v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Campeonato de España Ultrascore Rogaine Sierra de Huetor->Entries by countries  (number of entries: 58)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Nombre del EQUIPO
1.Garcia Crespo Jose ManuelAbsoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
2.San Fulgencio Lopez Juan AntonioAbsoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
3.Rey Anaya Juan Carlos206265Absoluta Masculina (8 horas)Individuals/No club
4.Parejo Flores Agustin7206944Veteranos Masculino (8 horas)Individuals/No club RAIDERS ON THE STORM
5.Moreno Pérez Gabriel1542988Veteranos Mixto (8 horas)Individuals/No club Paralelo 37
6.Mercader Arcos NicolasOpen Corto (4 horas)Individuals/No club brigada de la legion
7.Montes Velasco Francisco Miguel886603Open Corto (4 horas)Individuals/No club VELETA PET
8.Tonnerieux Marie53461Open Corto (4 horas)Individuals/No club TOTANA-O
9.Ruix González Jose Enrique7211375Open Corto (4 horas)Individuals/No club Perdi2
10.Vilchez Lopez JaimeOpen Corto (4 horas)Individuals/No club brigada de la legion
11.Jimenez Lupion Delfi7202306Open Corto (4 horas)Individuals/No club VELETA PET
12.García Carmona Elena1398542Open Corto (4 horas)Individuals/No club ISTÁN TEAM - COMA II
13.González RobertoOpen Corto (4 horas)Individuals/No club BRILEG
14.Martínez Díaz ManuelOpen Corto (4 horas)Individuals/No club Este Sí O Este no
15.Barea González Carmelo Alberto1417110Open Corto (4 horas)Individuals/No club ISTÁN TEAM - COMA II
16.Vázquez Rodríguez Mª FeOpen Largo (6 horas)Individuals/No club Os lucenses
17.Castro Bermudez Francisco JoseOpen Largo (6 horas)Individuals/No club ZampaGorgols
18.Lebrón Roldan JaimeOpen Largo (6 horas)Individuals/No club TECO Raid
19.Moradillo Garcia Iker GorkaOpen Largo (6 horas)Individuals/No club ZampaGorgols
20.Franco Nieves7050417Open Largo (6 horas)Individuals/No club Trote Cochinero
21.Rufo Rufo Juan CarlosOpen Largo (6 horas)Individuals/No club Padres a la fuga

Spain
1.Vega Garcia Manuel Jose7209730Open Corto (4 horas)VeletaSpain Los Vega´s
2.Rey Anaya Juan Carlos981977Veteranos Mixto (8 horas)Sociedad ExcursionistaSpain
3.Becerra Rubio PilarVeteranos Mixto (8 horas)Sociedad ExcursionistaSpain
4.Moreno Pérez Gabriel7203808Veteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
5.Fernández Rosales AmparoVeteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
6.Aguilar Alcoholado Francisco JavierVeteranos Mixto (8 horas)Paralelo 37Spain Bocaseca Team
7.González Alvarez De Sotomayor María Del MarOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
8.Orellana Gómez Mari PazOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
9.Taverna Checa Magdalena RosaOpen Corto (4 horas)Paralelo 37Spain Sin Prisas
10.Jabalera Rodriguez AntoniaFamiliar (4 horas)Club Veleta OrientaciónSpain Padres a la fuga
11.Rufo Rufo Juan CarlosFamiliar (4 horas)Club Veleta OrientaciónSpain Padres a la fuga
12.Medina Milla Jose MariaOpen Corto (4 horas)SURCO - AlmeríaSpain Happy Dog Aventura Team
13.Pardo Molina EncarniOpen Corto (4 horas)SURCO - AlmeríaSpain Happy Dog Aventura Team
14.Duran Prieto RocioOpen Largo (6 horas)IndependientesSpain Oh-Perdidas
15.Espinar López José MaríaAbsoluta Masculina (8 horas)Umax trailSpain umax trail
16.Bermudez Nieto RafaelAbsoluta Masculina (8 horas)Umax trailSpain umax trail
17.Valencia alonso Sara427612Open Corto (4 horas)ImperdibleSpain IMPERDIBLAS
18.Feijoo Escudero Silvia427369Open Corto (4 horas)ImperdibleSpain IMPERDIBLAS
19.Espinar Luque Antonio7206295Open Corto (4 horas)CLUB CIMA 2000Spain CUÑAOS TEAM
20.Padillo Pérez Alejandro7207093Open Corto (4 horas)CLUB CIMA 2000Spain CUÑAOS TEAM
21.Calvo Arroyo Antonio7207094Open Largo (6 horas)CLUB CIMA 2000Spain AVENTURA CIMA 2000
22.Castro Mesa Jose Antonio7207091Open Largo (6 horas)CLUB CIMA 2000Spain AVENTURA CIMA 2000
23.Ruiz Escudero José MaríaOpen Largo (6 horas)MONTELLANO-OSpain Trote Cochinero
24.San Fulgencio Lopez Juan AntonioOpen Corto (4 horas)Orientación cartagenaSpain O-CARTAGENA
25.Martinez Sevilla IsidroOpen Corto (4 horas)Orientación cartagenaSpain O-CARTAGENA
26.Galisteo Hoyo Antonio7207193Open Corto (4 horas)CD Altera AventuraSpain Los lagartos
27.Orellana Mateos Jose Manuel8656777Absoluta Masculina (8 horas)CD Fundi-oSpain Ubrique Orienta Fundi-o
28.Iglesias Candal Ivan9200396Open Corto (4 horas)Wild RanasSpain
29.Fernandez Maldonado GraciaOpen Corto (4 horas)Wild RanasSpain
30.Mego Perez Blanca LiliaOpen Corto (4 horas)Wild RanasSpain
31.Nuñez Angel2016863Absoluta Masculina (8 horas)Escribano Sport TeamSpain
32.Alvarez Carmona Miguel Angel1425726Absoluta Masculina (8 horas)Escribano Sport TeamSpain
33.Ross James8632193Veteranos Mixto (8 horas)COMASpain Team Vizsla
34.Villarreal Leticia7200299Veteranos Mixto (8 horas)COMASpain Team Vizsla
35.González García Javier1425729Absoluta Masculina (8 horas)MalarrutaSpain Escribano Adventure
36.Rubio Ben-chaib NikoleJunior Femenino (6 horas)Valencia OrientaciónSpain La Vendrelillas

Ukraine
1.Grytsuk ViktorAbsoluta Masculina (8 horas)ПеленгUkraine