v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4ª Prueba II Liga Orientación Multiaventura ESCONDITE (Hoyo de Manzanares)->Entries by clubs  (number of entries: 80)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid Nombre de Equipo

Individuals/No club
1.Oñorbe Esparraguera ElviraAbsoluta FemeninoIndividuals/No clubYES Nitel
2.Fernández Fernández AnaAbsoluta FemeninoIndividuals/No clubYES Nitel
3.Martín Parrado MiriamAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
4.Yagüe Millán DanielAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
5.Domingo Santos BárbaraAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES Tjalve Chai
6.Nicas Martín José MaríaAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES LOS GURRIATOS LOCOS
7.Boluda Sánchez AlfonsoAbsoluta MixtoIndividuals/No clubYES Tjalve Chai
8.López Ordoñez ElenaIniciaciónIndividuals/No clubYES Croqueteam tierra tragame
9.Lukian AlexanderIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
10.CONGOSTO QUIJANO IvánIniciaciónIndividuals/No clubYES INTREPID
11.Bartolomé Vallejo AlbertoIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
12.Guerra López FernandoIniciaciónIndividuals/No clubYES LOST WAR
13.Tejedor Muñoz NachoIniciaciónIndividuals/No clubYES DESAFÍO VETUSTA
14.Benito Casalengua EduardoIniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
15.Cantalapiedra Orozco Juan AlfonsoIniciaciónIndividuals/No clubYES Corriendo Vengo
16.Raposo Torres JoaquínIniciaciónIndividuals/No clubYES TRILOBITES
17.Martín Rodríguez IgorIniciaciónIndividuals/No clubYES TRILOBITES
18.Sánchez Iglesias AnaIniciaciónIndividuals/No clubYES full metal mochuelos
19.Alonso G de las Cuevas MercedesIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
20.Romo Martínez Ana IniciaciónIndividuals/No clubYES INTREPID
21.Souplet AnneIniciaciónIndividuals/No clubYES Courir à travers le champ
22.Durán García JorgeIniciaciónIndividuals/No clubYES DESAFÍO VETUSTA
23.Cavilla Ordóñez AnaIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
24.Fragueiro RobertoIniciaciónIndividuals/No clubYES Los PaqueteMetes
25.Pastor Pérez Javier IniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
26.Sánchez IreneIniciaciónIndividuals/No club migalir
27.Sanchez Vazquez EduardoIniciaciónIndividuals/No clubYES LOSQUEGANAN
28.García Ortiz ManuelIniciaciónIndividuals/No clubYES Courir à travers le champ
29.Guerra López JavierIniciaciónIndividuals/No clubYES LOST WAR
30.Gonzalez Garcia María IsabelIniciaciónIndividuals/No clubYES Corriendo Vengo
31.Martín Martín CarlosIniciaciónIndividuals/No clubYES Orient Express
32.Merino YésicaIniciaciónIndividuals/No clubYES Los PaqueteMetes
33.Pérez Jiménez IsabelIniciaciónIndividuals/No clubYES Dos hombres y medio
34.Balzategui Juan PabloVeteranosIndividuals/No club Endurance Team
35.Hernández Andrés AliciaVeteranosIndividuals/No clubYES COMANDO GUADARRAMA
36.Cobas José Luis VeteranosIndividuals/No club Endurance Team
37.Aznár Villareal JavierVeteranosIndividuals/No clubYES COMANDO GUADARRAMA
38.Rodriguez Jimenez EnriqueVeteranosIndividuals/No clubYES BOM

BOADILLAVENTURA
1.Rodríguez Gil Carlos BernardoVeteranosBOADILLAVENTURASpainYES Boadillaventura
2.Gómez Gómez JesúsVeteranosBOADILLAVENTURASpainYES Boadillaventura

BOM
1.Morales Arquero Juan IgnacioVeteranosBOMSpainYES BOM

Club Monte El Pardo
1.Castilla Reyes AnaAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES MONTE EL PARDO MX
2.Alba Isasi María TeresaAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES NRF2
3.Sanchez Gonzalez BernardoAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES MONTE EL PARDO MX
4.Torres Ruiz GuillermoAbsoluta MixtoClub Monte El PardoSpainYES NRF2

Club O-Charlies Orienta-T
1.Langa Blanco PabloAbsoluta MixtoClub O-Charlies Orienta-T SpainYES El veloz murciélago hindú

COLMENAR
1.Hermosilla Beraza MarcoVeteranosCOLMENARSpain TROLOS
2.Gil Garcia DanielVeteranosCOLMENARSpain TROLOS

COMA
1.Ruiz De La Herran Pidal JavierAbsoluta MasculinoCOMASpain Os active sport

COMANDO GUADARRAMA
1.Pérez AnaimeVeteranosCOMANDO GUADARRAMASpainYES COMANDO GUADARRAMA

Elección de Ruta
1.Lopez Sierra SergioAbsoluta MasculinoElección de RutaSpainYES Brujulillas

EntreBalizas
1.Llop Calvo CarolinaAbsoluta MixtoEntreBalizasSpainYES El veloz murciélago hindú

G.O.C.A.N.
1.Gil Rodriguez AntonioAbsoluta MasculinoG.O.C.A.N.Spain

Imperdible
1.Garcia Wolfrum AlejandroAbsoluta MasculinoImperdibleSpain Adventure Addicts
2.Lorenzo Yustos HectorVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos
3.Cabeza Garcia MiguelVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos
4.Corcho GermanVeteranosImperdibleSpainYES Imperdidos

Malarruta
1.Prieto Del Campo AlvaroAbsoluta MasculinoMalarrutaSpain Lechones y Pichón

NAVALCÁN- O
1.Vidal Lopez PepeAbsoluta MasculinoNAVALCÁN- OSpain Brujulillas
2.Muñoz Bardera DiegoAbsoluta MixtoNAVALCÁN- OSpain Orienta-2 PB

ORIENTE
1.De La Herran MartinAbsoluta MasculinoORIENTESpain

S.A.D. Tierra Trágame
1.Cernuda Castro OlallaAbsoluta FemeninoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRAGAME WOMEN
2.garcía Cejudo IreneAbsoluta FemeninoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRAGAME WOMEN
3.Sanchez Cardenas ManuelAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
4.Combarro Gallego JuanAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpain Orientierring Trágame
5.Olivares JaimeAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES SOLERA TRONADOR
6.Olivar Aurelio AntonioAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpain Adventure Addicts
7.Dominguez Morrondo FernandoAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
8.Chocano Migallon JoseAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES TRONADOR TIERRA TRÁGAME
9.Tejerina Rubén Absoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES SOLERA TRONADOR
10.Macanás Fernández Luis FernandoAbsoluta MasculinoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Orientierring Trágame
11.Gonzalez Segovia AriadnaAbsoluta MixtoS.A.D. Tierra TrágameSpain Orienta-2 PB
12.Sánchez TeresaAbsoluta MixtoS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Orienta-2 PB
13.Solis LuisIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Celtas Gordos Tierra Trágame
14.Perez Otero AlvaroIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Los Perez
15.Roldan OlivarIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Cotopaxi
16.Perez Lopez JaimeIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Los Pérez
17.Jimenez Lopez EnriqueIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpain Croqueteam Tierra Trágame
18.Masero Olivar PabloIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Cotopaxi
19.Solis José LuisIniciaciónS.A.D. Tierra TrágameSpainYES Celtas Gordos Tierra Trágame