v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
South-East European (Masters) Orienteering Championships and Romanian Grand Prix->Entries by clubs  (number of entries: 559)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Marius MariusM10Individuals/No club
2.Kasım Çağlar8516515M21Individuals/No club
3.Kalin Caner2084357M21Individuals/No club
4.Dravants MārtiņšOPEN BeginnersIndividuals/No club
5.Marius MariusOPEN BeginnersIndividuals/No club

A.C.S. Compas Cluj
1.Simon Andras8668792OPEN ShortA.C.S. Compas ClujRomania

A.C.S. Sanatatea Ploiesti
1.Cristea Marcel1007388M45-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
2.Ionita Liviu1204530M45-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
3.Olteanu Emil1007382M70-SEEMOCA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

Altius Roman
1.Chira DanielM45-SEEMOCAltius RomanRomania
2.Patras Florin222691M65-SEEMOCAltius RomanRomania

Ankara GSM
1.Fenmen Nermin8021156W65-SEEMOCAnkara GSMTurkey

ANKARA ORIENTEERING SPORT CLUB
1.Kızıltaş Aziz8636949M21ANKARA ORIENTEERING SPORT CLUBTurkey

Auckland Orienteering Club
1.Borton Nathan8090136M21Auckland Orienteering ClubNew Zealand

Bacho Kiro 1994 - Dryanovo
1.Noev Mariyan8010696M21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
2.Marinov Martin2013486M21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
3.Minev Mincho2132416M75-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
4.Boshnakova Mila2013481OPEN LongBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
5.Lambeva Monika8080300W21Bacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
6.Penkova Violeta2008675W45-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria
7.Dobreva Cvetanka2013477W60-SEEMOCBacho Kiro 1994 - DryanovoBulgaria

Begun
1.Kabadjov Velin8100412M12BegunBulgaria
2.Kabadjov Ivaylo8221100M45-SEEMOCBegunBulgaria
3.Kabadjova Diana8050407W16BegunBulgaria

Berkovitsa-2000
1.Aleksov Nayden8003181M45-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria
2.Peschev Angel8040646M50-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria
3.Stankova Stefka2102491W50-SEEMOCBerkovitsa-2000Bulgaria

BROWN TEAM BG
1.Kolev Krasimir1302758M50-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
2.Dimitrov Dimitar412812M60-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
3.Ivanova Elvina2029999W55-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
4.Kadieva Snezhana2008613W55-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria
5.Dimitrova Petya412856W60-SEEMOCBROWN TEAM BGBulgaria

Bulgarian Orienteering Federation
1.Hristov Anton8655669M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
2.Ahmedov Djan8655676M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
3.Karachorov Nikola8655670M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
4.Kolev Svetlozar8655696M16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
5.Dragoev Tervel8655659M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
6.Dimitrov Stefan8655672M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
7.Genchev Daniel8655692M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
8.Kolev Zdravko8655689M18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
9.Ivanov Aleksandar8655687M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
10.Shterev Preslav8655693M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
11.Dragoev Ivaylo8655664M20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
12.Shishkov Valentin8655694M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
13.Borisov Petar8655679M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
14.Jordanov Teodor8655697M21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
15.Onufrieva Niya8655668W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
16.Pedeva Ivana8655675W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
17.Ruseva Marta8655695W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
18.Asenova Raya8655652W16-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
19.Bahchevanova Desislava8655683W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
20.Ilieva Yana8655667W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
21.Nenkova Reneta8655690W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
22.Georgieva Karina8655661W18-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
23.Ilieva Vyara8655685W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
24.Koeva Velina8655660W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
25.Dyaksova Evangelina8655654W20-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
26.Dyaksova Andreya8655662W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
27.Ivanova Kristina8655680W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria
28.Georgieva Niya8655657W21E-SEEOCBulgarian Orienteering FederationBulgaria

Bursa Oryantiring Spor Kulubu
1.Özgün Demir8041607M16Bursa Oryantiring Spor KulubuTurkey
2.Öztürk Emine8041223W50-SEEMOCBursa Oryantiring Spor KulubuTurkey

C.S. Babarunca
1.Ilin Radu8032686M14C.S. BabaruncaRomania
2.Florin Zbarcea8664520M35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
3.Mahu Gabriel8032684M35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
4.Stupu Petru8032678M45-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
5.Alexa-pop Olimpiu8222202M45-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
6.Raymond Rauchman7209813M50-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
7.Stefan Daniel8211965M55-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
8.Iuliu Dopovecz7208415M60-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
9.Stupu Sonia8032679W12C.S. BabaruncaRomania
10.Alexa-pop Maria7209829W12C.S. BabaruncaRomania
11.Tudorascu Maria7209830W12C.S. BabaruncaRomania
12.Dragomir Letitia8032689W12C.S. BabaruncaRomania
13.Tudorascu Ana7209828W12C.S. BabaruncaRomania
14.Brandus Ana8032681W14C.S. BabaruncaRomania
15.Mazilu Andreea8032688W14C.S. BabaruncaRomania
16.Serban Maria7209823W16C.S. BabaruncaRomania
17.Percec Diana8032683W16C.S. BabaruncaRomania
18.Cretu Cristina8040886W35-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
19.Stefan Cristina8050868W50-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
20.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W55-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania
21.Bors Cornelia8639487W65-SEEMOCC.S. BabaruncaRomania

C.S. Pro-Silva Orientare Zalau
1.Florin Darjan8639490M45-SEEMOCC.S. Pro-Silva Orientare ZalauRomania

C.S. TranSilva Cluj
1.Albert Demeter Hugo211765M10C.S. TranSilva ClujRomania
2.Szőcs Norbert211874M10C.S. TranSilva ClujRomania
3.Bőjte Ágoston2037703M12C.S. TranSilva ClujRomania
4.Laping Péter2149367M12C.S. TranSilva ClujRomania
5.Simon Vince Sámuel500539M12C.S. TranSilva ClujRomania
6.Égly János-Pál2149364M14C.S. TranSilva ClujRomania
7.Simon Benjámin1398624M14C.S. TranSilva ClujRomania
8.Albert-Demeter Károly2149361M14C.S. TranSilva ClujRomania
9.Égly Bence2149362M14C.S. TranSilva ClujRomania
10.Szikszai Balázs8033153M16C.S. TranSilva ClujRomania
11.György Szabolcs1006647M21C.S. TranSilva ClujRomania
12.Vígh Loránd8033157M21C.S. TranSilva ClujRomania
13.Vörös Alpár2061638M50-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
14.Plaian Voicu581120M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
15.Tőkés Árpád8670436M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
16.Ion Dumitrel1300072M60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
17.Fey Sándor1006654M65-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
18.Enyedi Andrei8000125M70-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
19.Szőcs Luciana211877OPEN BeginnersC.S. TranSilva ClujRomania
20.Szocs Attila211878OPEN ShortC.S. TranSilva ClujRomania
21.Szőcs Sára211871W10C.S. TranSilva ClujRomania
22.Balázsi Zsófia2149363W12C.S. TranSilva ClujRomania
23.Görög Gyöngyi2144200W12C.S. TranSilva ClujRomania
24.Tonk Hanna-Dorottya2149366W14C.S. TranSilva ClujRomania
25.Sárközi Zsuzsa2061639W50-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
26.Bertalan Eniko889143W60-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania
27.Fey Klára1006648W70-SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania

Çankaya Oryantiring GSK
1.Çiçek Mahmut Şevket8063515M45-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey
2.Deniz Ekrem7205200M50-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey
3.Çiçek Dila8044581W20Çankaya Oryantiring GSKTurkey
4.Çiçek Burçin8079926W45-SEEMOCÇankaya Oryantiring GSKTurkey

Clube Praças Armada
1.Cruz Nuno8328641M40Clube Praças ArmadaPortugal

Clubul Atletic Roman
1.Anghel Ionuț8432021M16Clubul Atletic RomanRomania
2.Copetchi Stefan1302811M21Clubul Atletic RomanRomania

Clubul Sportiv Metropolitan Bucharest
1.Galateanu Horia1408248M45-SEEMOCClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
2.Galateanu Lucian425851M75-SEEMOCClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
3.Radu Madalina425859OPEN BeginnersClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania

Clubul Sportiv Orientare Mădăras
1.Hoffmann Richard2149370M45-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
2.Băetanu DumitruM50-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
3.Serban AdrianM50-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
4.Buda MarcelM60-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
5.Barkasz Daniel8000126M65-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
6.Ardelean Teodor2149374M65-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
7.Sigmond Éva8000974W20Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
8.Atanasiu Erzsébet2115081W45-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania
9.Barkász Emilia7211382W60-SEEMOCClubul Sportiv Orientare MădărasRomania

Clubul Sportiv Orienteering Masters
1.Fratilescu Mariana1848664W55-SEEMOCClubul Sportiv Orienteering MastersRomania

Clubul Sportiv Scolar Baia Sprie
1.Jeler Luca1415147M16Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
2.Balko Eliza2074631W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
3.Jeler Ingrid1421737W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
4.Les Lidia2074634W10Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
5.Petian Catalina2074636W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
6.Avram Bianca1421738W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
7.Ionac Andreea2074638W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
8.Les Cristina2074633W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
9.Pavel Daria2114521W12Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
10.Salajan Alexandra2115097W14Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
11.Malanca Alessia2115098W14Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania
12.Petrus Mihaela1421740W16Clubul Sportiv Scolar Baia SprieRomania

Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIE
1.Bud Antonio1006666M14Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomania
2.Relu Tamas8636826M45-SEEMOCClubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomania

CO2
1.Brambilla Stefano8190167M55-SEEMOCCO2Italy
2.Giuganino Barbara8060481W35-SEEMOCCO2Italy

COS Dinamo-OLD
1.Isacov Veaceslav8251817M21COS Dinamo-OLDMoldova

Croatian orienteering federation
1.Kelc Noa446318M16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
2.Mahović Teo8017369M16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
3.Jurač Marko8183052M18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
4.Lesjak Jakov7050705M18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
5.Horvat Lobel7910421M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
6.Razum Matija8222112M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
7.Vujanić Josip8183010M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
8.Vujanić Filip8071660M21E-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
9.Rako Paola8300220W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
10.Pavić Monika7000818W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
11.Delić Dora8333356W16-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
12.Vidaković Majda8445442W18-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia
13.Pavlin Paula8231003W20-SEEOCCroatian orienteering federationCroatia

CS Ady Liceum Oradea
1.Kulcsár Vilmos2133091M12CS Ady Liceum OradeaRomania
2.István-Lőrincz Péter2133092M14CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Jakab Gergő2133093M16CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Divin Péter8060398M21CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Divin Gheorghe8240970M50-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania
6.Závodszky Tamás2061641M55-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania
7.Divin Anna2118619OPEN ShortCS Ady Liceum OradeaRomania
8.Jakab Eszter2133086W12CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Kulcsár Izabella2133087W12CS Ady Liceum OradeaRomania
10.Popper Emma2133088W14CS Ady Liceum OradeaRomania
11.Divin Anna2118619W50-SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomania

CS Chimia Victoria
1.Pascu Stefan2050635M10CS Chimia VictoriaRomania
2.Mogos Eric2050625M12CS Chimia VictoriaRomania
3.Halmaghiu Razvan2050627M12CS Chimia VictoriaRomania
4.Ionescu Spiridon8015345M14CS Chimia VictoriaRomania
5.Lungu Ioan8015344M14CS Chimia VictoriaRomania
6.Bacila Radu2050631M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
7.Urdea Radu430597M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
8.Dobre Andrei2050630M35-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
9.Onciu Marius2050638M40-SEEMOCCS Chimia VictoriaRomania
10.Comsoiu Laura Maria2050624W12CS Chimia VictoriaRomania
11.Stanea Antonia Maria8015343W14CS Chimia VictoriaRomania
12.Pascu Ana8033150W14CS Chimia VictoriaRomania

CS FAURI
1.Guțul VictorM10CS FAURIMoldova
2.Belii Ruslan1000383M50-SEEMOCCS FAURIMoldova
3.Guțul Victor1304079M60-SEEMOCCS FAURIMoldova
4.Novic Nicolai1300766M60-SEEMOCCS FAURIMoldova
5.Crețu Petru8125316M65-SEEMOCCS FAURIMoldova
6.Grosu Emilia1000322W14CS FAURIMoldova
7.Marușceac Elena1000408W60-SEEMOCCS FAURIMoldova
8.Crețu Natalia2101087W60-SEEMOCCS FAURIMoldova

CS Garage Racing Baia Mare
1.Tóth Zoltán8646370M40-SEEMOCCS Garage Racing Baia MareRomania

CS Mentor Silva
1.Grecu Radu Cristian8639486M14CS Mentor Silva Romania
2.Pantiru Filip7202829M20CS Mentor Silva Romania
3.Olaru Maricel8197803M21CS Mentor Silva Romania
4.Olaru Daniel8072553M35-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
5.Sabou Gabriel Cristian1006662M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
6.Pantiru Iulian Stefan7202835M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
7.Grecu Mihnea Ioan8639495M45-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
8.Maiorescu Gabriel Nicolae1302737M65-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
9.Pantiru IuliaW14CS Mentor Silva Romania
10.Grecu Ana-Maria8639485W18CS Mentor Silva Romania
11.Maiorescu Irina Gabriela1100011W21CS Mentor Silva Romania
12.Maiorescu Irina1100011W40-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
13.Maiorescu Niculina1302808W65-SEEMOCCS Mentor Silva Romania
14.Nistoreanu Valentina1302893W70-SEEMOCCS Mentor Silva Romania

CS NORD Baia Mare
1.Gina Tamas8062606W45-SEEMOCCS NORD Baia MareRomania

CS ORIENTER Tg Mures
1.Dálya Balázs211761M10CS ORIENTER Tg MuresRomania
2.Szász Gergő2146156M14CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Mózes Róbert2061623M45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
4.Dalya Zsolt2061622M45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Heim Laszló2146154M50-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
6.Izsák András7211385M50-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Kiss Mihaly7210412M55-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
8.German-Sallo Zoltan8006009M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
9.Moldovan Laszlo2132591M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
10.Szőcs Zoltan8002513M60-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
11.Barabas Orsolya2145158OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
12.Barabas Balazs2146157OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
13.Dalya Krisztina211858OPEN BeginnersCS ORIENTER Tg MuresRomania
14.Heim Zsusza2146151W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
15.David Julia2146155W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
16.Heim Sara2146152W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
17.Balogh Zsofia2061624W14CS ORIENTER Tg MuresRomania
18.Balogh Reka2061626W16CS ORIENTER Tg MuresRomania
19.Heim Klara2146153W35-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
20.Fazakas Emoke7211384W45-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania
21.Szőcs Hajnal7211383W55-SEEMOCCS ORIENTER Tg MuresRomania

CS OTOPENI
1.Urian FlorinM45-SEEMOCCS OTOPENIRomania
2.Dumitru Traian1007383M65-SEEMOCCS OTOPENIRomania
3.Florescu Dan211505M70-SEEMOCCS OTOPENIRomania
4.Nicolae Tanase1007387M80CS OTOPENIRomania
5.Dumitru Maria1007403W65-SEEMOCCS OTOPENIRomania

CS Unirea Alba Iulia
1.Brabiescu Calinescu Paul1006672M21CS Unirea Alba IuliaRomania
2.Bogya Tamas8251810M21CS Unirea Alba IuliaRomania
3.Milea Radu1006675M21CS Unirea Alba IuliaRomania
4.Anghel Ioan Cosmin1006673M40-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania
5.Brabiescu Paul1006672M40-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania
6.Anghel Marius8668800M50-SEEMOCCS Unirea Alba IuliaRomania

CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc
1.Gălățeanu AndreiM18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
2.Ráduly Csongor8639476M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
3.Ráduly Róbert8639470M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
4.Simion Suciu8639471M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
5.Szep Zoltan8639480M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
6.Csucs Klaus8280787M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
7.Benedek Vaszi1302787M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
8.Ráduly Róbert Kálmán8639469M50-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
9.Szász János8210165M55-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
10.Csucs Andras8639477M60-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
11.Szalay Zoltán211780M60-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
12.Ráduly Regina430640W10CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
13.Ráduly Zsuzsanna430642W12CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
14.Ráduly Réka8639475W18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
15.Ráduly Annamária8639474W21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
16.Gălățeanu AdelaW21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
17.Suciu Madalina1301760W21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
18.Antal Rózália211779W55-SEEMOCCSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

CSO Dudu Floresti
1.Cioban Dumitru2072520M75-SEEMOCCSO Dudu FlorestiRomania

CSO Valea Prahovei
1.Stroescu Nicolae1393086M75-SEEMOCCSO Valea PrahoveiRomania
2.Stroescu Nicolae1393086M80CSO Valea PrahoveiRomania

CSU Brasov
1.Paul Pricop7205803M21CSU BrasovRomania
2.Curca Marius8100034M50-SEEMOCCSU BrasovRomania
3.Gheorghe Cionoiu2041785M55-SEEMOCCSU BrasovRomania
4.Sabau Cristina8100028W45-SEEMOCCSU BrasovRomania

DIANA
1.Raykov Atanas8055575M14DIANABulgaria
2.Karagyozov Dimitar8055569M14DIANABulgaria
3.Vichev Jivko8652502M35-SEEMOCDIANABulgaria
4.Hristov Emil8162968M50-SEEMOCDIANABulgaria
5.Dimitrova Denitsa8055570W12DIANABulgaria
6.Cholakova Plamena1401625W14DIANABulgaria
7.Dimova Lyudmila8000659W14DIANABulgaria
8.Zheceva Mariana8162963W55-SEEMOCDIANABulgaria

Driada
1.Shpiller Andrii1409416M65DriadaUkraine

Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE
1.Jónás Botond8664648M14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
2.Piller-Dávid Marcell8112900M14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
3.Kiss Mikes Tamás8040227M18Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
4.Varga Gergő8444331M20Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
5.Jacsó Barnabás8010720M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
6.Bárány Tamás8330202M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
7.Korózs Attila8444333M21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
8.Jacsó Tibor8444334M45Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
9.Piller Norbert8131176M45Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
10.Borbás Péter8444335OPEN LongEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
11.Vöröss Luca8444844W14Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
12.Kovács Dorina8444332W16Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary
13.Kocsik Nóra8330802W21Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungary

Floare de Colt
1.Alexa-pop PetruM10Floare de ColtRomania
2.Alexa-pop CristinaW12Floare de ColtRomania

FREIDIG-Norway
1.Österbö Gunnar8004322M75FREIDIG-NorwayNorway
2.Kvaal Torid8012272W75FREIDIG-NorwayNorway

Hellas orientering
1.Mockunas Leonas8418111M21Hellas orienteringSweden

Hevel modiain o-club
1.Saraga Eli2801132M50Hevel modiain o-clubIsrael
2.Amiaz Eytan9200287M60Hevel modiain o-clubIsrael

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Leung Ka Ki9850726W21Hong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

Individual
1.Alexandrescu Constantin7205701M70-SEEMOCIndividualRomania

İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
1.Ataman Huseyin Cem8518814M21İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor KulübüTurkey

ISTROS
1.Radoslavov Aleks8122582M14ISTROSBulgaria
2.Atanasov Alexandar8208266M14ISTROSBulgaria
3.Petrov Kaloyan8655951M20ISTROSBulgaria
4.Dimitrov Stefan2039239M65-SEEMOCISTROSBulgaria
5.Stoyanova Emanuela8122582W14ISTROSBulgaria
6.Stoyanova Margarita1409401W60-SEEMOCISTROSBulgaria

Jandarma Gucu SK
1.Sarac Cansel8646931M21Jandarma Gucu SKTurkey

KOB Sokol Pezinok
1.Szabo Danko8025005M12KOB Sokol PezinokSlovakia
2.Nemcek Danko8200057M14KOB Sokol PezinokSlovakia
3.Valach Eli8025013M16KOB Sokol PezinokSlovakia
4.Dolny Michal8300010M16KOB Sokol PezinokSlovakia
5.Jancik Filip8300002M16KOB Sokol PezinokSlovakia
6.Syrovy Tomas8400090M16KOB Sokol PezinokSlovakia
7.Cisar David8648615M16KOB Sokol PezinokSlovakia
8.Kucharik Janci8300093M18KOB Sokol PezinokSlovakia
9.Havlik Adam8025003M20KOB Sokol PezinokSlovakia
10.Topor Matus8025021M21KOB Sokol PezinokSlovakia
11.Havlikova Ema8025014OPEN ShortKOB Sokol PezinokSlovakia
12.Tomasovic Michal219144OPEN ShortKOB Sokol PezinokSlovakia
13.Syrova Lucka8400037W12KOB Sokol PezinokSlovakia
14.Markova Zuzka8110009W14KOB Sokol PezinokSlovakia
15.Siposova Hanka8100070W14KOB Sokol PezinokSlovakia
16.Markova Adela8110045W16KOB Sokol PezinokSlovakia
17.Zelnikova Barca8300062W18KOB Sokol PezinokSlovakia
18.Cermakova Adela8025022W20KOB Sokol PezinokSlovakia

KOVZ
1.Woertel Olaf8639631M21KOVZNetherlands

KSO "Strandzha" Burgas
1.Tomov Lyubomir2048291M70-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES
2.Marinova-Zhaltova Krassimira1409415W65-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES
3.Tomova Sofka2048294W70-SEEMOCKSO "Strandzha" BurgasBulgariaYES

La Salle College Orienteering Club
1.Wong Tsz Chun Jason8668703M21La Salle College Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

Labirintas OK
1.Janušis Gediminas8085168M21Labirintas OKLithuania
2.Janušis Kazys1404017M55Labirintas OKLithuania

Meridiāns OK/CPSS
1.Dravants Niklāvs8657267M16Meridiāns OK/CPSSLatvia
2.Dravants Mārtiņš8517117M45Meridiāns OK/CPSSLatvia

Mladost
1.Kaynakchieva Julia2013405W50-SEEMOCMladostBulgaria
2.Frangova Zhivka2013448W65-SEEMOCMladostBulgaria
3.Danailova Marisya2086946W65-SEEMOCMladostBulgaria

Mladost Blagoevgrad
1.Cholakova Dimitrina2008645W65-SEEMOCMladost BlagoevgradBulgaria

Moldavian Orienteering Federation
1.Ceban IonM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
2.Babici ArtiomM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
3.Gherciu ȘtefanM16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
4.Bortă VictorM18-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
5.Spataru EvgheniiM18-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
6.Arabadji Dmitrii8310909M20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
7.Davîdov IaroslavM20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
8.Eriomenco Igor8136457M20-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
9.Rusnac DumitruM21Moldavian Orienteering FederationMoldova
10.Fomiciov IvanM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
11.Golovei AndreiM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
12.Fomiciov AnatoliM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
13.Fomiciov VasiliM21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
14.Copacinschi SergiuM35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
15.Guțul AlexandruM35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
16.Naghibin Igor8032697M60-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
17.Vorobiov VladimirM70-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
18.Degtiariov Vladimir1000325M75-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
19.Cemîrtan SofiaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
20.Guțul DariaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
21.Nosenco VictoriaW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
22.Savinova ZlataW16-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
23.Corostîleva AnastasiaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
24.Manchevici OleseaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
25.Marușceac AnaW21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
26.Ribediuk Galina8041989W21E-SEEOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
27.Sîrbu ElenaW35-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
28.Guțul VeraW40-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
29.Golovei LiliaW50-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova
30.Pogorlețcaia LarisaW75-SEEMOCMoldavian Orienteering FederationMoldova

Moldova
1.Isacov Veaceslav8251817M50-SEEMOCMoldovaMoldova
2.Isacova NataliaW50-SEEMOCMoldovaMoldova

North Macedonia
1.Ristova Anastasija2046151W20-SEEOCNorth MacedoniaMacedonia
2.Chkripeska Meri8078051W21E-SEEOCNorth MacedoniaMacedonia

OC O-Kompas
1.Maznyi Valerii8387777M45OC O-KompasUkraine

OK Azimut
1.Eržen Valentin1000555M40-SEEMOCOK AzimutSlovenia
2.Poljanšek Aleš8101970M50-SEEMOCOK AzimutSlovenia
3.Istenič Maja2127789OPEN ShortOK AzimutSlovenia
4.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Bojan8632325M60-SEEMOCOK BrežiceSlovenia
2.Hribar Anica8632310W60-SEEMOCOK BrežiceSlovenia

OK DIF
1.Dimitrijevic Ilija8002491M65-SEEMOCOK DIFSerbia
2.Tasic Zivota8002492M65-SEEMOCOK DIFSerbia
3.Bacanac Ljubica8000286W70-SEEMOCOK DIFSerbia

OK Japetić
1.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatia

OK Jelen
1.Solenički Gabrijel446318M16OK JelenCroatia
2.Erben Jan446317M16OK JelenCroatia
3.Šiljevinac Gabriel446316M18OK JelenCroatia
4.Košćica Miran535353M21OK JelenCroatia
5.Fabijanić Daniel7112115M40-SEEMOCOK JelenCroatia
6.Novosel Zdravko7112111M40-SEEMOCOK JelenCroatia

OK Kapela
1.Vidaković Majda2113348W18OK KapelaCroatia

OK Medjimurje
1.Markulinčić Predrag2171247M45-SEEMOCOK MedjimurjeCroatia

OK Silva Campina
1.Cristea Robert Eduard8404333M50-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
2.Tudorache Mihai8177778M50-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
3.Cretu Ilie8404334M65-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
4.Ticleanu Mircea8404335M70-SEEMOCOK Silva CampinaRomania
5.Manea Karina8404339OPEN BeginnersOK Silva CampinaRomania
6.Tudorache Silvia Maria8404340W12OK Silva CampinaRomania
7.Tudorache Ana Maria8404330W35-SEEMOCOK Silva CampinaRomania

OK Strazilovo
1.Petrović Aleksandar8090031M40-SEEMOCOK StrazilovoSerbia

OK Vihor
1.Jurač Petar7000633M16OK VihorCroatia
2.Vuk Tomislav7778899M35-SEEMOCOK VihorCroatia
3.Varnica Tomislav893831M40-SEEMOCOK VihorCroatia
4.Gobec Damir585858M50-SEEMOCOK VihorCroatia
5.Gobec Karlo7212123M55-SEEMOCOK VihorCroatia
6.Matijašić Josip546169M65-SEEMOCOK VihorCroatia
7.Gobec Kimi Maria8431111W18OK VihorCroatia
8.Mareković Ira2100979W18OK VihorCroatia
9.Cvitković Maja636977W55-SEEMOCOK VihorCroatia

OK Zlatovrv
1.Ivanoski Marko2029407M21OK ZlatovrvMacedonia

OK Zlatovrv BEL
1.Baelen Michael Van8681427M21OK Zlatovrv BELBelgium

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Dušan8300088M50-SEEMOCOrientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientaction
1.Bridger Diana8201914W60-SEEMOCOrientactionCyprus

Orienteering Association of Hong Kong
1.Wong Cheuk Wang8664819M21Orienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China
2.Hei Tung Leung1815017W21Orienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China

Orijentiring klub Soko 2015
1.Jovanović Milica430335W65-SEEMOCOrijentiring klub Soko 2015Serbia

orijentiring savez FBiH
1.Hubanić Hamza2077011M18-SEEOCorijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina
2.Odzaković Nerim2077003M18-SEEOCorijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina

Orlovo Gnezdo
1.Neichev Toncho8655698M70-SEEMOCOrlovo GnezdoBulgaria

Palatul Copiilor Arad
1.Hoffmann Berei Irén2149371OPEN BeginnersPalatul Copiilor AradRomania

Palatul Copiilor Targu Jiu
1.Deconescu Natalia8640214W65-SEEMOCPalatul Copiilor Targu JiuRomania

Poitiers Course d'Orientation
1.Grimault FreddyM45Poitiers Course d'OrientationFrance

Polisportiva Besanese
1.Virgolini Maria Pia8275082W55-SEEMOCPolisportiva BesaneseItaly

Pro-Active Orienteering Club
1.Tam Wing Chung8518827M21Pro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
2.Chiu Yau Chung8100984M21Pro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

PSK Pobeda
1.Nikolic Dejan8000287M45-SEEMOCPSK PobedaSerbia

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M45-SEEMOCPunto NordItaly

Romanian Orienteering Federation
1.Percec Vlad8032682M16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
2.Vigh ErvinM16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
3.Deaconescu Constantin8002313M16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
4.Tamas LucasM16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
5.Iacob Ioan8663374M18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
6.Galateanu Andrei DanM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
7.Mirea Radu MihaiM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
8.Jancsik EndreM18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
9.Voros AdamM20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
10.Vadean Catalin8002515M20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
11.Csis NandorM20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
12.Daniel Cionoiu8007005M20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
13.Tintar Mihai Andrei8002324M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
14.Blejdea Alexandru8002323M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
15.Zinca Ionut8668799M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
16.Barkasz Daniel8000403M21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
17.Pop Diana Maria8033151W16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
18.Bőjte SáraW16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
19.Tudorache Alexia Mihaela8108010W16-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
20.Peles Stefania 8033149W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
21.Stupu Iulia8003945W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
22.Manu Andreea8015342W18-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
23.Gălățeanu DariaW20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
24.Roman Alexandra8015332W20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
25.Divin Judit8020826W20-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
26.Simon Gyongyi2037715W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
27.Minoiu Veronica9000101W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
28.Anghel Andra8002320W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania
29.Anca Deac8015337W21E-SEEOCRomanian Orienteering FederationRomania

RunKompass CS
1.Cerescu Pavel2104657M55-SEEMOCRunKompass CSMoldova

Sarnena Gora
1.Milanov Lazar8000148M18Sarnena GoraBulgaria
2.Milanov Manol2008668M21Sarnena GoraBulgaria
3.Milanov Milen8655713M50-SEEMOCSarnena GoraBulgaria
4.Milanova Desislava4660046W50-SEEMOCSarnena GoraBulgaria

Serbian Orienteering Federation
1.Husag David8090032M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
2.Petrović David8090037M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
3.Živkov Janko8090033M16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
4.Kostić Nikola8518849M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
5.Damnjanović Andrej2800963M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
6.Popović Srđan8090034M18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
7.Najdanović Milan8090485M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
8.Vujanović IvanM20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
9.Talijan Nikola8090036M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
10.Andžić Dimitrije8090040M20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
11.Radovanović Marko8288000M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
12.Marković Dušan8077070M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
13.Lazić Sava8002494M21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
14.Janjić Sofija8090035W16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
15.Nikolić Doris8463111W16-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
16.Nikolić Robin8002495W18-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
17.Najdanović Nevena8080603W20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
18.Šolaja Eva8626967W20-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
19.Tatić Natalija8090039W21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia
20.Dokmanović Dragana8200099W21E-SEEOCSerbian Orienteering FederationSerbia

SK DMB
1.Ajdanic Natasa233372W40-SEEMOCSK DMBSerbia

SK Tilček Team
1.Juranić Dejan1220890OPEN ShortSK Tilček TeamCroatiaYES

SKO "Variant 5" Targovishte
1.Stoev Stilian8311313M50-SEEMOCSKO "Variant 5" TargovishteBulgaria
2.Dragoev Milen8655588M50-SEEMOCSKO "Variant 5" TargovishteBulgaria

SKO Sini Kamani Sliven
1.Novakov Nikolay1232014M10SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
2.Mandev Ivaylo8210614M16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
3.Novakov Denis8071030M16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
4.Novakov Kostadin8222273M45-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria
5.Ivanov Ivan8652505M50-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria
6.Syarova Teya8237755W14SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
7.Dimitrova Stanimira8105150W16SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
8.Syarova Stanislava2091182W20SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
9.Stefanova Preslava8044474W20SKO Sini Kamani SlivenBulgaria
10.Gvozdeykova Elena8334440W40-SEEMOCSKO Sini Kamani SlivenBulgaria

Smart Foxes
1.Gheorghe Valentin1007400M50-SEEMOCSmart FoxesRomania
2.Moldovan Ana430606OPEN ShortSmart FoxesRomania
3.Gheorghe Alina49527OPEN ShortSmart FoxesRomania

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Kotai Alexandro8033146M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
2.Petreus George8668794M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Hreniuc David8033142M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Biro Alexandru8002516M21Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Sebestyen Istvan8033144M45-SEEMOCStiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Pop Lucia8033140W55-SEEMOCStiinta Electro Sistem Baia MareRomania

SUNKY
1.Gorelyy Dmytro1300247M60SUNKYUkraine

TEA Club Sofia
1.Kamenov Kiril2008596M75-SEEMOCTEA Club SofiaBulgaria

Team Slovenia
1.Bizjak Božo2133344M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
2.Seljak Jaka2069825M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
3.Seljak Luka8011033M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
4.Bogataj Rok2045663M16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
5.Eržen Nea2052183W16-SEEOCTeam SloveniaSlovenia
6.Flerin Drevenšek Mojca8333301W21E-SEEOCTeam SloveniaSlovenia

ThOR
1.Robinson Richard8150622M50ThORBelgium
2.Aughuet Laurence8220669W50ThORBelgium

Trapezitsa 1954
1.Dolchinkov Velislav8050246M18Trapezitsa 1954Bulgaria
2.Atanasov Apostol8652494M21Trapezitsa 1954Bulgaria
3.Atanasov Aleksandar8004116M55-SEEMOCTrapezitsa 1954Bulgaria
4.Atanasova Yoana8004115W14Trapezitsa 1954Bulgaria
5.Atanasova Elitsa8652507W21Trapezitsa 1954Bulgaria
6.Atanasova Mariyana8004117W45-SEEMOCTrapezitsa 1954Bulgaria

TSV Karlshorst
1.Hase Michael8630265M55TSV KarlshorstGermany

Turkiye Orienteering Federation
1.Çiçek Utku8420943M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
2.Tuzcuoğulları Altar Ilgaz8122606M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
3.Kırgıl EmreM16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
4.Sarıca Barış8044581M16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
5.Özdemir Halil2116598M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
6.Keskin AyberkM18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
7.Yüce Hüseyin7003585M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
8.Şahan Hüseyin2116531M18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
9.Budak Kadir BuğraM20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
10.Üstündağ UğurM20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
11.Yıldız Orbay Fatih8670448M20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
12.Sarp Bora Ege8000190M20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
13.Bikir Ayhan8516214M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
14.Kaçmaz Ahmet8646930M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
15.Şahin Koray8519815M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
16.Fettah Özgür8516217M21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
17.Coşkun Azra2146428W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
18.Kurt Hatice ElifW16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
19.Nazlımoğlu İrem Gül2116597W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
20.Minden Aleyna2042586W16-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
21.Kaplan Beyza Nur7205133W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
22.Önal Betül7208066W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
23.Tuzcuoğulları Ayşa Asya8141213W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
24.Açıl Buse2116596W18-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
25.Melle Esma8089651W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
26.Özdemir Semanur9201881W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
27.Yigen Duygu2116594W20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
28.Koç Ayşe NurW20-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
29.Aydın Buket8660022W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
30.Avcı Elif Gökçe8651937W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey
31.Oruç Hilal8000192W21E-SEEOCTurkiye Orienteering FederationTurkey

Universitatea Craiova
1.Mirea Cristian Andrei8002312M12Universitatea CraiovaRomania
2.Minoiu George Emilian8002315M21Universitatea CraiovaRomania
3.Mutiu Ovidiu9000105M50-SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania
4.Minoiu Emilian1300009M65-SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania
5.Piringiu Marinela8002322W21Universitatea CraiovaRomania

Yenimahalle Teknik SK
1.Doğan Hüseyin7208059M45-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
2.Ipekoglu Suat8105262M50-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
3.Gökbulut Kudret7208058M50-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
4.Elgun Ali8019420M55-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
5.Dever Koray1426892M60-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey
6.Yetis Ahu8105261W40-SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey