v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4ª Prueba II Liga Orientación Multiaventura ESCONDITE (Hoyo de Manzanares)->Entries by classes  (number of entries: 80)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid Nombre de Equipo

Absoluta Masculino
1.Vidal Lopez PepeAbsoluta MasculinoNAVALCÁN- OSpain Brujulillas
2.Olivares JaimeAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES SOLERA TRONADOR
3.Chocano Migallon JoseAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
4.Olivar Aurelio AntonioAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpain Adventure Addicts
5.Dominguez Morrondo FernandoAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
6.Combarro Gallego JuanAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpain Orientierring Trágame
7.Sanchez Cardenas ManuelAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
8.Macanás Fernández Luis FernandoAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Orientierring Trágame
9.Tejerina Rubén Absoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES SOLERA TRONADOR
10.De La Herran MartinAbsoluta MasculinoORIENTESpain
11.Lopez Sierra SergioAbsoluta MasculinoElección de RutaSpainYES Brujulillas
12.Gil Rodriguez AntonioAbsoluta MasculinoG.O.C.A.N.Spain
13.Garcia Wolfrum AlejandroAbsoluta MasculinoImperdibleSpain Adventure Addicts
14.Ruiz De La Herran Pidal JavierAbsoluta MasculinoCOMASpain Os active sport
15.Prieto Del Campo AlvaroAbsoluta MasculinoMalarrutaSpain Lechones y Pichón

Absoluta Mixto
1.Martín Parrado MiriamAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
2.Boluda Sánchez AlfonsoAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES Tjalve Chai
3.Nicas Martín José MaríaAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
4.Yagüe Millán DanielAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
5.Domingo Santos BárbaraAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES Tjalve Chai
6.Muñoz Bardera DiegoAbsoluta MixtoNAVALCÁN- OSpain Orienta-2 PB
7.Castilla Reyes AnaAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES MONTE EL PARDO MX
8.Alba Isasi María TeresaAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES NRF2
9.Torres Ruiz GuillermoAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES NRF2
10.Sanchez Gonzalez BernardoAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES MONTE EL PARDO MX
11.Sánchez TeresaAbsoluta MixtoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Orienta-2 PB
12.Gonzalez Segovia AriadnaAbsoluta MixtoS.A.D. Tierra TrágameSpain Orienta-2 PB
13.Langa Blanco PabloAbsoluta MixtoClub O-Charlies Orienta-T SpainYES El veloz murciélago hindú
14.Llop Calvo CarolinaAbsoluta MixtoEntreBalizasSpainYES El veloz murciélago hindú

Iniciación
1.Cantalapiedra Orozco Juan AlfonsoIniciaciónIndividuals/No clubYES Corriendo Vengo
2.Raposo Torres JoaquínIniciaciónIndividuals/No clubYES TRILOBITES
3.Tejedor Muñoz NachoIniciaciónIndividuals/No clubYES DESAFÍO VETUSTA
4.Benito Casalengua EduardoIniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
5.López Ordoñez ElenaIniciaciónIndividuals/No clubYES Croqueteam tierra tragame
6.Lukian AlexanderIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
7.CONGOSTO QUIJANO IvánIniciaciónIndividuals/No clubYES INTREPID
8.Bartolomé Vallejo AlbertoIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
9.Guerra López FernandoIniciaciónIndividuals/No clubYES LOST WAR
10.Pastor Pérez Javier IniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
11.Durán García JorgeIniciaciónIndividuals/No clubYES DESAFÍO VETUSTA
12.Cavilla Ordóñez AnaIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
13.Fragueiro RobertoIniciaciónIndividuals/No clubYES Los PaqueteMetes
14.Martín Rodríguez IgorIniciaciónIndividuals/No clubYES TRILOBITES
15.Sánchez Iglesias AnaIniciaciónIndividuals/No clubYES full metal mochuelos
16.Alonso G de las Cuevas MercedesIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
17.Romo Martínez Ana IniciaciónIndividuals/No clubYES INTREPID
18.Souplet AnneIniciaciónIndividuals/No clubYES Courir à travers le champ
19.Gonzalez Garcia María IsabelIniciaciónIndividuals/No clubYES Corriendo Vengo
20.Martín Martín CarlosIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
21.Merino YésicaIniciaciónIndividuals/No clubYES Los PaqueteMetes
22.Pérez Jiménez IsabelIniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
23.Sánchez IreneIniciaciónIndividuals/No club migalir
24.Guerra López JavierIniciaciónIndividuals/No clubYES LOST WAR
25.Sanchez Vazquez EduardoIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
26.García Ortiz ManuelIniciaciónIndividuals/No clubYES Courir à travers le champ
27.Solis José LuisIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Celtas Gordos Tierra Trágame
28.Jimenez Lopez EnriqueIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpain Croqueteam Tierra Trágame
29.Masero Olivar PabloIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Cotopaxi
30.Perez Lopez JaimeIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Los Pérez
31.Solis LuisIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Celtas Gordos Tierra Trágame
32.Roldan OlivarIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Cotopaxi
33.Perez Otero AlvaroIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Los Perez

Veteranos
1.Aznár Villareal JavierVeteranosIndividuals/No clubYES COMANDO GUADARRAMA
2.Rodriguez Jimenez EnriqueVeteranosIndividuals/No clubYES BOM
3.Hernández Andrés AliciaVeteranosIndividuals/No clubYES COMANDO GUADARRAMA
4.Cobas José Luis VeteranosIndividuals/No club Endurance Team
5.Balzategui Juan PabloVeteranosIndividuals/No club Endurance Team
6.Morales Arquero Juan IgnacioVeteranosBOMSpainYES BOM
7.Rodríguez Gil Carlos BernardoVeteranosBOADILLAVENTURASpainYES Boadillaventura
8.Gómez Gómez JesúsVeteranosBOADILLAVENTURASpainYES Boadillaventura
9.Hermosilla Beraza MarcoVeteranosCOLMENARSpain TROLOS
10.Gil Garcia DanielVeteranosCOLMENARSpain TROLOS
11.Pérez AnaimeVeteranosCOMANDO GUADARRAMASpainYES COMANDO GUADARRAMA
12.Corcho GermanVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos
13.Lorenzo Yustos HectorVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos
14.Cabeza Garcia MiguelVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos

Absoluta Femenino
1.Oñorbe Esparraguera ElviraAbsoluta FemeninoIndividuals/No clubYES Nitel
2.Fernández Fernández AnaAbsoluta FemeninoIndividuals/No clubYES Nitel
3.Cernuda Castro OlallaAbsoluta FemeninoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRAGAME WOMEN
4.garcía Cejudo IreneAbsoluta FemeninoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRAGAME WOMEN