v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
FEDOCV. Liga Provincial. 3ª Prueba Liga Comarcal Hoya de Buñol. Siete Aguas->Entries by classes  (number of entries: 280)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Categoria A
1.Navarro Aranda AntonioCategoria AIndividuals/No club
2.Zanón Estellés DavidCategoria AIndividuals/No club
3.Boluda Garrido Manel1403116Categoria AIndividuals/No club
4.Aguillo Palomar XaviCategoria AIndividuals/No club
5.Sanchis Sanchis GuillermoCategoria AIndividuals/No club
6.Gomis JordiCategoria AIndividuals/No club
7.Soler Murgui VicenteCategoria AIndividuals/No club
8.Richart AlbertoCategoria AIndividuals/No club
9.Mota JavierCategoria AIndividuals/No club
10.Lopez Del Castillo AndreaCategoria AIndividuals/No club
11.Jiménez Olivares Miguel Ángel1410474Categoria AIndividuals/No club
12.Sistere RaulCategoria AIndividuals/No club
13.Moncholí Estornell RafaelCategoria AIndividuals/No club
14.Pons Albert FrancescCategoria AIndividuals/No club
15.Pelletier AymericCategoria AIndividuals/No club
16.Torres Gómez SergioCategoria AIndividuals/No club
17.Hernandez Palao Jose Luis439206Categoria ACCValenciaSpain
18.Salán Navarro DavidCategoria ACCValenciaSpain
19.Carrasco Moya Monica439205Categoria ACCValenciaSpain
20.Carrasco Espejel Ana MaríaCategoria ACCValenciaSpain
21.Alpuente Rodrigo Santiago7200869Categoria ASiMePierdoSpain
22.Recio Cárdaba Rubén7201511Categoria ASiMePierdoSpain
23.Serra Bartual Eduardo2053950Categoria ASiMePierdoSpain
24.Arnau Morell Alberto225575Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
25.Pamblanco Feliu Débora2082797Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
26.Sánchez Poveda Carles352128Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
27.Delgado Lereu David2010426Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
28.Moraga Ana2041296Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
29.Claramunt Pedrón Luis Miguel2010623Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
30.Codina Torres Juan1397025Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
31.Fabregat Manuel Juan7203795Categoria AADCONSpain
32.Pastor Barcenas PabloCategoria AGeocachOrientaciónSpain
33.Pérez Oñate Félix2097029Categoria AGODIH ALBACETESpain
34.Alfaro García Dori2041290Categoria AVerd3Spain
35.Torres Ferrer Toni1696969Categoria AVerd3Spain
36.Vila Descals Mila7200859Categoria AVerd3Spain
37.Sanchis EstebanCategoria AFSKSpain
38.Peinado Susana2542583Categoria AValencia OrientaciónSpain
39.Gomez Blesa Demetrio2043515Categoria AValencia OrientaciónSpain
40.Tello Lacal Alex888492Categoria AValencia OrientaciónSpain

Categoria B
1.de Julián Pérez GregorioCategoria BIndividuals/No club
2.Abril Blasco TomásCategoria BIndividuals/No club
3.Puigsech Garcia Montserrat206275Categoria BIndividuals/No club
4.Medina Martínez CristinaCategoria BIndividuals/No club
5.Torres Gómez LorenaCategoria BIndividuals/No club
6.Selfa EnriqueCategoria BIndividuals/No club
7.Pastor Cristina403703Categoria BIndividuals/No club
8.Polo Badia PedroCategoria BIndividuals/No club
9.Iranzo Egea DanielCategoria BIndividuals/No club
10.Muñoz López MarCategoria BIndividuals/No club
11.Contreras Hortelano FLOS ElenaCategoria BCCValenciaSpain
12.Tamarit Mirasol-FLOS GonzaloCategoria BCCValenciaSpain
13.Montoro Alcalde Francisco Javier2060055Categoria BCCValenciaSpain
14.Rechi Real LuzCategoria BCCValenciaSpain
15.Cano Lopez FLOS MireiaCategoria BCCValenciaSpain
16.Pallarol Medina FLOS AlbertoCategoria BCCValenciaSpain
17.Roig Baldovi Laura427507Categoria BSiMePierdoSpain
18.Almansa Alarcon Angel7202308Categoria BSiMePierdoSpain
19.Siurana Aznar RamonCategoria BSiMePierdoSpain
20.Viñuelas Huerta Jesús1470611Categoria BSiMePierdoSpain
21.Vidal Sentandreu Carmen2020183Categoria BSiMePierdoSpain
22.Serra Bartual PaquiCategoria BSiMePierdoSpain
23.Vendrell Cristina2010357Categoria BS.D. CorrecaminosSpain
24.Porcar Monforte Miguel AngelCategoria BADCONSpain
25.Sanchez Sagrado PedroCategoria BADCONSpain
26.Ortin Miralles María1402897Categoria BGeocachOrientaciónSpain
27.García Nieto LoliCategoria BGeocachOrientaciónSpain
28.Cervera Gabaldon Carlos1402894Categoria BGeocachOrientaciónSpain
29.Gimeno Ferrer Bruno2800798Categoria BGeocachOrientaciónSpain
30.García Patón Jesús1403110Categoria BGeocachOrientaciónSpain
31.Honrubia Cebrián Eduardo341798Categoria BBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
32.Roig Oliver Maria Magdalena1311083Categoria BVerd3Spain
33.López Carratalá Jorge1470624Categoria BMURCIA-OSpain
34.Tamarit Villarroya Marina2045089Categoria BValencia OrientaciónSpain
35.Chamorro Jose MaríaCategoria BCLUB PICANYASpain
36.Forment EstanislaoCategoria BCLUB PICANYASpain
37.Villalba Tordera RaulCategoria BCLUB PICANYASpain
38.García Bosca DavidCategoria BCLUB PICANYASpain
39.Parreño Eslava FranciscoCategoria BChesteSpain
40.Sánchez Garrigós RosaCategoria BChesteSpain
41.Blazquez Garces PilarCategoria BChesteSpain

Categoria C
1.Navarro Saiz PabloCategoria CIndividuals/No club
2.Selfa JavierCategoria CIndividuals/No club
3.Lopez Salinas M. IsabelCategoria CIndividuals/No club
4.Alonso Baez EmilianoCategoria CIndividuals/No club
5.Ruiz FinaCategoria CIndividuals/No club
6.Navarro Saiz LeyreCategoria CIndividuals/No club
7.Ramirez Gea EstelaCategoria CIndividuals/No club
8.Chamorro Jose MaríaCategoria CIndividuals/No club
9.Porcar Vicente AnnaCategoria CADCONSpain
10.Porcar Vicente MiguelCategoria CADCONSpain
11.Garulo Girona GuillemCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
12.Jiménez Rodríguez JairoCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
13.Rodríguez Ivars IreneCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
14.Rodríguez Ivars JorgeCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
15.Vigara Montesinos IvánCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
16.Garulo Girona JordiCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
17.Sierra Zamora Maria Del CarmenCategoria CRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
18.Pastor Macanás CarolCategoria CGeocachOrientaciónSpain
19.Vela Serra EduardoCategoria CAsociación AlfilSpain
20.Romagosa Martínez MarCategoria CAsociación AlfilSpain
21.Redondo Belda TeresaCategoria CAsociación AlfilSpain
22.Sanz López LauraCategoria CAsociación AlfilSpain
23.Romagosa Pérez JoaquínCategoria CAsociación AlfilSpain
24.Nieto Vaillard LidyaCategoria CAsociación AlfilSpain
25.Reyes Cuadra AntonioCategoria CAsociación AlfilSpain
26.López Redondo JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
27.López BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
28.Di Giralamo Carol EditCategoria CAsociación AlfilSpain
29.Ropa López DavidCategoria CAsociación AlfilSpain
30.Martin-Romo Camacho PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
31.Herrera Sánchez José MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
32.Ortiz Baviera Pilar MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
33.Baviera María JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
34.Sanz LorenzoCategoria CAsociación AlfilSpain
35.Huerta Escalante Luis FelipeCategoria CAsociación AlfilSpain
36.Cortijo Carabella SandraCategoria CAsociación AlfilSpain
37.Oriola Casañ Vicent JosepCategoria CAsociación AlfilSpain
38.Alcorisa Machancoses MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
39.Ropa Muñoz PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
40.Ceres Montes BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
41.Galdon Ciscar JordiCategoria CAsociación AlfilSpain
42.Herrera Sánchez Juan FranciscoCategoria CAsociación AlfilSpain
43.Ortiz LLagaria TomásCategoria CAsociación AlfilSpain
44.Davies KyleCategoria CAsociación AlfilSpain
45.Khodamar Pardo ParisáCategoria CAsociación AlfilSpain

M-ALEVIN
1.Pérez López PabloM-ALEVINIndividuals/No club
2.Lopez Martinez PabloM-ALEVINCCValenciaSpain
3.Albors García Guillermo1397028M-ALEVINCCValenciaSpain
4.Serra Reyes Eduard2010920M-ALEVINSiMePierdoSpain
5.Martínez Martínez RubénM-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
6.Serrano Lopez Diego2094593M-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
7.Madrid BoscoM-ALEVINChiva - CEIP La MurtaSpain
8.Lucanou-Blanaru CozminM-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
9.Villanueva RodrigoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
10.Ordoñez Camacho NicolásM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
11.Pacheco Suarez YobanyM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
12.Llopis Zahonero EduardoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
13.Zanón Asensio AlvaroM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
14.Mohamed SemoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
15.Zahonero Montesinos MarcosM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
16.Mora Galdón RafaelM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
17.Bordon Rotela MauricioM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
18.Manzano Pallas PabloM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
19.Gallego IzanM-ALEVINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
20.Ortiz Carcel DavidM-ALEVINBuñol - CEIP CervantesSpain

F-ALEVIN
1.González JoaneF-ALEVINIndividuals/No club
2.Culebras Rubio AlbaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
3.Carbonell Núñez EstelaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
4.Millán Arego LucíaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
5.De La Rúa López De Haro ClaudiaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
6.Edo Villanueva AnaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
7.Saez Jimenez Maria2096974F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
8.Alcañiz Herreros Miriam2094577F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
9.Lopez Tebar Yadira216369F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
10.Sánchez Lázaro AndreaF-ALEVINEscolar IES Salvador Gadea Spain
11.Torrenti Esteve AnaF-ALEVINValencia OrientaciónSpain
12.Gomez Tamarit Malena249190F-ALEVINValencia OrientaciónSpain
13.Galarza Garcia AitanaF-ALEVINEscolar Colegio Público San Luis BuñolSpain
14.Mañez Cañaveras PaulaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
15.Domenech Beleña MarF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
16.Morell NaiaraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
17.Marta Ruiz MartinezF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
18.Pérez Ríos Clara F-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
19.Gawliuk Vanesa-AmiraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
20.Casinos Beleña MartaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
21.Guerrero Ferrer NereaF-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
22.Zeida Hernandez SamiraF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
23.Ricart Miguel MaribelF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
24.Cotolí Guerrero PaolaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
25.Gregorio Valles MirandaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
26.Rivera Prieto AdrianaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
27.Marzo Vila CarlaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain

M-INFANTIL
1.García Álvarez MoisesM-INFANTILEscolar IES Salvador Gadea Spain
2.Pavón Jiménez JoelM-INFANTILIES Font de Sant LluisSpain
3.Lazaro Cebrian OscarM-INFANTILCheste - IES Ricardo MarinSpain

F-INFANTIL
1.Llorens Pamblanco Maria2082624F-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain
2.Perez Morató JuliaF-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain

M-CADETE
1.Carrión Sotos Julio2087555M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
2.Murcia Juan Francisco2087578M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
3.Perez Gomez Alberto2087556M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
4.Tarancon Tolosa Daniel2077100M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
5.Pardo Cuesta Pascual2085081M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
6.Morales Garcia Adrian2087570M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
7.Sanchez Lazaro Juan FranciscoM-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
8.Ibañez Ferrer JesúsM-CADETEBuñol - CEIP San LuisSpain

F-CADETE
1.Murcia Perez Teresa2085084F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
2.Saez Jimenez Patricia2087559F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
3.Soriano Gomez Lucia2087574F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
4.Burgos Pastor Esther2082721F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
5.Sanchis LauraF-CADETEFSKSpain
6.García Álvarez CarlaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
7.Gimeno Saiz NoeliaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain

M-BENJAMIN
1.Aloy Pardo JosepM-BENJAMINIndividuals/No club
2.Grivot Puchades Martin ClémentM-BENJAMINSiMePierdoSpain
3.Carrión Sotos Alvaro424782M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
4.Calomarde Cambronero Antonio403788M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
5.Richart Tarín VictorM-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
6.Gimeno Ferrer SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
7.Wronski Requena MartinM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
8.Muñoz Ortiz SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
9.May Ruiz MiguelM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
10.Garcia Perez JaumeM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
11.Cotolí Guerrero MarcosM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
12.Barrachina Tirado NicolasM-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain

F-BENJAMIN
1.Siurana Fernandez ItziarF-BENJAMINSiMePierdoSpain
2.Boluda Murciano NeusF-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
3.Zanón Sierra CandelaF-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
4.Honrubia Garcia Minerva429513F-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
5.Mañez JimenaF-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
6.Banacloig Llopis CarlaF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
7.Requena Agulló IreneF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
8.Fogues Barrero MartinaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
9.Cusi Lechiguer AyleenF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
10.March AngelaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
11.Ramirez Elorriaga DanielaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
12.Cambres Furriol LeyreF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
13.Alamar Felipe IrisF-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain

M-PRE-BENJAMIN
1.Martinez Pastor JaumeM-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
2.Tamarit Calvo Carlos9200277M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
3.Gimeno Medina Marc2069910M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
4.Gonzalez Gomez SergioM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
5.González Gómez DavidM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
6.Machancoses Lindquist MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
7.Machancoses Correa MarcoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
8.Gramaje Franco MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
9.Dasí Morató MarcM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
10.Sanchez Bellveser LucasM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
11.Bellveser Blat GuillermoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
12.Martinez Serer HectorM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
13.Oca Martinez JulenM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
14.Rodriguez-hesles Lozano MarioM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
15.Fuentes Caño LeoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
16.Sanjuan Ruiz MarkelM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
17.Rausell Fossati GonzaloM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
18.Boluda Murciano DídacM-PRE-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
19.Calomarde Cambronero Mario341477M-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
20.Richart Tarín JorgeM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
21.Micó Regidor PabloM-PRE-BENJAMINValencia OrientaciónSpain
22.Vigo Hernández TontxuM-PRE-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
23.Segura Galan MarioM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
24.Segura Galan OscarM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
25.Ramirez Elorriaga MiguelM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
26.Sanchez Blasco CristianM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
27.March LucasM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
28.Villanueva Cusi RubénM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
29.Fogues Barrero JoséM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
30.Sanchez Saez HugoM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
31.Minguet Sáez CurroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
32.Garcia Martinez IsidroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
33.Sanchez Saez MarcosM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
34.Alamar Felipe JoelM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
35.Abril Miguel TomásM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain

F-PRE-BENJAMIN
1.Molla Mirasol LaiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
2.Cuñat albert JoseF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
3.Cuñat lidiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
4.Albors García Andrea7200868F-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
5.Palmer Montava PazF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
6.De La Ossa Gonzalez PaulaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
7.Villatoro Gironés AitanaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
8.Sanchez Bellveser LolaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
9.Olaso Trilles AfricaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
10.León Blasco Marina SilanF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
11.Villatoro Guerrero SaraF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
12.Guerrero Groot NoaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
13.De La Ossa Gonzalez MarcosF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
14.Zanón Sierra SilviaF-PRE-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
15.Honrubia Garcia Aitana429642F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
16.Murcia Perez Maria429634F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
17.Ruiz Alvarez CarmenF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
18.Ortiz Carcel InesF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain

M-JUVENIL
1.Sanchez Garcia GermanM-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
2.Garcia Jimenez Javier2085085M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
3.Villar Gorriz Jose Antonio8632155M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain

F-JUVENIL
1.Serra Reyes Alba7201327F-JUVENILSiMePierdoSpain
2.Arnau Ochando Sara1407447F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
3.Garcia Vendrell Ainoha1403114F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
4.Garcia Vendrell Sheila1403106F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
5.Claramunt Moraga Alicia7300228F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
6.Defez Cernicharo Ana2082680F-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain