v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
South-East European (Masters) Orienteering Championships and Romanian Grand Prix->Entries by classes  (number of entries: 559)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

OPEN Beginners
1.Marius MariusOPEN BeginnersIndividuals/No club
2.Dravants MārtiņšOPEN BeginnersIndividuals/No club
3.Szőcs Luciana211877OPEN BeginnersC.S. TranSilva ClujRomania
4.Manea Karina8404339OPEN BeginnersOK Silva CampinaRomania
5.Barabas Orsolya2145158OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Dalya Krisztina211858OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Barabas Balazs2146157OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Hoffmann Berei Irén2149371OPEN BeginnersPalatul Copiilor AradRomania
9.Radu Madalina425859OPEN BeginnersClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania

OPEN Short
1.Szocs Attila211878OPEN ShortC.S. TranSilva ClujRomania
2.Gheorghe Alina49527OPEN ShortSmart FoxesRomania
3.Moldovan Ana430606OPEN ShortSmart FoxesRomania
4.Havlikova Ema8025014OPEN ShortKOB Sokol PezinokSlovakia
5.Tomasovic Michal219144OPEN ShortKOB Sokol PezinokSlovakia
6.Juranić Dejan1220890OPEN ShortSK Tilček TeamCroatiaYES
7.Istenič Maja2127789OPEN ShortOK AzimutSlovenia
8.Simon Andras8668792OPEN ShortA.C.S. Compas ClujRomania
9.Divin Anna2118619OPEN ShortCS Ady Liceum OradeaRomania

OPEN Long
1.Borbás Péter8444335OPEN LongEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
2.Boshnakova Mila2013481OPEN LongBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria

W10
1.Szőcs Sára211871W10C.S. TranSilva ClujRomania
2.Heim Zsusza2146151W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Ráduly Regina430640W10CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Jeler Ingrid1421737W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
5.Les Lidia2074634W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
6.Balko Eliza2074631W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania

M10
1.Marius MariusM10Individuals/No club
2.Albert Demeter Hugo211765M10C.S. TranSilva ClujRomania
3.Szőcs Norbert211874M10C.S. TranSilva ClujRomania
4.Pascu Stefan2050635M10CS Chimia VictoriaRomania
5.Novakov Nikolay1232014M10SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
6.Dálya Balázs211761M10CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Guțul VictorM10CS FAURIMoldova
8.Alexa-pop PetruM10Floare de ColtRomania

W12
1.Tudorascu Ana7209828W12C.S. BabaruncaRomania
2.Alexa-pop Maria7209829W12C.S. BabaruncaRomania
3.Stupu Sonia8032679W12C.S. BabaruncaRomania
4.Dragomir Letitia8032689W12C.S. BabaruncaRomania
5.Tudorascu Maria7209830W12C.S. BabaruncaRomania
6.Görög Gyöngyi2144200W12C.S. TranSilva ClujRomania
7.Balázsi Zsófia2149363W12C.S. TranSilva ClujRomania
8.Tudorache Silvia Maria8404340W12OK Silva CampinaRomania
9.Comsoiu Laura Maria2050624W12CS Chimia VictoriaRomania
10.Dimitrova Denitsa8055570W12DIANABulgaria
11.Syrova Lucka8400037W12KOB Sokol PezinokSlovakia
12.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSlovenia
13.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatia
14.Kulcsár Izabella2133087W12CS Ady Liceum OradeaRomania
15.Jakab Eszter2133086W12CS Ady Liceum OradeaRomania
16.Ráduly Zsuzsanna430642W12CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
17.Ionac Andreea2074638W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
18.Les Cristina2074633W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
19.Pavel Daria2114521W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
20.Petian Catalina2074636W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
21.Avram Bianca1421738W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
22.Alexa-pop CristinaW12Floare de ColtRomania

M12
1.Simon Vince Sámuel500539M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Bőjte Ágoston2037703M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Laping Péter2149367M12C.S. TranSilva ClujRomania
4.Mogos Eric2050625M12CS Chimia VictoriaRomania
5.Halmaghiu Razvan2050627M12CS Chimia VictoriaRomania
6.Szabo Danko8025005M12KOB Sokol PezinokSlovakia
7.Mirea Cristian Andrei8002312M12Universitatea CraiovaRomania
8.Kulcsár Vilmos2133091M12CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Kabadjov Velin8100412M12BegunBulgaria

W14
1.Brandus Ana8032681W14C.S. BabaruncaRomania
2.Mazilu Andreea8032688W14C.S. BabaruncaRomania
3.Tonk Hanna-Dorottya2149366W14C.S. TranSilva ClujRomania
4.Pascu Ana8033150W14CS Chimia VictoriaRomania
5.Stanea Antonia Maria8015343W14CS Chimia VictoriaRomania
6.Vöröss Luca8444844W14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
7.Dimova Lyudmila8000659W14DIANABulgaria
8.Cholakova Plamena1401625W14DIANABulgaria
9.Syarova Teya8237755W14SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
10.Stoyanova Emanuela8122582W14ISTROSBulgaria
11.Markova Zuzka8110009W14KOB Sokol PezinokSlovakia
12.Siposova Hanka8100070W14KOB Sokol PezinokSlovakia
13.Pantiru IuliaW14CS Mentor Silva Romania
14.David Julia2146155W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
15.Heim Sara2146152W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Balogh Zsofia2061624W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Grosu Emilia1000322W14CS FAURIMoldova
18.Atanasova Yoana8004115W14Trapezitsa 1954Bulgaria
19.Popper Emma2133088W14CS Ady Liceum OradeaRomania
20.Salajan Alexandra2115097W14Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
21.Malanca Alessia2115098W14Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania

M14
1.Ilin Radu8032686M14C.S. BabaruncaRomania
2.Égly János-Pál2149364M14C.S. TranSilva ClujRomania
3.Albert-Demeter Károly2149361M14C.S. TranSilva ClujRomania
4.Égly Bence2149362M14C.S. TranSilva ClujRomania
5.Simon Benjámin1398624M14C.S. TranSilva ClujRomania
6.Lungu Ioan8015344M14CS Chimia VictoriaRomania
7.Ionescu Spiridon8015345M14CS Chimia VictoriaRomania
8.Jónás Botond8664648M14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
9.Piller-Dávid Marcell8112900M14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
10.Raykov Atanas8055575M14DIANABulgaria
11.Karagyozov Dimitar8055569M14DIANABulgaria
12.Atanasov Alexandar8208266M14ISTROSBulgaria
13.Radoslavov Aleks8122582M14ISTROSBulgaria
14.Nemcek Danko8200057M14KOB Sokol PezinokSlovakia
15.Grecu Radu Cristian8639486M14CS Mentor Silva Romania
16.Szász Gergő2146156M14CS ORIENTER Tg MuresRomania
17.István-Lőrincz Péter2133092M14CS Ady Liceum OradeaRomania
18.Bud Antonio1006666M14Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomania

W16
1.Percec Diana8032683W16C.S. BabaruncaRomania
2.Serban Maria7209823W16C.S. BabaruncaRomania
3.Kovács Dorina8444332W16Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
4.Dimitrova Stanimira8105150W16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
5.Markova Adela8110045W16KOB Sokol PezinokSlovakia
6.Balogh Reka2061626W16CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Petrus Mihaela1421740W16Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
8.Kabadjova Diana8050407W16BegunBulgaria

W16-SEEOC
1.Pavić Monika7000818W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Delić Dora8333356W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
3.Rako Paola8300220W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
4.Eržen Nea2052183W16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
5.Minden Aleyna2042586W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Kurt Hatice ElifW16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
7.Nazlımoğlu İrem Gül2116597W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
8.Coşkun Azra2146428W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
9.Janjić Sofija8090035W16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
10.Nikolić Doris8463111W16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
11.Asenova Raya8655652W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
12.Pedeva Ivana8655675W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
13.Ruseva Marta8655695W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
14.Onufrieva Niya8655668W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
15.Cemîrtan SofiaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
16.Guțul DariaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
17.Nosenco VictoriaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
18.Savinova ZlataW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
19.Bőjte SáraW16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
20.Pop Diana Maria8033151W16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
21.Tudorache Alexia Mihaela8108010W16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

M16
1.Szikszai Balázs8033153M16C.S. TranSilva ClujRomania
2.Jurač Petar7000633M16OK VihorCroatia
3.Mandev Ivaylo8210614M16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
4.Novakov Denis8071030M16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
5.Syrovy Tomas8400090M16KOB Sokol PezinokSlovakia
6.Dolny Michal8300010M16KOB Sokol PezinokSlovakia
7.Jancik Filip8300002M16KOB Sokol PezinokSlovakia
8.Valach Eli8025013M16KOB Sokol PezinokSlovakia
9.Cisar David8648615M16KOB Sokol PezinokSlovakia
10.Erben Jan446317M16OK JelenCroatia
11.Solenički Gabrijel446318M16OK JelenCroatia
12.Özgün Demir8041607M16Bursa Oryantiring Spor KulubuTurkey
13.Kotai Alexandro8033146M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
14.Dravants Niklāvs8657267M16Meridiāns OK/CPSSLatvia
15.Anghel Ionuț8432021M16Clubul Atletic RomanRomania
16.Jakab Gergő2133093M16CS Ady Liceum OradeaRomania
17.Jeler Luca1415147M16Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania

M16-SEEOC
1.Kelc Noa446318M16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Mahović Teo8017369M16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
3.Bizjak Božo2133344M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
4.Seljak Jaka2069825M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
5.Seljak Luka8011033M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
6.Bogataj Rok2045663M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
7.Tuzcuoğulları Altar Ilgaz8122606M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
8.Kırgıl EmreM16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
9.Sarıca Barış8044581M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
10.Çiçek Utku8420943M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
11.Petrović David8090037M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
12.Živkov Janko8090033M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
13.Husag David8090032M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
14.Ahmedov Djan8655676M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
15.Karachorov Nikola8655670M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
16.Kolev Svetlozar8655696M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
17.Hristov Anton8655669M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
18.Babici ArtiomM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
19.Ceban IonM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
20.Gherciu ȘtefanM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
21.Tamas LucasM16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
22.Deaconescu Constantin8002313M16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
23.Vigh ErvinM16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
24.Percec Vlad8032682M16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

W18
1.Gobec Kimi Maria8431111W18OK VihorCroatia
2.Mareković Ira2100979W18OK VihorCroatia
3.Vidaković Majda2113348W18OK KapelaCroatia
4.Zelnikova Barca8300062W18KOB Sokol PezinokSlovakia
5.Grecu Ana-Maria8639485W18CS Mentor Silva Romania
6.Ráduly Réka8639475W18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

W18-SEEOC
1.Vidaković Majda8445442W18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Önal Betül7208066W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
3.Kaplan Beyza Nur7205133W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
4.Tuzcuoğulları Ayşa Asya8141213W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
5.Açıl Buse2116596W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Nikolić Robin8002495W18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
7.Ilieva Yana8655667W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
8.Bahchevanova Desislava8655683W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
9.Nenkova Reneta8655690W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
10.Georgieva Karina8655661W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
11.Manu Andreea8015342W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
12.Peles Stefania 8033149W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
13.Stupu Iulia8003945W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

M18
1.Milanov Lazar8000148M18Sarnena GoraBulgaria
2.Kiss Mikes Tamás8040227M18Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
3.Kucharik Janci8300093M18KOB Sokol PezinokSlovakia
4.Šiljevinac Gabriel446316M18OK JelenCroatia
5.Petreus George8668794M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Hreniuc David8033142M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Dolchinkov Velislav8050246M18Trapezitsa 1954Bulgaria
8.Gălățeanu AndreiM18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M18-SEEOC
1.Lesjak Jakov7050705M18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Jurač Marko8183052M18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
3.Hubanić Hamza2077011M18-SEEOCorijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina
4.Odzaković Nerim2077003M18-SEEOCorijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina
5.Özdemir Halil2116598M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Keskin AyberkM18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
7.Yüce Hüseyin7003585M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
8.Şahan Hüseyin2116531M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
9.Damnjanović Andrej2800963M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
10.Popović Srđan8090034M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
11.Kostić Nikola8518849M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
12.Dragoev Tervel8655659M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
13.Dimitrov Stefan8655672M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
14.Genchev Daniel8655692M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
15.Kolev Zdravko8655689M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
16.Bortă VictorM18-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
17.Spataru EvgheniiM18-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
18.Iacob Ioan8663374M18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
19.Jancsik EndreM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
20.Galateanu Andrei DanM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
21.Mirea Radu MihaiM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

W20
1.Syarova Stanislava2091182W20SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
2.Stefanova Preslava8044474W20SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
3.Çiçek Dila8044581W20Çankaya Oryantiring GSKTurkey
4.Cermakova Adela8025022W20KOB Sokol PezinokSlovakia
5.Sigmond Éva8000974W20Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania

W20-SEEOC
1.Pavlin Paula8231003W20-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Özdemir Semanur9201881W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
3.Yigen Duygu2116594W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
4.Koç Ayşe NurW20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
5.Melle Esma8089651W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Najdanović Nevena8080603W20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
7.Šolaja Eva8626967W20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
8.Dyaksova Evangelina8655654W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
9.Koeva Velina8655660W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
10.Ilieva Vyara8655685W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
11.Gălățeanu DariaW20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
12.Roman Alexandra8015332W20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
13.Divin Judit8020826W20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
14.Ristova Anastasija2046151W20-SEEOCNorth MacedoniaMacedonia

M20
1.Varga Gergő8444331M20Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
2.Petrov Kaloyan8655951M20ISTROSBulgaria
3.Havlik Adam8025003M20KOB Sokol PezinokSlovakia
4.Pantiru Filip7202829M20CS Mentor Silva Romania

M20-SEEOC
1.Üstündağ UğurM20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
2.Yıldız Orbay Fatih8670448M20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
3.Sarp Bora Ege8000190M20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
4.Budak Kadir BuğraM20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
5.Vujanović IvanM20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
6.Talijan Nikola8090036M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
7.Andžić Dimitrije8090040M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
8.Najdanović Milan8090485M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
9.Shterev Preslav8655693M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
10.Dragoev Ivaylo8655664M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
11.Ivanov Aleksandar8655687M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
12.Eriomenco Igor8136457M20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
13.Arabadji Dmitrii8310909M20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
14.Davîdov IaroslavM20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
15.Voros AdamM20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
16.Daniel Cionoiu8007005M20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
17.Csis NandorM20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
18.Vadean Catalin8002515M20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

W21
1.Hei Tung Leung1815017W21Orienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China
2.Kocsik Nóra8330802W21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
3.Leung Ka Ki9850726W21Hong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
4.Maiorescu Irina Gabriela1100011W21CS Mentor Silva Romania
5.Lambeva Monika8080300W21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
6.Piringiu Marinela8002322W21Universitatea CraiovaRomania
7.Atanasova Elitsa8652507W21Trapezitsa 1954Bulgaria
8.Suciu Madalina1301760W21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Ráduly Annamária8639474W21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
10.Gălățeanu AdelaW21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

W21E-SEEOC
1.Flerin Drevenšek Mojca8333301W21E-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
2.Avcı Elif Gökçe8651937W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
3.Aydın Buket8660022W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
4.Oruç Hilal8000192W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
5.Tatić Natalija8090039W21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
6.Dokmanović Dragana8200099W21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
7.Ivanova Kristina8655680W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
8.Dyaksova Andreya8655662W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
9.Georgieva Niya8655657W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
10.Marușceac AnaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
11.Ribediuk Galina8041989W21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
12.Corostîleva AnastasiaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
13.Manchevici OleseaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
14.Simon Gyongyi2037715W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
15.Minoiu Veronica9000101W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
16.Anghel Andra8002320W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
17.Anca Deac8015337W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
18.Chkripeska Meri8078051W21E-SEEOCNorth MacedoniaMacedonia

M21
1.Kasım Çağlar8516515M21Individuals/No club
2.Kalin Caner2084357M21Individuals/No club
3.György Szabolcs1006647M21C.S. TranSilva ClujRomania
4.Vígh Loránd8033157M21C.S. TranSilva ClujRomania
5.Milanov Manol2008668M21Sarnena GoraBulgaria
6.Wong Cheuk Wang8664819M21Orienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China
7.Jacsó Barnabás8010720M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
8.Bárány Tamás8330202M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
9.Korózs Attila8444333M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
10.Wong Tsz Chun Jason8668703M21La Salle College Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
11.Bogya Tamas8251810M21CS Unirea Alba IuliaRomania
12.Brabiescu Calinescu Paul1006672M21CS Unirea Alba IuliaRomania
13.Milea Radu1006675M21CS Unirea Alba IuliaRomania
14.Borton Nathan8090136M21Auckland Orienteering ClubNew Zealand
15.Topor Matus8025021M21KOB Sokol PezinokSlovakia
16.Olaru Maricel8197803M21CS Mentor Silva Romania
17.Noev Mariyan8010696M21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
18.Marinov Martin2013486M21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
19.Košćica Miran535353M21OK JelenCroatia
20.Tam Wing Chung8518827M21Pro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
21.Chiu Yau Chung8100984M21Pro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
22.Biro Alexandru8002516M21Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
23.Ataman Huseyin Cem8518814M21İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor KulübüTurkey
24.Minoiu George Emilian8002315M21Universitatea CraiovaRomania
25.Atanasov Apostol8652494M21Trapezitsa 1954Bulgaria
26.Copetchi Stefan1302811M21Clubul Atletic RomanRomania
27.Mockunas Leonas8418111M21Hellas orienteringSweden
28.Divin Péter8060398M21CS Ady Liceum OradeaRomania
29.Isacov Veaceslav8251817M21COS Dinamo-OLDMoldova
30.Kızıltaş Aziz8636949M21ANKARA ORIENTEERING SPORT CLUBTurkey
31.Benedek Vaszi1302787M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
32.Ráduly Csongor8639476M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
33.Ráduly Róbert8639470M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
34.Simion Suciu8639471M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
35.Csucs Klaus8280787M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
36.Szep Zoltan8639480M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
37.Paul Pricop7205803M21CSU BrasovRomania
38.Woertel Olaf8639631M21KOVZNetherlands
39.Ivanoski Marko2029407M21OK ZlatovrvMacedonia
40.Baelen Michael Van8681427M21OK Zlatovrv BELBelgium
41.Rusnac DumitruM21Moldavian Orienteering FederationMoldova
42.Janušis Gediminas8085168M21Labirintas OKLithuania
43.Sarac Cansel8646931M21Jandarma Gucu SKTurkey

M21E-SEEOC
1.Razum Matija8222112M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Vujanić Josip8183010M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
3.Horvat Lobel7910421M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
4.Vujanić Filip8071660M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
5.Fettah Özgür8516217M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Kaçmaz Ahmet8646930M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
7.Şahin Koray8519815M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
8.Bikir Ayhan8516214M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
9.Radovanović Marko8288000M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
10.Lazić Sava8002494M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
11.Marković Dušan8077070M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
12.Jordanov Teodor8655697M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
13.Borisov Petar8655679M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
14.Shishkov Valentin8655694M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
15.Fomiciov VasiliM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
16.Fomiciov IvanM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
17.Golovei AndreiM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
18.Fomiciov AnatoliM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
19.Tintar Mihai Andrei8002324M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
20.Blejdea Alexandru8002323M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
21.Zinca Ionut8668799M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
22.Barkasz Daniel8000403M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

W35-SEEMOC
1.Cretu Cristina8040886W35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Tudorache Ana Maria8404330W35-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
3.Heim Klara2146153W35-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Giuganino Barbara8060481W35-SEEMOCCO2Italy
5.Sîrbu ElenaW35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

M35-SEEMOC
1.Florin Zbarcea8664520M35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Mahu Gabriel8032684M35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
3.Vuk Tomislav7778899M35-SEEMOCOK VihorCroatia
4.Dobre Andrei2050630M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
5.Bacila Radu2050631M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
6.Urdea Radu430597M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
7.Vichev Jivko8652502M35-SEEMOCDIANABulgaria
8.Olaru Daniel8072553M35-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
9.Copacinschi SergiuM35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
10.Guțul AlexandruM35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

W40-SEEMOC
1.Yetis Ahu8105261W40-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
2.Ajdanic Natasa233372W40-SEEMOCSK DMBSerbia
3.Gvozdeykova Elena8334440W40-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria
4.Maiorescu Irina1100011W40-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
5.Guțul VeraW40-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

M40
1.Cruz Nuno8328641M40Clube Praças ArmadaPortugal

M40-SEEMOC
1.Varnica Tomislav893831M40-SEEMOCOK VihorCroatia
2.Petrović Aleksandar8090031M40-SEEMOCOK StrazilovoSerbia
3.Onciu Marius2050638M40-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
4.Anghel Ioan Cosmin1006673M40-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania
5.Brabiescu Paul1006672M40-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania
6.Novosel Zdravko7112111M40-SEEMOCOK JelenCroatia
7.Fabijanić Daniel7112115M40-SEEMOCOK JelenCroatia
8.Eržen Valentin1000555M40-SEEMOCOK AzimutSlovenia
9.Tóth Zoltán8646370M40-SEEMOCCS Garage Racing Baia MareRomania

W45-SEEMOC
1.Çiçek Burçin8079926W45-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey
2.Penkova Violeta2008675W45-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
3.Fazakas Emoke7211384W45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Atanasova Mariyana8004117W45-SEEMOCTrapezitsa 1954Bulgaria
5.Atanasiu Erzsébet2115081W45-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
6.Gina Tamas8062606W45-SEEMOCCS NORD Baia MareRomania
7.Sabau Cristina8100028W45-SEEMOCCSU BrasovRomania

M45
1.Grimault FreddyM45Poitiers Course d'OrientationFrance
2.Jacsó Tibor8444334M45Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
3.Piller Norbert8131176M45Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
4.Dravants Mārtiņš8517117M45Meridiāns OK/CPSSLatvia
5.Maznyi Valerii8387777M45OC O-KompasUkraine

M45-SEEMOC
1.Stupu Petru8032678M45-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Alexa-pop Olimpiu8222202M45-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
3.Doğan Hüseyin7208059M45-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
4.Nikolic Dejan8000287M45-SEEMOCPSK PobedaSerbia
5.Novakov Kostadin8222273M45-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria
6.Çiçek Mahmut Şevket8063515M45-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey
7.Sabou Gabriel Cristian1006662M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
8.Pantiru Iulian Stefan7202835M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
9.Grecu Mihnea Ioan8639495M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
10.Urian FlorinM45-SEEMOCCS OTOPENIRomania
11.Sebestyen Istvan8033144M45-SEEMOCStiinta Electro Sistem Baia MareRomania
12.Aleksov Nayden8003181M45-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria
13.Ionita Liviu1204530M45-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
14.Cristea Marcel1007388M45-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
15.Mózes Róbert2061623M45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Dalya Zsolt2061622M45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Chira DanielM45-SEEMOCAltius RomanRomania
18.Hoffmann Richard2149370M45-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
19.Grilli Alberto8488388M45-SEEMOCPunto NordItaly
20.Galateanu Horia1408248M45-SEEMOCClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
21.Kabadjov Ivaylo8221100M45-SEEMOCBegunBulgaria
22.Florin Darjan8639490M45-SEEMOCC.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania
23.Markulinčić Predrag2171247M45-SEEMOCOK MedjimurjeCroatia
24.Relu Tamas8636826M45-SEEMOCClubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomania

W50
1.Aughuet Laurence8220669W50ThORBelgium

W50-SEEMOC
1.Stefan Cristina8050868W50-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Sárközi Zsuzsa2061639W50-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
3.Milanova Desislava4660046W50-SEEMOCSarnena GoraBulgaria
4.Öztürk Emine8041223W50-SEEMOCBursa Oryantiring Spor KulubuTurkey
5.Kaynakchieva Julia2013405W50-SEEMOCMladostBulgaria
6.Stankova Stefka2102491W50-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria
7.Divin Anna2118619W50-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania
8.Isacova NataliaW50-SEEMOCMoldovaMoldova
9.Golovei LiliaW50-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

M50
1.Robinson Richard8150622M50ThORBelgium
2.Saraga Eli2801132M50Hevel modiain o-clubIsrael

M50-SEEMOC
1.Raymond Rauchman7209813M50-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Ipekoglu Suat8105262M50-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
3.Gökbulut Kudret7208058M50-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
4.Vörös Alpár2061638M50-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
5.Tudorache Mihai8177778M50-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
6.Cristea Robert Eduard8404333M50-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
7.Milanov Milen8655713M50-SEEMOCSarnena GoraBulgaria
8.Gobec Damir585858M50-SEEMOCOK VihorCroatia
9.Hristov Emil8162968M50-SEEMOCDIANABulgaria
10.Ivanov Ivan8652505M50-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria
11.Gheorghe Valentin1007400M50-SEEMOCSmart FoxesRomania
12.Anghel Marius8668800M50-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania
13.Deniz Ekrem7205200M50-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey
14.Kolev Krasimir1302758M50-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
15.Poljanšek Aleš8101970M50-SEEMOCOK AzimutSlovenia
16.Peschev Angel8040646M50-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria
17.Dragoev Milen8655588M50-SEEMOCSKO "Variant 5" TargovishteBulgaria
18.Stoev Stilian8311313M50-SEEMOCSKO "Variant 5" TargovishteBulgaria
19.Mutiu Ovidiu9000105M50-SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania
20.Heim Laszló2146154M50-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
21.Izsák András7211385M50-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
22.Belii Ruslan1000383M50-SEEMOCCS FAURIMoldova
23.Petrovič Dušan8300088M50-SEEMOCOrientacijski Klub PolarisSlovenia
24.Serban AdrianM50-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
25.Băetanu DumitruM50-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
26.Divin Gheorghe8240970M50-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania
27.Isacov Veaceslav8251817M50-SEEMOCMoldovaMoldova
28.Ráduly Róbert Kálmán8639469M50-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
29.Curca Marius8100034M50-SEEMOCCSU BrasovRomania

W55-SEEMOC
1.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W55-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Fratilescu Mariana1848664W55-SEEMOCClubul Sportiv Orienteering MastersRomania
3.Cvitković Maja636977W55-SEEMOCOK VihorCroatia
4.Virgolini Maria Pia8275082W55-SEEMOCPolisportiva BesaneseItaly
5.Zheceva Mariana8162963W55-SEEMOCDIANABulgaria
6.Ivanova Elvina2029999W55-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
7.Kadieva Snezhana2008613W55-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
8.Pop Lucia8033140W55-SEEMOCStiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Szőcs Hajnal7211383W55-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Antal Rózália211779W55-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

M55
1.Hase Michael8630265M55TSV KarlshorstGermany
2.Janušis Kazys1404017M55Labirintas OKLithuania

M55-SEEMOC
1.Stefan Daniel8211965M55-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Elgun Ali8019420M55-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
3.Gobec Karlo7212123M55-SEEMOCOK VihorCroatia
4.Kiss Mihaly7210412M55-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Cerescu Pavel2104657M55-SEEMOCRunKompass CSMoldova
6.Atanasov Aleksandar8004116M55-SEEMOCTrapezitsa 1954Bulgaria
7.Závodszky Tamás2061641M55-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania
8.Szász János8210165M55-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Brambilla Stefano8190167M55-SEEMOCCO2Italy
10.Gheorghe Cionoiu2041785M55-SEEMOCCSU BrasovRomania

W60-SEEMOC
1.Bertalan Eniko889143W60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
2.Bridger Diana8201914W60-SEEMOCOrientactionCyprus
3.Stoyanova Margarita1409401W60-SEEMOCISTROSBulgaria
4.Dobreva Cvetanka2013477W60-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
5.Dimitrova Petya412856W60-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
6.Hribar Anica8632310W60-SEEMOCOK BrežiceSlovenia
7.Crețu Natalia2101087W60-SEEMOCCS FAURIMoldova
8.Marușceac Elena1000408W60-SEEMOCCS FAURIMoldova
9.Barkász Emilia7211382W60-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania

M60
1.Amiaz Eytan9200287M60Hevel modiain o-clubIsrael
2.Gorelyy Dmytro1300247M60SUNKYUkraine

M60-SEEMOC
1.Iuliu Dopovecz7208415M60-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Dever Koray1426892M60-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
3.Ion Dumitrel1300072M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
4.Plaian Voicu581120M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
5.Tőkés Árpád8670436M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
6.Dimitrov Dimitar412812M60-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
7.Jevševar Bojan8632325M60-SEEMOCOK BrežiceSlovenia
8.Moldovan Laszlo2132591M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Szőcs Zoltan8002513M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
10.German-Sallo Zoltan8006009M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Guțul Victor1304079M60-SEEMOCCS FAURIMoldova
12.Novic Nicolai1300766M60-SEEMOCCS FAURIMoldova
13.Buda MarcelM60-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
14.Csucs Andras8639477M60-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
15.Szalay Zoltán211780M60-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
16.Naghibin Igor8032697M60-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

W65-SEEMOC
1.Bors Cornelia8639487W65-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
2.Jovanović Milica430335W65-SEEMOCOrijentiring klub Soko 2015Serbia
3.Fenmen Nermin8021156W65-SEEMOCAnkara GSMTurkey
4.Deconescu Natalia8640214W65-SEEMOCPalatul Copiilor Targu JiuRomania
5.Maiorescu Niculina1302808W65-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
6.Dumitru Maria1007403W65-SEEMOCCS OTOPENIRomania
7.Marinova-Zhaltova Krassimira1409415W65-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES
8.Danailova Marisya2086946W65-SEEMOCMladostBulgaria
9.Frangova Zhivka2013448W65-SEEMOCMladostBulgaria
10.Cholakova Dimitrina2008645W65-SEEMOCMladost BlagoevgradBulgaria

M65
1.Shpiller Andrii1409416M65DriadaUkraine

M65-SEEMOC
1.Fey Sándor1006654M65-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
2.Cretu Ilie8404334M65-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
3.Matijašić Josip546169M65-SEEMOCOK VihorCroatia
4.Tasic Zivota8002492M65-SEEMOCOK DIFSerbia
5.Dimitrijevic Ilija8002491M65-SEEMOCOK DIFSerbia
6.Dimitrov Stefan2039239M65-SEEMOCISTROSBulgaria
7.Maiorescu Gabriel Nicolae1302737M65-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
8.Dumitru Traian1007383M65-SEEMOCCS OTOPENIRomania
9.Minoiu Emilian1300009M65-SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania
10.Crețu Petru8125316M65-SEEMOCCS FAURIMoldova
11.Patras Florin222691M65-SEEMOCAltius RomanRomania
12.Ardelean Teodor2149374M65-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
13.Barkasz Daniel8000126M65-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania

W70-SEEMOC
1.Fey Klára1006648W70-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
2.Bacanac Ljubica8000286W70-SEEMOCOK DIFSerbia
3.Nistoreanu Valentina1302893W70-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
4.Tomova Sofka2048294W70-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES

M70-SEEMOC
1.Enyedi Andrei8000125M70-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
2.Ticleanu Mircea8404335M70-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
3.Florescu Dan211505M70-SEEMOCCS OTOPENIRomania
4.Tomov Lyubomir2048291M70-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES
5.Neichev Toncho8655698M70-SEEMOCOrlovo GnezdoBulgaria
6.Olteanu Emil1007382M70-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
7.Alexandrescu Constantin7205701M70-SEEMOCIndividualRomania
8.Vorobiov VladimirM70-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

W75
1.Kvaal Torid8012272W75FREIDIG-NorwayNorway

W75-SEEMOC
1.Pogorlețcaia LarisaW75-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

M75
1.Österbö Gunnar8004322M75FREIDIG-NorwayNorway

M75-SEEMOC
1.Minev Mincho2132416M75-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
2.Kamenov Kiril2008596M75-SEEMOCTEA Club SofiaBulgaria
3.Cioban Dumitru2072520M75-SEEMOCCSO Dudu FlorestiRomania
4.Stroescu Nicolae1393086M75-SEEMOCCSO Valea PrahoveiRomania
5.Galateanu Lucian425851M75-SEEMOCClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
6.Degtiariov Vladimir1000325M75-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

M80
1.Nicolae Tanase1007387M80CS OTOPENIRomania
2.Stroescu Nicolae1393086M80CSO Valea PrahoveiRomania