v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Campeonato de España Ultrascore Rogaine Sierra de Huetor->Entries by classes  (number of entries: 58)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Nombre del EQUIPO

Absoluta Masculina (8 horas)
1.Garcia Crespo Jose ManuelAbsoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
2.San Fulgencio Lopez Juan AntonioAbsoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
3.Rey Anaya Juan Carlos206265Absoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
4.Grytsuk ViktorAbsoluta Masculina (8 horas)ПеленгUkraine
5.Bermudez Nieto RafaelAbsoluta Masculina (8 horas)Umax trailSpain umax trail
6.Espinar López José MaríaAbsoluta Masculina (8 horas)Umax trailSpain umax trail
7.Orellana Mateos Jose Manuel8656777Absoluta Masculina (8 horas)CD Fundi-oSpain Ubrique Orienta Fundi-o
8.Nuñez Angel2016863Absoluta Masculina (8 horas)Escribano Sport TeamSpain
9.Alvarez Carmona Miguel Angel1425726Absoluta Masculina (8 horas)Escribano Sport TeamSpain
10.González García Javier1425729Absoluta Masculina (8 horas)MalarrutaSpain Escribano Adventure

Veteranos Masculino (8 horas)
1.Parejo Flores Agustin7206944Veteranos Masculino (8 horas)Individuals/No club RAIDERS ON THE STORM

Veteranos Mixto (8 horas)
1.Moreno Pérez Gabriel1542988Veteranos Mixto (8 horas)Individuals/No club Paralelo 37
2.Becerra Rubio PilarVeteranos Mixto (8 horas)Sociedad ExcursionistaSpain
3.Rey Anaya Juan Carlos981977Veteranos Mixto (8 horas)Sociedad ExcursionistaSpain
4.Moreno Pérez Gabriel7203808Veteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
5.Fernández Rosales AmparoVeteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
6.Aguilar Alcoholado Francisco JavierVeteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
7.Villarreal Leticia7200299Veteranos Mixto (8 horas)COMASpain Team Vizsla
8.Ross James8632193Veteranos Mixto (8 horas)COMASpain Team Vizsla

Junior Femenino (6 horas)
1.Rubio Ben-chaib NikoleJunior Femenino (6 horas)Valencia OrientaciónSpain La Vendrelillas

Open Corto (4 horas)
1.Martínez Díaz ManuelOpen Corto (4 horas)Individuals/No club Este Sí O Este no
2.García Carmona Elena1398542Open Corto (4 horas)Individuals/No club ISTÁN TEAM - COMA II
3.Ruix González Jose Enrique7211375Open Corto (4 horas)Individuals/No club Perdi2
4.Vilchez Lopez JaimeOpen Corto (4 horas)Individuals/No club brigada de la legion
5.Jimenez Lupion Delfi7202306Open Corto (4 horas)Individuals/No club VELETA PET
6.Tonnerieux Marie53461Open Corto (4 horas)Individuals/No club TOTANA-O
7.Mercader Arcos NicolasOpen Corto (4 horas)Individuals/No club brigada de la legion
8.Montes Velasco Francisco Miguel886603Open Corto (4 horas)Individuals/No club VELETA PET
9.Barea González Carmelo Alberto1417110Open Corto (4 horas)Individuals/No club ISTÁN TEAM - COMA II
10.González RobertoOpen Corto (4 horas)Individuals/No club BRILEG
11.Vega Garcia Manuel Jose7209730Open Corto (4 horas)VeletaSpain Los Vega´s
12.González Alvarez De Sotomayor María Del MarOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
13.Orellana Gómez Mari PazOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
14.Taverna Checa Magdalena RosaOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
15.Medina Milla Jose MariaOpen Corto (4 horas)SURCO - AlmeríaSpain Happy Dog Aventura Team
16.Pardo Molina EncarniOpen Corto (4 horas)SURCO - AlmeríaSpain Happy Dog Aventura Team
17.Valencia alonso Sara427612Open Corto (4 horas)ImperdibleSpain IMPERDIBLAS
18.Feijoo Escudero Silvia427369Open Corto (4 horas)ImperdibleSpain IMPERDIBLAS
19.Espinar Luque Antonio7206295Open Corto (4 horas)CLUB CIMA 2000Spain CUÑAOS TEAM
20.Padillo Pérez Alejandro7207093Open Corto (4 horas)CLUB CIMA 2000Spain CUÑAOS TEAM
21.Martinez Sevilla IsidroOpen Corto (4 horas)Orientación cartagenaSpain O-CARTAGENA
22.San Fulgencio Lopez Juan AntonioOpen Corto (4 horas)Orientación cartagenaSpain O-CARTAGENA
23.Galisteo Hoyo Antonio7207193Open Corto (4 horas)CD Altera AventuraSpain Los lagartos
24.Mego Perez Blanca LiliaOpen Corto (4 horas)Wild RanasSpain
25.Fernandez Maldonado GraciaOpen Corto (4 horas)Wild RanasSpain
26.Iglesias Candal Ivan9200396Open Corto (4 horas)Wild RanasSpain

Open Largo (6 horas)
1.Franco Nieves7050417Open Largo (6 horas)Individuals/No club Trote Cochinero
2.Lebrón Roldan JaimeOpen Largo (6 horas)Individuals/No club TECO Raid
3.Moradillo Garcia Iker GorkaOpen Largo (6 horas)Individuals/No club ZampaGorgols
4.Vázquez Rodríguez Mª FeOpen Largo (6 horas)Individuals/No club Os lucenses
5.Castro Bermudez Francisco JoseOpen Largo (6 horas)Individuals/No club ZampaGorgols
6.Rufo Rufo Juan CarlosOpen Largo (6 horas)Individuals/No club Padres a la fuga
7.Duran Prieto RocioOpen Largo (6 horas)IndependientesSpain Oh-Perdidas
8.Castro Mesa Jose Antonio7207091Open Largo (6 horas)CLUB CIMA 2000Spain AVENTURA CIMA 2000
9.Calvo Arroyo Antonio7207094Open Largo (6 horas)CLUB CIMA 2000Spain AVENTURA CIMA 2000
10.Ruiz Escudero José MaríaOpen Largo (6 horas)MONTELLANO-OSpain Trote Cochinero

Familiar (4 horas)
1.Rufo Rufo Juan CarlosFamiliar (4 horas)Club Veleta OrientaciónSpain Padres a la fuga
2.Jabalera Rodriguez AntoniaFamiliar (4 horas)Club Veleta OrientaciónSpain Padres a la fuga