v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SLO3Days, SSOL 5, DP Sprint->Entries by clubs  (number of entries: 147)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Seljak Borut9999940M35Individuals/No club
2.De Cerou Paul50289OPENIndividuals/No club
3.Špehar AnžeOPENIndividuals/No club
4.Krivec JanjaZACETNISKA-BEGINNERSIndividuals/No club
5.Grmek AndrejZACETNISKA-BEGINNERSIndividuals/No club
6.Anzeljc JulijaZACETNISKA-BEGINNERSIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Kmetec Barbara1408132Z21Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Flerin Drevenšek Mojca1404141Z21Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
3.Škvarča Aljaž2128527M12OK AzimutSlovenia
4.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
5.Žižek Lev406721M12OK AzimutSlovenia
6.Salopek Tihon500470M16OK AzimutSlovenia
7.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
8.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
9.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
10.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
11.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
12.Bogataj Mark8000018M21OK AzimutSlovenia
13.Groff Tomaž2069850M35OK AzimutSlovenia
14.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
15.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
16.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
17.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
18.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
19.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
20.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
21.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
22.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia
23.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
24.Leban Marijan406846M50OK AzimutSlovenia
25.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
26.Nelson Charles202151M60OK AzimutSlovenia
27.Bončina Nizzy422512OTROSKA-KIDSOK AzimutSlovenia
28.Eržen Nika2107055Z10OK AzimutSlovenia
29.Žižek ZarjaZ10OK AzimutSlovenia
30.Obid Neža2107054Z12OK AzimutSlovenia
31.Salopek Dorja500475Z12OK AzimutSlovenia
32.Groff Ema422528Z12OK AzimutSlovenia
33.Majdič Špela442834Z12OK AzimutSlovenia
34.Eržen Nea2052183Z12OK AzimutSlovenia
35.Močnik Jana435626Z12OK AzimutSlovenia
36.Serženta Seljak Zala435644Z16OK AzimutSlovenia
37.Tušar Teja2069843Z16OK AzimutSlovenia
38.Leban Manja2069811Z16OK AzimutSlovenia
39.Razpet Deja2077602Z18OK AzimutSlovenia
40.Poljanšek Nika1398929Z18OK AzimutSlovenia
41.Bogataj Tajda7487748Z21OK AzimutSlovenia
42.Jeram Nuša2052392Z21OK AzimutSlovenia
43.Istenič Maja2127789Z35OK AzimutSlovenia
44.Žižek Saša406784Z35OK AzimutSlovenia
45.Boncina Abigael Vanessa 1968213Z35OK AzimutSlovenia
46.Bogataj Nataša2088810Z35OK AzimutSlovenia
47.Obid Maja2127797Z35OK AzimutSlovenia
48.Poljanšek Marjanca2107070Z45OK AzimutSlovenia
49.Rejec Marjana445666Z45OK AzimutSlovenia
50.Zaman Groff Maja406843Z45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
2.Zorko Nejc308919M16OK BrežiceSlovenia
3.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Jedert2050470Z18OK BrežiceSlovenia
5.Hribar Anica2077785Z21OK BrežiceSlovenia

OK Kapela
1.Vukmanović Mladen720210M35OK KapelaCroatia
2.Vukmanović Vinka552005Z21OK KapelaCroatia

OK Slovenj Gradec
1.Marot Blaž1401643M21OK Slovenj GradecSlovenia
2.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Lili Ivana2112857Z10OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Ema Pika2102042Z10OK Slovenj GradecSlovenia
5.Kuhelnik Ina2102049Z21OK Slovenj GradecSlovenia
6.Balažič Petja2102037Z35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Nastja2112852Z35OK Slovenj GradecSlovenia
8.Balažič Irena2102036Z45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Kunc Matevž2050437M16OK TivoliSlovenia
3.Kunc Gregor7204990M18OK TivoliSlovenia
4.Dovč Jan1398938M21OK TivoliSlovenia
5.Čerin Matej2110350M21OK TivoliSlovenia
6.Pobega DavorM35OK TivoliSlovenia
7.Čerin Aleš2050455M50OK TivoliSlovenia
8.Hernec Brina2052382Z12OK TivoliSlovenia
9.Ugrin NikolinaZ12OK TivoliSlovenia
10.Ferenc Tinka442838Z12OK TivoliSlovenia
11.Kunc Mojca2073099Z12OK TivoliSlovenia
12.Ferenc Zala445684Z16OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kavčič Domen2069807M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kavčič Jure1425115M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Blaž Matic9101667M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Veselič Aleš2069809M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Šuc Timotej2113841M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Pahor Marko2113835M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Šuc Teja235878OTROSKA-KIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Šuc Tin438998OTROSKA-KIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Jeraj MijaOTROSKA-KIDSOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kölner Brina2113842Z10Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Jeraj Ajda438993Z10Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Švigelj Zala Mia2069810Z12Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Babič Katja7210498Z16Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Ravnikar Nika1425106Z16Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Pust Karin2069847Z16Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Kern Tina1425105Z16Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Zavrl Zala9011122Z18Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Pogačar Ana Pia1425104Z18Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Flašker Ajda2036371Z21Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Bogataj ŠpelaZ35Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Hacin Kölner Irena1425110Z35Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Gombač Šuc Elena2113840Z35Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Stojan Petra2069834Z35Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Prosen Maja2113831Z45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Luka895021M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Golja Elio7760057M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Anderluh Gregor305954M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Škarabot Anja253346Z16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Anderluh Katarina Eva406896Z16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Foški Tajda1205995Z21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Jerše Damjana7441139Z45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Škarabot Alenka445705Z45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Žvanut Tilen2088828M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Gregorič Nik445688M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Novak Jakob253334M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Tozan Uroš2107027M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Mamič Hana445670Z12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Lozar Zala2056372Z12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Pravato Lorenza9270178Z35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia
2.Poženel Leila Ema2107083OTROSKA-KIDSPlaninsko društvo TolminSlovenia

Sundsvalls OK
1.Johansson Rolf660924M50Sundsvalls OKSweden

Škofjeloški orientacijski klub
1.Draksler Matjaž520502M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Draksler AljaZ21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Bergant TjašaZACETNISKA-BEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia