246.Sierra Zamora Maria Del CarmenCategoria CRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
247.Sistere RaulCategoria AIndividuals/No club
248.Siurana Aznar RamonCategoria BSiMePierdoSpain
249.Siurana Fernandez ItziarF-BENJAMINSiMePierdoSpain
250.Soler Murgui VicenteCategoria AIndividuals/No club
251.Soriano Gomez Lucia2087574F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
252.Tamarit Calvo Carlos9200277M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
253.Tamarit Mirasol-FLOS GonzaloCategoria BCCValenciaSpain
254.Tamarit Villarroya Marina2045089Categoria BValencia OrientaciónSpain
255.Tarancon Tolosa Daniel2077100M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
256.Tello Lacal Alex888492Categoria AValencia OrientaciónSpain
257.Torrenti Esteve AnaF-ALEVINValencia OrientaciónSpain
258.Torres Ferrer Toni1696969Categoria AVerd3Spain
259.Torres Gómez LorenaCategoria BIndividuals/No club
260.Torres Gómez SergioCategoria AIndividuals/No club
261.Vela Serra EduardoCategoria CAsociación AlfilSpain
262.Vendrell Cristina2010357Categoria BS.D. CorrecaminosSpain
263.Vidal Sentandreu Carmen2020183Categoria BSiMePierdoSpain
264.Vigara Montesinos IvánCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
265.Vigo Hernández TontxuM-PRE-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
266.Vila Descals Mila7200859Categoria AVerd3Spain
267.Villalba Tordera RaulCategoria BCLUB PICANYASpain
268.Villanueva RodrigoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
269.Villanueva Cusi RubénM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
270.Villar Gorriz Jose Antonio8632155M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
271.Villatoro Gironés AitanaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
272.Villatoro Guerrero SaraF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
273.Viñuelas Huerta Jesús1470611Categoria BSiMePierdoSpain
274.Wronski Requena MartinM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
275.Zahonero Montesinos MarcosM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
276.Zanón Asensio AlvaroM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
277.Zanón Estellés DavidCategoria AIndividuals/No club
278.Zanón Sierra CandelaF-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
279.Zanón Sierra SilviaF-PRE-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
280.Zeida Hernandez SamiraF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain