v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
FEDOCV. Liga Provincial. 3ª Prueba Liga Comarcal Hoya de Buñol. Siete Aguas->Entries by countries  (number of entries: 280)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Zanón Estellés DavidCategoria AIndividuals/No club
2.Boluda Garrido Manel1403116Categoria AIndividuals/No club
3.Gomis JordiCategoria AIndividuals/No club
4.Soler Murgui VicenteCategoria AIndividuals/No club
5.Richart AlbertoCategoria AIndividuals/No club
6.Navarro Aranda AntonioCategoria AIndividuals/No club
7.Pelletier AymericCategoria AIndividuals/No club
8.Torres Gómez SergioCategoria AIndividuals/No club
9.Aguillo Palomar XaviCategoria AIndividuals/No club
10.Sanchis Sanchis GuillermoCategoria AIndividuals/No club
11.Mota JavierCategoria AIndividuals/No club
12.Lopez Del Castillo AndreaCategoria AIndividuals/No club
13.Jiménez Olivares Miguel Ángel1410474Categoria AIndividuals/No club
14.Sistere RaulCategoria AIndividuals/No club
15.Moncholí Estornell RafaelCategoria AIndividuals/No club
16.Pons Albert FrancescCategoria AIndividuals/No club
17.Puigsech Garcia Montserrat206275Categoria BIndividuals/No club
18.Muñoz López MarCategoria BIndividuals/No club
19.Selfa EnriqueCategoria BIndividuals/No club
20.Abril Blasco TomásCategoria BIndividuals/No club
21.de Julián Pérez GregorioCategoria BIndividuals/No club
22.Medina Martínez CristinaCategoria BIndividuals/No club
23.Polo Badia PedroCategoria BIndividuals/No club
24.Iranzo Egea DanielCategoria BIndividuals/No club
25.Pastor Cristina403703Categoria BIndividuals/No club
26.Torres Gómez LorenaCategoria BIndividuals/No club
27.Lopez Salinas M. IsabelCategoria CIndividuals/No club
28.Alonso Baez EmilianoCategoria CIndividuals/No club
29.Navarro Saiz PabloCategoria CIndividuals/No club
30.Selfa JavierCategoria CIndividuals/No club
31.Chamorro Jose MaríaCategoria CIndividuals/No club
32.Ruiz FinaCategoria CIndividuals/No club
33.Navarro Saiz LeyreCategoria CIndividuals/No club
34.Ramirez Gea EstelaCategoria CIndividuals/No club
35.Pérez López PabloM-ALEVINIndividuals/No club
36.González JoaneF-ALEVINIndividuals/No club
37.Aloy Pardo JosepM-BENJAMINIndividuals/No club
38.Martinez Pastor JaumeM-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
39.Cuñat lidiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
40.Molla Mirasol LaiaF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club
41.Cuñat albert JoseF-PRE-BENJAMINIndividuals/No club

Spain
1.Carrasco Moya Monica439205Categoria ACCValenciaSpain
2.Carrasco Espejel Ana MaríaCategoria ACCValenciaSpain
3.Hernandez Palao Jose Luis439206Categoria ACCValenciaSpain
4.Salán Navarro DavidCategoria ACCValenciaSpain
5.Rechi Real LuzCategoria BCCValenciaSpain
6.Cano Lopez FLOS MireiaCategoria BCCValenciaSpain
7.Pallarol Medina FLOS AlbertoCategoria BCCValenciaSpain
8.Montoro Alcalde Francisco Javier2060055Categoria BCCValenciaSpain
9.Contreras Hortelano FLOS ElenaCategoria BCCValenciaSpain
10.Tamarit Mirasol-FLOS GonzaloCategoria BCCValenciaSpain
11.Albors García Guillermo1397028M-ALEVINCCValenciaSpain
12.Lopez Martinez PabloM-ALEVINCCValenciaSpain
13.Tamarit Calvo Carlos9200277M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
14.Gimeno Medina Marc2069910M-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
15.Albors García Andrea7200868F-PRE-BENJAMINCCValenciaSpain
16.Alpuente Rodrigo Santiago7200869Categoria ASiMePierdoSpain
17.Recio Cárdaba Rubén7201511Categoria ASiMePierdoSpain
18.Serra Bartual Eduardo2053950Categoria ASiMePierdoSpain
19.Siurana Aznar RamonCategoria BSiMePierdoSpain
20.Almansa Alarcon Angel7202308Categoria BSiMePierdoSpain
21.Viñuelas Huerta Jesús1470611Categoria BSiMePierdoSpain
22.Vidal Sentandreu Carmen2020183Categoria BSiMePierdoSpain
23.Serra Bartual PaquiCategoria BSiMePierdoSpain
24.Roig Baldovi Laura427507Categoria BSiMePierdoSpain
25.Serra Reyes Eduard2010920M-ALEVINSiMePierdoSpain
26.Grivot Puchades Martin ClémentM-BENJAMINSiMePierdoSpain
27.Siurana Fernandez ItziarF-BENJAMINSiMePierdoSpain
28.González Gómez DavidM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
29.Gonzalez Gomez SergioM-PRE-BENJAMINSiMePierdoSpain
30.Serra Reyes Alba7201327F-JUVENILSiMePierdoSpain
31.Moraga Ana2041296Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
32.Arnau Morell Alberto225575Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
33.Pamblanco Feliu Débora2082797Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
34.Sánchez Poveda Carles352128Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
35.Delgado Lereu David2010426Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
36.Claramunt Pedrón Luis Miguel2010623Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
37.Codina Torres Juan1397025Categoria AS.D. CorrecaminosSpain
38.Vendrell Cristina2010357Categoria BS.D. CorrecaminosSpain
39.Perez Morató JuliaF-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain
40.Llorens Pamblanco Maria2082624F-INFANTILS.D. CorrecaminosSpain
41.Martinez Serer HectorM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
42.Oca Martinez JulenM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
43.Rodriguez-hesles Lozano MarioM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
44.Bellveser Blat GuillermoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
45.Machancoses Lindquist MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
46.Sanjuan Ruiz MarkelM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
47.Rausell Fossati GonzaloM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
48.Sanchez Bellveser LucasM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
49.Gramaje Franco MateoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
50.Dasí Morató MarcM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
51.Fuentes Caño LeoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
52.Machancoses Correa MarcoM-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
53.Villatoro Guerrero SaraF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
54.Olaso Trilles AfricaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
55.Guerrero Groot NoaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
56.De La Ossa Gonzalez MarcosF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
57.León Blasco Marina SilanF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
58.Palmer Montava PazF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
59.Sanchez Bellveser LolaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
60.Villatoro Gironés AitanaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
61.De La Ossa Gonzalez PaulaF-PRE-BENJAMINS.D. CorrecaminosSpain
62.Claramunt Moraga Alicia7300228F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
63.Arnau Ochando Sara1407447F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
64.Garcia Vendrell Ainoha1403114F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
65.Garcia Vendrell Sheila1403106F-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
66.Sanchez Garcia GermanM-JUVENILS.D. CorrecaminosSpain
67.Fabregat Manuel Juan7203795Categoria AADCONSpain
68.Sanchez Sagrado PedroCategoria BADCONSpain
69.Porcar Monforte Miguel AngelCategoria BADCONSpain
70.Porcar Vicente AnnaCategoria CADCONSpain
71.Porcar Vicente MiguelCategoria CADCONSpain
72.Garulo Girona JordiCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
73.Vigara Montesinos IvánCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
74.Garulo Girona GuillemCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
75.Jiménez Rodríguez JairoCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
76.Rodríguez Ivars IreneCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
77.Rodríguez Ivars JorgeCategoria CLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
78.Martínez Martínez RubénM-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
79.Carbonell Núñez EstelaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
80.Millán Arego LucíaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
81.De La Rúa López De Haro ClaudiaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
82.Edo Villanueva AnaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
83.Culebras Rubio AlbaF-ALEVINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
84.Boluda Murciano NeusF-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
85.Boluda Murciano DídacM-PRE-BENJAMINLA SALLE COL·LEGI PATERNA Spain
86.Sierra Zamora Maria Del CarmenCategoria CRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
87.Zanón Sierra CandelaF-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
88.Zanón Sierra SilviaF-PRE-BENJAMINRUMBOS BUÑOL-CHIVASpain
89.Pastor Barcenas PabloCategoria AGeocachOrientaciónSpain
90.García Nieto LoliCategoria BGeocachOrientaciónSpain
91.Cervera Gabaldon Carlos1402894Categoria BGeocachOrientaciónSpain
92.Gimeno Ferrer Bruno2800798Categoria BGeocachOrientaciónSpain
93.García Patón Jesús1403110Categoria BGeocachOrientaciónSpain
94.Ortin Miralles María1402897Categoria BGeocachOrientaciónSpain
95.Pastor Macanás CarolCategoria CGeocachOrientaciónSpain
96.Pérez Oñate Félix2097029Categoria AGODIH ALBACETESpain
97.Honrubia Cebrián Eduardo341798Categoria BBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
98.Serrano Lopez Diego2094593M-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
99.Lopez Tebar Yadira216369F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
100.Saez Jimenez Maria2096974F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
101.Alcañiz Herreros Miriam2094577F-ALEVINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
102.Soriano Gomez Lucia2087574F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
103.Burgos Pastor Esther2082721F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
104.Saez Jimenez Patricia2087559F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
105.Murcia Perez Teresa2085084F-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
106.Pardo Cuesta Pascual2085081M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
107.Morales Garcia Adrian2087570M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
108.Tarancon Tolosa Daniel2077100M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
109.Perez Gomez Alberto2087556M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
110.Murcia Juan Francisco2087578M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
111.Carrión Sotos Julio2087555M-CADETEBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
112.Carrión Sotos Alvaro424782M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
113.Calomarde Cambronero Antonio403788M-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
114.Honrubia Garcia Minerva429513F-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
115.Calomarde Cambronero Mario341477M-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
116.Honrubia Garcia Aitana429642F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
117.Murcia Perez Maria429634F-PRE-BENJAMINBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
118.Defez Cernicharo Ana2082680F-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
119.Villar Gorriz Jose Antonio8632155M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
120.Garcia Jimenez Javier2085085M-JUVENILBMT CASAS DE VES ORIENTACIONSpain
121.Torres Ferrer Toni1696969Categoria AVerd3Spain
122.Vila Descals Mila7200859Categoria AVerd3Spain
123.Alfaro García Dori2041290Categoria AVerd3Spain
124.Roig Oliver Maria Magdalena1311083Categoria BVerd3Spain
125.Sanchis EstebanCategoria AFSKSpain
126.Sanchis LauraF-CADETEFSKSpain
127.Madrid BoscoM-ALEVINChiva - CEIP La MurtaSpain
128.Richart Tarín VictorM-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
129.Mañez JimenaF-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
130.Richart Tarín JorgeM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP La MurtaSpain
131.Sánchez Lázaro AndreaF-ALEVINEscolar IES Salvador Gadea Spain
132.García Álvarez MoisesM-INFANTILEscolar IES Salvador Gadea Spain
133.Gimeno Saiz NoeliaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
134.García Álvarez CarlaF-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
135.Sanchez Lazaro Juan FranciscoM-CADETEEscolar IES Salvador Gadea Spain
136.López Carratalá Jorge1470624Categoria BMURCIA-OSpain
137.Gomez Blesa Demetrio2043515Categoria AValencia OrientaciónSpain
138.Tello Lacal Alex888492Categoria AValencia OrientaciónSpain
139.Peinado Susana2542583Categoria AValencia OrientaciónSpain
140.Tamarit Villarroya Marina2045089Categoria BValencia OrientaciónSpain
141.Torrenti Esteve AnaF-ALEVINValencia OrientaciónSpain
142.Gomez Tamarit Malena249190F-ALEVINValencia OrientaciónSpain
143.Micó Regidor PabloM-PRE-BENJAMINValencia OrientaciónSpain
144.Galarza Garcia AitanaF-ALEVINEscolar Colegio Público San Luis BuñolSpain
145.García Bosca DavidCategoria BCLUB PICANYASpain
146.Villalba Tordera RaulCategoria BCLUB PICANYASpain
147.Chamorro Jose MaríaCategoria BCLUB PICANYASpain
148.Forment EstanislaoCategoria BCLUB PICANYASpain
149.Romagosa Pérez JoaquínCategoria CAsociación AlfilSpain
150.Nieto Vaillard LidyaCategoria CAsociación AlfilSpain
151.Reyes Cuadra AntonioCategoria CAsociación AlfilSpain
152.López Redondo JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
153.López BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
154.Di Giralamo Carol EditCategoria CAsociación AlfilSpain
155.Ropa López DavidCategoria CAsociación AlfilSpain
156.Martin-Romo Camacho PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
157.Herrera Sánchez José MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
158.Ortiz Baviera Pilar MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
159.Baviera María JoséCategoria CAsociación AlfilSpain
160.Davies KyleCategoria CAsociación AlfilSpain
161.Khodamar Pardo ParisáCategoria CAsociación AlfilSpain
162.Oriola Casañ Vicent JosepCategoria CAsociación AlfilSpain
163.Alcorisa Machancoses MaríaCategoria CAsociación AlfilSpain
164.Ropa Muñoz PedroCategoria CAsociación AlfilSpain
165.Ceres Montes BegoñaCategoria CAsociación AlfilSpain
166.Galdon Ciscar JordiCategoria CAsociación AlfilSpain
167.Herrera Sánchez Juan FranciscoCategoria CAsociación AlfilSpain
168.Ortiz LLagaria TomásCategoria CAsociación AlfilSpain
169.Vela Serra EduardoCategoria CAsociación AlfilSpain
170.Romagosa Martínez MarCategoria CAsociación AlfilSpain
171.Redondo Belda TeresaCategoria CAsociación AlfilSpain
172.Sanz López LauraCategoria CAsociación AlfilSpain
173.Sanz LorenzoCategoria CAsociación AlfilSpain
174.Huerta Escalante Luis FelipeCategoria CAsociación AlfilSpain
175.Cortijo Carabella SandraCategoria CAsociación AlfilSpain
176.Lucanou-Blanaru CozminM-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
177.Pérez Ríos Clara F-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
178.Mañez Cañaveras PaulaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
179.Domenech Beleña MarF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
180.Morell NaiaraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
181.Marta Ruiz MartinezF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
182.Gawliuk Vanesa-AmiraF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
183.Casinos Beleña MartaF-ALEVINCheste - CEIP Giner de los RíosSpain
184.Pavón Jiménez JoelM-INFANTILIES Font de Sant LluisSpain
185.Llopis Zahonero EduardoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
186.Zanón Asensio AlvaroM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
187.Mohamed SemoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
188.Mora Galdón RafaelM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
189.Zahonero Montesinos MarcosM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
190.Villanueva RodrigoM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
191.Ordoñez Camacho NicolásM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
192.Pacheco Suarez YobanyM-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
193.Guerrero Ferrer NereaF-ALEVINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
194.Muñoz Ortiz SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
195.Gimeno Ferrer SantiagoM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
196.Wronski Requena MartinM-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
197.Banacloig Llopis CarlaF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
198.Requena Agulló IreneF-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
199.Vigo Hernández TontxuM-PRE-BENJAMINSiete Aguas - CEIP Vicente AleixandreSpain
200.Sánchez Garrigós RosaCategoria BChesteSpain
201.Blazquez Garces PilarCategoria BChesteSpain
202.Parreño Eslava FranciscoCategoria BChesteSpain
203.Bordon Rotela MauricioM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
204.Manzano Pallas PabloM-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
205.Ricart Miguel MaribelF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
206.Zeida Hernandez SamiraF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
207.Marzo Vila CarlaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
208.Gregorio Valles MirandaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
209.Rivera Prieto AdrianaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
210.Cotolí Guerrero PaolaF-ALEVINBuñol - CEIP San LuisSpain
211.Ibañez Ferrer JesúsM-CADETEBuñol - CEIP San LuisSpain
212.May Ruiz MiguelM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
213.Garcia Perez JaumeM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
214.Cotolí Guerrero MarcosM-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
215.Ramirez Elorriaga DanielaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
216.Cambres Furriol LeyreF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
217.Fogues Barrero MartinaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
218.Cusi Lechiguer AyleenF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
219.March AngelaF-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
220.Villanueva Cusi RubénM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
221.Fogues Barrero JoséM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
222.Sanchez Blasco CristianM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
223.Segura Galan MarioM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
224.Segura Galan OscarM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
225.Ramirez Elorriaga MiguelM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
226.March LucasM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
227.Ruiz Alvarez CarmenF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP San LuisSpain
228.Lazaro Cebrian OscarM-INFANTILCheste - IES Ricardo MarinSpain
229.Gallego IzanM-ALEVINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
230.Barrachina Tirado NicolasM-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
231.Alamar Felipe IrisF-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
232.Minguet Sáez CurroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
233.Garcia Martinez IsidroM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
234.Sanchez Saez HugoM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
235.Sanchez Saez MarcosM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
236.Alamar Felipe JoelM-PRE-BENJAMINChiva - CEIP Fco Martínez CullaSpain
237.Ortiz Carcel DavidM-ALEVINBuñol - CEIP CervantesSpain
238.Abril Miguel TomásM-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain
239.Ortiz Carcel InesF-PRE-BENJAMINBuñol - CEIP CervantesSpain