v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2018, 5 days, Hauteville-Lompnes, France->Start times by name  (number of entries: 3131)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Aarno Tervonen7205365M60NAVIFIN 10:05:00 10:09:00 10:25:00 10:21:00 10:07:00
2.Aaron Gaio8170688M21EG.S. PavioneITA 11:26:00 12:26:00 13:01:00 10:55:00 10:05:00
3.Aatu Niskanen445706M14Rasti-HyryFIN 13:36:00 10:01:00 10:47:00 12:00:00 12:38:00
4.Abel Ledesma Piedra8018471M40Xinoxano OrientacióESP 14:06:00 10:40:00 11:28:00 12:34:00 13:20:00
5.Achim Bader7080646M70OLF MainzGER 13:02:00 14:14:00 10:18:00 11:18:00 11:46:00
6.Adam Chloupek995849M21ESK Zabovresky BrnoCZE 11:28:00 12:40:00 13:19:00 13:09:00 14:07:00
7.Adam Chromý896975M21 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 11:57:00 13:15:00 13:43:00 10:23:00 10:41:00
8.Adam Conway2059635M16Guildford OrienteersGBR 14:06:00 14:28:00
9.Adam Landels355504M10Auckland Orienteering ClubNZL 10:13:00 11:45:00 12:24:00 13:29:00 13:37:00
10.Adam Lefebvre2109472M12CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:48:00 12:24:00 12:56:00 14:01:00 11:00:00
11.Adam Skvor425596M16OK KameniceCZE 12:53:00 13:53:00 14:01:00 11:14:00 11:40:00
12.Adela Chroma888602W21A LONGKOS Tesla BrnoCZE 14:28:00 10:34:00 11:10:00 12:54:00 13:30:00
13.Adela Illamola Colome8110976W40Unió Excursionista VicESP 11:57:00 12:59:00 13:58:00 10:34:00 11:02:00
14.Adolf Kempf2043928M75KTV AltdorfSUI 13:08:00 14:20:00 10:05:00 11:17:00 11:53:00
15.Adomas Casas8323232M16Perkunas OK - Azuolas OKLTU 14:19:00 14:21:00 14:07:00 14:24:00 14:06:00
16.Adomas Repsys8638424M18OSK OriensLTU 13:50:00 10:03:00 10:38:00 11:48:00 12:28:00
17.Adomas Traubas8170007M16FortūnaLTU 10:05:00 10:13:00 10:33:00 10:34:00 10:24:00
18.Adriaan Daem8001949M40Guyancourt Orientation 78FRA 13:40:00 10:04:00 10:56:00
19.Adrian Brändli64979M21A LONGOLC WinterthurSUI 13:56:00 10:20:00 10:53:00 12:05:00 12:37:00
20.Adrian Pickles8040657M60Limestone CowboysGBR 11:27:00 12:29:00 13:15:00 14:21:00 10:15:00
21.Adrien Biron1897831M21A SHORTPoitiers Course d'OrientationFRA 11:53:00 13:00:00 13:40:00 10:09:00 10:41:00
22.Adrien Frascolla1210503M21EADOCFRA 10:10:00 11:20:00 11:49:00 12:59:00 13:37:00
23.Afoolline GautierBEGINNERSECHO73 CHAMBERYFRA 11:38:02
24.Agar Ceppi9504444W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:51:00 13:34:00 14:26:00 10:47:00 11:35:00
25.Aglaé Talon1420141W10Poitiers Course d'OrientationFRA 11:59:00 13:07:00 13:42:00 10:19:00 10:47:00
26.Agnes BodyOPEN D 10:55:55
27.Agnes Mercier1590759W35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:58:00 14:31:00 10:26:00 11:38:00 12:14:00
28.Agnes Sadzot8664161W35 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:34:00 13:26:00 13:20:00 10:02:00 10:56:00
29.Agnès Eudier9600930W55Club Orientation Boucles de la SeineFRA 13:01:00 14:17:00 14:29:00 10:37:00 11:16:00
30.Agneta Eriksson26448W50Uddevalla OrienteringsklubbSWE 10:42:00 11:46:00 12:36:00 13:52:00 10:18:00
31.Agnieszka Konior-mazan2099782OPEN CValbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 13:31:27 10:13:36 10:35:30 11:06:03
32.Aida Urgell1396920OPEN AUPCESP 10:15:31 10:43:07 10:07:23
33.Aidan McCullough8270501M18Three Rock Orienteering ClubIRL 14:11:00 10:37:00 11:14:00 12:40:00 13:12:00
34.Ainara Larrea Idiazabal1416386W35ALIGOTSESP 11:20:00 12:24:00 12:33:00 13:49:00 14:21:00
35.Airi Alnek1008474W55OK VõruEST 12:29:00 13:57:00 14:17:00 10:04:00 10:42:00
36.Aislinn KendallOPEN B 10:37:49 10:32:06
37.Aistė Petrevičienė400387W21BFortuna OSKLTU 14:06:00 10:36:00 11:12:00 12:24:00 13:00:00
38.Aistė Traubienė8175155W40FortūnaLTU 10:23:00 10:29:00 10:34:00 10:16:00 10:16:00
39.Alain Antoine35636M70VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:58:00 12:06:00 12:38:00 13:58:00 14:30:00
40.Alain Beguinot7200200M45co amberieuFRA 12:49:31 13:29:23 13:27:15 13:47:24 12:48:00
41.Alain Boulmier1000708M35 ULTIMATEco amberieuFRA 14:41:00 10:06:02 14:33:00
42.Alain Denzler8629564M21EOLG WelsikonSUI 12:58:00 13:20:00 14:35:00 11:01:00 11:39:00
43.Alain Girardet1037404M65ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 14:31:00 10:47:00 11:13:00
44.Alain Juan8201053M65ANCOSUI 12:59:00 13:59:00 14:27:00 10:56:00 11:25:00
45.Alain Mazy7211791M40C.O.LiègeBEL 11:48:00 13:04:00 13:46:00 10:14:00 12:50:00
46.Alain Roulleaux650517M50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:27:00 12:45:00 13:43:00 14:23:00 10:25:00
47.Alain Serrand2069887M50Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:09:00 14:31:00 10:31:00 11:17:00 11:55:00
48.Alain Wathelet49109M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:25:00 13:17:00 13:54:00 10:12:00 11:06:00
49.Alan Rosen8280828M60Hertfordshire Orienteering ClubGBR 13:11:00 14:25:00 10:09:00 11:39:00 11:51:00
50.Alba Pagerols Teixidó1391388W35ALIGOTSESP 10:55:00 11:59:00 12:25:00 13:33:00 10:17:00
51.Alba Serrat Grané256160W40Unió Excursionista VicESP 12:41:00 12:39:00 12:42:00 12:52:00 12:44:00
52.Alban Dalberto500795M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:04:00 12:02:00 12:41:00 13:37:00 14:27:00
53.Albert Daví Recasens8638414M50Club Orientació CatalunyaESP 14:25:00 12:07:00 12:57:00 14:05:00 14:09:00
54.Albert Mingaleev1009384M45MagnitRUS 13:00:00 13:52:00 14:08:00 10:44:00 11:18:00
55.Alberte Kaae-nielsen1413375W20Søllerød OKDEN 12:52:00 13:58:00 14:19:00 10:55:00 11:19:00
56.Alberto Grilli8488388M50Punto NordITA 12:29:00 13:37:00 14:33:00 10:39:00 11:27:00
57.Albin Chifflet2004819M12Raidlink's 07FRA 14:12:00 10:44:00 11:48:00 13:09:00
58.Albino Campana8090458M60ASCO LuganoSUI 13:19:00 14:21:00 10:11:00 11:42:00 11:47:00
59.Aldo Madonna8144444M21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:21:00 14:08:00 14:00:00 11:13:00 11:17:00
60.Alec Le Helloco2109624M14GRIFCOFRA 13:38:00 10:25:00 10:55:00 11:48:00 12:46:00
61.Aleksi Anttolainen8639451M21 ULTIMATELahden SuunnistajatFIN 13:42:00 10:11:00 10:31:00 11:05:00 10:31:00
62.Aleksi Mutka8663264OPEN BSuunta JyväskyläFIN 12:24:31 13:04:27 13:04:27 11:26:16
63.Alena Voborníková2081369W21 ULTIMATESK ChoteborCZE 12:52:00 13:05:00 13:34:00 10:28:00 10:40:00
64.Alenka Škarabot445705W21BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:18:00 10:24:00 10:18:00 10:24:00 10:36:00
65.Alessandro Bedin2018546OPEN DPark World Tour ItalyITA 11:04:34 11:36:11 11:52:04 10:14:22
66.Alessandro Manzoni300769M55Polisportiva BesaneseITA 12:38:00 13:50:00 14:20:00 10:42:00 11:18:00
67.Alessia Rigoni2053472W14G.S. PavioneITA 11:11:00 12:38:00 13:14:00 10:38:00 10:20:00
68.Alessio Dalfollo2025442M20Junior Team TrentinoITA 12:18:00 13:18:00 13:43:00 10:17:00 10:59:00
69.Aleth Lalire1210520W21A LONGADOCFRA 10:23:00 11:22:00 11:50:00 13:06:00 13:38:00
70.Alex Bor8654955M55TitanRUS 10:02:00 11:22:00 11:50:00 13:06:00 13:36:00
71.Alex Evans442945M14Potteries Orienteering ClubGBR 12:28:00 13:45:00 14:15:00 10:42:00 11:22:00
72.Alex Odermatt1281966M35 ULTIMATEC.O. MulhouseFRA 12:34:00 13:45:00 14:01:00 11:21:00 11:29:00
73.Alexander Schwab8642068M21 ULTIMATEOLregiooltenSUI 10:57:00 11:51:00 12:33:00 13:43:00 14:15:00
74.Alexander Srb8030573M35 ULTIMATEOJE WapplerAUT 10:40:00 12:09:00 12:49:00 14:01:00 12:01:00
75.Alexandra Retion9170777W40BriveCorrèzeCOFRA 14:10:00 10:12:00
76.Alexandra Smirnova1398913W21A SHORT 11:07:00 10:34:00 10:30:00 10:19:00 10:51:00
77.Alexandra Studer8020669W21A SHORTOLG MurtenSUI 12:27:00 13:46:00 14:10:00 11:07:00 11:15:00
78.Alexandra Svarcova8650837W21A SHORTALIGOTSESP 10:51:00 12:02:00 12:50:00 14:07:00 14:35:00
79.Alexandre Baconnet1001950M16C.S.PERTUISFRA 10:47:00 11:57:00 12:27:00 13:32:00 14:30:00
80.Alexandre Vergnaud7030663M20BriveCorrèzeCOFRA 11:48:00 12:52:00 13:27:00 14:39:00 10:43:00
81.Alexandre Vincent7001922M20Nantes Atlantique OrientationFRA 11:42:00 12:36:00 13:23:00 14:11:00 10:07:00
82.Alexey Afanasyev1394934M21A LONGMagnitRUS 12:56:00 13:34:00 14:11:00 10:41:00 11:31:00
83.Alexey Roztoptannyy9200373M35Ufa-unitedRUS 14:17:00 10:52:00 11:17:00 12:25:00 13:03:00
84.Alexis Bregnac1097404M12ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:32:00 13:48:00 14:36:00 10:57:00 11:18:00
85.Alexis Guiot902973M35ASCOFRA 13:41:00 10:40:00 11:03:00 11:49:00 12:53:00
86.Alexis Pauly9008009M45Charente Maritime OrientationFRA 12:16:00 14:06:00 14:22:00 10:40:00 11:34:00
87.Alexy Swinnen249059OPEN D 12:36:23
88.Alexy SwinnenBEGINNERS 13:28:52 13:06:13
89.Alf Pettersen246834M60IL TyrvingNOR 14:15:00 10:55:00 11:29:00 12:51:00 13:25:00
90.Alfonso Bustillo Ruiz7203688M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:10:00 10:33:00 10:01:00 10:25:00 10:17:00
91.Algirdas Salkauskas8648802M60OSK OriensLTU 13:49:00 10:07:00 10:39:00 12:09:00 12:25:00
92.Ali Lemaire1393029BEGINNERSPégase COBEL 11:11:34 12:59:26
93.Alice Merat8002059W14O'JuraFRA 13:17:00 13:59:00 10:23:00 11:38:00 11:59:00
94.Alice Picard335986W10MUC OrientationFRA 10:51:00 11:59:00 12:30:00 13:35:00 14:15:00
95.Alida Abola7209666W60Ozons OKLAT 10:36:00 11:52:00 12:28:00 13:40:00 14:16:00
96.Alina Niggli8030822W16O'JuraFRA 13:22:00 14:43:00 10:34:00 11:43:00 12:13:00
97.Aline Hermans7211897W35 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:10:00 13:21:00 13:56:00 10:14:00 13:50:00
98.Aline Marck1396448W40poitiersCOFRA 10:25:00 10:46:00 11:58:00
99.Aline Ren8070107W12ASCO LuganoSUI 12:58:00 14:30:00 10:02:00 11:19:00 11:47:00
100.Alison High770620W40Care-Vevey OrientationSUI 14:25:00 10:57:00 11:30:00 12:22:00 13:12:00
101.Alistair Landels9680912M50Auckland Orienteering ClubNZL 10:13:00 11:47:00 12:29:00 13:19:00 13:27:00
102.Alistair Thornton8272727M21ELoughborough University Orienteering ClubGBR 14:02:00 10:00:00 10:59:00 12:07:00 12:33:00
103.Alix Villar9171003W16CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 14:01:00 10:01:00 10:49:00 12:04:00 12:58:00
104.Alizé Bosio2065899W20Junior Team TrentinoITA 12:02:00 12:58:00 13:31:00 10:03:00 10:39:00
105.Aloïs Forestier7000956M21EBoussole en ForezFRA 14:10:00 10:52:00 11:23:00 12:27:00 13:03:00
106.Alona Vannier333363W12CSLG MELUNFRA 11:22:00 12:58:00 13:10:00 14:15:00 10:07:00
107.Alvaro Mahou Miguel308375M21A SHORTCOTAESP 11:21:00 12:52:00 13:04:00 14:33:00 10:09:00
108.Alvaro Prieto Del Campo8051295M21 ULTIMATEMalarrutaESP 13:09:00 14:09:00 10:09:00 11:19:00 10:29:00
109.Alvaro Salgado Fuentes2085100M14Toledo OrientacionESP 13:16:00 11:59:00 12:27:00 13:32:00 14:30:00
110.Alvin ForsgrenM10-SHADOWEDTumba-Malarhojden OKSWE 10:20:23
111.Alvina Venhauer418500W10-SHADOWEDOLC Union ViktringAUT 12:37:05 12:07:07
112.Alyssia Wymer9012305W14Balise 25FRA 12:23:00 13:50:00 14:14:00 11:02:00 11:32:00
113.Alyzée Body1730513W12ECHO73 CHAMBERYFRA 14:38:00 11:06:00 11:42:00 12:39:00 13:03:00
114.Amadou Sylla1000942M35Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:13:00 14:30:00 10:17:00 11:45:00 12:23:00
115.Amalie Tripax7190495W21A SHORTOK RoskildeDEN 14:11:00 11:06:00 11:18:00 12:39:00 12:55:00
116.Amanda Isaksen8130899W20OK SNABDEN 10:22:00 11:13:00 11:55:00 12:59:00 13:39:00
117.Amandine Dehais7005031W35Orientation dans le Bocage OrnaisFRA 13:05:00 14:09:00 10:09:00 11:17:00 11:57:00
118.Ambra Bonini1470308W12ASCO LuganoSUI 13:10:00 14:14:00 10:34:00 11:27:00 11:57:00
119.Amele Fux1980131OPEN DASCO LuganoSUI 13:51:01 10:16:03
120.Amelia Block8640928W16WKS WawelPOL 12:10:00 13:07:00 13:34:00 10:04:00 10:37:00
121.Ampa Gil-Brotons8260579W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàESP 12:22:00 13:16:00 13:50:00 10:32:00 11:02:00
122.An Duyck1251959W50ASUB OrientationBEL 13:06:00 14:32:00 10:04:00 11:50:00 12:10:00
123.An Frederickx1978121W40SLOKBEL 13:19:00 14:13:00 10:12:00 11:34:00 11:50:00
124.Ana Avila Lopez7207934W21BClub Veleta OrientaciónESP 13:12:00 14:00:00
125.Ana Burgos Pérez7211161W12CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:02:00 11:54:00 11:43:00
126.Ana Herreros Valiente1404308W45GODIH ALBACETEESP 12:25:00 14:23:00 11:27:00
127.Ana Heurtaux9001025W16VikazimFRA 12:31:00 13:25:00 14:28:00 10:43:00 11:37:00
128.Ana Maja Anderluh235899W10-SHADOWEDOrientacijski Klub PolarisSLO 10:07:00 10:07:00 10:18:00 10:15:00 10:07:00
129.Anabela Vieito1210167W40COC - Clube Orientação do CentroPOR 12:07:00 13:27:00 13:38:00 10:04:00 11:00:00
130.Anaelle Reich9130509W10co colmarFRA 14:27:00 10:47:00 11:30:00 12:35:00 13:15:00
131.Anaëlle Talon7005021W16Poitiers Course d'OrientationFRA 12:13:00 13:10:00 13:31:00 10:01:00 10:40:00
132.Anais Bornard309182OPEN DECHO73 CHAMBERYFRA 14:30:17 10:59:00 11:30:05 12:48:02
133.Anaïs Cattin8199342W21EOLV Baselland / ANCOSUI 13:47:00 10:27:00 10:55:00 12:11:00 12:35:00
134.Anaïs Mazy235097W10-SHADOWEDC.O.LiègeBEL 13:54:26 12:31:01 12:55:19 12:26:16
135.Ananda Berger8070702M21 ULTIMATEASOP ERSTEINFRA 11:21:00 12:33:00 13:11:00 14:07:00 10:23:00
136.Anatol Gonet2033679M14Loisir Orientation VercorsFRA 10:48:00 12:01:00 12:41:00 13:40:00 14:18:00
137.Anders Hedman7801217OPEN ASnattringe SKSWE 13:34:29 13:15:59 13:45:49
138.Anders Konring8640540M21EFIF HillerodDEN 13:48:00 10:18:00 11:07:00 12:21:00 12:55:00
139.Anders Marager1413395M45Allerød OrienteringsKlubDEN 11:14:00 12:44:00 13:26:00 10:36:00 13:42:00
140.Andina Wagner8110608W10OLG ThunSUI 13:03:00 14:19:00 10:14:00 11:23:00 11:51:00
141.Andras Zempleni233619M50 ULTIMATEZempleniHUN 11:55:00 12:42:00 13:18:00 14:24:00 14:36:00
142.André Aerts206025M60hamokBEL 10:07:00 11:21:00 11:51:00 13:15:00 13:37:00
143.André Mertz1680401M65co colmarFRA 14:23:00 11:11:00 11:51:00
144.André Pierlot7763014M55C.O.LiègeBEL 13:36:00 14:24:00 14:30:00 11:54:00 12:26:00
145.André Vanhulst1331144M55co colmarFRA 12:42:00 13:18:00
146.André Wirz8280963M55OLF BettingenSUI 11:00:00 11:56:00 12:42:00 13:34:00 14:06:00
147.Andrea Arnet1207335W50C.O. Aget LuganoSUI 10:00:00 11:18:00 12:00:00 13:18:00 13:42:00
148.Andrea Balakova770701W35Nyköpings OKSWE 10:05:00 10:34:00 10:13:00 10:09:00 10:21:00
149.Andrea Chiodoni8030670M40ASCO LuganoSUI 13:00:00 14:24:00 10:04:00 11:20:00 12:04:00
150.Andrea Hanson2106994OPEN DGENIRL 13:28:20 10:45:51 11:16:43 12:22:10
151.Andrea Miszovits1770713W40OPA MONTIGNYFRA 13:43:00 10:17:00 10:54:00 11:48:00 12:40:00
152.Andrea Müller8181188W21A LONG 10:28:00 10:14:00 10:50:00 10:46:00 10:18:00
153.Andrea PostulkovaW21EDROTSLO 14:18:14 13:51:32
154.Andrea Rass - Venhauer410706W40OLC Union ViktringAUT 12:31:00 13:07:00 12:36:00 13:30:00 12:24:00
155.Andrea Roggo8020208W21EOLG KakowaSUI 13:43:00 10:07:00 10:47:00 12:03:00 12:39:00
156.Andrea Stebler1983111OPEN DSwiss O ToursSUI 12:40:40 13:05:06 13:03:29 11:24:23
157.Andreas Grote7775577M45OLC SKOG FRIBOURGSUI 14:04:00 10:56:00 11:52:00 12:26:00 13:22:00
158.Andreas Lenk1802201M35Team SachsenGER 13:05:00 14:24:00 10:31:00 11:41:00 12:11:00
159.Andreas Luescher8660944M55OLC KapreoloSUI 12:06:00 13:30:00 11:54:00 13:10:00 13:42:00
160.Andreas Studer8040870M45OLG MurtenSUI 12:46:00 13:58:00 14:36:00 11:06:00 11:50:00
161.Andres Lopez Martin2017595M12COMAESP 10:40:00 11:52:00 12:48:00 14:09:00 14:10:00
162.Andrew Elwood1109001M18Lagan Valley OrienteersIRL 11:53:00 13:05:00 13:34:00 10:10:00 10:48:00
163.Andrew Monro8211069M45North Gloucestershire Orienteering ClubGBR 10:56:00 12:14:00 12:58:00
164.Andrew Preston8641881M40South Yorkshire OrienteersGBR 10:16:00 11:30:00 11:56:00 13:08:00 13:44:00
165.Andrew Quin7780916M35IFK Lidingö SOKSWE 12:53:00 13:50:00 14:17:00 11:21:00 11:33:00
166.Andrew Simpson8488488M45Leicestershire Orienteering ClubGBR 10:00:00 11:26:00 12:06:00 13:24:00 13:52:00
167.Andrew Thornton33246M55Manchester and District Orienteering ClubGBR 13:42:00 10:04:00 10:36:00 12:06:00 12:24:00
168.Andrin Hohl7202632M14OLG WeisslingenSUI 10:10:00 11:11:00 11:47:00 13:10:00 13:32:00
169.Andrina Hotz8250506W12OL ZimmerbergSUI 10:58:00 11:50:00 13:02:00 13:35:00 14:09:00
170.Andris Zandersons8399587M40Ozons OKLAT 10:50:00 11:58:00 12:38:00 13:44:00 14:30:00
171.Andy Campbell933053M55Deeside HartfordGBR 13:18:00 14:32:00 10:26:00 11:16:00 11:46:00
172.Andy Jacoud1420108M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 13:02:00 14:02:00 14:37:00 10:33:00 11:49:00
173.Anete Salava1410530W12OK KapaLAT 11:14:00 11:46:00 12:38:00 13:39:00 14:23:00
174.Anete Stabiņa8653190W12OK AzimutsLAT 11:02:00 12:18:00 12:46:00 13:43:00 14:21:00
175.Anett von Dalowski1828412W35Post SV DresdenGER 14:40:00 11:19:00 11:33:00 12:45:00 13:05:00
176.Anett von DalowskiOPEN DPost SV DresdenGER 12:01:37 12:58:31
177.Anette Falk Larsson611026W55Vänersborgs SKSWE 10:41:00 12:05:00 12:25:00 13:52:00 10:50:00
178.Anezka Hlavacova8656742W18KOS Tesla BrnoCZE 12:11:00 13:16:00 13:56:00 10:24:00 10:48:00
179.Ángel Frontela Mucientes7999666M35 ULTIMATEFrontela-OESP 14:22:00 10:41:00 11:37:00 13:05:00 13:05:00
180.Angélique Chevreux1710976W40GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 13:50:00 14:20:00
181.Angélique Neutens2042750W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:21:00 10:29:00 11:03:00 10:41:00 11:07:00
182.Angélique Grønborg Rasmu.981611W45Allerød OrienteringsKlubDEN 11:27:00 12:21:00 13:01:00 10:05:00 13:41:00
183.Anicó Kulow440468W21A LONGBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 12:23:00 13:42:00 14:10:00 10:38:00 11:22:00
184.Anina Brunner8222220W21Ebussola okSUI 13:51:00 10:23:00 10:51:00 12:07:00 12:47:00
185.Anita Baerts4931W60BorascaBEL 11:16:00 12:40:00 13:12:00 14:08:00 10:24:00
186.Anita Rüegg7203942W45Swiss O ToursSUI 14:21:00 10:39:00 11:31:00 12:41:00 13:11:00
187.Anja Brütsch2031014W21A SHORTOLG SchaffhausenSUI 13:03:00 14:22:00 10:06:00 11:23:00 12:03:00
188.Anja Hohl7200257W18OLG WeisslingenSUI 10:01:00 11:12:00 12:00:00 13:12:00 13:32:00
189.Anja Škarabot253346W16Orientacijski Klub PolarisSLO 10:31:00 10:10:00 10:43:00 10:07:00 10:28:00
190.Anja-Riitta Hokajärvi2099776W50SK KontioFIN 13:24:00 14:18:00 10:34:00 11:42:00 11:58:00
191.Anke Mueller2047W50 ULTIMATEPost SV DresdenGER 10:14:00 11:18:00 11:59:00 12:57:00 13:33:00
192.Anke Schmiedeberg6006OPEN DSonnenscheinGER 10:31:25 11:30:36 11:59:48 12:32:02
193.Anki HolmbergBEGINNERSJarlaSWE 11:49:33 11:05:16
194.Anna Banfi8177777W16GOLD SavosaSUI 13:10:00 13:19:00 14:10:00 10:34:00 11:10:00
195.Anna Bergander9001028W45Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:33:00 12:33:00 13:05:00 14:17:00 10:19:00
196.Anna Cavallaro210329W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:02:00 13:30:00 13:55:00 10:21:00 10:45:00
197.Anna Gariga SalaOPEN C 12:11:32 11:26:52 10:48:01
198.Anna Garreta Gornals1011978W40Montsant OrientacióESP 13:41:00 10:13:00 10:42:00 11:50:00 12:22:00
199.Anna Holfeld2036287W10Team SachsenGER 13:19:00 14:23:00 10:30:00 11:27:00 11:55:00
200.Anna Kozinova7200338W21A LONGSK PragaCZE 10:58:00 11:46:00 12:46:00 13:54:00 13:54:00
201.Anna Mühlstädt8606415W14Team SachsenGER 13:14:00 14:14:00 10:14:00 11:35:00 11:47:00
202.Anna Naef504685W21A LONGOLG BernSUI 11:33:00 12:34:00 13:06:00 14:10:00 10:10:00
203.Anna Pasquasy7211828W10-SHADOWEDCercle d'Orientation du HainautBEL 10:38:06 12:03:14 11:59:33
204.Anna Štičková8640981W21E#zaorgáčCZE 14:11:00 10:39:00 11:15:00 12:27:00 13:07:00
205.Anna Verge RubioOPEN CMontsant OrientacióESP 11:08:06 11:11:20 13:52:31
206.Anna Verge Rubio886799OPEN BMontsant OrientacióESP 10:06:05
207.Anna Mariya Evgenieva412990W18Valdi SofiaBUL 13:21:00 14:20:00 10:08:00 11:28:00 11:52:00
208.Annabelle Delenne1130750W14ACA Aix ProvenceFRA 12:35:00 13:53:00 14:17:00
209.Annabelle Liégeois49126OPEN Cco colmarFRA 13:38:40 10:44:08
210.Annabelle Verhaegen2117844OPEN DOmegaBEL 10:29:36 11:54:06 12:39:21
211.Anna-karin Ohlsson7581007W60Tullinge SKSWE 12:04:00 13:12:00 13:44:00 10:16:00 10:52:00
212.Anna-karin Sundqvist8630840W55Tullinge SKSWE 12:17:00 13:49:00 14:01:00 10:16:00 10:44:00
213.Anne Bader1984W21A LONGUSV TU DresdenGER 12:58:00 14:14:00 10:26:00 11:26:00 12:10:00
214.Anne Bloch Frandsen9180268W50OK SorøDEN 10:12:00 11:32:00 12:06:00
215.Anne Godel8492104W50CA RoséSUI 14:20:00 10:58:00 11:16:00 12:58:00 13:20:00
216.Anne Kaae-nielsen1395504W50Søllerød OKDEN 12:50:00 14:00:00 14:06:00 10:40:00 11:34:00
217.Anne Le Contellec420606OPEN DQuimper orientationFRA 12:02:23 13:36:04 13:25:13 10:03:01
218.Anne RohnertOPEN DPost SV DresdenGER 12:38:05
219.Anne Röhnert235006W21A SHORTPost SV DresdenGER 12:47:00 13:38:00 14:22:00 10:59:00 11:23:00
220.Anne Svantesson9650111W50Hjärnarps OLSWE 11:18:00 12:32:00 13:06:00 14:10:00 10:00:00
221.Anne Thouret1030874W40ORIENTEXPRESS 42FRA 13:45:00 10:21:00 10:40:00 12:54:00 10:18:00
222.Anne Van Der Eecken208534W40Poitiers Course d'OrientationFRA 11:55:00 13:15:00 13:52:00 10:26:00 10:38:00
223.Anne Konring Larsen500484W35FIF HilleroedDEN 14:20:00 14:24:00 14:17:00 14:09:00 14:09:00
224.Anne Line Eg Staugaard50221W21BKolding Orienterings KlubDEN 10:12:00 11:18:00 11:48:00 13:00:00 11:00:00
225.Anne Mette Schmidt7181192W21EOK PAN AarhusDEN 13:27:00 14:27:00 10:39:00 11:39:00 12:11:00
226.Anne Sofie Motzkus1423310W21BKolding Orienterings KlubDEN 10:30:00 11:30:00 12:00:00 13:12:00 14:00:00
227.Anne-Katrin Klar8000101W50German Orienteering TeamGER 12:22:00 14:04:00 14:32:00 10:36:00 11:28:00
228.Anneke Bjørgum9040192W21EOK PAN AarhusDEN 13:11:00 14:19:00 10:31:00 11:47:00 12:03:00
229.Anne-laure Evrard1496111OPEN DASUB OrientationBEL 12:16:03
230.Annelies Moser7203933W45ol norskaSUI 13:39:00 10:11:00 10:49:00 11:51:00 12:39:00
231.Anne-lise Dubois1067404W21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:33:00 13:34:00 14:14:00 10:50:00 11:14:00
232.Anne-lise Meynet1390101W40O'JuraFRA 10:08:00 11:22:00 12:06:00
233.Annemarie Sieber677456W35 ULTIMATEOLG WeisslingenSUI 10:10:00 11:21:00 11:56:00 13:02:00 13:32:00
234.Anne-Marie Ceulemans1001007OPEN Cco colmarFRA 12:17:29
235.Annette Leonhardt9672101W50SonnenscheinGER 11:02:00 12:08:00 12:44:00 13:32:00 14:34:00
236.Annick Coulon38934W65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 14:00:00 10:24:00 10:57:00 11:49:00 12:31:00
237.Annie Combet1405621W55ORIENTEXPRESS 42FRA 13:25:00 10:17:00 10:45:00 11:55:00 12:26:00
238.Annie Noel1620702W45Opale OrientationFRA 13:37:00 10:21:00 10:45:00 11:47:00 12:29:00
239.Annika Strauß971103W21A SHORTSV Hildesia DiekholzenGER 14:35:00 10:54:00 11:22:00 12:23:00 13:03:00
240.Annika Von Schoultz355655W50Bastholmens IFFIN 14:26:00 10:38:00 11:18:00 12:50:00 13:08:00
241.Annika Wirz8300905W14OLF BettingenSUI 10:53:00 11:53:00 12:32:00 13:35:00 14:29:00
242.Annina Hohl8640945W16OLG WeisslingenSUI 10:10:00 11:22:00 12:04:00 13:34:00 14:01:00
243.Anouk Basset2132413W12ASUL Sports NatureFRA 11:50:00 12:50:00 10:38:00 12:19:00 14:15:00
244.Antje Enoch2048521OPEN BTK HannoverGER 11:01:03 10:46:59 11:09:06 10:22:45
245.Antoine Amigou1440106M14Nantes Atlantique OrientationFRA 11:40:00 12:47:00 13:17:00 14:22:00 10:14:00
246.Antoine Larose2037274M10ORIENT'ALPFRA 12:21:00 13:33:00 14:12:00 10:49:00 11:21:00
247.Antoine Lesquer7052511M14Raidlink's 07FRA 14:14:00 10:37:00 11:19:00 12:28:00 12:56:00
248.Antoine Mattart1020720M16Haut Niveau BelgiqueBEL 12:17:00 13:37:00 14:13:00 10:40:00 11:08:00
249.Antoine Poulain1603103M45co colmarFRA 14:02:00 11:02:00 11:18:00 12:52:00 13:30:00
250.Antoine Vouillon245438M18ASCOFRA 11:17:00 12:35:00 13:04:00 14:16:00 10:04:00
251.Anton Holfeld7208008M18Team SachsenGER 13:35:00 14:17:00 10:12:00 11:26:00 12:00:00
252.Anton Husner8160453OPEN COLK WIGGERTALSUI
253.Anton Khlebnikov1394277OPEN BANCOSUI 13:44:36 13:07:57 13:42:14 14:11:04
254.Anton Kupriets895135M21BLeader-tourUKR 13:17:00 14:25:00 10:09:00 11:46:00 12:08:00
255.Anton Roger1077836M18GRIFCOFRA 13:53:00 10:01:00 10:40:00 11:52:00 12:22:00
256.Anton Yurok502225M21A SHORTTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GER 12:37:00 13:40:00 14:28:00 11:09:00 11:37:00
257.Antonia Finkenstaedt1407595W14OLV PotsdamGER 10:23:00 11:32:00 13:23:00 13:26:00 11:38:00
258.Antonin Body2049166M16ECHO73 CHAMBERYFRA 14:31:00 10:53:00 11:23:00 12:44:00 13:16:00
259.Antonin Chasselin2125095M14Boussole en ForezFRA 14:06:00 10:39:00 11:15:00 12:30:00 13:08:00
260.Antonin Ferrand1390197M20ORIENTEXPRESS 42FRA 13:54:00 10:08:00 11:13:00 11:47:00 12:35:00
261.Antonin Grebel2016321M16ECHO73 CHAMBERYFRA 14:41:00 11:07:00 11:35:00 12:48:00 10:30:00
262.Antonina Słońska8640921W12WKS WawelPOL 12:06:00 13:10:00 13:50:00 10:31:00 10:47:00
263.Antonio Hernández Fernán.1933232M35 ULTIMATEFrontela-OESP 14:34:00 10:57:00 11:53:00 13:29:00 13:21:00
264.Anu Pikkarainen335864W45Espoon AkillesFIN 12:07:00 13:01:00 13:43:00 10:35:00 10:47:00
265.Aoife Donaghy2066891W20GENIRL 12:12:00 11:58:00 11:51:00 11:47:00 11:47:00
266.Aoife DonaghyOPEN CGENIRL 12:02:00 11:37:14
267.Aoife O Sullivan8221002W16Bishopstown Orienteering clubIRL 12:37:00 13:52:00 13:58:00 11:07:00 11:46:00
268.Aoife O'brien501000W21BKerry OrienteersIRL 11:42:00 12:30:00 10:36:00
269.Aonghus O'Cleirigh2031824M55Ajax Orienteering ClubIRL 11:06:00 12:14:00 12:46:00 13:32:00 14:30:00
270.Aras Petrevičius1719908M35Fortuna OSKLTU 14:09:00 10:46:00 11:21:00 12:29:00 13:07:00
271.Are Eriksen7207901M65Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNOR 11:23:00 12:31:00 13:11:00 14:08:00 10:05:00
272.Ari Paganus2041029M55Angelniemen AnkkuriFIN 14:14:00 10:36:00 11:32:00 12:26:00 13:10:00
273.Ariane Decramer2111199OPEN DhamokBEL 11:38:57 11:41:01
274.Ariane Schüßler8647667BEGINNERSGundelfinger TurnerschaftGER 11:15:37 12:40:07 13:07:03 14:01:02
275.Ariane Tessier1515150W60Union sportive melunaiseFRA 10:12:00 11:32:00 12:12:00 13:04:00 13:36:00
276.Armand Talon1860707M12Poitiers Course d'OrientationFRA 12:20:00 13:36:00 14:04:00 10:29:00 10:44:00
277.Armel Berthaud2004954M16O'BugeyFRA 14:13:00 10:47:00 11:11:00 12:36:00 13:28:00
278.Armelle Barbier304520OPEN DNature Orientation Saint EtienneFRA 10:39:21 11:07:40
279.Arnaud Didier349383M18ECHO73 CHAMBERYFRA 14:17:00 10:43:00 11:18:00 12:22:00 13:08:00
280.Arnaud Dumas7002018M21 ULTIMATEGuyancourt Orientation 78FRA 11:54:00 13:13:00 13:33:00 10:07:00 10:45:00
281.Arnaud Mazy235098M12C.O.LiègeBEL 12:04:00 13:28:00 14:12:00 10:17:00 12:50:00
282.Arnaud Perrin1420103M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 12:34:00 13:28:00 14:15:00 11:05:00 11:45:00
283.Arnaud Wack1680445M20co colmarFRA 14:24:00 10:56:00 11:27:00 12:23:00 13:01:00
284.Arnault Bestel9100299M20Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:24:00 12:24:00 12:59:00 14:43:00 10:39:00
285.Arnault Louis-Marie1000916M45poitiersCOFRA 13:52:00 10:20:00 10:48:00 12:00:00 12:32:00
286.Arnd Strobel7626785M20USV TU DresdenGER 13:18:00 14:38:00 10:37:00 11:39:00 12:17:00
287.Arne Heikoop1301730M60Hune Orienterings Club 93NED 10:13:00 11:15:00 11:49:00 13:27:00 13:31:00
288.Arne Kapischke7003450M18German Orienteering TeamGER 13:05:00 13:59:00 14:10:00 10:54:00 11:10:00
289.Arne Tiltnes511102M65IL TyrvingNOR 14:19:00 11:03:00 11:15:00 12:23:00 13:21:00
290.Arnhild Ufsvatn Bråten445710W50Vegårshei ILNOR 12:20:00 14:06:00 14:42:00
291.Arthur Desreumaux1060006M21ENoyon Course d'OrientationFRA 14:22:00 10:36:00 11:27:00 12:29:00 13:13:00
292.Arthur Grimault1860701M10Poitiers Course d'OrientationFRA 12:09:00 13:13:00 13:44:00 10:05:00 10:37:00
293.Arthur Perrin7420100M14Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:38:00 10:41:00 10:59:00 10:46:00 10:46:00
294.Arthur Poulain1270420M16Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:57:00 13:57:00 14:17:00 11:12:00 11:46:00
295.Arto Muhonen2099779M50 ULTIMATEKalevan RastiFIN 10:55:00 10:02:00 10:12:00 10:06:00 10:24:00
296.Arvid Wittiber2102179M14Skiclub BonnGER 11:57:00 12:21:00 14:00:00
297.Aston Key8642133M18Melbourne Forest RacersAUS 11:44:00 13:29:00 14:02:00 11:12:00 11:48:00
298.Astra Sauere1006153W40Ozons OKLAT 10:37:00 11:59:00 12:22:00 13:38:00 14:30:00
299.Astrid Dumail2020827W12Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:38:00 12:30:00 13:14:00 14:19:00 10:01:00
300.Astrid Maag1395509W21ESøllerød OKDEN 12:27:00 13:47:00 14:27:00 10:59:00 11:27:00
301.Astrid Rognstad1428384W16Hadeland OLNOR 13:55:00 10:07:00 10:55:00 12:19:00 12:52:00
302.Atéa Gandelin8030506W12Jura Sports OrientationFRA 10:22:00 11:14:00 12:10:00 13:19:00 13:41:00
303.Aude Sandevoir38906W18Orientation caennaiseFRA 13:51:00 14:28:00 10:04:00 11:36:00 12:08:00
304.Audrius Smilgius7003276M45AzuolasLTU 13:46:00 10:02:00 10:46:00 12:02:00 12:46:00
305.Audrun Utskarpen504728W40Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNOR 11:13:00 12:33:00 13:10:00 14:22:00 10:10:00
306.August Gabs8636989M14OK MELFARDEN 11:28:00 12:39:00 13:05:00 14:20:00 10:20:00
307.Augusts Velde8641010M16AzuolasLTU 13:55:00 10:07:00 10:43:00 11:54:00 12:48:00
308.Aurélie Deschepper7554400W21A LONGco colmarFRA 14:18:00 10:42:00 11:14:00 12:34:00 13:06:00
309.Aurélie Dessailly9590911W40CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:39:00 11:55:00 12:24:00 13:42:00 14:22:00
310.Aurélie Meunier1011102W16co amberieuFRA 12:22:00 13:55:00 14:43:00 11:22:00 11:52:00
311.Aurelien Marguier7252517M35O'Team BesançonFRA 11:13:00 12:26:00 13:25:00 14:13:00 10:33:00
312.Aurelien Vanaerschot1601487M18Haut Niveau BelgiqueBEL 12:47:00 13:53:00 14:34:00 11:04:00 11:26:00
313.Aurore Bregnac419285W35ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:35:00 13:44:00 14:13:00 10:37:00 11:13:00
314.Axel Biel8221164M50Naturfreunde Wien - OL-TeamAUT 13:13:00 14:29:00 10:07:00 11:31:00 11:57:00
315.Axel Drapp8653115M50OLG BernSUI 11:49:00 12:35:00 13:33:00 14:33:00 10:33:00
316.Axel Pannier1077818M18GRIFCOFRA 13:59:00 10:05:00 10:36:00 11:46:00 12:26:00
317.Axel Sence8002078M10Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:05:00 11:29:00 12:12:00 12:49:00 14:05:00
318.Axelle Ecarnot7822601W16ASUL Sports NatureFRA 11:22:00 12:58:00 10:22:00 13:37:00 14:16:00
319.Bača Pri ModrejuM21E 15:17:34
320.Baptiste Barrere31797M10balise orientation albigeoiseFRA 13:45:00 10:09:00 10:48:00 11:49:00 12:21:00
321.Baptiste Girard8623028M21BBalise 25FRA 12:51:00 13:27:00 14:23:00 11:06:00 11:20:00
322.Baptiste Lucas8074048M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:42:00 14:00:00 14:29:00 11:11:00
323.Baptiste Moisseron1990990M20VikazimFRA 12:42:00 13:38:00 14:23:00 10:55:00 11:35:00
324.Baptiste Rollier8629571M21 ULTIMATEANCOSUI 12:33:00 13:37:00 14:13:00 11:01:00 11:35:00
325.Baptiste Verdin1710989M21 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 14:09:00 10:47:00 11:23:00
326.Barbara Hugelshofer8636063W35CA RoséSUI 14:25:00 11:04:00 11:29:00 12:29:00 13:21:00
327.Barbara Hüsler8102381W35OLG WeisslingenSUI 10:40:00 11:54:00 12:17:00 13:21:00 13:49:00
328.Barbara Kastner8105105W45Naturfreunde Wien - OL-TeamAUT 12:59:00 14:13:00 10:19:00 11:19:00 11:59:00
329.Barbara Lüscher8660933W55OLC KapreoloSUI 10:01:00 11:37:00 10:29:00 11:22:00 11:56:00
330.Barbara Metzler8399999W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:55:00 13:26:00 14:06:00 11:03:00 11:27:00
331.Barbora Škvorová7208079W21BOK KameniceCZE 12:30:00 13:48:00 14:30:00 10:54:00 11:30:00
332.Barbora Šmelíková307356W45TJ Slovan LuhačoviceCZE 11:13:00 10:05:00 12:23:00 12:59:00 14:15:00
333.Barbro Lönnkvist590622W55Tullinge SKSWE 12:25:00 13:41:00 14:13:00 10:22:00 10:36:00
334.Bart Van De Moortel211616M55OmegaBEL 11:34:00 12:36:00 13:18:00 14:10:00 10:24:00
335.Bart Willems1391732M50OmegaBEL 12:43:00 13:51:00 12:05:00 13:05:00 11:09:00
336.Basile Basset2069881M16ASUL Sports NatureFRA 10:09:00 10:09:00 10:11:00 10:06:00
337.Basile Villar9051007M12CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 13:24:00 10:08:00 11:08:00 12:09:00 12:24:00
338.Bea Arn570316W60SCOM MendrisioSUI 11:56:00 13:04:00 13:36:00 10:08:00 10:44:00
339.Beat Bornhauser8011070M21A SHORTOLG WeisslingenSUI 10:09:00 11:20:00 11:48:00 13:05:00 13:53:00
340.Beat Flühmann8000247M50 ULTIMATEOLG WeisslingenSUI 10:49:00 11:17:00 12:00:00 13:36:00 13:30:00
341.Beatrice Gennaro1395364W45ORIENT'ALPFRA 12:51:00 13:33:00 14:19:00 10:59:00 11:37:00
342.Béatrice Bonora7002008W50ALCO 69FRA 12:36:00 13:34:00 14:18:00 10:46:00 11:20:00
343.Béatrice De Longueville9890407W35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:22:00 14:11:00 10:14:00 11:26:00 12:02:00
344.Beatriz Esteves7202502W18COC - Clube Orientação do CentroPOR 12:26:00 13:24:00 13:44:00 10:28:00 10:40:00
345.Ben Mitchell9711993M21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:03:00 11:19:00 11:49:00 13:11:00 13:55:00
346.Bénédicte JollyM10 10:21:00
347.Benet Totusaus8246718M21 ULTIMATEBadalona OrientacióESP 14:12:00 10:43:00 11:15:00 12:27:00 13:03:00
348.Benjamin Chaumette Verdi.2053828M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFRA 10:58:00 11:55:00 12:37:00 13:56:00 14:34:00
349.Benjamin Clément-agoni1010542M21A SHORTTalant Sport OrientationFRA 11:37:00 12:44:00 13:00:00 14:13:00 10:25:00
350.Benjamin Hofmans9910912M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:18:00 14:21:00 10:05:00 11:23:00 11:55:00
351.Benjamin Leduc9041998M20BriveCorrèzeCOFRA 11:18:00 12:32:00 13:19:00 14:35:00 10:35:00
352.Benjamin Lepoutre1590778M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 10:51:00 11:47:00 12:35:00 13:45:00 14:23:00
353.Benjamin Variot1451541M35Toutes Orientations MeauxFRA 11:57:00 13:26:00 13:41:00 10:23:00 11:09:00
354.Benoit Barrere2015558M40balise orientation albigeoiseFRA 13:54:00 10:26:00 11:00:00 11:54:00 12:42:00
355.Benoit Gennaro1395358M45ORIENT'ALPFRA 12:54:00 14:04:00 14:42:00 10:46:00 11:44:00
356.Benoit SANDEVOIR9050263M50 ULTIMATEOrientation caennaiseFRA 13:25:00 14:27:00 10:18:00 11:24:00 12:00:00
357.Benoit Verdenal1210569M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:46:00 11:52:00 12:38:00 13:44:00 14:36:00
358.Benoît Cochey7728277M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 12:22:00 14:01:00 14:09:00 11:45:00 11:21:00
359.Benoît Dudout9000014M45ACA Aix ProvenceFRA 12:52:00 14:02:00 14:44:00
360.Berit Aslaksen9631011W55Järfälla OKSWE 12:09:00 14:37:00 14:09:00 11:04:00 11:40:00
361.Berit Danielsen590808W55IL TyrvingNOR 14:29:00 10:45:00 11:29:00 12:28:00 12:56:00
362.Bernadette Govaerts9011960W50ASUB OrientationBEL 13:36:00 14:28:00 10:30:00 11:40:00 12:24:00
363.Bernadette Vandermeulen8625774W60C.O.LiègeBEL 10:04:00 10:08:00 10:24:00 10:04:00 10:36:00
364.Bernard Mino304540M65VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:59:00 12:03:00 12:23:00 13:47:00 14:29:00
365.Bernard Oudin1041252OPEN C6799GEFRA 10:03:49
366.Bernard Peissard1600006M60OLC SKOG FRIBOURGSUI 14:25:00 10:51:00 11:21:00 12:45:00 13:11:00
367.Bernard Perichon1240347M70OPA MONTIGNYFRA 13:50:00 10:06:00
368.Bernard Reynaud2004821M55viv'azimut07FRA 12:32:00 13:52:00 14:32:00 10:58:00 11:34:00
369.Bernat Ledesma Buscart8010604M16Xinoxano OrientacióESP 14:11:00 10:39:00 11:37:00 12:46:00 13:14:00
370.Bernhard Venhauer8000038M40OLC Union ViktringAUT 10:18:00 10:12:00 10:26:00 10:00:00 10:10:00
371.Bertil Ingemarsson29939M75Hestra IFSWE 11:24:00 12:36:00 13:09:00 14:11:00 10:11:00
372.Bertrand Chatagny1399862M65CA RoséSUI 14:39:00 11:31:00 12:03:00 12:56:00 13:41:00
373.Bertrand Le Contellec7011269M45Quimper orientationFRA 11:50:00 13:18:00 13:36:00 10:28:00 10:46:00
374.Bertrand Massot1040409M45Balise 04FRA 14:08:00 11:14:00 11:28:00 12:44:00 13:04:00
375.Bertrand Pellin224411M50A C BeauchampFRA 11:33:00 12:39:00 13:19:00 14:13:00 10:27:00
376.Betlem Polo Bardés40664W21A SHORTXinoxano OrientacióESP 11:47:00 13:10:00 13:38:00 10:07:00 10:43:00
377.Bettina Mühlstädt7300381W35SV Robotron DresdenGER 12:25:00 13:17:00
378.Bigna Hotz8090809W10OL ZimmerbergSUI 10:59:00 11:55:00 12:42:00 13:43:00 14:23:00
379.Billon CathyOPEN C 10:33:04
380.Birgitta Olsson214205W60OK SkogsfalkenSWE 11:48:00 12:52:00 13:24:00 14:24:00 10:32:00
381.Birgitte Erskov Halland1413373W55OK Øst, BirkerødDEN 11:29:00 13:29:00 13:33:00 14:31:00 10:16:00
382.Bjarne Friedrichs8280690M21 ULTIMATEMTV SeesenGER 12:57:00 13:47:00 14:29:00 10:37:00 11:11:00
383.Björn Finkenstaedt8657683M45OLV PotsdamGER 10:26:00 11:44:00 13:28:00 13:30:00 11:54:00
384.Björn Risch555005OPEN BASG Teutoburger WaldGER 10:00:19 11:06:41 11:32:41 12:29:25
385.Blandine AstradeOPEN DECHO73 CHAMBERYFRA 12:21:09
386.Blandine Ehrl2801196W35OL ForsternGER 13:30:00 11:49:00 12:05:00 13:09:00 10:29:00
387.Blandine Pierson9015165W45ASMBCOFRA 10:47:00 11:47:00 12:47:00 13:53:00 14:21:00
388.Blas López Descalzo1404303M45GODIH ALBACETEESP 12:34:00 13:42:00 14:02:00 11:20:00 11:36:00
389.Bo Konring1407800M50 ULTIMATESøllerød OKDEN 12:55:00 13:37:00 14:42:00 11:00:00 11:42:00
390.Bob Pinker10808M70Cork Orienteering ClubIRL 12:30:00 13:42:00 14:14:00 10:50:00 11:22:00
391.Bogdan Evgeniev412899M12Valdi SofiaBUL 12:48:00 14:24:00 10:24:00 11:45:00 11:58:00
392.Bogdan Yutkin8646230M14OMEGA RUSSIARUS 11:46:00 13:09:00 13:39:00 10:12:00 10:42:00
393.Boglárka Czakó8031118W16MOMHUN 11:31:00 12:22:00 13:04:00 14:16:00 10:16:00
394.Bohumil Haj53341M60Wallachian Independent TeamCZE 12:27:00 13:37:00 14:11:00 11:00:00 11:17:00
395.Bojan Blumenstein7255068M21ENydalens SkiklubNOR 12:44:00 13:50:00 14:39:00 10:39:00 11:43:00
396.Boris Kastner-Jirka8247247M45Naturfreunde Wien - OL-TeamAUT 13:04:00 14:34:00 10:04:00 11:54:00 12:18:00
397.Brian Corbett361601M55CorkOIRL 11:36:00 12:42:00 13:02:00 14:12:00 10:28:00
398.Brian Johnson8641513M65Wimborne orienteersGBR 11:59:00 13:23:00 13:51:00 10:23:00 10:37:00
399.Brian Odermatt8200877M21 ULTIMATEC.O. MulhouseFRA 12:48:00 13:49:00 14:19:00 10:55:00 11:33:00
400.Brian Rowe2107671M50GENIRL 14:35:00 11:05:00 11:49:00 12:37:00 13:01:00
401.Brigita Tamuza1010064W55OzonsLAT 13:33:00 10:13:00 10:37:00 11:58:00 12:38:00
402.Brigitte Anne2062401W65co amberieuFRA 13:52:00 13:36:00 13:53:00 13:31:00 13:37:00
403.Brigitte Dersch-Kollenba.7672404W50Ski-Club Helsa e.V.GER 12:00:00 13:06:00 13:34:00 10:02:00 10:54:00
404.Brigitte Grüniger Huber8638300W40OLV ZugSUI 11:23:00 12:37:00 13:04:00 14:16:00 10:20:00
405.Brigitte Kölla8008005W65OLG ZürichSUI 13:36:00 10:08:00 11:05:00 11:55:00 12:37:00
406.Brigitte Senti8644468W50OLG ZürichSUI 13:42:00 10:12:00 10:56:00 11:58:00 12:40:00
407.Brit Kärger8662460OPEN CTeam SachsenGER 12:01:04 11:50:07 10:06:05 11:19:41
408.Bruno Barge1000994M45O'JuraFRA 13:22:00 14:14:00 10:02:00 11:46:00 12:08:00
409.Bruno Bernade2054310M35ASUL Sports NatureFRA 11:17:00 12:34:00 10:35:00 13:01:00 14:07:00
410.Bruno Cottret1393080M50CAHORSFRA 13:07:00 14:13:00 10:11:00 11:25:00 11:37:00
411.Bruno Fiorucci1250669M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:54:00 11:56:00 12:30:00 13:48:00 14:22:00
412.Bruno Gili1381038M50ORIENT'ALPFRA 12:35:00 13:35:00 14:27:00
413.Bruno Haberkorn503272M50 ULTIMATEADOCFRA 10:01:00 11:47:00 11:54:00 13:42:00 13:06:00
414.Bruno MAES8000065M50Club d'Orientation LorientaisFRA 10:27:00 11:43:00 12:25:00 12:55:00 13:41:00
415.Bruno Mena Lanero2091604M12ADOLESP 11:00:00 12:20:00 12:24:00 14:17:00 10:30:00
416.Bruno Plumey7000996M40ASUL Sports NatureFRA 11:12:00 12:22:00 10:12:00 13:16:00 14:34:00
417.Bruno Santerre419281M55 10:18:00 10:28:00 11:02:00 10:20:00 10:54:00
418.Bruno Thonier1780754M50Guyancourt Orientation 78FRA 12:01:00 13:09:00 13:47:00 10:19:00 10:37:00
419.Bruno Vandermeulen49101M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 10:07:00 10:07:00 10:06:00 10:36:00 10:18:00
420.Bryan Russell-keelyM21EIFK Lidingö SOKSWE 12:30:00 13:30:00 14:21:00 11:09:00 11:11:00
421.Callum Scott444888M60Badenoch and Strathspey OCGBR 10:09:00 10:03:00 10:17:00 10:00:00 10:09:00
422.Camilla Moreni8111276W21A SHORTSCOM MendrisioSUI 11:59:00 12:58:00 13:34:00 10:11:00 10:39:00
423.Camille Beguinot1403440W16co amberieuFRA 14:49:00 11:43:00 11:10:00 12:01:00 13:37:00
424.Camille Gire239698W55OPA MONTIGNYFRA 13:45:00 10:29:00 10:49:00 11:52:00 12:30:00
425.Camille Grange2113809W16Boussole en ForezFRA 14:13:00 10:34:00 11:22:00 12:52:00 13:31:00
426.Camille Hergott1428645W14Jura Sports OrientationFRA 10:29:00 11:35:00 12:11:00 13:29:00 13:59:00
427.Camille Rauturier1780791W21A LONGGuyancourt Orientation 78FRA 13:46:00 10:06:00 10:46:00
428.Carl Malling7007777M65Randers OKDEN 11:47:00 13:07:00 13:43:00 10:14:00 10:57:00
429.Carl Henrik Bjørseth7080268M21ETønsberg OLNOR 14:34:00 10:51:00
430.Carla Baumgartner427194OPEN D 12:23:25
431.Carla BaumgartnerBEGINNERS 13:54:16 14:32:36 10:43:23
432.Carla Borras VergeW10-SHADOWEDMontsant OrientacióESP 12:46:28 13:19:44
433.Carla Borràs Verge2121099BEGINNERSMontsant OrientacióESP 10:17:47
434.Carlo Wengler7130401M18German Orienteering TeamGER 12:56:00 13:43:00 14:06:00 10:44:00 11:40:00
435.Carlos Ferrer1008350OPEN BALIGOTSESP 10:59:03
436.Carlos FerrerOPEN CALIGOTSESP 10:15:31 10:38:14 10:38:43
437.Carlos Monteiro1000058M50COC - Clube Orientação do CentroPOR 12:03:00 13:11:00 14:01:00 10:07:00 10:53:00
438.Carmine Vergne AllegriniBEGINNERSBalise 25FRA
439.Carol Edwards9101494W60Thames Valley Orienteering ClubGBR 11:20:00 12:48:00 13:04:00 14:00:00 10:20:00
440.Carola Ray2118297W50OK77FIN 11:12:00 12:30:00 10:10:00
441.Caroline Chevalier7001978W40orientation 87FRA 11:49:00 12:57:00 13:46:00 10:12:00 10:44:00
442.Caroline Clerc8625778W45ECHO73 CHAMBERYFRA 14:15:00 10:49:00 11:27:00 12:21:00 13:13:00
443.Caroline Cros35642W10-SHADOWEDVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 12:21:06 13:37:51 14:31:38 12:45:56
444.Caroline Lovens49127BEGINNERSPégase COBEL 11:12:42 13:00:43
445.Catherine Ancian ToulierOPEN DCrapahutFRA 13:02:38 10:27:05
446.Catherine Boelle1064865W60CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 11:44:00 12:44:00 13:16:00 14:32:00 10:08:00
447.Catherine Chalopin1189097W65ADOCFRA 10:00:00 11:20:00 12:01:00 13:01:00 13:49:00
448.Catherine Duterage1960000W60Guyancourt Orientation 78FRA 11:52:00 13:00:00 13:40:00 10:12:00 10:40:00
449.Catherine Merat7020166W50O'JuraFRA 13:26:00 14:10:00 10:36:00 11:28:00 12:22:00
450.Catherine PERE1210522W55ADOCFRA 10:05:00 11:33:00 12:09:00 13:13:00 13:32:00
451.Catherine PoncetOPEN DO'JuraFRA
452.Catherine PONCETW55O'JuraFRA 11:19:00 11:50:00
453.Catherine Roux1006446W45Opale OrientationFRA 13:41:00 10:09:00 10:55:00 11:57:00 12:23:00
454.Caty Colson9540107BEGINNERSASUB OrientationBEL
455.Cécile Degand7000958W40Boussole en ForezFRA 14:07:00 11:11:00 11:36:00 12:50:00
456.Cécile Marcuzzi1602200W21ENoyon Course d'OrientationFRA 14:23:00 10:43:00 11:11:00 12:35:00 13:15:00
457.Cécile Murat-Valles1810412W14Azimut Orientation CastresFRA 10:14:00 11:29:00 11:47:00 13:23:00 13:56:00
458.Cécile Roche1860710W45Poitiers Course d'OrientationFRA 11:47:00 13:21:00 10:18:26 10:41:00
459.Cedric Amerijckx9001950M18Haut Niveau BelgiqueBEL 13:17:00 13:49:00 14:38:00 10:42:00 11:38:00
460.Cédric Albin1019037M40BriveCorrèzeCOFRA 11:34:00 12:46:00 13:00:00 14:20:00 10:12:00
461.Cédric Chevalier7001994M35orientation 87FRA 12:09:00 13:20:00 13:39:00 10:19:00 11:13:00
462.Cédric Faucheux1077834M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:00:00 13:06:00 13:39:00
463.Cédric Reynaud1301723M45ORIENT'ALPFRA 12:40:00 14:10:00 14:28:00 10:56:00 11:32:00
464.Cédric Wittwer8220506M12OLG OberwilSUI 13:52:00 10:36:00 11:36:00 12:37:00 13:14:00
465.Cedrik Klein7207178M20Team SachsenGER 13:00:00 14:34:00 10:25:00 11:35:00 12:25:00
466.Célestin Dupuy8002038M12BriveCorrèzeCOFRA 11:20:00 13:08:00 13:44:00 14:41:00 10:06:00
467.Celia Trossat2390004W14Jura Sports OrientationFRA 13:14:00 13:53:00
468.Célian Imberti304242M14 10:16:00 10:35:00 11:37:00 10:26:00 10:26:00
469.Celine Ecarnot2101247W45ASUL Sports NatureFRA 11:21:00 12:35:00 10:37:00 13:09:00 14:11:00
470.Celine Renard704201W35Kongsberg O-lagNOR 13:45:00 10:39:00 10:45:00 12:17:00 12:53:00
471.Céline Bonnin7001974W40ORIENTEXPRESS 42FRA 13:49:00 10:15:00 10:48:00 11:52:00 12:38:00
472.Céline Desrumaux1600584W40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:25:00 11:21:00 12:04:00 13:22:00 13:38:00
473.Céline Giner1974016W40ORIENTEXPRESS 42FRA 14:37:00 11:39:00
474.Céline Grillon-benacek9001982W21BCourse d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:00:00 12:00:00 12:42:00 13:48:00 14:24:00
475.Céline Lefevre2073512W35Toutes Orientations MeauxFRA 13:09:00
476.Céline LEROY7904410W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:55:00 11:53:00 12:26:00 13:44:00 14:26:00
477.Céline Ruiz1396412W40balise orientation albigeoiseFRA 13:47:00 10:05:00 10:58:00 12:00:00 12:26:00
478.Céline Schneider1396329W40Animation Sillery OrientationFRA 10:51:00 11:47:00 12:38:00 13:34:00 14:10:00
479.Cesc Amat Font1423409M12ALIGOTSESP 11:04:00 12:28:00 12:52:00 14:13:00 14:20:00
480.Charlotte Chapman9140109W10South Yorkshire OrienteersGBR 10:11:00 11:19:00 11:46:00 13:11:00 13:43:00
481.Charlotte Leonhardt7010304W18SonnenscheinGER 12:36:00 13:40:00 14:12:00 10:40:00 11:28:00
482.Charlotte Thrane1401488W50IFK Göteborg OrienteringSWE 13:48:00 12:38:00 10:50:00 12:00:00 12:46:00
483.Charly Arnault355143M14poitiersCOFRA 13:56:00 10:27:00 10:49:00 12:08:00 12:36:00
484.Chiara Dalla Santa210697W21EG.S. PavioneITA 11:19:00 12:43:00 12:59:00 11:19:00 10:15:00
485.Chloe Haines888251W21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 12:07:00 13:07:00 13:39:00 10:19:00 10:51:00
486.Chloé Blanc860822W21 ULTIMATEO'JuraFRA 13:40:00 12:05:00 12:40:00 13:58:00 14:40:00
487.Chloé Chagnon2050007W14PERIGORD ORIENTATION PLAISIRFRA 10:02:00 11:17:00 11:50:00 13:08:00 13:38:00
488.Chloé Haberkorn8002094W21 ULTIMATEADOCFRA 11:04:00 11:25:00 12:04:00 13:10:00 13:52:00
489.Chris Addiers4976OPEN COmegaBEL 11:16:40 12:09:06 12:05:46 12:33:16
490.Chris Franceschinel7112114M12G.S. PavioneITA 11:08:00 12:36:00 13:56:00 10:53:00 10:14:00
491.Chris Poole519370M45Cleveland Orienteering KlubGBR 11:20:00 12:48:00 13:02:00 14:18:00 10:16:00
492.Christel Poulain10542OPEN DPégase COBEL 11:35:10
493.Christèle Dubroca1338006W40SAGC CestasFRA 11:47:00 13:17:00 13:48:00 10:20:00 11:04:00
494.Christelle Meunier35507W45co amberieuFRA 10:01:00 10:00:07 10:01:00 10:01:00 10:01:00
495.Christelle Videira7021103W45Jura Sports OrientationFRA 10:13:00 11:17:00 11:47:00 13:11:00 13:45:00
496.Christelle Vuitton419142W50ASUL Sports NatureFRA 11:20:00 12:22:00 10:12:00 13:14:00 14:06:00
497.Christian ANGLADE9000029M50Club d'Orientation LorientaisFRA 10:03:00 11:19:00 12:01:00 12:59:00 13:29:00
498.Christian Bastin49084M21EOLG Sankt Vith ARDOCBEL 14:05:00 10:25:00
499.Christian Beitschädel8111013M65Youth team ASKOE AustriaAUT 13:55:00 10:51:00 11:59:00 12:50:00 13:17:00
500.Christian Bottemer35277M60CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 13:45:00 10:25:00 10:45:00 11:57:00 12:37:00
501.Christian Buchberger2064478OPEN BMTV SeesenGER 13:37:32 10:01:22 10:53:33 11:14:59
502.Christian Cachard1396443M60ASUL Sports NatureFRA 10:47:00 12:03:00 12:33:00 13:48:00 14:25:00
503.Christian Duterage1780789M50Guyancourt Orientation 78FRA 11:53:00 13:13:00 13:51:00 10:11:00 10:51:00
504.Christian Ferchaud9051946M70Club d'Orientation Tout EspoirFRA 10:38:00 11:50:00 12:34:00 13:38:00 10:34:00
505.Christian Garrec9160759M55CNSD FontainebleauFRA 11:32:00 12:22:00 13:12:00 14:32:00 10:20:00
506.Christian Imbrechts402510M55Tous Azimuts DouaiFRA 13:04:00 14:18:00 10:20:00 11:26:00 11:50:00
507.Christian Karpyn9925740M50 ULTIMATECSLG MELUNFRA 11:37:00 12:37:00 13:30:00 14:36:00 10:12:00
508.Christian Legrand8630386M50 ULTIMATEOPA MONTIGNYFRA 13:49:00 10:12:00 11:00:00 12:00:00 12:30:00
509.Christian Lipnick7820302M60Sport Caussade OrientationFRA 11:15:00 12:31:00 13:07:00 14:27:00 10:19:00
510.Christian Maboul7211859M50 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 12:01:00 12:32:00 13:12:00 14:42:00 10:00:00
511.Christian Studer64091M75OLG MurtenSUI 12:28:00 13:40:00 14:21:00 10:53:00 11:17:00
512.Christian Zettel8641371M21A SHORTOLG ThunSUI 10:05:00 11:16:00 13:16:00 13:33:00 14:09:00
513.Christiane Studer8270269W21BOLG MurtenSUI 12:36:00 14:00:00 14:12:00 10:48:00 11:12:00
514.Christiane TrosseOPEN CSV TU IlmenauGER 10:53:10 12:19:55
515.Christiane Trösse810504W21 ULTIMATESV TU IlmenauGER 11:40:00 11:50:00
516.Christina Holfeld2004390W45Team SachsenGER 13:13:00 14:37:00 10:11:00 11:31:00 12:03:00
517.Christina Pamlitschka307641W21A SHORTYouth team ASKOE AustriaAUT 14:07:00 10:46:00 11:50:00 12:19:00 13:15:00
518.Christine Antoine9190664W50Orientation caennaiseFRA 13:28:00 14:30:00 10:20:00 11:12:00 11:54:00
519.Christine Calvet431946W45OLC WähringAUT 13:11:00 14:09:00 10:27:00 11:35:00 11:51:00
520.Christine Chauvineau31466W50Guyancourt Orientation 78FRA 12:04:00 13:04:00 13:48:00 10:06:00 10:38:00
521.Christine Ferrand8144000W45Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:43:00 13:39:00 14:15:00 10:53:00 11:13:00
522.Christine Gehin40581W45C.S.PERTUISFRA 13:07:00 14:31:00 10:03:00 11:11:00 11:55:00
523.Christine Hempel2299W45USV TU DresdenGER 13:01:00 14:25:00 10:13:00 11:17:00 12:07:00
524.Christine Hirter64569W65Swiss O ToursSUI 10:08:00 10:16:00 10:09:00 10:25:00 10:01:00
525.Christine Peyclit2005642W70BriveCorrèzeCOFRA 11:22:00 12:34:00 13:07:00 14:21:00 10:15:00
526.Christine Scholz340600W60Sport Caussade OrientationFRA 11:24:00 12:56:00 12:56:00 14:04:00 10:16:00
527.Christine Vellat408523W55ORIENTEXPRESS 42FRA 13:49:00 10:09:00 10:53:00 12:01:00 12:32:00
528.Christine Verdier1130728W50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFRA 10:58:00 12:16:00 12:46:00 13:48:00 14:30:00
529.Christine Williams424337W12South Yorkshire OrienteersGBR 10:42:00 11:30:00 11:50:00 13:03:00 13:33:00
530.Christoph Meier8241293M21EOLV BasellandSUI 10:52:00 11:56:00 12:29:00 13:51:00 13:53:00
531.Christoph Müller1969820M21BOLG RymenzburgSUI 11:17:00 12:23:00 12:01:00 14:20:00 10:22:00
532.Christophe Amerijckx9061683M35 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:16:00 14:17:00 10:41:00 12:09:00 12:17:00
533.Christophe Bernard7502517M21EO'Team BesançonFRA 10:08:00 10:20:00 10:19:00 10:09:00 10:17:00
534.Christophe Dantin1772081M35Toutes Orientations MeauxFRA 12:05:00 13:12:00 13:49:00 10:27:00 10:57:00
535.Christophe Dupont2112635M21BASUL Sports NatureFRA 13:02:00 14:20:00
536.Christophe Le Gland1740410M45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:28:00 13:36:00 14:10:00 10:58:00 11:24:00
537.Christophe Néel1160671M45Raidlink's 07FRA 14:28:00 11:10:00 11:24:00 12:48:00
538.Christophe Rauturier1780766M50GRIFCOFRA 13:59:00 10:21:00 11:13:00 11:57:00 12:23:00
539.Christophe Schneider1511605M45Animation Sillery OrientationFRA 11:08:00 11:58:00 12:22:00 13:38:00 14:06:00
540.Christophe Voutsinas7300377M45ALCO 69FRA 11:12:00
541.Christophe Vuitton9691102M55ASUL Sports NatureFRA 11:22:00 12:30:00 10:14:00 12:56:00 14:02:00
542.Cian O Donnell2127443M12GENIRL 14:08:00 10:52:00 11:16:00 12:49:00 13:06:00
543.Ciaran Donaghy2066904M55GENIRL 12:04:00 11:46:00 11:46:00 11:46:00 11:56:00
544.Ciaran Keanrs1395947M18Fingal OrienteersIRL 11:56:00 12:31:00 10:02:00
545.Ciaran YoungOPEN DFingal OrienteersIRL 12:34:20 10:01:10 10:49:43
546.Ciaran Young2107914OPEN CFingal OrienteersIRL 12:17:02
547.Cillin Corbett8321238M21 ULTIMATECorkOIRL 11:18:00 12:25:00 12:57:00 14:23:00 10:07:00
548.Cindy Le Gorju Goin1950212W21A SHORTA C BeauchampFRA 13:31:00 13:54:00 13:42:00 13:59:00 14:03:00
549.Claire Faillard2009333W21A SHORTO'BugeyFRA 14:19:00 10:38:00 11:38:00 12:27:00 14:11:00
550.Claire Franet1210521W45ADOCFRA 10:07:00 11:13:00 12:01:00 13:01:00 13:37:00
551.Claire Grange2080159W45Boussole en ForezFRA 14:29:00 11:23:00 12:37:00 12:59:00
552.Claire Moisseron7148001W50VikazimFRA 12:26:00 13:52:00 14:38:00 10:44:00 11:14:00
553.Claire Muyllaert1451546W50ASUB OrientationBEL 13:32:00 14:24:00 10:18:00 11:34:00 12:14:00
554.Claire Picard349347W40 10:59:00 10:31:00 11:04:00 10:32:00 10:24:00
555.Claire Sandevoir921403W21A LONGASUB OrientationBEL 13:28:00 14:10:00 10:22:00 11:30:00 12:02:00
556.Claire VALCHERA1381008W50 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 12:22:00 13:34:00 14:15:00 10:45:00 11:15:00
557.Clarissa Cammarata8310302W16ASCO LuganoSUI 13:34:00 14:22:00 10:40:00 11:37:00 12:31:00
558.Clarisse Inan1001087W14ORIENTEXPRESS 42FRA 13:53:00 10:08:00 11:26:00 12:41:00 12:53:00
559.Claude Lemasson1451560M60Pégase COBEL 11:17:00 12:33:00 13:17:00 14:36:00 10:31:00
560.Claude Parizotto2018765M554705 NORD, Nerac, FranceFRA 13:50:00 10:20:00 10:44:00 11:58:00 12:36:00
561.Claudia Hackl2034090W50Youth team ASKOE AustriaAUT 14:34:00 11:06:00 11:46:00 12:18:00 13:16:00
562.Claudia Rooman201880W21A LONGASUB OrientationBEL 13:03:00 14:26:00 10:38:00 11:38:00 11:46:00
563.Claudia Wirz8636069W50OLF BettingenSUI 10:38:00 11:56:00 12:40:00 13:44:00 12:56:00
564.Claudia Zettel8655259W40OLG ThunSUI 13:15:00 14:11:00 10:18:00 10:36:00 11:22:00
565.Clémence Barrere2015568W12balise orientation albigeoiseFRA 13:50:00 10:26:00 11:02:00 11:59:00 12:27:00
566.Clémence Brunot362883W12CapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:10:00 12:06:00 12:34:00 14:07:00 14:11:00
567.Clémence Mena2048344W12Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:02:00 10:22:00 11:55:00
568.Clémence Vercauteren1060001W16Noyon Course d'OrientationFRA 14:22:00 10:37:00 11:16:00 12:49:00 10:55:00
569.Clement Audefroy1001983M18CSLG MELUNFRA 11:29:00 12:27:00 12:56:00 14:18:00 10:10:00
570.Clement Coulon2121766M18O'BugeyFRA 14:29:00 10:47:00 11:22:00 12:30:00 12:58:00
571.Clément Battista1330826M20SAGC CestasFRA 12:12:00 13:10:00 13:47:00 10:25:00 10:55:00
572.Clément Demeuse8664165M21 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:06:00 13:17:00 13:31:00 10:17:00 10:37:00
573.Clément Frasson1090011M16O'BugeyFRA 14:39:00 10:43:00
574.Clément Fumey8174040M21 ULTIMATEANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:24:00 13:51:00 14:25:00 10:49:00 11:15:00
575.Clément Jambon1590049M20Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:06:00 11:38:00 11:53:00 12:53:00 13:43:00
576.Clément Montemont2020802M16ORIENT'ALPFRA 12:33:00 13:33:00 14:37:00 11:08:00 11:52:00
577.Clément Robin2107923M14ROBIN'OFRA 13:44:00 10:39:00 12:32:00
578.Cléo Lemaire1077814W18GRIFCOFRA 14:01:00 10:08:00 10:56:00 12:04:00 12:52:00
579.Cliodhna Donaghy2069582W16GENIRL 12:07:00 11:46:00 11:58:00 12:10:00 12:22:00
580.Clodagh O Donnell427596W14GENIRL 14:23:00 10:41:00 11:44:00 12:50:00 13:14:00
581.Clodagh O'sullivan363724W12Bishopstown Orienteering clubIRL 12:30:00 13:50:00 14:14:00 10:51:00 11:11:00
582.Colin Marck425337M12poitiersCOFRA 10:24:00 10:44:00 11:57:00
583.Coline Bourgeois8002082W14BriveCorrèzeCOFRA 11:29:00 12:26:00 13:02:00 14:23:00 10:08:00
584.Colm O'sullivan363732M50Bishopstown Orienteering clubIRL 12:21:00 13:47:00 14:17:00 10:43:00 11:23:00
585.Colombe TronchonW10-SHADOWED 14:29:22
586.Coralie Jourde1410769W40CPLVRFRA 10:17:00 11:19:00 12:02:00 13:10:00 13:52:00
587.Corentin Buffard1779011M16GRIFCOFRA 13:37:00 10:25:00 10:51:00 11:58:00 12:34:00
588.Corentin Roche8002050M18Poitiers Course d'OrientationFRA 12:05:00 12:57:00 13:40:00 10:02:00 10:52:00
589.Corentin Roux9003009M21 ULTIMATENature Orientation Saint EtienneFRA 12:45:00 13:31:00 14:31:00 10:53:00 11:19:00
590.Corinna Biel8031005W14Naturfreunde Wien - OL-TeamAUT 13:29:00 14:11:00 10:05:00 11:26:00 11:44:00
591.Cornelia Okle7202697W21A SHORTOLK Piz HasiSUI 11:27:00 12:22:00 13:18:00 14:11:00 10:27:00
592.Couchoud Patricia1405620W55ORIENTEXPRESS 42FRA 13:41:00 10:01:00 11:05:00 11:46:00 12:22:00
593.Couliard Laurent9076082M45Boussole en ForezFRA 14:30:00 11:12:00 11:32:00 12:56:00 13:02:00
594.Cristina Bozzolo Ren8110173W45ASCO LuganoSUI 12:57:00 14:27:00 10:15:00 11:27:00 11:57:00
595.Cristina Del Campo Campo.8130369W45MalarrutaESP 13:19:00 14:35:00 10:21:00 11:37:00 10:29:00
596.Cristina González Monrós403322W21BCM HospitaletESP 13:36:00 13:54:00 13:48:00 14:00:00 13:48:00
597.Cristina Santos259802W40Lisboa OKPOR 14:35:00 10:53:00 11:28:00 12:32:00 13:08:00
598.Cristina Turolla962008W55Polisportiva BesaneseITA 13:05:00 14:09:00 14:37:00 11:01:00 11:12:00
599.Csilla Hajas233618W40ZempleniHUN 11:15:00 12:35:00 13:08:00 14:20:00
600.Cuan Riordan8311421M16Three Rock Orienteering ClubIRL 14:27:00 11:01:00 11:15:00 12:24:00 13:04:00
601.Cyprien Urvoas1060203M16GRIFCOFRA 13:41:00 10:03:00 10:37:00 12:02:00 12:38:00
602.Cyril Monnet2099787M21A LONG 12:20:00 11:00:00 11:25:00 10:33:00 13:15:00
603.Cyril Soucat1271284M21 ULTIMATEToutes Orientations MeauxFRA 12:00:00 12:59:00 13:41:00 10:19:00 10:49:00
604.Dagmar Marager1428673W10-SHADOWEDAllerød OrienteringsKlubDEN 11:27:14
605.Dáire O'brien500989M14Kerry OrienteersIRL 11:22:00 12:21:00 10:24:00
606.Damien Berguerre1207420M20SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 14:06:00 10:02:00 11:05:00 12:13:00 12:51:00
607.Damien Bonnardel2036875M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:38:00 11:59:00 12:22:00 13:32:00 14:12:00
608.Damien RenardM21 ULTIMATEKongsberg O-lagNOR 10:31:00 10:39:00 11:55:00 11:03:00
609.Damien Renard800220M35 ULTIMATEKongsberg O-lagNOR 13:34:00
610.Damien Roche8131096M21EPoitiers Course d'OrientationFRA 11:48:00 13:10:00 13:35:00 10:03:00 10:51:00
611.Damien Saboul2033758M21EO'BugeyFRA 14:08:00 10:46:00 11:35:00 12:43:00 10:03:00
612.Damien Vouillon242975M45ASCOFRA 11:40:00 12:24:00 13:16:00 14:06:00 10:12:00
613.Dan Murphy8141415M14Lagan Valley OrienteersIRL 11:54:00 13:13:00 13:43:00 10:14:00 10:50:00
614.Dan Tett503539OPEN CSouth Yorkshire OrienteersGBR 11:40:08 11:58:35 12:23:25 13:40:46
615.Dana B. Stene52474W35Nydalens SkiklubNOR 14:10:00 10:44:00 11:01:00 11:49:00 12:37:00
616.Daniel Béchir2133209M21BClub d'Orientation du CERNSUI 11:33:00 12:39:00 13:19:00 14:16:00 10:10:00
617.Daniel Burgos Pérez409074BEGINNERSCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:05:08 11:56:00
618.Daniel Cionoiu8007005M14TV Coburg-NeusesGER 10:44:00 12:09:00 12:33:00 13:36:00 10:32:00
619.Daniel Daví Recasens1470666M35Club Orientació CatalunyaESP 10:57:00 11:10:00 11:35:00 12:39:00 13:21:00
620.Daniel Faivre541911M60Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 10:57:00 12:01:00 12:35:00 13:54:00 14:21:00
621.Daniel Hanselmann8236923M50OLG Welsikon OLV BasellandSUI 11:11:00 12:23:00 13:11:00 13:33:00 11:33:00
622.Daniel Mahou Miguel249076OPEN DCOTAESP 11:36:01 12:50:59 13:10:02 14:28:01
623.Daniel Papillon1210949M60AS QUETIGNYFRA 13:03:00 14:23:00 10:21:00 11:15:00 11:49:00
624.Daniel Seckler9109088M65Marseille Course OrientationFRA 12:03:00 13:03:00 13:39:00 10:11:00 11:01:00
625.Daniel Šmelík442590M12TJ Slovan LuhačoviceCZE 11:28:00 10:00:00 13:04:00 13:29:00 14:06:00
626.Daniel Tessier1415160M70Union sportive melunaiseFRA 10:14:00 11:22:00 11:46:00 13:02:00 13:46:00
627.Daniel Würsten8220661M55OLG KTV AltdorfSUI 11:14:00 12:32:00 13:08:00 14:28:00 10:14:00
628.Daniela Guglielmetti8099999W55GOLD SavosaSUI 13:09:00 14:05:00 14:41:00 10:55:00 11:14:00
629.Daniela Zschäckel9005172W45SonnenscheinGER 10:45:00 12:11:00 12:27:00 13:37:00 11:05:00
630.Daniele Bernasconi8120573M40ASCO LuganoSUI 13:12:00 14:14:00 10:32:00 11:34:00 12:00:00
631.Daniele Trisotto2028808M16Junior Team TrentinoITA 11:57:00 12:57:00 13:35:00 10:00:00 10:56:00
632.Danièle Gaty1403436W60ORIENTEXPRESS 42FRA 13:32:00 10:00:00 10:36:00 11:48:00 12:32:00
633.Danielle GIBIAT1530101W65C.S.PERTUISFRA 10:40:00 11:52:00 12:25:00 13:43:00 14:13:00
634.Daniëlle Nolens236498W70hamokBEL 10:02:00 11:14:00 11:55:00 13:09:00 13:51:00
635.Danilo Piht8089099M40SK MercuryEST 13:40:00 10:22:00 10:44:00 12:04:00 12:32:00
636.Danni Zhen31394W21A SHORTYCONE SENSFRA 11:35:00 12:42:00 13:06:00 14:15:00 10:11:00
637.Daragh Young2068103M12Fingal OrienteersIRL 12:12:00 12:52:00 10:00:00 10:49:00 11:14:00
638.Daria Niggli1390000W35 ULTIMATEO'JuraFRA 13:10:00 14:06:00 10:20:00 11:32:00 11:50:00
639.Dario Beltramba8651370M50Terlaner OrientierungsläuferITA 14:37:00 10:51:00 11:45:00 12:31:00 12:43:00
640.Darrell High7050568M50Care-Vevey OrientationSUI 14:03:00 10:53:00 11:35:00 12:23:00 12:45:00
641.David Alcock563588M40AirienteersGBR 12:22:00 13:48:00 14:12:00 10:44:00 11:32:00
642.David Cañada LópezOPEN CCD BASE DON BENITOESP
643.David ChenBEGINNERSEmek Hefer OCISR 13:26:34 10:23:02
644.David Chen2111100M16Emek Hefer OCISR 11:51:00 13:13:00 13:45:00 10:10:00 10:44:00
645.David Dessailly9590912M45CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:36:00 12:18:00 12:48:00 13:34:00 14:14:00
646.David Discher2066350M12Tout Azimut FameckFRA 10:04:00 11:44:00 12:12:00 13:17:00 13:42:00
647.David Farell i Garrigós2016931M50Cerdagne Capcir International OrienteeringFRA 12:15:00 13:07:00 14:03:00 10:37:00 10:57:00
648.David Fitó Ferré1603320M35UES SabadellESP 10:05:00 10:00:00 10:03:00 10:31:00 10:19:00
649.David Gery1001023M16ORIENTEXPRESS 42FRA 12:14:00 12:50:00
650.David Hamel7000188M40ANCOSUI 12:32:00 13:40:00 14:08:00 10:58:00 11:24:00
651.David Hrabanek51673M55SK PragaCZE 10:40:00 12:08:00 12:40:00 13:36:00 11:00:00
652.David Lesquer1006475M40Raidlink's 07FRA 14:08:00 10:38:00 11:22:00 12:40:00 13:04:00
653.David Peel8645566M50South Yorkshire OrienteersGBR 10:21:00 11:27:00 12:09:00 13:09:00 13:31:00
654.David Rapotz8282017M14Youth team ASKOE AustriaAUT 14:20:00 10:49:00 11:17:00 12:24:00 13:04:00
655.David Tarres Villegas7203689OPEN AClub Orientació BerguedàESP 12:01:38 12:02:40 12:22:26 10:26:47
656.David Vedra436405M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 11:46:00 13:29:00 13:53:00 10:49:00 10:41:00
657.Davide Ponti2036395OPEN CGOLD SavosaSUI 11:53:07 12:24:09 12:35:14 10:00:16
658.Debocq-maine Agnès34844W45OPA MONTIGNYFRA 13:35:00 10:19:00 10:53:00 12:01:00 12:27:00
659.Debora Dalfollo2021314W16Junior Team TrentinoITA 11:58:00 13:04:00 13:43:00 10:22:00 10:49:00
660.Deirdre Coyle2068111W45GENIRL 14:31:00 11:01:00 11:29:00 11:07:00 13:05:00
661.Denis Arondeau780169M45ORIENTEXPRESS 42FRA 12:16:00 12:40:00
662.Denis Collomb1033599M50co amberieuFRA 14:43:00 14:39:00 14:41:00 09:21:43 14:41:00
663.Denis Cuche2003054M60CA RoséSUI 14:13:00 10:45:00 11:23:00 12:42:00 13:19:00
664.Denis Muller7035055M21 ULTIMATERaid Orientation ParisFRA 14:15:00 10:01:00 10:41:00 11:47:00 10:15:00
665.Denis Murphy2120747M60Lagan Valley OrienteersIRL 11:53:00 13:05:00 13:39:00 10:24:00 10:49:00
666.Denis Seimbille7757792M21 ULTIMATEToutes Orientations MeauxFRA 12:12:00 13:09:00 13:47:00 10:15:00 10:57:00
667.Denise Hlosta960824W21A SHORTLC Erste BankAUT 10:07:00 11:30:00 12:10:00 13:03:00 10:15:00
668.Dennis Bräuer9150799M20Team SachsenGER 13:24:00 14:16:00 10:07:00 11:27:00 12:21:00
669.Diane Body2048361W16ECHO73 CHAMBERYFRA 14:16:00 11:04:00 11:25:00 12:37:00 13:28:00
670.Diane Greney332676W20co colmarFRA 14:42:00 10:48:00 11:19:00 12:31:00 12:59:00
671.Didier Boutinet2018782M50Charente Orientation FeuilladeFRA 12:13:00 13:19:00 13:49:00 10:29:00 10:59:00
672.Didier Darimont9632012M50ASUB OrientationBEL 13:05:00 14:09:00 10:23:00 11:07:00 11:59:00
673.Didier DesmartinOPEN B
674.Didier Gandy2073518M50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 11:07:00 12:11:00
675.Diego Baratti8322222M21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:57:00 13:52:00 14:24:00 11:05:00 11:09:00
676.Diego Scalet2103450M12G.S. PavioneITA 11:40:00 13:12:00 13:48:00 10:37:00 10:04:00
677.Dieter Wehrhöfer-Bersuck7000150OPEN BBielefelder TGGER 10:33:01 10:36:48 11:43:02 11:28:51
678.Diethard Kundisch7777777M60Team SachsenGER 13:15:00 14:15:00 10:13:00 11:45:00 12:07:00
679.Dilya Bayburina8140959W55Ufa-unitedRUS 14:45:00 11:09:00 11:33:00 12:49:00 10:06:00
680.Dimitar Dimitrov2073612M60Potteries Orienteering ClubGBR 12:25:00 13:41:00 14:09:00 10:57:00 11:13:00
681.Dimityr Evgeniev2008617M45Valdi SofiaBUL 13:12:00 14:28:00 10:28:00 11:50:00 12:12:00
682.Dirk Goossens8625757M50TROL BelgiumBEL 14:23:00 10:47:00 11:29:00 12:13:00 13:11:00
683.Dirk Strauß7120965M50SV Hildesia DiekholzenGER 14:21:00 10:59:00 11:51:00 12:45:00 12:53:00
684.Ditte Busch8011277OPEN COK SNABDEN 11:36:32 12:01:01 13:08:02
685.Dmytro Terpay1415359M21A LONGUNTS WarszawaPOL 11:50:00 12:38:00 13:17:00 14:05:00 10:21:00
686.Dominic Bosio2099322OPEN AJunior Team TrentinoITA 11:19:50 11:11:35
687.Dominic Hohl8653075M14OLG WeisslingenSUI 10:02:00 11:19:00 11:55:00 13:14:00 13:42:00
688.Dominic Studer8625418M21A SHORTOLG MurtenSUI 12:53:00 14:04:00 14:36:00 10:45:00 11:29:00
689.Dominique Boutin1620504M50Opale OrientationFRA 13:27:00 10:33:00 11:01:00 11:47:00 12:07:00
690.Dominique Fleurent1740404M55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:44:00 13:36:00 14:26:00 10:44:00 11:28:00
691.Dominique Luyts7211850W50ASUB OrientationBEL 13:02:00 14:16:00 10:00:00 11:30:00 12:06:00
692.Dominique Schutjes236106M65hamokBEL 10:11:00 11:47:00 12:07:00 13:11:00 14:01:00
693.Don Short223531M60Curragh Naas Orienteering ClubIRL 10:39:00 11:55:00 12:31:00 13:57:00 14:11:00
694.Don Skantze580820M60IL TyrvingNOR 14:39:00 10:37:00 11:25:00 13:09:00 13:17:00
695.Dorian Benoit1392542M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:44:00 11:55:00 12:30:00 13:40:00 14:06:00
696.Doris Ochsner1211620OPEN DOLG SchaffhausenSUI 12:59:02 13:41:03 10:24:37
697.Dorota Šmelíková8635809W16TJ Slovan LuhačoviceCZE 11:25:00 10:04:00 12:28:00 13:28:00 14:07:00
698.Doug Tullie503541M21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 11:54:00 12:58:00 13:37:00 10:11:00 10:37:00
699.Dovile Tamoseviciene682061W40AzuolasLTU 13:53:00 10:23:00 10:52:00 11:56:00 12:36:00
700.Dr Brendan O'brien7300269M50Kerry OrienteersIRL 11:23:00 12:53:00 10:39:44
701.Dries Van Der Kleij2122348OPEN AhamokBEL 14:11:10 14:07:55 13:22:49
702.Duncan Birtwistle8003872M21EOctavian DroobersGBR 12:50:00 13:14:00 13:51:00 10:23:00 10:35:00
703.Duncan Coombs8657410M21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 11:50:00 13:08:00 13:43:00 10:15:00 10:45:00
704.Dzintars Salavs1006174M40OK KapaLAT 10:46:00 11:52:00 12:50:00 13:56:00 14:28:00
705.Dzmitry Firaha1919444M21A SHORTKölner OL-TeamGER 13:41:00 10:28:00 10:36:00 11:53:00 12:25:00
706.Eddie Wymer2036846M50 ULTIMATEBalise 25FRA 13:13:00 13:32:00 14:30:00 10:42:00 11:48:00
707.Eddy Sandri1406189M35Junior Team TrentinoITA 11:49:00 13:22:00 13:57:00 10:05:00 10:53:00
708.Eden Chevalier8002039W10orientation 87FRA 11:51:00 13:03:00 13:34:00 10:11:00 10:43:00
709.Edgar Grebel1542006M12ECHO73 CHAMBERYFRA 14:36:00 11:16:00 11:52:00 12:33:00 10:32:00
710.Edi Ocvirk750723M35 ULTIMATEOK JapeticCRO 12:28:00 13:37:00 14:17:00 11:53:00 11:53:00
711.Edith Brand1451112W70Swiss O ToursSUI 14:34:00 10:42:00 11:39:00 12:27:00 13:09:00
712.Edith Bridcut2078584W55GENIRL 12:41:00 12:09:00 12:13:00 11:49:00 11:52:00
713.Edmunds Gvido Zvaigzne8008811M60SKIO LatviaLAT 10:55:00 11:59:00 12:37:00 13:39:00 14:15:00
714.Edo Elzenga1399580OPEN BHOC'93NED 10:52:52 10:44:41
715.Eduard Šmehlík515483M21ELejzcek OKCZE 13:24:00 14:10:00 10:11:00 11:55:00 11:51:00
716.Eemi KeranenOPEN D 10:08:39
717.Eero Enroth2099785M50 12:47:00 13:29:00 10:35:00 10:35:00 10:35:00
718.Eero Haapasalmi2099770M55Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 12:30:00 13:32:00 14:18:00 10:48:00 11:22:00
719.Eglantine Hergott1421686W14Jura Sports OrientationFRA 10:11:00 11:14:00 12:05:00 13:02:00 13:35:00
720.Egle Krasuckiene500411W65Labirintas OKLTU 13:20:00 14:16:00 10:41:00 11:13:00 12:01:00
721.Egor Vasilev1301281M12Ufa-unitedRUS 14:40:00 11:04:00 11:20:00 12:29:00 12:58:00
722.Eileen Young1405885W50Fingal OrienteersIRL 12:08:00 12:28:00 10:26:00 10:42:00 11:10:00
723.Ela Vedrova438603W14KOS Tesla BrnoCZE 12:05:00 13:05:00 13:35:00 10:02:00 10:38:00
724.Eléa Fieujean2118761W16O'BugeyFRA 14:28:00 10:46:00 11:31:00 12:55:00 13:22:00
725.Elena Bertozzi8355555W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:39:00 14:06:00 14:38:00 10:55:00 11:19:00
726.Elena Buono210212W50A.S.D. Arco di cartaITA 11:56:00 13:12:00 13:36:00 10:12:00 10:56:00
727.Elena Pezzati8110699W21 ULTIMATESele TISUI 11:16:00 11:40:00 12:10:00 13:16:00 13:58:00
728.Elena Poli2097745W50Polisportiva BesaneseITA 12:30:00 13:48:00 14:12:00 10:38:00 11:38:00
729.Elena Simion205736W12G.S. PavioneITA 11:46:00 12:54:00 13:26:00 11:03:00 10:09:00
730.Elena Tikhonova1395087W50OMEGA RUSSIARUS 11:46:00 13:10:00 13:38:00 10:20:00 10:40:00
731.Eleonora Zugliani2036157W14Junior Team TrentinoITA 11:47:00 13:08:00 13:32:00 10:14:00 10:44:00
732.Elia Ren8240304M14Sele TISUI 10:08:00 11:17:00 11:53:00 13:12:00 13:36:00
733.Eliane Chatagny332351W65CA RoséSUI 14:16:00 11:04:00 11:45:00 12:25:00 13:01:00
734.Elias Schafer8050404M14OLC Omström SenseSUI 13:48:00 10:29:00 10:51:00 11:54:00 12:40:00
735.Elie Reboullet2073530M14ORIENTEXPRESS 42FRA 13:54:00 10:07:00 11:09:00 11:46:00 12:28:00
736.Elijah Manredjo7020429M16Quimper orientationFRA 12:07:00 13:03:00 13:33:00 10:28:00 10:46:00
737.Elina Lauri2107909W14Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 12:35:00 13:29:00 14:17:00 10:53:00 11:11:00
738.Elina Salava1301940W21BOK KapaLAT 11:06:00 11:48:00 12:30:00 13:42:00 14:12:00
739.Eline Debaere1411003W12Kempische OrientatielopersBEL 13:46:00 10:06:00 10:58:00 11:47:00 12:21:00
740.Eline Kärger8160305W14Team SachsenGER 13:08:00 14:08:00 10:26:00 11:47:00 12:17:00
741.Eliott Gauthey-FranetM20ADOCFRA 13:17:00 13:19:00
742.Elisa Aguirre Casas403273OPEN CCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:05:13 10:06:07 10:03:13
743.Elisa Bertozzi8422222W21 ULTIMATESele TISUI 10:16:00 11:15:00 11:46:00 13:28:00 13:34:00
744.Elisa Chini2103441W14Junior Team TrentinoITA 11:53:00 13:02:00 13:44:00 10:20:00 10:56:00
745.Elisabeth Huguet304528W35VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:15:00 12:14:00 12:45:00 13:41:00 10:45:00
746.Elisabeth Lefebvre2109471OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:12:19 12:09:30
747.Elisabeth LefebvreBEGINNERSCapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:43:02 14:05:20
748.Elisabeth Pellissier1420187W40Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:29:00 13:37:00 14:16:00 10:50:00 10:22:00
749.Elisabeth Reynaud2004823W60viv'azimut07FRA 12:24:00 13:44:00 14:08:00 10:52:00 11:12:00
750.Elisabeth Schutjes4945W40hamokBEL 10:01:00 11:27:00 12:06:00 13:24:00 13:44:00
751.Elise Ferrand8625780W18ORIENTEXPRESS 42FRA 14:06:00 10:04:00 10:40:00 11:48:00 12:40:00
752.Elise Reich1891979OPEN Cco colmarFRA 14:27:13 10:46:44 11:30:03 12:34:43
753.Elise Renard7382W12Kongsberg O-lagNOR 13:42:00 10:02:00 10:46:00 11:55:00 10:15:00
754.Eliška BendakovaOPEN DLokomotiva TrutnovCZE 10:31:06 12:06:08
755.Eliška Bendáková681889OPEN CLokomotiva TrutnovCZE 10:47:16 10:42:47
756.Elizabeth Deane51089W55CorkOIRL 11:45:00 12:49:00 13:45:00 14:07:00 10:08:00
757.Ella Mikkelsen8654575W12Horsens OKDEN 13:14:00 14:26:00 10:26:00 11:23:00 11:51:00
758.Ellen Bourgonjon1001930W35TROL BelgiumBEL 14:30:00 11:09:00 11:21:00 12:53:00 13:25:00
759.Ellen De Bie4990W45OmegaBEL 11:25:00 12:29:00 12:59:00 14:09:00 10:09:00
760.Ellen Houben9840801W21A SHORTSLOKBEL 10:59:00 11:58:00 12:42:00 14:03:00 14:31:00
761.Ellen Klüser2008973W20Team SachsenGER 13:22:00 14:08:00 10:07:00 11:11:00 11:55:00
762.Ellen Simpson222200W10Leicestershire Orienteering ClubGBR 10:23:00 11:11:00 11:54:00 13:03:00 13:31:00
763.Ellen Williams2106986OPEN DTOWIE OCGBR 14:19:01 11:03:00 11:19:12 12:00:17
764.Ellis Byrgiel Sommer263562W65OK Øst, BirkerødDEN 11:20:00 12:32:00 12:49:00 14:13:00 10:25:00
765.Elodie Donet2049143W21A LONGAS QUETIGNYFRA 13:18:00 14:06:00 10:30:00 11:14:00 12:14:00
766.Elodie Guindet1988205W21BPoitiers Course d'OrientationFRA 11:54:00 13:42:00 10:12:00
767.Elodie Jehl2069880W40ASUL Sports NatureFRA 11:21:00 12:29:00 10:06:00 13:00:00 14:18:00
768.Elodie Lemasson1451653W21BPégase COBEL 11:48:00 12:42:00 13:00:00 14:18:00 10:06:00
769.Elodie Pierre1399055W40Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:19:00 11:07:00 11:44:00 13:48:00 14:08:00
770.Elodie PierreOPEN CClub Orientation Boucles de la SeineFRA 11:01:24
771.Elodie Saboul256030W21A SHORTO'BugeyFRA 11:46:00 12:35:00 14:39:00
772.Eloi Chabanol346707M12 14:40:00 11:05:00 10:18:00
773.Eloi Martí Romaní8650835M21 ULTIMATEALIGOTSESP 10:54:00 11:53:00 12:31:00 13:33:00 14:11:00
774.Eloïse Chatelain8232517W18O'Team BesançonFRA 11:31:00 12:32:00 13:24:00 14:32:00 10:20:00
775.Eloïse Louvet7770783W35OPA MONTIGNYFRA 13:35:00 10:49:00 10:41:00 11:53:00 12:45:00
776.Eloïse Lovens1041419W10Pégase COBEL 11:11:00 12:35:00 13:02:00 14:07:00 10:35:00
777.Eloïse Ozpoyraz1090010W16O'BugeyFRA 14:34:00 10:58:00
778.Elouan Brassart7152006M12Orientation caennaiseFRA 13:04:00 14:08:00 10:32:00 11:37:00 12:04:00
779.Elouan Chevreux402296M12GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 13:08:00 13:45:00 14:28:00
780.Elouan Tronchon2107903M16ALCO 69FRA 12:39:00 13:31:00 14:35:00 11:16:00 11:36:00
781.Els Spillebeen1391731W45OmegaBEL 11:17:00 12:39:00 13:03:00 14:19:00 10:13:00
782.Elsa Audefroy1001973W18CSLG MELUNFRA 11:16:00 12:52:00 13:12:00 14:12:00 10:32:00
783.Elsa Dechavanne2112639W10ASUL Sports NatureFRA 11:31:00 12:39:00 10:22:00 13:07:00 14:31:00
784.Elsa Expert7000998W21A LONGO'BugeyFRA 14:23:00 10:46:00 11:26:00 12:22:00 14:26:00
785.Elsa Ingemarsson2058324W10Hestra IFSWE 11:27:00 12:27:00 13:18:00 14:11:00 10:27:00
786.Elsa MIGNOT2033759W35O'BugeyFRA 11:25:00 12:41:00 14:13:00
787.Elsa Poulain1543375W12Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:26:00 13:38:00 14:18:00 10:47:00 11:17:00
788.Elsa Schneider1511622W14Animation Sillery OrientationFRA 10:56:00 11:59:00 12:23:00 13:41:00 14:23:00
789.Elsbeth Hofer1511948W70SPOBOSUI 12:18:00 13:22:00 14:11:00 10:33:00 11:09:00
790.Elvin Hedman2107905BEGINNERSSnattringe SKSWE 12:36:11
791.Elvina Ivanova1401678W50Potteries Orienteering ClubGBR 12:52:00 13:54:00 14:14:00 11:02:00 11:36:00
792.Elvire Pierlot2089828W12C.O.LiègeBEL 12:10:00 12:34:00 12:30:00 10:15:00 10:41:00
793.Ema Bikeliene303287W50Labirintas OKLTU 13:20:00 14:36:00 10:10:00 11:16:00 12:20:00
794.Ema Pokorna51637W10SK PragaCZE 10:43:00 11:47:00 12:22:00 13:51:00 14:07:00
795.Emeline Pasteur2062649W10Jura Sports OrientationFRA 12:59:00 13:47:00
796.Emeric Hubert7150584M21A SHORTASUL Sports NatureFRA 11:41:00 12:28:00 10:04:00 13:01:00 14:17:00
797.Emie Gandelin1001941W10Jura Sports OrientationFRA 10:27:00 11:23:00 12:02:00 13:23:00 13:35:00
798.Emie Vannier2048340W16CSLG MELUNFRA 11:13:00 12:52:00 12:58:00 14:13:00 10:04:00
799.Emil Beltramba2013250M16Terlaner OrientierungsläuferITA 14:21:00 10:57:00 11:17:00 12:52:00 10:28:00
800.Emil Fredberg7440002M10Silkeborg OKDEN 10:37:00 11:37:00 11:52:00 13:09:00 13:25:00
801.Emil Friedländer8606487M20Team SachsenGER 13:12:00 14:20:00 10:15:00 11:31:00 12:07:00
802.Emil Hempel2004389OPEN DUSV TU DresdenGER 13:07:08 14:07:10 10:32:23 11:15:46
803.Emil Olesen553547M65FIF HilleroedDEN 11:19:00 12:23:00 13:03:00 14:11:00 10:21:00
804.Emil Størmer9201373M18Fossum IFNOR 13:14:00 14:05:00 14:20:00 10:48:00 11:22:00
805.Emile Bobin1907567M10O'JuraFRA 13:21:00 14:17:00 10:08:00 11:25:00 11:53:00
806.Emile Pasquasy7211896M10-SHADOWEDCercle d'Orientation du HainautBEL 10:38:09 11:26:47 11:57:01 12:48:07
807.Emilie Backscheider1396357W21 ULTIMATEASUL Sports NatureFRA 13:22:00 14:16:00
808.Emilie Borie8300392OPEN DNature Orientation Saint EtienneFRA 10:41:58
809.Emilie Chagnon1115555W40PERIGORD ORIENTATION PLAISIRFRA 10:33:00 11:35:00 11:52:00 13:18:00 13:42:00
810.Emilie Perrier1396492W21A LONGO'JuraFRA 13:08:00 14:18:00 10:10:00 13:58:00 14:14:00
811.Emillija Tamoseviciute8030513W16AzuolasLTU 13:49:00 10:19:00 11:01:00 12:07:00 12:43:00
812.Emily Rowe2107673W14GENIRL 14:29:00 10:47:00 11:35:00 12:59:00 13:23:00
813.Emma Albin304239W14BriveCorrèzeCOFRA 11:23:00 12:53:00 12:56:00 14:17:00 10:23:00
814.Emma Corengia1509999W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:43:00 13:42:00 14:30:00 11:11:00 11:39:00
815.Emma Ghiggia8270507W12ASCO LuganoSUI 13:26:00 14:06:00 10:10:00 11:11:00 11:53:00
816.Emma Kocsis8040405W14ASCO LuganoSUI 13:11:00 14:35:00 10:17:00 11:56:00 12:23:00
817.Emma Willemsens1686250W16Haut Niveau BelgiqueBEL 13:01:00 13:34:00 14:07:00 10:31:00 11:25:00
818.Emmanuel Chevreux1710972M45GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 12:34:00 13:36:00 14:34:00
819.Emmanuel CROS7070505M40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:52:00 13:12:00 13:50:00 14:32:00 12:54:00
820.Emmanuel Grebel1730503OPEN CECHO73 CHAMBERYFRA 12:32:28
821.Emmanuel Leplat554201M21E 10:14:00 10:22:00 11:37:00 10:21:00 10:23:00
822.Emmanuel Ribier7001998M21A LONGORIENTEXPRESS 42FRA 13:38:00 10:28:00 10:57:00 11:57:00 12:41:00
823.Emmanuelle Bobin9001996W40O'JuraFRA 13:09:00 14:15:00 10:02:00 11:32:00 11:46:00
824.Emmanuelle Debard1001030W40ORIENTEXPRESS 42FRA 13:39:00 10:11:00 10:56:00 12:06:00 12:34:00
825.Emmanuelle Le Gland1177404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:27:00 13:49:00 14:21:00 10:39:00 11:15:00
826.Emmet O'Cleirigh51018M14Ajax Orienteering ClubIRL 10:52:00 11:53:00 12:23:00 13:44:00 14:28:00
827.Ems De Smul8643046W18OmegaBEL 11:11:00 12:36:00 12:56:00 14:36:00 10:28:00
828.Enid Ingemarsson29940W70Hestra IFSWE 11:30:00 12:26:00 12:59:00 14:15:00 10:21:00
829.Enora Bouvier522630W16BriveCorrèzeCOFRA 11:52:00 12:31:00 13:22:00 14:19:00 10:13:00
830.Enric Mujal1407445OPEN AUPCESP 13:17:00
831.Enzo Jehl2054306M16ASUL Sports NatureFRA 11:21:00 12:25:00 10:03:00 12:58:00 14:14:00
832.Enzo Lemaire425316M16Guyancourt Orientation 78FRA 12:09:00 13:31:00 10:42:00
833.Eoghan Whelan8301003M16Waterford OrienteersIRL 10:51:00 11:51:00 12:35:00 13:38:00 14:08:00
834.Eoin Browne2068115OPEN AGENIRL 10:14:03 13:43:47 14:03:56 12:59:14
835.Eoin Simpson222199M10Leicestershire Orienteering ClubGBR 10:01:00 12:01:00 12:20:00 13:13:00 13:41:00
836.Eric Boudy7616997M60A C BeauchampFRA 11:11:00 12:23:00 13:01:00 14:09:00 10:27:00
837.Eric Boulet7001982M50Dinan Course OrientationFRA 12:37:00 13:43:00 14:25:00 10:49:00 11:17:00
838.Eric Brassart7010006M45Orientation caennaiseFRA 13:02:00 14:32:00 10:20:00 11:28:00 12:28:00
839.Eric Chasselin1420151M45Boussole en ForezFRA 14:26:00 11:20:00 11:20:00 12:36:00 12:56:00
840.Eric Ferrand1396396M55ORIENTEXPRESS 42FRA 13:44:00 10:22:00 10:40:00 11:48:00 12:30:00
841.Eric Larose1381007M40ORIENT'ALPFRA 12:36:00 13:44:00 14:22:00 10:38:00 11:30:00
842.Eric Maglione1190564M50 ULTIMATEVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:19:00 12:12:00 12:42:00 14:18:00 14:30:00
843.Eric Moisseron1827125M50VikazimFRA 12:23:00 13:49:00 14:19:00 10:59:00 11:15:00
844.Eric Parpal660129M50TOULON SPORTS NATUREFRA 10:39:00 11:29:00 12:07:00 13:03:00 13:37:00
845.Eric Perrin9960128M45Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:18:00 13:46:00 14:04:00 11:02:00 11:40:00
846.Eric Pomet1250759M50TOULON SPORTS NATUREFRA 10:33:00 11:33:00 12:19:00 13:27:00 13:25:00
847.Eric Silvestre1730520M50ECHO73 CHAMBERYFRA 14:07:00 11:07:00 11:21:00 12:11:00 13:15:00
848.Eric Vannier1770319M50CSLG MELUNFRA 11:29:00 12:57:00 13:23:00 14:25:00 10:05:00
849.Erich Göschl686868M50OLC WähringAUT 13:19:00 14:35:00 10:19:00 11:15:00 12:01:00
850.Erik Brysch2099769M16MS ParmaFIN 10:03:00 10:01:00 10:05:00 10:08:00 10:18:00
851.Erik Ingemarsson9700700M16Hestra IFSWE 11:19:00 12:37:00 13:07:00 14:10:00 10:12:00
852.Erik Van Dyck9102645M50TROL BelgiumBEL 14:17:00 11:01:00 11:19:00 12:25:00 13:03:00
853.Erik Grønborg Nielsen8656158M12Allerød OrienteringsKlubDEN 11:56:00 12:32:00 13:32:00 10:21:00 13:38:00
854.Erika Olberkyte2032537W21BAluksne OKLAT 10:54:00 11:54:00 12:36:00 13:36:00 14:18:00
855.Erika Polgar339017OPEN DBerliner TSCGER 10:25:13 10:26:22 10:22:16 12:28:44
856.Ernest Pou Sanchez2035391M12ALIGOTSESP 10:56:00 11:48:00 12:32:00 13:37:00 14:12:00
857.Erwan Sammier7690212M21B 10:11:00 10:19:00 10:35:00 10:32:00
858.Eryne Brassart213208W10Orientation caennaiseFRA 13:11:00 14:07:00 10:26:00 11:15:00 11:47:00
859.Eskil Schøning931208M21EOK PAN AarhusDEN 13:40:00 14:24:00 10:33:00 11:29:00 12:05:00
860.Esmeralda Ruiz Alonso8197412W21EMURCIA-OESP 13:19:00 14:15:00 10:19:00 11:43:00 11:47:00
861.Estelle Castille2033760W40O'BugeyFRA 14:11:00 10:45:00 11:14:00 12:40:00 14:32:00
862.Estelle Elias2037265W18A.S MartignasFRA 12:06:00 13:00:00 13:32:00 10:32:00 10:36:00
863.Ethan Cuperus7209427M12GCO GruyèreSUI 13:12:00 14:12:00 10:36:00 11:29:00 11:50:00
864.Ethan Richard2011017M127205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:48:00 13:16:00 13:24:00 10:09:00 11:46:00
865.Euan Tryner7041126M14South Yorkshire OrienteersGBR 14:02:00 11:21:00 11:57:00 10:04:00
866.Eugenijus Miksys8644493M55AzuolasLTU 13:48:00 10:08:00 10:56:00 12:00:00 12:22:00
867.Eva Breitschädel8111014W65Youth team ASKOE AustriaAUT 14:40:00 10:48:00 11:29:00 12:49:00 13:13:00
868.Eva Huber-Svensson870527W21EOLG SäuliamtSUI 10:59:00 12:07:00 12:35:00 13:35:00 14:07:00
869.Eva Ocvirk700027W45OK JapeticCRO 12:39:00 13:47:00 14:25:00 11:01:00 11:41:00
870.Eva Smedegaard8656168W50Søllerød OKDEN 12:24:00 13:32:00 14:40:00 11:08:00 11:42:00
871.Eva Vobornikova2080977W50SK ChoteborCZE 12:02:00 13:16:00 13:52:00 10:16:00 10:48:00
872.Eva Konring Olesen8631605W60FIF HilleroedDEN 11:36:00 12:24:00 13:28:00 14:28:00 10:28:00
873.Evaldas Jadenkus7206321M40AzuolasLTU 13:44:00 10:02:00 10:40:00 11:56:00 12:22:00
874.Evan Jones401557M10-SHADOWEDCleveland Orienteering KlubGBR 10:18:26 11:12:17 12:23:44 10:32:56
875.Evan Lemagner31795M10balise orientation albigeoiseFRA 13:33:00 10:17:00 10:40:00 12:01:00 12:33:00
876.Eveline Husner8150497W21 ULTIMATEOLK WIGGERTALSUI 11:28:00 12:00:00 12:34:00 13:46:00 14:10:00
877.Evelyne Thiebaut1891891W55CSAG METZFRA 10:52:00 11:18:00
878.Evert Leeuws800028M21EOmegaBEL 11:12:00 12:22:00 13:03:00 14:11:00 10:19:00
879.Evgeni Popov7203777M21A SHORTUfa-unitedRUS 14:09:00 10:56:00 11:40:00 12:53:00 13:25:00
880.Ezio Paris503381M65Junior Team TrentinoITA 12:07:00 13:11:00 13:55:00 10:17:00 10:41:00
881.F. Javier Prada Gonzalez8303033M55Frontela-OESP 14:20:00 11:06:00 11:26:00 12:52:00 13:24:00
882.Fabien Pasquasy7222517M35O'Team BesançonFRA 11:33:00 12:42:00 13:13:00 14:21:00 10:41:00
883.Fabien Tourneur7062164M45Club d'Orientation Tout EspoirFRA 11:06:00 12:08:00 12:40:00 14:02:00 11:01:00
884.Fabienne Arondeau2066332W40ORIENTEXPRESS 42FRA 12:02:00 12:42:00
885.Fabienne Hohl7000149W16OLG WeisslingenSUI 10:16:00 11:31:00 12:16:00 13:13:00 13:43:00
886.Fabienne Plagnol7130877W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:47:00 11:49:00 12:30:00 13:36:00 14:06:00
887.Fabienne Steinauer504366W21A SHORTCO GuinSUI 13:39:00 10:02:00 10:50:00 11:47:00 12:31:00
888.Fabrice Erdinger8210175M40co colmarFRA 14:22:00 10:42:00 11:32:00 12:46:00 13:18:00
889.Fabrice Vannier1770320M21ECSLG MELUNFRA 11:24:00 12:42:00 12:59:00 14:13:00 10:13:00
890.Fabrizio Berni2101410M35Polisportiva BesaneseITA 12:25:00 14:10:00 14:25:00 10:49:00 11:21:00
891.Fanni Mazan1810433W14Azimut Orientation CastresFRA 10:05:00 11:11:00 12:02:00 13:11:00 13:32:00
892.Fanny Chalaye2107906W21A SHORTORIENT'ALPFRA 12:19:00 13:30:00
893.Fanny Crouzet2390007W40Jura Sports OrientationFRA 10:05:00 11:56:00 13:40:00
894.Fanny PoinsotteOPEN B 14:03:25
895.Fanny Ravenel421972W21A LONGco colmarFRA 14:08:00 10:50:00 11:22:00 12:26:00 12:58:00
896.Fanny Thonier7807296W18GRIFCOFRA 14:26:00 10:16:00 10:48:00 11:52:00 12:44:00
897.Fanny Tilkin8664183W21 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:16:00 13:00:00 13:52:00 10:22:00 10:58:00
898.Fausto Fiocca210331M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 11:46:00 13:14:00 14:10:00 10:26:00 10:42:00
899.Faye Pinker500998W40Cork Orienteering ClubIRL 12:39:00 13:49:00 11:12:00 13:40:00 14:24:00
900.Febo Corsi8433333M14GOLD SavosaSUI 12:34:00 13:43:00 14:21:00 10:48:00 11:24:00
901.Federica Bozzolo7203899W40ASCO LuganoSUI 13:21:00 14:21:00 10:32:00 11:14:00 12:02:00
902.Federico Bonini2021660M10ASCO LuganoSUI 13:17:00 14:21:00 10:20:00 11:17:00 12:13:00
903.Félicie Pérus7148010W18VikazimFRA 13:01:00 13:56:00 14:08:00 10:48:00 11:32:00
904.Felicitas Vogt8606494W18Team SachsenGER 13:46:00 14:08:00 10:20:00 11:24:00 12:12:00
905.Felipe Martos Sanchez7402610M55Cercle d'Orientation du HainautBEL 14:04:00 10:32:00 11:04:00 11:42:00 12:20:00
906.Felix Isaksen8160402M16OK SNABDEN 10:13:00 11:13:00 11:53:00 13:04:00 13:36:00
907.Fenja Doleschal8606426W14Team SachsenGER 13:32:00 14:41:00 10:47:00 12:02:00 12:14:00
908.Ferri Gassner8030166M50Naturfreunde WienAUT 14:05:00 11:09:00 11:37:00 12:29:00 12:51:00
909.Ferruccio Unternäher640418M50ASCO LuganoSUI 13:01:00 14:33:00 10:25:00 11:29:00 11:53:00
910.Filiep Debaere9101416M40Kempische OrientatielopersBEL 13:50:00 10:20:00 10:42:00 11:58:00 12:46:00
911.Filip Adamek8656745M18KOS Tesla BrnoCZE 11:50:00 13:17:00 13:56:00 10:08:00 10:40:00
912.Filip Ingemarsson444094M14Hestra IFSWE 11:24:00 12:33:00 13:15:00 14:06:00 10:06:00
913.Filip KennisM45hamokBEL 12:02:00
914.Filippo Cantoreggi8180201M21 ULTIMATESele TISUI 10:00:00 11:25:00 11:47:00 13:09:00 13:57:00
915.Filippo Pezzati1211960M55SCOM MendrisioSUI 11:46:00 13:06:00 13:44:00 10:12:00 10:42:00
916.Finja Helling7300349W12Team SachsenGER 13:06:00 14:10:00 10:30:00 11:31:00 11:49:00
917.Fiona Basset31125W21A LONGASUL Sports NatureFRA 10:08:00 10:10:00 10:14:00 10:14:00
918.Fiona O'brien501625W21A SHORTKerry OrienteersIRL 11:11:00 12:34:00 10:26:00
919.Fiona Rüegg8644817W12Swiss O ToursSUI 14:26:00 10:42:00 11:46:00 12:23:00 13:01:00
920.Fiona Schafer8190842W14CA RoséSUI 14:32:00 10:38:00 11:38:00 12:53:00 13:17:00
921.Fiona Schüßler8441122W14Gundelfinger TurnerschaftGER 10:44:00 12:02:00 12:47:00 13:32:00 14:26:00
922.Fionnuala Rowe2107675W10GENIRL 14:07:00 10:59:00 11:18:00 12:31:00 13:19:00
923.Flora Dessailly425376W10CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:55:00 12:07:00 12:26:00 13:31:00 14:19:00
924.Flora Hänsel2007835W14Team SachsenGER 13:23:00 14:20:00 10:35:00 11:50:00 11:41:00
925.Florence Bestel9120670W45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:11:00 12:37:00 12:57:00 14:15:00 10:07:00
926.Florence Lopez2118552W50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 11:00:00 12:44:00
927.Florent Grattepanche1590066M20Tous Azimuts DouaiFRA 13:06:00 14:42:00 10:33:00 11:43:00 12:03:00
928.Florentin Lovens8190106M12Pégase COBEL 11:44:00 13:20:00 13:28:00 14:45:00 10:08:00
929.Florian Demblon8664185M21A LONGC.O.LiègeBEL 12:08:00 13:14:00 13:55:00 10:13:00 10:51:00
930.Florian Kurz8180297M21ENaturfreunde WienAUT 10:06:00 11:12:00 11:47:00 13:15:00 13:35:00
931.Florian Lefebvre425380M14CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:46:00 11:51:00 12:25:00 13:34:00 11:00:00
932.Florian Lintanf1000951M16Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:13:00 12:21:00 13:01:00 14:26:00 10:16:00
933.Florian Meunier1011103M14co amberieuFRA 12:24:00 13:33:00 14:23:00 10:40:00 11:16:00
934.Florian Weinert8606429M14Team SachsenGER 13:24:00 14:13:00 10:11:00 11:28:00 11:58:00
935.Florian Zacharias8074040M21A SHORT 10:21:00 11:32:00 10:16:00 10:05:00 10:29:00
936.Florine Durieux1601485W16Haut Niveau BelgiqueBEL 13:07:00 13:40:00 14:01:00 10:55:00 11:34:00
937.Florine Tailleur2112637W21A SHORTASUL Sports NatureFRA 11:19:00 12:26:00 10:02:00 13:27:00 14:27:00
938.Frances MoseleyOPEN DManchester and District Orienteering ClubGBR 12:08:45 12:47:01
939.Frances Moseley2105232OPEN CManchester and District Orienteering ClubGBR 12:28:08
940.Francesca Bonini7203917W40ASCO LuganoSUI 13:17:00 14:29:00 10:28:00 11:28:00 11:58:00
941.Francesco Guglielmetti8199999M60GOLD SavosaSUI 12:21:00 13:31:00 14:07:00 10:45:00 11:21:00
942.Francine Pichollet9907404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:31:00 13:55:00 14:35:00 10:55:00 11:11:00
943.Francine Repond8643869W45Care-Vevey OrientationSUI 14:19:00 11:03:00
944.Francine Serre8633663W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:30:00 14:46:00 10:24:00 11:24:00 12:04:00
945.Francis Dupuy9002009M40BriveCorrèzeCOFRA 11:24:00 12:24:00 13:04:00 14:16:00 10:00:00
946.Francis Krier9520606M60ASUB OrientationBEL 13:17:00 14:11:00 10:19:00 11:21:00 11:53:00
947.Francisco Leiva Cardenas8304007M35S.A.D. Tierra TrágameESP 11:01:00 11:58:00 12:33:00 13:57:00 14:23:00
948.Franciscus Ceulemans1170866OPEN AC.O.LiègeBEL 12:50:56
949.Franck Guerin1780728M60YCONE SENSFRA 11:33:00 12:41:00 13:03:00 14:06:00 10:05:00
950.Franck Morel1590748M45Tous Azimuts DouaiFRA 13:06:00 14:40:00 10:36:00 11:32:00 12:22:00
951.Franck Nicolle9924372M45VikazimFRA 12:30:00 13:30:00 14:00:00 11:10:00 11:30:00
952.Franck Pellissier1420188M45Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:22:00 14:24:00 10:22:00
953.Francois CAILLET31713M50AS QUETIGNYFRA 11:51:00
954.Francois Gonon9790423M21 ULTIMATEO'JuraFRA 14:13:00 10:17:00 11:17:00 12:01:00
955.Francois Hanzen49113M21A LONGCO LiègeBEL 12:32:00 13:52:00 14:39:00 10:37:00 11:23:00
956.Francois Merat7130301M18O'JuraFRA 13:32:00 14:13:00 10:14:00 11:22:00 11:58:00
957.Francois Plagnol681903M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:46:00 12:10:00 12:49:00 14:01:00 14:01:00
958.François Cardineau1033706M55co amberieuFRA 14:38:00 14:34:00 14:34:00 14:34:00 14:40:00
959.François Chifflet2004804M40Raidlink's 07FRA 14:12:00 11:02:00 11:12:00 12:28:00
960.François Expert9001981M60O'BugeyFRA 14:31:00 11:05:00 11:37:00 12:33:00 10:01:00
961.François Grün1402777M21BBelgian Big Fat GuysBEL 11:25:00 12:31:00 12:59:00 14:18:00 10:00:00
962.François Huguet8181276M40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:02:00 11:50:00 12:40:00 14:00:00 14:36:00
963.François Janod1730509M45ECHO73 CHAMBERYFRA 14:44:00 10:52:00 11:54:00 13:00:00 12:54:00
964.François Lefebvre425377M40CapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:06:00 12:06:00 12:44:00 13:36:00 14:06:00
965.François LefebvreOPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:23:34 12:42:34 13:44:09
966.François Lintanf1000973M45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:18:00 12:38:00 13:10:00 14:24:00 10:20:00
967.François Luthringer1880901M50Hautes-Vosges OrientationFRA 13:17:00 14:15:00 10:13:00 11:27:00 11:35:00
968.François Meynier7004021M21A LONGVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:44:00 11:20:00 12:03:00 12:47:00 13:29:00
969.François Toulier1061512M50CrapahutFRA 13:45:00 10:05:00 10:37:00 11:45:00 14:27:00
970.François Van der Ouderaa1311870M21 ULTIMATEASUB OrientationBEL 10:45:00 10:03:00 10:13:00 10:27:00 10:19:00
971.Francoise Papillon1210948W60AS QUETIGNYFRA 12:56:00 14:12:00 10:16:00 11:16:00 12:04:00
972.Françoise ANGLADE1967204W50Club d'Orientation LorientaisFRA 10:18:00 11:24:00 11:56:00 13:10:00 13:34:00
973.Françoise CHATELAIN-NANO.1396410W65Tout Azimut FameckFRA 10:32:00 11:28:00 11:53:00 13:07:00 13:43:00
974.Françoise Renard8664168W55C.O.LiègeBEL 12:37:00 13:37:00 13:53:00 10:10:00 10:38:00
975.Françoise Robberecht49058W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:04:00 14:14:00 10:02:00 11:18:00 12:00:00
976.Frank Braatz7122062M50 ULTIMATESV IHW Alex 78 BerlinGER 13:01:00 13:52:00 14:12:00 10:54:00 11:24:00
977.Frank Exley-HarperBEGINNERSWARRIOR OCGBR 14:15:16 11:25:45
978.Frank WeylerOPEN CTROL BelgiumBEL 12:14:09
979.Franka Klein2037297W14Team SachsenGER 13:02:00 14:32:00 10:02:00 11:59:00 11:50:00
980.Frantisek Ctrnact2121096M14SK PragaCZE 10:54:00 11:49:00 12:49:00 13:52:00 14:12:00
981.Franz Gawlitza8606401M20Team SachsenGER 13:30:00 14:28:00 10:11:00 11:23:00 12:13:00
982.Franz Wyss8636070M70OLregiooltenSUI 10:50:00 11:54:00 12:42:00 13:46:00 14:06:00
983.Franziska Lemmel-Schädel.427606OPEN CTrack DetectorsAUT 11:20:33 11:13:06 11:16:27 13:45:41
984.Frayssinet Ambre424150W14Azimut Orientation CastresFRA 10:20:00 11:23:00 11:53:00 13:17:00 13:50:00
985.Freddy Grimault2000209M40Poitiers Course d'OrientationFRA 11:56:00 13:10:00 13:48:00 10:06:00 10:38:00
986.Freddy Henkes8196288M55OLG Sankt Vith ARDOCBEL 11:02:00 12:02:00 12:22:00 13:48:00 14:08:00
987.Freddy Sillien8290147M70Pégase COBEL 11:26:00 12:30:00 13:18:00 14:22:00 10:30:00
988.Frederic Elias1986000M45A.S MartignasFRA 11:52:00 13:08:00 13:30:00 10:06:00 10:58:00
989.Frederic Lott2027631M21A LONGOPA MONTIGNYFRA 13:50:00 10:42:00 10:49:00 12:01:00 12:27:00
990.Frédéric Gibiat601004M55C.S.PERTUISFRA 10:50:00 12:20:00 12:28:00 14:02:00 14:28:00
991.Frédéric Meunier7703077M40co amberieuFRA 12:26:00 13:34:00 14:26:00 10:46:00 11:20:00
992.Frédéric Vergne9200333M45Balise 25FRA 10:54:00 11:46:00
993.Frédérick Fleck7162517M45O'Team BesançonFRA 11:30:00 12:28:00 13:00:00 14:10:00 10:02:00
994.Frederik Lemmel1220410M10-SHADOWEDTrack DetectorsAUT 12:29:00 11:31:57 11:34:30 11:11:07
995.Frederik Erskov Krogh1401710M21A SHORTOK Øst, BirkerødDEN 11:17:00 12:32:00 13:12:00 14:25:00 10:17:00
996.Frédérique Lapeyre1019011W55BriveCorrèzeCOFRA 11:33:00 12:45:00 13:13:00 14:22:00 10:12:00
997.Freya Tryner400155W12South Yorkshire OrienteersGBR 14:02:00 11:22:00 11:58:00 10:27:00
998.Frida Andreasen8010804OPEN DKolding Orienterings KlubDEN 12:12:07
999.Frida Kärner Grooss2074611W12Allerød OrienteringsKlubDEN 11:26:00 12:22:00 13:22:00 10:23:00 13:43:00
1000.Fritz Rufer8653020M70corbusSUI 14:22:00 12:10:00 12:30:00 13:34:00 14:26:00
1001.Fritz Steiner8471948M70corbusSUI 10:54:00 11:58:00 12:22:00 14:02:00 14:34:00
1002.Gabriel Masci1011143M60co amberieuFRA 14:41:00 14:31:00 14:21:00 09:19:54 14:29:00
1003.Gaby Arnault7769991M14poitiersCOFRA 13:40:00 10:11:00 11:07:00 11:50:00 12:22:00
1004.Gaël Amerijckx9002011M16Haut Niveau BelgiqueBEL 12:23:00 13:45:00 13:55:00 11:22:00 11:34:00
1005.Gandelin Manu8231273M45Jura Sports OrientationFRA 10:10:00 11:38:00 11:58:00 13:14:00 13:54:00
1006.Gardeur Julien35005M21A SHORTBalise77FRA 11:13:00 12:20:00 13:20:00 14:09:00 10:13:00
1007.Gaspar Giner9000954M14ORIENTEXPRESS 42FRA 13:32:00 10:19:00 10:53:00 12:02:00 12:44:00
1008.Gaspard Astrade2048365M20ECHO73 CHAMBERYFRA 14:18:00 10:48:00 11:23:00 12:21:00 13:17:00
1009.Gaspard Lafarge1099495M35CLUB ALPIN FRANCAIS DE BOURG-EN-BRESSEFRA 10:49:00
1010.Gaspard Lautrete1331903M10Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:29:00 12:53:00
1011.Gaspard Ruiz2020341M10balise orientation albigeoiseFRA 13:37:00 10:01:00 10:56:00 11:57:00 12:29:00
1012.Gaston CLERC1210523M60ADOCFRA 10:03:00 11:23:00 11:57:00 13:24:00 13:33:00
1013.Gauthier Flandrin1620813M40La boussole AudomaroiseFRA 12:38:00 13:32:00 14:24:00 10:42:00 11:14:00
1014.Gauthier Sillien2107919M12Pégase COBEL 11:52:00 12:44:00 13:52:00 14:37:00 10:12:00
1015.Gautier Tavel1090001M18O'BugeyFRA 12:26:00 13:04:00
1016.Gavan DohertyM45Great Eastern NavigatorsGBR 14:22:00 11:16:00 11:40:00 12:24:00 13:08:00
1017.Gavan Doherty1407573M45GENIRL 14:36:00 10:44:00 11:12:00 12:58:00 13:24:00
1018.Gavan DohertyM10 11:45:00 10:33:00 10:32:00 10:29:00 11:01:00
1019.Geir Bråten2041027M50Vegårshei ILNOR 12:49:00 13:57:00 14:45:00
1020.Geke Bakker840602W21A SHORTHune Orienterings Club 93NED 10:11:00 11:14:00 12:06:00 13:19:00 13:47:00
1021.Gemma Karatay8434357M35 ULTIMATEBadenoch and Strathspey OCGBR 10:28:00 10:25:00 10:33:00 11:13:00 10:25:00
1022.Gemma Solé341843W50 ULTIMATEMontsant OrientacióESP 13:34:00 10:14:00 10:39:00 11:51:00 10:09:00
1023.Gemma Ventura1393343W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàESP 14:22:00 10:36:00 11:14:00 12:26:00 12:56:00
1024.Geneux Elisabeth430891W55Club d'Orientation du CERNSUI 11:53:00 13:21:00 13:41:00 14:25:00 10:04:00
1025.Genevieve Pelletier1396461W55ASUL Sports NatureFRA 11:57:00 13:25:00 10:17:00 13:04:00 14:22:00
1026.Georges Mahler8170962M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:54:00 12:06:00 12:30:00 13:40:00 14:24:00
1027.Georges Rennotte49131M75Tout Azimut FameckFRA 10:04:00 11:16:00 11:49:00 12:59:00 13:35:00
1028.Gerald Souweine1191919M40ASUB OrientationBEL 13:10:00 14:08:00 10:10:00 11:18:00 11:52:00
1029.Géraldine Schimpf2007828OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:47:06 12:00:05 12:41:36 13:39:01
1030.Gérard Cau1952811M65ASCOFRA 13:27:00 10:19:00 10:59:00 12:29:00
1031.Gérard Vallat1404077M60ORIENTEXPRESS 42FRA 13:33:00 10:19:00 10:37:00 12:06:00 12:27:00
1032.Gérard Venon9002028M70ADOCFRA 10:18:00 11:30:00 11:54:00 12:58:00 13:50:00
1033.Gerda Guglielmetti8044444W55GOLD SavosaSUI 12:53:00 14:25:00 14:33:00 10:49:00 11:22:00
1034.Gerhild Pacher7120364W50SU Schöckl GrazAUT 14:44:00 10:36:00 11:28:00
1035.Gerhild PacherOPEN DSU Schöckl GrazAUT
1036.Geromey Titouan31175M14Hautes-Vosges OrientationFRA 12:58:00 14:17:00 10:03:00 11:26:00 11:56:00
1037.Gerry Browne2068120M12GENIRL 14:00:00 11:08:00 11:32:00 12:57:00 13:02:00
1038.Gesine Rimpel8000003W14Team SachsenGER 13:20:00 14:38:00 10:08:00 11:29:00 12:02:00
1039.Gheorghe Cionoiu2041785M40TV Coburg-NeusesGER 10:40:00 12:04:00 12:24:00 13:32:00 10:28:00
1040.Giacomo Barbone1006265M21 ULTIMATEAgorossoITA 12:18:00 13:01:00
1041.Giacomo Frattari7020692M21EOK PAN AarhusDEN 13:28:00 14:28:00 10:43:00 11:25:00 12:01:00
1042.Gianni Ghezzi8031562M55C.O. Aget LuganoSUI 10:06:00 11:24:00 11:52:00 13:16:00 13:38:00
1043.Gianni Guglielmetti8055555M21 ULTIMATESele TISUI 10:12:00 11:33:00 12:01:00 13:17:00 13:41:00
1044.Gigi Pedrini8230967M40ASCO LuganoSUI 12:56:00 14:20:00 10:08:00 11:26:00 11:54:00
1045.Gigout Célia887368W21EO'Team BesançonFRA 11:27:00 12:35:00 13:03:00 14:11:00 10:19:00
1046.Gilles CLOUZEAU8450119M50Charente Orientation FeuilladeFRA 12:19:00 13:03:00 13:45:00 10:33:00 10:55:00
1047.Gilles Dannecker1390192M45O'JuraFRA 11:34:00 12:26:00
1048.Gilles De Neyer7211833M21EHaut Niveau BelgiqueBEL 12:22:00 13:58:00 14:33:00 11:07:00 11:31:00
1049.Gilles Dupoirieux1880706M55 10:20:00 10:30:00 10:34:00 10:22:00 10:34:00
1050.Gilles Durand1000957M50CPLVRFRA 10:17:00 11:25:00 12:27:00 12:49:00 13:47:00
1051.Gilles GENTAS8080668M50 ULTIMATEJura Sports OrientationFRA 10:37:00 11:07:00 12:12:00 12:48:00 13:48:00
1052.Gilles Perrin804201M45Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:38:00 10:46:00 10:54:00 11:16:00 10:50:00
1053.Gilles Schiavo1040423M55Balise 04FRA 14:32:00 10:38:00 11:16:00 12:44:00 13:02:00
1054.Gilles Vayssat8061168M50Noyon Course d'OrientationFRA 14:11:00 10:55:00 11:17:00 12:41:00 13:13:00
1055.Gioele Chiodoni8113113M14ASCO LuganoSUI 13:06:00 14:21:00 10:09:00 11:38:00 12:08:00
1056.Giona De Stefani8333222M12GOLD SavosaSUI 12:24:00 13:44:00 14:32:00 10:41:00 11:16:00
1057.Giorgio Bernasconi8160751M65ANCOSUI 12:43:00 13:39:00 14:35:00 11:05:00 11:17:00
1058.Giorgio Tettamanti8030239M75SCOM MendrisioSUI 11:48:00 13:08:00 13:33:00 10:11:00 10:53:00
1059.Giovanni Gattoni8290007M14Sele TISUI 10:04:00 11:13:00 11:49:00 13:02:00 13:40:00
1060.Girts Linins8657191M40Ozons OKLAT 10:58:00 11:54:00 12:34:00 13:40:00 14:20:00
1061.Gisela Tonn7204099W60SSV Planeta RadebeulGER 14:20:00 10:56:00 11:20:00 12:40:00 13:12:00
1062.Gitte Isen351468W55Herning O-KlubDEN 11:05:00 12:17:00 12:53:00 13:55:00 14:26:00
1063.Giulia Bertozzi8077777W16Sele TISUI 10:13:00 11:25:00 12:13:00 13:16:00 13:58:00
1064.Giulia Gobber206425W14G.S. PavioneITA 11:17:00 12:47:00 12:59:00 10:50:00 10:14:00
1065.Giulia Rigoni2056725W16G.S. PavioneITA 11:16:00 12:49:00 13:10:00 11:10:00 10:10:00
1066.Giuliano Balmelli9888744M21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:33:00 13:36:00 14:16:00 10:33:00 11:25:00
1067.Giulio Chiodoni8050309M10-SHADOWEDASCO LuganoSUI 12:10:55 13:43:10 10:30:10 11:48:03
1068.Göran Ohlsson7550430M60Tullinge SKSWE 11:59:00 13:07:00 13:37:00 10:06:00 10:43:00
1069.Grangaud Patrick1240170M45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 10:18:00 11:40:00 12:04:00 13:28:00 13:46:00
1070.Greet Mols1411915W50TROL BelgiumBEL 14:38:00 11:08:00 11:42:00 12:20:00 12:54:00
1071.Greet Oeyen505585W35BorascaBEL 12:40:00 12:59:00 12:21:00 12:49:00 12:25:00
1072.Greg Hull2031831M50Cork Orienteering ClubIRL 14:21:00 10:41:00 11:13:00
1073.Greg Schneider1511621M14Animation Sillery OrientationFRA 10:36:00 12:15:00 12:43:00 13:38:00 14:06:00
1074.Gregoire Schrago1393022M35 ULTIMATECA RoséSUI 14:10:00 11:21:00 11:29:00 13:21:00 13:13:00
1075.Grégoire Perret7202191M50ANCOSUI 12:31:00 13:33:00 14:13:00 10:47:00 11:07:00
1076.Grégoire Van De Ghinste8644890M20Haut Niveau BelgiqueBEL 12:36:00 13:48:00 14:15:00 11:07:00 11:55:00
1077.Gregor Anderluh305954M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:04:00 10:26:00 10:14:00 10:00:00 10:04:00
1078.Gregor Funk410031M16OL-Team FilderGER 10:19:00 10:27:00 10:07:00 10:20:00 10:20:00
1079.Gregory Catus262035M55ACA Aix ProvenceFRA 10:38:00 12:18:00 12:38:00 13:42:00 14:18:00
1080.Grégory Blot1780731M35PERIGORD ORIENTATION PLAISIRFRA 10:09:00 11:34:00 11:57:00 13:25:00 13:39:00
1081.Grégory Pelletier1001986M40Guyancourt Orientation 78FRA 13:44:00 10:12:00 10:50:00
1082.Greta Pompe2190W10SV Robotron DresdenGER 14:11:00 10:39:00 11:22:00 12:43:00 13:03:00
1083.Greta Winter6405W10-SHADOWEDSV Robotron DresdenGER 12:48:06 13:12:37 14:18:17
1084.Guet Martine350923W65ALCO 69FRA 12:56:00 13:28:00 14:33:00 10:49:00 11:37:00
1085.Guglielmo Viale2103444OPEN DPark World Tour ItalyITA 11:25:41 12:40:59 12:34:03 10:29:16
1086.Guilhem Chifflet2018918M14Raidlink's 07FRA 14:08:00 10:51:00 11:25:00 12:36:00
1087.Guilhem Elias7001939M20ACA Aix ProvenceFRA 10:36:00 11:54:00 12:25:00 13:41:00 14:29:00
1088.Guilhem HabercornM21 ULTIMATEADOCFRA 11:09:00 11:45:00 12:55:00 13:35:00
1089.Guilhem Haberkorn1210502M20ADOCFRA 10:24:00 11:48:00 11:45:00 13:17:00 13:31:00
1090.Guilia Doherty50905W10GENIRL 14:15:00 10:43:00 11:34:00 12:23:00 12:59:00
1091.Guillaume Beguinot35505M10co amberieuFRA 12:25:00 13:45:00 14:16:00 10:45:00 11:17:00
1092.Guillaume Degand1001998M40Boussole en ForezFRA 14:28:00 10:50:00 11:24:00 12:48:00
1093.Guillaume Eyen8444719M18Haut Niveau BelgiqueBEL 13:08:00 13:57:00 14:12:00 10:46:00 11:34:00
1094.Guillaume Ferrand8211099M20Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:54:00 14:12:00 14:19:00 11:17:00 11:19:00
1095.Guillaume Goin7848511M21A SHORTA C BeauchampFRA 10:37:00 11:04:00 10:52:00 10:53:00 10:37:00
1096.Guillaume Juncker2300811M21A SHORTco colmarFRA 14:13:00 10:52:00 11:28:00 12:45:00 13:01:00
1097.Guillaume Roche7191015M21A SHORTBalise 63FRA 13:57:00 10:16:00 11:12:00 12:17:00 12:45:00
1098.Guillem Coquelet1590027M35Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:01:00 11:50:00 12:15:00 13:09:00 13:35:00
1099.Guillet MathildeM10 12:13:00 10:13:00 10:52:00 10:53:00 10:33:00
1100.Gunnar Mühlstädt2041753M40SV Robotron DresdenGER 12:38:00 13:08:00
1101.Gunther Deferme320304M45hamokBEL 10:22:00 11:36:00 12:16:00 13:20:00 10:25:00
1102.Gunther Kradischnig8611028OPEN BOLC GrazAUT 12:32:05 14:04:41 13:21:00
1103.Gustav Bader1853M10-SHADOWEDPost SV DresdenGER 12:12:44 13:16:13 12:43:31 13:31:21
1104.Gustav Vinther Jensen1411267M16Kolding OrienteringsklubDEN 14:29:00 10:59:00 11:25:00 12:30:00 13:02:00
1105.Guttorm Egge1302878M50Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNOR 11:21:00 12:37:00 13:15:00 14:35:00 10:03:00
1106.Guy CHATELAIN49033M70Tout Azimut FameckFRA 10:06:00 11:14:00 12:02:00 13:18:00 13:34:00
1107.Guy Coupey340500M75Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:36:00 13:32:00 14:13:00 10:47:00 11:11:00
1108.Gwenaelle Dherve1780711W45Guyancourt Orientation 78FRA 11:53:00 13:23:00 13:55:00 10:31:00 10:53:00
1109.Gwenola De Miniac243220W35 ULTIMATEMUC OrientationFRA 10:58:00 11:46:00 12:32:00 13:32:00 14:20:00
1110.Gytis Dauknys8648784M16OSK OriensLTU 13:53:00 10:23:00 10:55:00 12:00:00 12:28:00
1111.Hana Burian2067297W45MOMHUN 11:19:00 12:25:00 13:07:00 14:07:00 10:05:00
1112.Hana Holinkova52587OPEN CKOB ZPV ProstejovCZE 11:37:45 12:31:12 13:30:19 10:12:20
1113.Hana Horvátová980354W21A SHORTMagnus OrienteeringCZE 10:47:00 11:54:00 12:34:00 13:47:00 14:15:00
1114.Hana Nemeckova53013W21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCZE 13:43:00 10:06:00 10:42:00 12:07:00 12:39:00
1115.Hana Sochorova1421893W50OB HavířovCZE 11:58:00 13:14:00 13:46:00 10:10:00 10:46:00
1116.Hanaé Girou49002W14 10:26:00 10:53:00 12:08:00 10:23:00 10:32:00
1117.Hanka Straube7770777W35 ULTIMATESV LengefeldGER 13:34:00 14:21:00 10:02:00 11:20:00 11:56:00
1118.Hanna Müller8281828W21EOLG BaselSUI 12:23:00 13:43:00 14:31:00 11:15:00 11:19:00
1119.Hanna Seguin7010616W18ADOCFRA 10:31:00 11:20:00 11:52:00 13:04:00 13:40:00
1120.Hannah Hänsel9991500W18Team SachsenGER 13:26:00 14:16:00 10:28:00 11:32:00 11:48:00
1121.Hannah Moraweck2801287W10-SHADOWEDSG Zittau-SüdGER 10:11:08 11:04:09 10:40:44 11:17:04
1122.Hannah Thiels1391737W20OmegaBEL 14:32:00 10:38:00 11:15:00 12:23:00 13:07:00
1123.Hanne Fredberg8440002W21A SHORTSilkeborg OKDEN 10:19:00 11:34:00 12:14:00 13:35:00 13:43:00
1124.Hanne Staugaard8071164W50Kolding Orienterings KlubDEN 10:16:00 11:30:00 12:12:00 13:20:00 10:32:00
1125.Hanne Tiesters7208652W14OmegaBEL 11:26:00 12:29:00 13:11:00 14:08:00 10:17:00
1126.Hannes Pacher8011559M55SU Schöckl GrazAUT 14:30:00 10:54:00 11:34:00 12:54:00 13:08:00
1127.Hannu Lauri2107916OPEN BOunasvaaran HiihtoseuraFIN 10:18:01 12:04:10 12:41:35 10:00:29
1128.Hans HolmbergOPEN CJarlaSWE 11:31:05 10:36:38
1129.Hans Melin9620325OPEN AGoteborg-Majorna OKSWE 11:07:28 11:01:34 10:38:31
1130.Hans Grønborg Nielsen8664243M16Allerød OrienteringsKlubDEN 11:29:00 12:29:00 13:09:00 10:24:00 13:34:00
1131.Hansjoerg Rutz8633187M60Thurgorienta OLG PfäffikonSUI 13:51:00 10:17:00 10:59:00 12:12:00 10:17:00
1132.Hansjoerg Suter8031946M70CA RoséSUI 14:26:00 10:38:00 11:26:00 12:38:00 13:02:00
1133.Hansruedi Brand8642215M75Swiss O ToursSUI 14:36:00 10:44:00 11:25:00 12:29:00 13:11:00
1134.Harald Aasheim889148M65Oppsal OrienteringNOR 12:11:00 13:19:00 13:31:00 10:26:00 10:53:00
1135.Haralds Salavs8100010M10-SHADOWEDOK KapaLAT 13:03:14 11:59:22
1136.Harri Karjalainen2086570M50Espoon SuuntaFIN 10:07:00 11:17:00 12:21:00 13:21:00 13:49:00
1137.Hartmut Lemmel46373M40Track DetectorsAUT 12:30:00 13:46:00 14:06:00 10:40:00 11:26:00
1138.Håvard Haga9180230M21ENydalens SkiklubNOR 12:48:00 13:26:00 14:31:00 11:03:00 11:15:00
1139.Håvard Tveite445701M21EÅs-NMBU OrienteringNOR 11:46:00 13:00:00 13:41:00 10:13:00 10:49:00
1140.Hazel Wright8303549W21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 12:15:00 13:11:00 13:43:00 10:11:00 10:59:00
1141.Heather High260267W12Care-Vevey OrientationSUI 14:18:00 10:50:00 11:34:00 12:55:00 13:07:00
1142.Heather Monro8362409W35 ULTIMATE 10:34:00 11:11:00 11:50:00 12:56:00 13:38:00
1143.Hedda Kärner Grooss8640524W14Allerød OrienteringsKlubDEN 11:14:00 12:44:00 13:20:00 10:17:00 13:41:00
1144.Hedvig Gydesen9002003W20OK MELFARDEN 11:42:00 12:28:00 13:07:00 14:15:00 10:03:00
1145.Heidi Graf8640231W50Swiss O ToursSUI 14:10:00 11:10:00 11:52:00 12:54:00 13:30:00
1146.Heidi Plagnol7600220W12VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:54:00 12:02:00 12:42:00 13:31:00 14:17:00
1147.Heidi Prits7207578W21A SHORTSK MercuryEST 13:55:00 10:18:00 10:46:00 12:03:00 12:43:00
1148.Heidi Sandaker1251112OPEN CTrack DetectorsAUT 11:34:45 13:38:07 14:36:02 14:34:54
1149.Heïdi Roche9110667W16Poitiers Course d'OrientationFRA 12:04:00 13:01:00 13:37:00 10:13:00 10:46:00
1150.Heidrun Finke570909W60OLV UslarGER 14:28:00 10:40:00 11:28:00 12:28:00 13:00:00
1151.Heike Schaal997813OPEN DTV KippenheimGER 13:24:29 13:39:47
1152.Heikki Frilander1008150M55Bastholmens IFFIN 14:22:00 10:48:00 11:18:00 12:50:00 13:20:00
1153.Heikki Kyyrönen2800469M70Kouvolan SuunnistajatFIN 10:22:00 11:18:00 11:50:00 13:06:00 13:54:00
1154.Heikki Lauri2107908M10-SHADOWEDOunasvaaran HiihtoseuraFIN 12:19:02 13:45:00 14:33:30
1155.Heimo Keränen2041028OPEN BRasti-HyryFIN 13:07:07 10:05:06 10:33:00 11:41:12
1156.Heinz Feucht1958029M60OLG SchaffhausenSUI 13:05:00 14:19:00 10:03:00 11:36:00 12:05:00
1157.Heinz Mühlemann59092M70OLG ThunSUI 12:58:00 14:18:00 10:06:00 11:22:00 11:58:00
1158.Helen AlcockOPEN DAirienteersGBR 14:26:04
1159.Helen Pruzina2038976W21A LONGLagan Valley OrienteersIRL 11:53:00 13:10:00 13:42:00 10:02:00 10:50:00
1160.Helena Hankovcová442879W16OK KameniceCZE 12:25:00 14:07:00 14:19:00 10:49:00 11:43:00
1161.Helena Jahnova682101W60Wallachian Independent TeamCZE 12:28:00 13:52:00 14:24:00 10:48:00 11:20:00
1162.Helena Zakourilova8002888W40USK PrahaCZE 11:25:00 12:31:00 12:56:00 14:12:00 10:04:00
1163.Helene Fol-ribet1968103W45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:15:00 14:29:00 10:23:00 11:39:00 12:15:00
1164.Helene Guigoni2062641OPEN CJura Sports OrientationFRA 10:00:30 10:57:20 11:13:20
1165.Helene Schubert2077191W18Team SachsenGER 13:36:00 14:24:00 10:12:00 11:16:00 11:56:00
1166.Hélène Champigny9000983W18ACA Aix ProvenceFRA 10:36:00 11:52:00 12:28:00 13:36:00 14:08:00
1167.Hélène Krol1600632W35ACA Aix ProvenceFRA 11:10:00 12:34:00 12:37:00 13:53:00 14:33:00
1168.Hélène MorelW21A LONGLoisir Orientation SancheyFRA 10:18:00 10:54:00
1169.Helga Tezarek8080473W45OJE WapplerAUT 10:39:00 11:57:00 12:33:00 13:51:00 11:45:00
1170.Heli Lehmussaari-rehn9682071W50LynxFIN 14:30:00 10:46:00 11:44:00 12:24:00 13:10:00
1171.Hélier Wibart1950205M60A C BeauchampFRA 11:21:00 12:37:00 12:57:00 14:18:00 10:23:00
1172.Helle Schou758303W50 ULTIMATEOK SNABDEN 10:06:00 11:26:00 11:51:00 13:03:00 13:39:00
1173.Henning Schou758322M50 ULTIMATEOK SNABDEN 10:19:00 11:27:00 12:30:00 13:18:00 14:00:00
1174.Henri Mascarell35353M70ASUL Sports NatureFRA 11:14:00 12:22:00 10:22:00 13:10:00 14:10:00
1175.Henri Repond7140863M75Care-Vevey OrientationSUI 14:20:00 11:00:00
1176.Henrik Anderson1410863OPEN DJärfälla OKSWE 14:15:49 13:32:04 14:02:24
1177.Henrik Kärner Grooss2049221M10-SHADOWED 10:40:42 11:35:32
1178.Henrik Rindom Knudsen9005229M21EOK MELFARDEN 11:16:00 12:30:00 13:09:00 14:17:00 10:15:00
1179.Henrik Rudert8655896M16German Orienteering TeamGER 12:25:00 13:55:00 13:57:00 10:54:00 11:16:00
1180.Henrik Sandaker1240315M10-SHADOWEDTrack DetectorsAUT 12:29:41 11:31:59 11:34:27 11:11:09
1181.Henrikas Ulevicius8629930M65DEVYNI - LABIRINTAS - SAULELTU 12:27:00 13:35:00 14:07:00 10:50:00 11:41:00
1182.Henrike Lucke7300239W40Team SachsenGER 12:57:00 14:07:00 10:10:00 11:20:00 12:04:00
1183.Herta Pamltschka46336W55Youth team ASKOE AustriaAUT 14:09:00 11:05:00 12:01:00 12:31:00 13:04:00
1184.Herve PetitjeanOPEN CBrest OrientationFRA 10:01:34
1185.Herve Thouret1485410M40ORIENTEXPRESS 42FRA 12:10:00 12:40:00
1186.Hervé Cabon1603057M70Quimper orientationFRA 11:58:00 13:06:00 13:54:00 10:18:00 10:46:00
1187.Hervé Gentas8144583M45Jura Sports OrientationFRA 10:20:00 11:42:00 12:14:00 13:18:00 13:44:00
1188.Hervé Petitjean338974M50Brest OrientationFRA 10:01:00 10:01:00 10:01:00 10:01:00
1189.Hilary Scott444889W65Badenoch and Strathspey OCGBR 10:16:00 10:00:00 10:01:00 10:31:00 10:13:00
1190.Hilde Bader1863W70OLF MainzGER 12:58:00 14:18:00 10:03:00 11:15:00 11:57:00
1191.Hinatea Sammier1950216W16 10:34:00 10:28:00 11:04:00 10:25:00
1192.Hippolyte Bobin333386M10-SHADOWEDO'JuraFRA 13:08:37 13:07:20 13:07:38 11:21:44
1193.Hollie Orr510389W21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 11:51:00 12:59:00 13:51:00 10:03:00 10:43:00
1194.Holm Winter7640524OPEN BSV Robotron DresdenGER 14:02:38 11:00:26 11:29:10
1195.Hubert Bastin49081M65OLG Sankt Vith ARDOCBEL 10:39:00 12:11:00 12:27:00 13:38:00 14:17:00
1196.Hugh Browne2068108M10-SHADOWEDGENIRL 14:16:47 13:57:41
1197.Hugo Coduri9049111M14ASUL Sports NatureFRA 11:38:00 12:41:00 10:29:00 13:04:00 14:16:00
1198.Hugo Drouet7005044M14Nantes Atlantique OrientationFRA 11:36:00 12:43:00 13:09:00 14:18:00 10:18:00
1199.Hugo Hankovec8660469M16OK KameniceCZE 13:03:00 13:23:00 14:33:00 10:58:00 11:22:00
1200.Hugo Lintanf1910518M18Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:11:00 12:41:00 13:12:00 14:22:00 10:00:00
1201.Hugo VACHER35640M18VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:50:00 11:47:00 12:26:00 13:36:00 14:16:00
1202.Ian Bianchi8010203M14ASCO LuganoSUI 13:00:00 14:11:00 10:17:00 11:34:00 12:04:00
1203.Ian Prosser8391060M55Abominable O-menAUS 11:48:00 13:12:00 13:34:00 10:08:00 10:38:00
1204.Ianka Evans41312W50Potteries Orienteering ClubGBR 12:44:00 13:46:00 14:10:00 10:58:00 11:12:00
1205.Iara Coppini8638721W14Sele TISUI 10:08:00 11:26:00 11:56:00 13:20:00 13:44:00
1206.Iben Maag1411280W50Søllerød OKDEN 12:28:00 13:28:00 14:36:00 10:32:00 11:26:00
1207.Ieva Krastina7201404W35ValmieraLAT 14:00:00 10:59:00 11:05:00 12:05:00 12:41:00
1208.Ieva Vegere1399589W45Ozons OKLAT 10:41:00 12:01:00 12:25:00 13:41:00 14:13:00
1209.Ilian Flühmann1407347M10OLG WeisslingenSUI 10:21:00 11:25:00 11:48:00 13:37:00 13:33:00
1210.Ilian Vannier1001965M14CSLG MELUNFRA 11:30:00 12:31:00 12:57:00 14:16:00 10:00:00
1211.Ilona Dobos350317W70Stars Orienteering ClubCAN 12:10:00 13:06:00 14:03:00 10:15:00 11:03:00
1212.Ilona Hrabánková232184W55SK PragaCZE 10:29:00 12:25:00 12:37:00 13:58:00 10:28:00
1213.Ines Schikora1973701W18German Orienteering TeamGER 12:51:00 14:04:00 14:20:00 10:36:00 11:40:00
1214.Inga Krima503727OPEN BOzons OKLAT 10:21:06 10:50:33 11:37:20 12:26:09
1215.Inge Jørgensen362410W70OK RoskildeDEN 14:26:00 10:50:00 11:15:00 12:33:00 13:15:00
1216.Ingeborg Rognstad1428375W18Hadeland OLNOR 14:21:00 10:00:00 11:00:00 12:12:00 12:36:00
1217.Inger Tiltnes1010134W65IL TyrvingNOR 14:08:00 10:56:00 11:21:00 12:37:00 13:19:00
1218.Ingo Achilles8021299M21BYouth team ASKOE AustriaAUT 14:17:00 11:05:00 11:33:00 12:50:00 13:18:00
1219.Ingrid Piht8087077W21A SHORTSK MercuryEST 13:47:00 10:26:00 10:54:00 11:55:00 12:35:00
1220.Ingrid Tveite2107924W55Ås-NMBU OrienteringNOR 12:33:00 13:33:00 14:05:00 10:19:00 10:40:00
1221.Ira Funk8663320W45Team SachsenGER 13:21:00 14:17:00 10:07:00 11:25:00 12:09:00
1222.Irena Jelinkova2801248W40KOS Tesla BrnoCZE 11:51:00 13:19:00 14:00:00 10:24:00 10:54:00
1223.Irene Buchberger2082019OPEN CMTV SeesenGER 13:40:02
1224.Irene BuchbergerOPEN DMTV SeesenGER 10:02:23 11:02:05
1225.Irene Lopez Martin981979W10-SHADOWEDCOMAESP 11:50:16 12:48:24 13:05:13 14:26:44
1226.Irene Mikkelsen720324W45Horsens OKDEN 13:17:00 14:19:00 10:35:00 11:33:00 12:05:00
1227.Iris Andres8055155W60OLG BonaduzSUI 11:28:00 12:28:00 13:00:00 14:16:00 10:12:00
1228.Iris Schafer2021565W18OLC Omström SenseSUI 11:56:00 12:48:00
1229.Iryna Horela1300273W55Leader-tourUKR 13:13:00 14:29:00 10:01:00 11:16:00 11:54:00
1230.Isabel Alba IbanezOPEN CMontsant OrientacióESP 10:33:16 11:38:10
1231.Isabel Alba Ibáñez249021W40Montsant OrientacióESP 10:45:00
1232.Isabel Monteiro1250358W55COC - Clube Orientação do CentroPOR 12:21:00 13:45:00 13:57:00 10:07:00 10:48:00
1233.Isabel Ramos Serrano2062943W12ADOLESP 11:06:00 12:14:00 12:54:00 13:59:00 14:25:00
1234.Isabel Serrano Rico8655047W45ADOLESP 10:49:00 11:55:00 12:29:00 13:33:00 14:33:00
1235.Isabelle Ben Khaled402549W60CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:40:00 11:48:00 14:36:00 13:36:00 14:12:00
1236.Isabelle Berrien1303070W45Marseille Course OrientationFRA 12:13:00 13:15:00 13:45:00 10:09:00 11:01:00
1237.Isabelle Brousse1396348W40Poitiers Course d'OrientationFRA 12:03:00 13:21:00 13:44:00 10:22:00 10:56:00
1238.Isabelle CocoOPEN DVikazimFRA 13:50:04 14:35:35 11:19:00
1239.Isabelle Coco7148014W45VikazimFRA 12:45:00 13:51:00 14:33:00 10:47:00 11:39:00
1240.Isabelle Dermine2027652W55dauphiné orientationFRA 10:57:00 12:21:00 12:41:00 13:31:00 14:20:00
1241.Isabelle Discher2032694OPEN DTout Azimut FameckFRA 10:27:32 11:58:01
1242.Isabelle Glasset339474W55Guyancourt Orientation 78FRA 12:13:00 14:01:00 13:49:00 10:13:00 10:52:00
1243.Isabelle Hellmüller8151262W55OLG St. Gallen / AppenzellSUI 10:53:00 11:49:00 13:01:00 13:46:00 14:16:00
1244.Isabelle Lintanf1910508W45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:15:00 12:41:00 13:11:00 14:11:00 10:21:00
1245.Isabelle Merat7100902W16O'JuraFRA 13:43:00 14:28:00 10:16:00 11:31:00 12:07:00
1246.Isabelle Néel2004944W45Raidlink's 07FRA 14:25:00 10:47:00 11:15:00 12:49:00
1247.Isabelle SkowronekOPEN DASQ'OrientationFRA 12:49:03
1248.Isabelle Touzain Roullea.1396400W55Club orientation Loisirs EtrechyFRA 11:25:00 13:05:00 13:37:00 14:28:00 10:10:00
1249.Isabelle Vaysse1730501W45ECHO73 CHAMBERYFRA 14:23:00 10:55:00 11:33:00 12:47:00 13:19:00
1250.Isabelle Wack1680403W55co colmarFRA 14:41:00 10:53:00 11:45:00 12:55:00 13:02:00
1251.Isabelle Wymer9072868W50Balise 25FRA 12:46:00 14:02:00 14:34:00 10:50:00 11:44:00
1252.Isak Anderson1410872BEGINNERSJärfälla OKSWE 12:32:24 12:32:02
1253.Isia Basset8640390W21EASUL Sports NatureFRA 10:43:00
1254.Ivailo Dragoev8655577M14Potteries Orienteering ClubGBR 12:22:00 13:37:00 14:07:00 10:54:00 11:26:00
1255.Ivan Hutsko1808081M14Leader-tourUKR 13:22:00 14:15:00 10:31:00 11:24:00 11:48:00
1256.Ivan Skopinski899109M10OMEGA RUSSIARUS 11:53:00 13:17:00 11:08:00 10:01:00 10:49:00
1257.Iván Antonio Gálvez Muño.7204871M21A LONGCOMAESP 11:14:00 12:20:00 12:35:00 13:47:00 14:17:00
1258.Ivars Zagars8385777M40Ozons OKLAT 11:04:00 12:08:00 12:42:00 13:48:00 14:24:00
1259.Iveta Brūvere1302615W50Ozons OKLAT 10:52:00 11:58:00 12:52:00 13:46:00 14:20:00
1260.Iveta Velkere2006222W45Aluksne OKLAT 10:55:00 11:53:00 12:39:00 13:31:00 14:31:00
1261.Iwan Vis8002054M40Sud O LuxBEL 12:40:00 13:50:00 14:14:00 10:52:00 11:18:00
1262.Jaakko Juntunen2099788M21A LONGKuhmon PeuratFIN 13:32:00 10:36:00 10:43:00 12:17:00 12:59:00
1263.Jaakko Rissanen8657313M21A LONGLapin VeikotFIN 10:38:00 11:40:00 12:11:00 13:07:00 13:53:00
1264.Jackie Mc Cavana430425W50GENIRL 14:32:00 10:40:00 11:34:00 12:44:00 10:14:00
1265.Jackie Mc CavanaOPEN DGENIRL
1266.Jacob Mikkelsen981771M16Horsens OKDEN 13:15:00 14:27:00 10:15:00 11:30:00 12:06:00
1267.Jacob Laage Kragh202031M21A SHORTOK PAN AarhusDEN 13:05:00 14:20:00 10:00:00 11:25:00 12:01:00
1268.Jacqueline Stevens33370OPEN DLimestone CowboysGBR 11:02:47 12:15:30 13:09:17 13:49:09
1269.Jacques CORDIER9141047M65CSAG METZFRA 12:55:00 13:43:00 14:03:00 10:59:00 11:09:00
1270.Jacques Peyclit2005650M50BriveCorrèzeCOFRA 11:47:00 12:29:00 13:17:00 14:39:00 10:17:00
1271.Jacques Silvestre1229565M65C.O.LiègeBEL 11:55:00 12:59:00 13:35:00 10:20:00 10:45:00
1272.Jaime Redondo Barthelemy2021469M10MalarrutaESP 13:13:00 10:28:00 12:01:00
1273.Jakob Drechsler8606411M12Post SV DresdenGER 14:32:00 10:56:00 12:04:00 13:13:00 12:56:00
1274.Jakob Löhning8220405M14Team SachsenGER 13:10:00 14:29:00 10:15:00 11:22:00 11:54:00
1275.Jakob Pauser895100M21EHSV OL Wiener NeustadtAUT 10:00:00 11:14:00 11:53:00 13:03:00 13:31:00
1276.Jakub Hrivna8662292M16SK PragaCZE 10:45:00 12:03:00 12:37:00 13:34:00 14:22:00
1277.Jakub Landovský7210114M21ESK PragaCZE 10:44:00 11:54:00 12:31:00 13:39:00 10:33:00
1278.Jakub Milan8651737M16KOS Tesla BrnoCZE 11:49:00 12:59:00 13:39:00 10:30:00 10:58:00
1279.Jakub Samek1418767M21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCZE 13:53:00 10:00:00 10:40:00 12:21:00 12:33:00
1280.Jakub Škoda1302790M21ESlavia Liberec OrienteeringCZE 14:04:00 10:12:00 10:55:00 12:15:00 12:35:00
1281.James Doherty51013M12GENIRL 14:16:00 11:20:00 11:24:00 12:41:00 13:18:00
1282.James Gonzalez1330910M55ASM COFRA 12:42:00 13:48:00 14:14:00 10:50:00 11:24:00
1283.James Lithgow9005345M60Garingal Orienteers IncAUS 12:29:00 13:33:00 14:15:00 10:36:00 11:11:00
1284.Jan Amat1428554M12ALIGOTSESP 10:44:00 12:04:00 12:44:00 14:21:00 11:10:00
1285.Jan Bednar52473M60Nydalens SkiklubNOR 13:43:00 10:21:00 10:53:00 12:15:00 12:33:00
1286.Jan Beltramba248410M12Terlaner OrientierungsläuferITA 14:20:00 11:24:00 11:44:00 12:45:00 13:08:00
1287.Jan Bendák7681889M21 ULTIMATEOK99 Hradec KrálovéCZE 10:39:00 11:35:00 11:51:00 13:23:00 13:39:00
1288.Jan Boeckx4909OPEN AOmegaBEL 11:53:50 11:53:47 12:17:05
1289.Jan Candy1407398W65Orienteering Western AustraliaAUS 11:28:00 12:16:00 12:57:00 14:19:00 10:19:00
1290.Jan Flasar2080933M60KOB Cesky KrumlovCZE 14:23:00 11:09:00 11:31:00 12:54:00 12:59:00
1291.Jan Flasar9418870M21EKOB Cesky KrumlovCZE 14:24:00 10:50:00 11:19:00 12:45:00 13:11:00
1292.Jan Gajda515108M50 ULTIMATEPrahaCZE 11:25:00 12:17:00 13:00:00 14:06:00 11:54:00
1293.Jan Gajda9201064M21 ULTIMATEPrahaCZE 11:06:00 12:01:00 12:23:00 13:39:00 11:41:00
1294.Jan Gryc53233M45KOS Tesla BrnoCZE 11:58:00 13:12:00 13:50:00 10:26:00 10:36:00
1295.Jan Jakobsen202006OPEN COK Øst, BirkerødDEN 11:07:37
1296.Jan JakobsenOPEN DOK Øst, BirkerødDEN 12:06:25 12:28:31 13:43:12
1297.Jan Kamenicky7210813M50OK99 Hradec KrálovéCZE 10:11:00 11:13:00 12:23:00 13:23:00 13:39:00
1298.Jan Kocbach8632143M35 ULTIMATEFana ILNOR 13:10:00 14:25:00 10:17:00 12:17:00 12:09:00
1299.Jan MullerOPEN DUSV TU DresdenGER 12:40:35 12:41:24
1300.Jan Müller7131276OPEN CUSV TU DresdenGER 12:50:02
1301.Jan Nemecek682682M55Universitni Sportovni Klub PrahaCZE 13:32:00 10:18:00 10:48:00 11:52:00 12:46:00
1302.Jan Nemecek52282M21A SHORTUniversitni Sportovni Klub PrahaCZE 13:37:00 10:20:00 11:04:00 11:57:00 12:41:00
1303.Jan Pavlovec9200728M21A LONGOK JISKRA NOVÝ BORCZE 11:20:00 12:04:00 12:23:00 13:43:00 14:37:00
1304.Jan Pribik51631M50 ULTIMATESK PragaCZE 11:13:00 12:07:00 13:06:00 13:54:00 14:12:00
1305.Jan Schaerli8008088M55OLG WeisslingenSUI 10:00:00 11:16:00 11:48:00 12:58:00 13:32:00
1306.Jan Schulhof8627110M21EOOB TJ TurnovCZE 12:24:00 14:04:00 13:59:00 10:57:00 11:27:00
1307.Jan Sedlar7201210M18KOS Tesla BrnoCZE 12:17:00 13:07:00 13:36:00 10:04:00 10:56:00
1308.Jan Von Dalowski848210M21A SHORTPost SV DresdenGER 14:37:00 10:48:00 11:44:00 12:41:00 13:09:00
1309.Jan Felix Topp502913M21 ULTIMATETSV WorpswedeGER 12:09:00 12:57:00 13:35:00 10:21:00 10:59:00
1310.Jan Fredrik JansenM10Orienteringsklubben MossNOR 11:49:00 13:09:00 13:48:00 10:21:00 10:53:00
1311.Jana Grycova49412W45KOS Tesla BrnoCZE 12:01:00 13:13:00 13:47:00 10:25:00 10:59:00
1312.Jana Hájová8919W55Wallachian Independent TeamCZE 12:57:00 14:21:00 14:21:00 10:58:00 11:24:00
1313.Jana Jakob8110505W14ol norskaSUI 14:14:00 10:26:00 11:29:00 12:26:00 12:44:00
1314.Jana Kozinova7210812W35 ULTIMATESK PragaCZE 10:46:00 11:51:00 12:26:00 13:38:00 14:14:00
1315.Jana Kreckova2073659W21A SHORTKOB ZPV ProstejovCZE 14:23:00 10:58:00 11:26:00 12:51:00 13:19:00
1316.Jana Simsova682683W35 ULTIMATEMatFyz PrahaCZE 12:46:00 13:36:00 14:14:00 10:44:00 11:26:00
1317.Jane Campbell8080750W60Guyancourt Orientation 78FRA 12:00:00 13:08:00 13:32:00 10:00:00 10:48:00
1318.Jane Exley2106995W45WARRIOR OCGBR 13:27:00 14:33:00 10:05:00 11:21:00 12:01:00
1319.Jane Melin7600927OPEN CGoteborg-Majorna OKSWE 11:09:07 10:53:06 10:41:07
1320.Janet Rosen8200028W60Hertfordshire Orienteering ClubGBR 13:16:00 14:20:00 10:20:00 11:32:00 11:56:00
1321.Janick Gonet2033676W45Loisir Orientation VercorsFRA 10:57:00 12:05:00 12:43:00 13:55:00 14:25:00
1322.Janine Inman7202903W40Forth Valley OrienteersGBR 13:01:00 14:27:00 10:20:00 11:30:00 12:08:00
1323.Janis Tamuzs8655404M21EOzonsLAT 13:44:00 10:16:00 11:13:00 12:11:00 12:41:00
1324.Janis Velkeris8645141M21A LONGAluksne OKLAT 11:02:00 12:00:00 12:51:00 13:55:00 14:05:00
1325.Jann Wittwer8080608M10OLG OberwilSUI 14:09:00 10:37:00 11:28:00 12:21:00 12:53:00
1326.Janne Niskanen2099784M20Rasti-HyryFIN 14:00:00 10:16:00 11:01:00 11:59:00 12:47:00
1327.Janne Van Gelder7166102W16OmegaBEL 11:49:00 12:25:00 13:25:00 14:22:00 10:25:00
1328.Jari Kymäläinen411691M55Tampereen PyrintoFIN 10:42:00 11:48:00 12:34:00 14:00:00 14:26:00
1329.Jarmila Nemeckova2103280W50Universitni Sportovni Klub PrahaCZE 13:46:00 10:08:00 10:48:00 11:56:00 12:34:00
1330.Jarmo Juntunen1954204M60Rasti-HyryFIN 13:41:00 10:15:00 10:55:00 11:51:00 12:39:00
1331.Jaromir Simsa2090836M45MatFyz PrahaCZE 12:36:00 13:56:00 14:40:00 11:12:00 11:26:00
1332.Jasmin Hertel1020002W16German Orienteering TeamGER 13:04:00 13:22:00 13:55:00 11:13:00 11:28:00
1333.Jason Inman1401777M35 ULTIMATEForth Valley OrienteersGBR 12:58:00 14:09:00 10:09:00 12:25:00 12:25:00
1334.Javier Redondo Gonzalez2104752OPEN AMalarrutaESP 12:42:26
1335.Jb Videira8290472M45Jura Sports OrientationFRA 10:16:00 11:34:00 12:10:00 13:10:00 13:50:00
1336.Jean Dermine8150550M65dauphiné orientationFRA 10:47:00 11:59:00 12:43:00 13:35:00 14:13:00
1337.Jean Dessailly425382M12CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:24:00 12:12:00 12:40:00 13:53:00 14:22:00
1338.Jean Fleuret333382OPEN CPoitiers Course d'OrientationFRA 11:54:16 13:07:48 13:27:38 10:27:44
1339.Jean Garnier2098473M65Boussole en ForezFRA 13:51:00 11:15:00 11:55:00 12:26:00 13:29:00
1340.Jean Le Pennec500796M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:00:00 12:14:00 12:33:00 13:31:00 14:23:00
1341.Jean Simonet1770742M75OPA MONTIGNYFRA 13:40:00 10:12:00 10:37:00 11:53:00 12:23:00
1342.Jean - Luc Boelle1064870M60CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 11:25:00 12:43:00 13:13:00 14:15:00 10:03:00
1343.Jean Claude Suty8631366M60AS QUETIGNYFRA 13:07:00 14:09:00 10:01:00 11:30:00 12:03:00
1344.Jean Damien Bourgeois9001984M45BriveCorrèzeCOFRA 11:38:00 12:42:00 13:24:00 14:14:00 10:30:00
1345.Jean Francois Ecarnot7699022M45ASUL Sports NatureFRA 11:28:00 12:30:00 10:22:00 13:26:00 14:30:00
1346.Jean François Battista1330817M60SAGC CestasFRA 11:47:00 13:01:00 13:35:00 10:12:00 10:53:00
1347.Jean François Loterie9590765M50Tous Azimuts DouaiFRA 12:57:00 14:07:00 10:29:00 11:11:00 11:49:00
1348.Jean Luc Grauer262072M60ACA Aix ProvenceFRA 10:51:00 11:51:00 12:27:00 13:33:00 14:17:00
1349.Jean Luc Villedieu229131M60Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:51:00 11:15:00
1350.Jean Michel Dubroca1330850M70SAGC CestasFRA 12:10:00 13:18:00 13:58:00 10:22:00 11:10:00
1351.Jean Paul Darthiail1330847M70SAGC CestasFRA 12:02:00 12:58:00 13:46:00 10:30:00 11:02:00
1352.Jean Pierre Van Der Cruy.1393109M75ASUB OrientationBEL 13:00:00 14:12:00 10:13:00 11:11:00 11:47:00
1353.Jean René Nédélec8018144M55Quimper orientationFRA 11:56:00 13:02:00 13:48:00 10:18:00 10:50:00
1354.Jean-baptiste Colomb7061981M21EASUB OrientationBEL 13:30:00 14:12:00 10:47:00 11:51:00 12:27:00
1355.Jean-christophe Lafut40573M60POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFRA 13:47:00 10:01:00 10:47:00 12:00:00 10:57:00
1356.Jean-christophe Leduc1019023M50BriveCorrèzeCOFRA 11:39:00 12:41:00 13:41:00 14:11:00 10:11:00
1357.Jean-claude Elias1130727M75ACA Aix ProvenceFRA 10:36:00 11:48:00 12:21:00 13:35:00 14:11:00
1358.Jean-claude Guyot8632398M65ANCOSUI 12:51:00 14:07:00 14:43:00 10:44:00 11:33:00
1359.Jean-claude Jéquel-androM10 12:17:00 10:21:00 11:00:00 10:33:00 10:29:00
1360.Jean-claude Marion7000142M50CA RoséSUI 14:13:00 11:03:00 11:33:00 12:39:00 13:05:00
1361.Jean-claude Menut1396414M65balise orientation albigeoiseFRA 13:35:00 10:31:00 11:07:00 11:50:00 12:41:00
1362.Jean-françois Deben2107904M21A LONGSud O LuxBEL 12:38:00 13:40:00 14:03:00 11:03:00 11:27:00
1363.Jean-françois Dumail2069896M50Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:25:00 12:51:00 13:35:00 14:37:00 10:09:00
1364.Jean-françois Krier1225582M21EASUB OrientationBEL 13:26:00 14:30:00 10:31:00 11:47:00 12:11:00
1365.Jean-jacques Picazo7000986M50C.S.PERTUISFRA 11:13:00 12:11:00 12:55:00 13:35:00 14:19:00
1366.Jean-laurent Body8191920M45ECHO73 CHAMBERYFRA 14:38:00 10:36:00 11:26:00 12:46:00 13:10:00
1367.Jean-luc Chandezon503274M21EOrientation Passion AvignonFRA 10:16:00 11:10:00 11:59:00 13:19:00 13:43:00
1368.Jean-luc Claudepierre1680433M50co colmarFRA 11:31:00 12:19:00 12:57:00
1369.Jean-luc Glasset2087930M55Guyancourt Orientation 78FRA 11:54:00 12:56:00 13:38:00 10:06:00 10:44:00
1370.Jean-luc Legallais1680402M45co colmarFRA 14:06:00 10:50:00 11:56:00 12:38:00 13:00:00
1371.Jean-Marc DischerOPEN ATout Azimut FameckFRA 13:05:47
1372.Jean-marc Jagle1909998M70co amberieuFRA 12:26:00 13:46:00 14:18:00 10:46:00 11:18:00
1373.Jean-marc Sellier1280770M55co amberieuFRA 12:28:00 13:40:00 14:36:00 13:00:00 11:12:00
1374.Jean-Marie Fath9888544M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:45:00 11:53:00 12:25:00 13:36:00 14:23:00
1375.Jean-marie Fauquant1780793M45Guyancourt Orientation 78FRA 11:46:00 13:24:00 13:38:00 10:12:00 11:06:00
1376.Jean-michel Baconnet40796M55C.S.PERTUISFRA 10:46:00 12:00:00 12:32:00 13:50:00 14:36:00
1377.Jeanne GuiotOPEN CASCOFRA 11:52:12 13:33:04
1378.Jeanne Guiot31645W35ASCOFRA 10:38:31
1379.Jean-noël Debehogne7590224M55VERVINS ORIENTATIONFRA 13:38:00 10:16:00 10:46:00 12:08:00 12:34:00
1380.Jean-paul Lassalle2073515M70co amberieuFRA 10:02:00 10:02:00 10:02:00 10:02:00 10:02:00
1381.Jean-philippe Lovens8140564M50Pégase COBEL 11:37:00 12:33:00 13:27:00 14:41:00 10:19:00
1382.Jean-Philippe Thiebault1680411M65co colmarFRA 14:31:00 10:47:00 11:43:00 12:20:00 13:25:00
1383.Jean-pierre GERÔMEY8002058M45Hautes-Vosges OrientationFRA 13:10:00 14:20:00 10:12:00 11:36:00 12:16:00
1384.Jean-pierre Mazard1001919M60ASUL Sports NatureFRA 11:13:00 12:39:00 10:15:00 13:12:00 14:07:00
1385.Jean-pierre Poncet8653106M70O'JuraFRA 13:06:00 14:06:00 10:14:00 11:14:00 11:54:00
1386.Jef Boeckx406302OPEN ASLOKBEL 13:35:57 11:51:25 14:19:02 11:57:32
1387.Jeffrey Saeger7200413M65New England OCUSA 12:23:00 14:03:00 14:39:00 11:08:00 11:45:00
1388.Jenna Williams2106987OPEN DTOWIE OCGBR 14:19:00 11:03:02 11:19:10 12:00:15
1389.Jenni Hekkala2099781W21BSuosmeren SalpaFIN 10:24:00 11:12:00 11:54:00 13:18:00 13:54:00
1390.Jenny Hawkins9101013W70Northern TablelandsAUS 13:38:00 10:02:00 10:43:00 11:51:00 10:09:00
1391.Jenny Peel8030968W50South Yorkshire OrienteersGBR 10:14:00 11:16:00 12:08:00 13:24:00 13:36:00
1392.Jens Bentsen1413385M55OK Øst, BirkerødDEN 11:12:00 12:24:00 13:20:00 14:18:00 10:22:00
1393.Jens Edsen800092M18Nordvest okDEN 14:23:00 10:39:00 11:26:00 12:38:00 13:06:00
1394.Jens FrandsenOPEN C 11:00:18 11:45:13
1395.Jens Frandsen7202756OPEN BOK SorøDEN 10:01:15
1396.Jens Liengård8150872M45OK SNABDEN 14:18:00 11:30:00 12:08:00
1397.Jens Lucke8215333M45Team SachsenGER 13:30:00 14:22:00 10:10:00 11:38:00 12:10:00
1398.Jens Struckmann7660827M50Braunschweiger MTVGER 11:51:00 12:49:00 13:13:00 14:27:00 10:21:00
1399.Jensen Key8644508M16Melbourne Forest RacersAUS 12:13:00 13:21:00 13:51:00 10:52:00 11:50:00
1400.Jeppe Liengård Caspersen8020102M16OK SNABDEN 14:15:00 11:17:00 11:49:00 13:00:00 13:32:00
1401.Jeremy Vuillemard706072M35 ULTIMATEO'ZONE 88FRA 10:46:00 12:01:00 12:25:00 13:53:00 14:25:00
1402.Jérémy Scholz2049125M21A SHORTSport Caussade OrientationFRA 11:29:00 12:48:00 12:56:00 14:17:00 10:05:00
1403.Jeroen Hoekx7002030M21A LONGSLOKBEL 13:14:00 14:22:00 10:19:00 11:25:00 12:15:00
1404.Jerome Bressoulaly1130742M45ACA Aix ProvenceFRA 10:48:00 12:02:00 12:42:00
1405.Jerome Cavarroc9111315M45Corbière Orientation Raid EvasionFRA 12:44:00 13:44:00 14:12:00 11:00:00 11:22:00
1406.Jerome Jacobs8643367M21 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:48:00 13:11:00 13:39:00 10:05:00 10:55:00
1407.Jerome Monclard262044M50C.S.PERTUISFRA 10:43:00 12:15:00 13:05:00 13:51:00 14:39:00
1408.Jérôme DufourM10 12:37:00
1409.Jérôme Marck1396445M45poitiersCOFRA 10:08:00 10:40:00 12:18:00
1410.Jérôme VIALARD9000996M45OP AvignonFRA 11:22:00 12:50:00 13:22:00 14:26:00 10:26:00
1411.Jéromine Janod353311W12ECHO73 CHAMBERYFRA 14:22:00 10:46:00 11:14:00 12:47:00 13:13:00
1412.Jes Aage Henning7120937M50Kolding Orienterings KlubDEN 10:15:00 11:37:00 12:03:00 13:17:00 13:33:00
1413.Jesper Grooss263560M40Allerød OrienteringsKlubDEN 11:28:00 12:44:00 13:08:00 10:16:00 13:32:00
1414.Jesper Lindahl Kristians.8633219M35OK MELFARDEN 11:37:00 13:06:00 13:01:00 14:33:00 10:09:00
1415.Jessica Limpach49129W21 ULTIMATEASUB OrientationBEL 10:04:00 10:00:00 10:10:00 10:10:00 10:04:00
1416.Jessica Orr503577W21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 11:59:00 13:19:00 13:31:00 10:27:00 10:39:00
1417.Jim O'donovan2114568M70Cork Orienteering ClubIRL 12:22:00 13:34:00 14:22:00 10:42:00 11:14:00
1418.Jindriska Milanova443078W40KOS Tesla BrnoCZE 12:05:00 13:03:00 13:32:00 10:14:00 10:36:00
1419.Jiri Cecka7756M40OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:22:00 11:18:00 11:46:00 13:14:00 13:48:00
1420.Jiri Ctrnact231948M40SK PragaCZE 11:00:00 11:56:00 12:30:00 13:58:00 14:16:00
1421.Jiri Hlavac515497M50 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:13:00 12:57:00 13:42:00 10:30:00 10:42:00
1422.Jiri Prdec896968M21EDROTSLO 15:03:30 14:50:48 14:45:56 15:15:46
1423.Jitka Bendáková2085652OPEN CLokomotiva TrutnovCZE 10:49:08 12:07:38
1424.Joachim Léonardon1030281M35ORIENT'ALPFRA 12:37:00 13:46:00 14:45:00 11:05:00 11:57:00
1425.Joachim Strobel2015265M60USV TU DresdenGER 12:57:00 14:29:00 10:23:00 11:24:00 11:57:00
1426.Joan Borras Ripolles8638380M45Montsant OrientacióESP 13:38:00 10:00:00 10:38:00 12:08:00 12:34:00
1427.Joan Desvigne1000704M45O'BugeyFRA 14:42:00 10:42:00 11:50:00 12:40:00 10:00:00
1428.Joana Martí Romaní8650824W20ALIGOTSESP 10:42:00 11:53:00 12:23:00 13:31:00 14:07:00
1429.Joël Poulain1603777M55CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:36:00 11:52:00 12:36:00 13:38:00 14:10:00
1430.Joëlle Guinot1019028W50BriveCorrèzeCOFRA 11:22:00 12:34:00 12:56:00 14:12:00 10:02:00
1431.Jogaile Tamoseviciute303212W10-SHADOWEDAzuolasLTU 14:00:35 13:22:45 10:32:00 11:47:03
1432.Johan Claes1403167M60BorascaBEL 11:29:00 12:35:00 13:09:00 14:30:00 10:11:00
1433.Johan Cuperus7209475M45GCO GruyèreSUI 13:28:00 14:30:00 10:26:00 11:24:00 12:00:00
1434.Johan Ingemarsson29954M45Hestra IFSWE 11:24:00 12:22:00 13:18:00 14:16:00 10:06:00
1435.Johanna Neumann7777077W14SV LengefeldGER 13:38:00 14:29:00 10:11:00 11:17:00 12:05:00
1436.Johannes Marager8631602M12Allerød OrienteringsKlubDEN 11:16:00 12:56:00 14:00:00 10:13:00 13:32:00
1437.John McCullough8115924M60Three Rock Orienteering ClubIRL 14:09:00 10:41:00 11:43:00 12:27:00 13:03:00
1438.John Meeking204257M70Yarra Valley Orienteering ClubAUS 10:10:00 11:26:00 11:58:00 13:14:00 13:42:00
1439.John Wilhelms7901104M21BASUB OrientationBEL 13:29:00 14:15:00 10:29:00 11:40:00 12:16:00
1440.John Lindahl Hansen9005221M60OK MELFARDEN 11:23:00 12:21:00 13:05:00 14:24:00 10:25:00
1441.Joli Wehrli8636804W55Swiss O ToursSUI 14:01:00 11:01:00 11:49:00 12:58:00 10:14:00
1442.Jon Iceaga7002102M16GRIFCOFRA 13:49:00 10:33:00 11:01:00 12:12:00 12:26:00
1443.Jonas Egger8629583M21EOLK FricktalSUI 13:06:00 14:42:00 10:53:00 11:49:00 12:07:00
1444.Jonas Gabs8635810M16OK MELFARDEN 11:15:00 12:45:00 13:15:00 14:22:00 10:04:00
1445.Jonas Königstorfer7117007M18Youth team ASKOE AustriaAUT 14:26:00 10:49:00 11:16:00 12:32:00 13:14:00
1446.Jonas Mikkelsen8654587M10-SHADOWEDHorsens OKDEN 12:17:41 13:34:09 13:04:14 14:37:32
1447.Jonas Munthe9120589M21EOK PAN AarhusDEN 13:18:00 14:08:00 10:09:00 11:45:00 11:57:00
1448.Jonas Ptacek232730M12KOS Tesla BrnoCZE 12:16:00 13:32:00 14:24:00 10:01:00 10:38:00
1449.Jonatan Anderson2065333OPEN DJärfälla OKSWE 12:34:04 12:16:37 12:31:00
1450.Jonathan Serrand1000971M21A LONGToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:20:00 14:26:00 10:09:00 11:29:00 12:09:00
1451.Jonny KendallOPEN B 12:52:01
1452.Joppe Van Mierlo57104M16OmegaBEL 11:23:00 12:27:00 13:17:00 14:14:00 10:14:00
1453.Jordi Arumi Casadevall8140873M45Xinoxano OrientacióESP 14:14:00 11:00:00 11:30:00 13:06:00 13:12:00
1454.Jordi Domènech Amorós7201323M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 12:24:00 13:36:00 14:18:00 10:56:00 11:22:00
1455.Jordi Fargas Vila1008302M40UPCESP 12:34:00 13:42:00 14:20:00 11:00:00 11:12:00
1456.Jordi Riuro Ponce8650850M40ALIGOTSESP 10:36:00 11:48:00 12:32:00 13:46:00 14:26:00
1457.Jordi Viladés Jové8657360M40Xinoxano OrientacióESP 14:24:00 10:52:00 11:14:00 12:26:00 13:06:00
1458.Jordi Vilaredes Solé7202259M35Club Orientació BerguedàESP 13:45:00 10:11:00 11:15:00
1459.Jörg Hänsel8110369M45Team SachsenGER 13:20:00 14:36:00 10:06:00 11:48:00 12:02:00
1460.Jørgen Münster-Swendsen8627844M65Søllerød OKDEN 12:39:00 13:55:00 14:19:00 10:38:00 11:49:00
1461.Jorina Flühmann8001266W12OLG WeisslingenSUI 10:38:00 11:42:00 12:06:00 12:15:00 13:39:00
1462.Jorn KennisM14Kempische OrientatielopersBEL 11:11:00
1463.Jose Mena Lanero2091603M14ADOLESP 10:56:00 12:07:00 12:47:00 13:48:00 10:30:00
1464.Jose Mena RaposoOPEN DADOLESP 13:45:54
1465.Jose Mena Raposo1421620M40ADOLESP 10:38:00 12:02:00 12:28:00 13:38:00 10:30:00
1466.Josè Albuzzi2121874M16Junior Team TrentinoITA 12:01:00 13:01:00 13:47:00 10:12:00 10:36:00
1467.Jose Angel Ramos Román8655048M50ADOLESP 10:57:00 11:49:00 12:33:00 13:47:00 14:03:00
1468.Jose Luis Alvarez Prieto1979705M35Montsant OrientacióESP 13:49:00 10:26:00 10:51:00 12:03:00 12:33:00
1469.Jose Manuel Garcia Cresp.8633194M35COMAESP 11:21:00 12:54:00 13:21:00 14:25:00 10:01:00
1470.Jose Manuel Prieto Garci.8220467OPEN CMalarrutaESP 13:12:22 13:18:05 10:17:12
1471.José Manuel Martínez Rui.7003189M45ADOLESP 11:00:00 12:10:00 12:56:00 13:54:00 14:20:00
1472.Josef Kainzbauer46348M65Youth team ASKOE AustriaAUT 14:27:00 10:59:00 11:27:00 12:44:00 13:09:00
1473.Josef Neumann1984123M21 ULTIMATEUSV TU DresdenGER 11:25:00 11:51:00
1474.Josef Zapletal9140659M55Naturfreunde WienAUT 10:08:00 11:20:00 12:02:00 13:14:00 10:04:00
1475.Josefine Erhard8035035W12Youth team ASKOE AustriaAUT 14:34:00 11:10:00 11:18:00 12:35:00 13:05:00
1476.Josep Ma Nogues Llevat502940M40Montsant OrientacióESP 10:48:00 10:44:00 11:02:00 10:48:00 10:44:00
1477.Joseph Bruegger8160462M55OLC Omström SenseSUI 13:34:00 10:12:00 12:50:00 12:02:00 12:38:00
1478.Joseph Le Guen1441120M70Saint Brieuc OrientationFRA 14:06:00 10:54:00 11:22:00 12:22:00 13:14:00
1479.Josephine Müller7208010W16German Orienteering TeamGER 12:52:00 13:49:00 14:04:00 11:19:00 11:13:00
1480.Joshua Jehl31128M10ASUL Sports NatureFRA 11:41:00 12:37:00 10:04:00 13:05:00 14:41:00
1481.Jouni Mutka8663227M50Suunta JyväskyläFIN 12:39:00 13:41:00 14:31:00 10:55:00 11:19:00
1482.Jouni Vidqvist660504M50Turun MetsänkävijätFIN 10:53:00 12:21:00 13:09:00 14:07:00 14:15:00
1483.Jozef Kral8627M21BSlavia ZU ZilinaSVK 12:59:00 14:05:00 14:09:00 10:38:00 11:12:00
1484.Juan Manuel Ruiz8647697M35ADCONESP 14:40:00 10:27:00
1485.Juan Antonio López Pérez8647694M50COMAESP 11:03:00 12:19:00 13:03:00 13:37:00 14:37:00
1486.Juckelandt Wolf-Gerold1106055M60SV Robotron DresdenGER 14:27:00 10:59:00 11:11:00 12:36:00 12:57:00
1487.Judit Mata Medina520130W35Montsant OrientacióESP 11:40:00 12:54:00 13:57:00 14:17:00 10:25:00
1488.Judita Traubaitė1409844W18FortūnaLTU 10:21:00 10:24:00 10:24:00 10:20:00 10:00:00
1489.Judith Karpinski263048W65New England OCUSA 12:48:00 13:20:00 14:09:00 10:55:00 11:43:00
1490.Judith Leyimangoye2046059W21BC.O.LiègeBEL 12:00:00 13:06:00 14:06:00 10:18:00 10:54:00
1491.Juergen Ziesche236105M50 ULTIMATEOLV OstGER 12:31:00 13:12:00 14:00:00 10:00:00 10:36:00
1492.Juha Partanen7210970M50Rasti-HyryFIN 13:53:00 10:29:00 10:43:00 11:37:00 12:37:00
1493.Jule Roßner8606407W14Team SachsenGER 13:41:00 14:26:00 10:53:00 11:20:00 12:20:00
1494.Jules Boutinet2018785M18Charente Orientation FeuilladeFRA 12:23:00 13:01:00 13:54:00 10:18:00 11:02:00
1495.Jules Degand1420403M10Boussole en ForezFRA 14:13:00 10:45:00 11:16:00 12:33:00
1496.Jules Hamel8071108M10ANCOSUI 12:33:00 13:41:00 14:08:00 10:41:00 11:13:00
1497.Jules Lemoigne1779012M16GRIFCOFRA 13:45:00 10:15:00 10:41:00 12:16:00 12:30:00
1498.Jules Nicolle7148006M16VikazimFRA 12:29:00 14:07:00 14:43:00 10:44:00 11:54:00
1499.Jules Peyclit9190603M16BriveCorrèzeCOFRA 11:27:00 12:43:00 13:05:00 14:12:00 10:02:00
1500.Juli Serrat Grané8001973M45Unió Excursionista VicESP 12:06:00 13:20:00 13:58:00 10:24:00 11:00:00
1501.Julian Lüdtke8171205M14ol norskaSUI 13:46:00 10:23:00 10:45:00 12:06:00 12:34:00
1502.Julian Torggler944449OPEN DSU Schöckl GrazAUT 11:39:03 12:33:09 13:45:40
1503.Julie Ptackova53250W10KOS Tesla BrnoCZE 11:47:00 12:59:00 13:38:00 10:03:00 10:39:00
1504.Julie Roulleaux1996054W21EClub orientation Loisirs EtrechyFRA 11:47:00 12:47:00 13:11:00 14:19:00 10:11:00
1505.Julie Schneider1511623W16Animation Sillery OrientationFRA 10:40:00 11:52:00 12:22:00 13:43:00 14:13:00
1506.Julie Smeets2061246W18OmegaBEL 11:41:00 12:28:00 13:16:00 14:24:00 10:12:00
1507.Julie Størmer8123193W21EFossum IFNOR 12:31:00 13:31:00 14:19:00 10:39:00 11:23:00
1508.Julie Timmermans7208658W40Cercle d'Orientation du HainautBEL 13:37:00 10:27:00 10:38:00 11:46:00 12:32:00
1509.Julie Videira8001002W16Jura Sports OrientationFRA 10:01:00 11:28:00 12:07:00 13:25:00 14:04:00
1510.Julien Bialou8001968M35NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 12:57:00 13:42:00 14:41:00 11:15:00 12:01:00
1511.Julien Dache1393007M21A LONGPégase COBEL 11:44:00 12:44:00 13:29:00 14:41:00 10:13:00
1512.Julien Hergott8120777M40Jura Sports OrientationFRA 10:02:00 11:24:00 11:58:00 13:20:00 13:38:00
1513.Julien Jehl2054302M40ASUL Sports NatureFRA 11:22:00 12:38:00 10:06:00 12:58:00 14:38:00
1514.Julien Le Borgne8002081M21EQuimper orientationFRA 11:56:00 13:02:00 13:31:00 10:01:00 10:39:00
1515.Julien Mileo7020979M35Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:49:00 13:54:00 14:05:00 11:09:00 11:17:00
1516.Julien Theze1007511M21A SHORTNature Orientation Saint EtienneFRA 11:17:00 11:13:00
1517.Julien Vuitton8002040M18ASUL Sports NatureFRA 11:23:00 12:39:00 10:10:00 12:56:00 14:08:00
1518.Juliette Pellissier346703W10Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:23:00 13:31:00 14:06:00 10:39:00 10:31:00
1519.Juliette Soulard2008715W45Auckland Orienteering ClubNZL 10:03:00 11:25:00 11:59:00 13:03:00 13:31:00
1520.Julika Funk8606414W14Team SachsenGER 13:35:00 13:56:00 10:41:00 11:41:00 12:08:00
1521.Julius Garray53518M50C.O.LiègeBEL 10:35:00 11:23:00 12:13:00 13:15:00 13:53:00
1522.Julius Lucke1392627M10Team SachsenGER 12:57:00 14:25:00 10:16:00 11:21:00 12:05:00
1523.Julius Ptashekas7300040M60DEVYNI - LABIRINTAS - SAULELTU 12:33:00 13:39:00 14:19:00 10:54:00 11:19:00
1524.Juraj Šmelík7208215M50 ULTIMATETJ Slovan LuhačoviceCZE 11:43:00 12:27:00 10:24:00 12:54:00 14:18:00
1525.Jurate Rukaite501186W21ENature Orientation Saint EtienneFRA 12:47:00 13:59:00 14:15:00 10:35:00 11:07:00
1526.Jurate Uleviciene7444103W65DEVYNI - LABIRINTAS - SAULELTU 12:32:00 13:52:00 14:17:00 10:37:00 11:25:00
1527.Jurg Niggli8201167M50 ULTIMATEO'JuraFRA 13:43:00 14:07:00 10:42:00 11:30:00 12:12:00
1528.Jürg Hellmüller8150760M55OLG St. Gallen / AppenzellSUI 10:48:00 11:50:00 12:44:00 13:54:00 14:14:00
1529.Jussi Jääoja1401642M21A SHORTPaimion RastiFIN 11:33:00 12:24:00 13:08:00 14:29:00 10:21:00
1530.Justin Siguier1810416M16Azimut Orientation CastresFRA 10:15:00 11:19:00 11:55:00 13:06:00 13:40:00
1531.Justine Hamel8051005W14ANCOSUI 12:32:00 13:23:00 14:23:00 11:05:00 11:17:00
1532.Justine Pellissier1420171W14Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:29:00 13:38:00 14:20:00 10:35:00 10:11:00
1533.Justine Poulain1116828W14Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:38:00 13:47:00 14:38:00 10:41:00 11:20:00
1534.Kaj Isaksen8090467M50OK SNABDEN 10:19:00 11:41:00 12:17:00 12:51:00 13:43:00
1535.Kaja Hegi8062065W16ol.biel.seelandSUI 14:19:00 11:13:00 11:37:00 12:46:00 13:34:00
1536.Kamila Mesiarkinova7200319W35Magnus OrienteeringCZE 11:00:00 12:04:00 12:29:00 13:45:00 14:17:00
1537.Karim Azeb553448M21ELejzcek OKCZE 13:16:00 14:22:00 10:27:00 11:23:00 12:25:00
1538.Karin Bernasconi8041076W40ASCO LuganoSUI 13:05:00 12:05:00 12:44:00 13:56:00 10:58:00
1539.Karin HedmanOPEN CSnattringe SKSWE 13:26:01
1540.Karin Hedman820817OPEN DSnattringe SKSWE 14:13:17 13:51:51
1541.Karin Hillebrand410660W50Youth team ASKOE AustriaAUT 14:24:00 10:44:00 11:22:00 12:32:00 13:06:00
1542.Karin MartensonOPEN DOK77FIN 10:37:43 11:10:16 12:05:42
1543.Karin Martenson2091874OPEN COK77FIN 14:10:05
1544.Karin Schmalfeld555015W35BSV Halle-AmmendorfGER 11:55:00 13:09:00 13:37:00 10:13:00 10:37:00
1545.Karin Vogl1700505W21BSV MietrachingGER 10:00:00 10:00:00 10:06:00 10:00:00 10:00:00
1546.Karine Boulet7001985W50Dinan Course OrientationFRA 12:54:00 13:40:00 14:08:00 11:10:00 11:46:00
1547.Karine MAES8000066W45Club d'Orientation LorientaisFRA 10:19:00 11:15:00 11:55:00 13:15:00 13:33:00
1548.Karl Eriksson26449M50Uddevalla OrienteringsklubbSWE 10:55:00 12:01:00 12:37:00 10:01:00 10:18:00
1549.Karl Hackl1680505M60Youth team ASKOE AustriaAUT 14:19:00 10:53:00 11:17:00 12:48:00 13:09:00
1550.Karl VonlanthenOPEN CClub d'Orientation du CERNSUI
1551.Karol Kielb7777779M16Team SachsenGER 13:09:00 14:35:00 10:17:00 11:28:00 12:18:00
1552.Karolin Moraweck411433OPEN ASG Zittau-SüdGER 12:33:00 10:43:40 10:59:36
1553.Karolin MoraweckOPEN BSG Zittau-SüdGER 10:34:08
1554.Karolina Ceckova331315W12OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:18:00 11:34:00 12:18:00 13:11:00 13:35:00
1555.Karsten Blok2061688M55OK SNABDEN 10:02:00 10:00:00
1556.Karsten Leideck8060305M21 ULTIMATEGerman Orienteering TeamGER 12:51:00 13:55:00 14:23:00 10:45:00 11:13:00
1557.Kaspar Hägler8629567M21EOLV Baselland / ANCOSUI 13:54:00 10:04:00 11:11:00 12:09:00 12:45:00
1558.Kaspar Mathias Korrol889334M12SK MercuryEST 13:28:00 10:28:00 10:52:00 11:53:00 12:22:00
1559.Katarina Eva Anderluh406896W16Orientacijski Klub PolarisSLO 10:22:00 10:22:00 10:04:00 10:19:00 10:01:00
1560.Katerina Douskova2067211W12KOS Tesla BrnoCZE 12:02:00 13:18:00 13:42:00 10:03:00 10:39:00
1561.Katerina Grycova9101109W18KOS Tesla BrnoCZE 12:31:00 13:08:00 13:48:00 10:12:00 11:04:00
1562.Katerina Kamenicka9930312W21ELejzcek OKCZE 13:35:00 14:23:00 10:07:00 11:55:00 12:23:00
1563.Katerina Michiels2048033W40CA RoséSUI 10:15:00 10:03:00 10:04:00 10:10:00 10:00:00
1564.Katerina Slavikova51275W50SK PragaCZE 10:40:00 11:48:00 12:50:00 13:34:00 10:20:00
1565.Katharina Hinterhofer8111131W45Youth team ASKOE AustriaAUT 14:33:00 10:37:00 11:19:00 12:39:00 13:03:00
1566.Katharina König8290198W20LSG WeiherGER 14:22:00 12:43:00 13:27:00 10:11:00 10:15:00
1567.Katharina Musch2048533W18Team SachsenGER 13:16:00 14:36:00 10:36:00 11:40:00 12:04:00
1568.Käthi Widler8171073W40OLG WeisslingenSUI 10:13:00 11:13:00 12:08:00 13:06:00 13:50:00
1569.Kathrin Winter7780822W40SV Robotron DresdenGER 14:27:00 11:05:00 11:32:00 12:46:00 12:58:00
1570.Kathrine Amby9616857W21BOK PAN AarhusDEN 13:00:00 14:06:00 10:00:00 11:12:00 11:48:00
1571.Kathryn Walley2012581W55Fingal OrienteersIRL 12:45:00 12:37:00 10:13:00
1572.Kati Cejka1958516W55OLC SKOG FRIBOURGSUI 14:25:00 11:21:00 11:37:00 12:25:00 13:06:00
1573.Kati Korhonen7204915W35Suunta JyväskyläFIN 12:25:00 13:34:00 14:21:00 10:45:00 11:17:00
1574.Katie Jones503481W10Cleveland Orienteering KlubGBR 10:15:00 11:27:00 11:50:00 13:15:00 13:39:00
1575.Katja Gassner7297W50Naturfreunde WienAUT 14:42:00 11:02:00 11:14:00 12:36:00 12:58:00
1576.Katja Lüscher1399903W21A SHORTOLregiooltenSUI 10:55:00 12:10:00 12:46:00 13:55:00 14:19:00
1577.Katja Pompe8606443W40SV Robotron DresdenGER 14:31:00 10:51:00 11:18:00 12:36:00 13:16:00
1578.Katja Van Oosterwijck7208661W40OmegaBEL 10:57:00 10:49:00 11:00:00 10:40:00 10:48:00
1579.Katja Von Schoultz1008133W21EBastholmens IFFIN 14:19:00 10:47:00 11:19:00 12:43:00 13:03:00
1580.Kato Keuppens2010282W16OmegaBEL 11:28:00 12:34:00 13:16:00 14:10:00 10:31:00
1581.Katrin CruseOPEN DSV Robotron DresdenGER 11:58:58 12:27:25 12:51:53
1582.Katrin Hertel1102002W16German Orienteering TeamGER 12:46:00 13:28:00 14:34:00 11:04:00 11:04:00
1583.Katrin Schoch8260972W45OLG HondrichSUI 13:05:00 14:21:00 10:29:00 11:13:00 12:11:00
1584.Katrine Begtrup1002819W21A LONGOK PAN AarhusDEN 13:13:00 14:22:00
1585.Katrine BegtrupW21A SHORTOK PAN AarhusDEN 10:10:00 11:15:00 11:55:00
1586.Katrine Lux2099786BEGINNERS 10:55:31 13:00:03
1587.Katy Arnault889660W40poitiersCOFRA 13:31:00 10:09:00 10:50:00 11:54:00 12:30:00
1588.Kay Cruse8230366M50SV Robotron DresdenGER 10:25:00 11:35:00 11:59:00 13:13:00 13:35:00
1589.Kayla Ritzenthaler2099899W16German Orienteering TeamGER 12:40:00 13:43:00 14:40:00 10:46:00 11:49:00
1590.Keiko Conway2059634W55Guildford OrienteersGBR 14:19:00 14:32:00
1591.Kella Quadri Kocsis8120565W50ASCO LuganoSUI 13:00:00 14:26:00 10:22:00 11:36:00 12:12:00
1592.Kent Lodberg681757M50 ULTIMATEOK PAN AarhusDEN 13:19:00 14:17:00 10:36:00 11:42:00 10:02:00
1593.Kent Ostermark Jensen8051064M50Kolding OrienteringsklubDEN 14:29:00 10:57:00 11:23:00 12:35:00 12:55:00
1594.Kersti Kärner2065751W45OK Pölva KobrasEST 12:41:00 13:57:00 14:29:00 10:37:00 11:29:00
1595.Kerstin Buchacker589161W35 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:46:00 13:11:00 13:44:00 10:38:00 10:44:00
1596.Kestutis Baleišis1407773M60Labirintas OKLTU 13:09:00 14:17:00 10:29:00 11:12:00 12:09:00
1597.Kevin Markus Korrol9200505M14SK MercuryEST 13:42:00 10:13:00 10:41:00 12:04:00 12:26:00
1598.Kilian Höck8606474M18German Orienteering TeamGER 12:38:00 13:55:00 14:14:00 11:02:00 11:44:00
1599.Kilian Imhof8644812M50 ULTIMATEOL Regio WilSUI 13:07:00 13:57:00 14:36:00 11:18:00 11:12:00
1600.Kilian Lilje8171995M21 ULTIMATETSV WorpswedeGER 12:03:00 13:05:00 13:45:00 10:11:00 10:53:00
1601.Kimantas Kareckas2086965M14OSK OriensLTU 13:50:00 10:17:00 10:57:00 12:10:00 12:48:00
1602.Kin Kwan Kwok500270M21A SHORTOrienteering Association of Hong KongHKG 14:21:00 10:36:00 11:16:00 12:29:00 13:13:00
1603.Kirsi Niskanen2099783W45Rasti-HyryFIN 13:31:00 10:25:00 10:39:00 11:55:00 12:31:00
1604.Kirsten Møller8620865W50Søllerød OKDEN 12:32:00 13:42:00 14:28:00 10:56:00 11:30:00
1605.Kirti Rebane681654W21ESK Saue TammedEST 10:15:00 11:23:00 12:03:00 13:11:00 13:39:00
1606.Kjersti Skantze246830W55IL TyrvingNOR 14:21:00 11:29:00 11:57:00 12:40:00 13:16:00
1607.Klara Douskova2067214W40KOS Tesla BrnoCZE 12:13:00 13:23:00 13:50:00 10:18:00 10:46:00
1608.Klara Zakourilova8009888W10USK PrahaCZE 11:15:00 12:31:00 13:06:00 14:27:00 10:15:00
1609.Klára Hrabánková232050W21A LONGSK PragaCZE 11:13:00 11:54:00 12:26:00 13:42:00 10:26:00
1610.Klaus Hempel2008968M55USV TU DresdenGER 13:02:00 14:28:00 10:32:00 11:18:00 11:54:00
1611.Klemens Jörger7002043M50 ULTIMATETV KippenheimGER 13:37:00 14:22:00 10:00:00 11:48:00 12:18:00
1612.Knut Aasheim9200852M21EHalden SKNOR 13:04:00 13:42:00 14:41:00 10:53:00 11:17:00
1613.Kobe Deferm1934M10-SHADOWEDBorascaBEL 14:19:54 14:25:57 14:05:06 14:35:56
1614.Koen Croons2099763OPEN COmegaBEL 14:20:18 10:29:09 10:37:12 11:29:36
1615.Konrad Gessl8040301M18Youth team ASKOE AustriaAUT 14:20:00 10:41:00 11:24:00 12:36:00 13:02:00
1616.Konrad Stamer8202003M16German Orienteering TeamGER 12:41:00 14:09:00 14:03:00 11:26:00 11:32:00
1617.Konrad Tonn8606453M65SSV Planeta RadebeulGER 13:59:00 11:07:00 11:31:00 12:35:00 13:37:00
1618.Konsta Vanhanen8647276M21EIkaalisten Nouseva-VoimaFIN 10:54:00 12:04:00 12:23:00 13:43:00 14:21:00
1619.Konstantin Kunckel9050803M16German Orienteering TeamGER 13:01:00 13:25:00 14:25:00 11:10:00 11:44:00
1620.Konstantin Smirnov1181260M50 ULTIMATEVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:43:00 11:12:00 12:24:00 13:12:00 13:12:00
1621.Korbinian Lehner8112255M21EOLG RegensburgGER 12:46:00 13:32:00 14:01:00 10:49:00 11:09:00
1622.Krasimir Kolev1302758M45Potteries Orienteering ClubGBR 12:32:00 13:54:00 14:14:00 11:22:00 11:42:00
1623.Kris Jette Piht1410830W14SK MercuryEST 13:44:00 10:14:00 10:56:00 12:38:00 12:50:00
1624.Kristaps Tamuzs1680409M35OzonsLAT 13:45:00 10:44:00 10:59:00 11:53:00 12:57:00
1625.Kristian Blok1406288M21A LONGOK SNABDEN 10:04:00 10:01:00
1626.Kristian Edsen800089M50 ULTIMATENordvest okDEN 14:25:00 10:37:00 11:30:00 12:30:00 12:42:00
1627.Kristyna Flasarova49617W21A LONGKOB Cesky KrumlovCZE 14:13:00 10:38:00 11:18:00 12:30:00 13:02:00
1628.Kuba Veselý7209346M21ESK PragaCZE 10:36:00 11:50:00 12:37:00 13:49:00 10:55:00
1629.Kurt Huber8113485M70SPOBOSUI 12:06:00 13:22:00 13:42:00 10:34:00 11:06:00
1630.Kwok Sang Lau1815997M21A LONGMetropolitan Orienteering Club Ltd.HKG 10:50:00 11:24:00 11:59:00 12:55:00 13:33:00
1631.Kwun Him Himmy Lau1814586M21ESouth London OrienteersGBR 12:36:00 13:56:00 14:19:00 10:59:00 11:21:00
1632.Kylian Wymer9041001M18Balise 25FRA 12:41:00 13:41:00 14:16:00 11:06:00 11:28:00
1633.Lærke Konring Larsen245025W10-SHADOWEDFIF HilleroedDEN 13:11:10 12:37:58 12:33:36 12:37:07
1634.Laetitia Das502347OPEN CPégase COBEL 10:57:15
1635.Laëtitia Buckman9590903OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:10:40 12:04:49 12:36:02 13:47:03
1636.Laia Medina Olmos2011883W20CATALUNYA ORIENTACIÓESP 13:52:00 14:18:00 10:11:00 11:15:00 12:03:00
1637.Lancelot Zveiger2036390OPEN DGOLD SavosaSUI 11:22:44 12:22:02 12:35:05 10:18:14
1638.Landry Sauget35906M10-SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 12:45:29 11:07:10 11:18:14
1639.Lara Hoehenberger1530413W12Youth team ASKOE AustriaAUT 14:14:00 10:54:00 11:30:00 12:27:00 13:09:00
1640.Larissa Castelli8040407W12ASCO LuganoSUI 13:18:00 14:22:00 10:18:00 11:35:00 12:01:00
1641.Lars Hjerrild2107921M21EOK PAN AarhusDEN 13:14:00 14:44:00 10:13:00 11:21:00 12:29:00
1642.Lars Lönnkvist570400M60Tullinge SKSWE 11:51:00 12:57:00 13:45:00 10:15:00 10:39:00
1643.Lars Palmqvist9610928M55Järfälla OKSWE 12:20:00 14:36:00 14:04:00 11:02:00 11:40:00
1644.Lars Svantesson9630518M55Hjärnarps OLSWE 11:30:00 12:26:00 12:58:00 14:30:00 10:18:00
1645.Laura Bobach8645143OPEN DRold Skov OKDEN 10:52:04 11:25:44 11:28:40
1646.Laura Busch7101522W10-SHADOWEDOK SNABDEN 10:30:06 11:05:25 11:58:46
1647.Laura Durst8630380W21EOPA MONTIGNYFRA 13:39:00 10:19:00 10:59:00 12:19:00 12:31:00
1648.Laura Durst8630380W21A SHORTGRIFCOFRA 13:35:00 10:22:00 10:58:00 11:51:00 12:27:00
1649.Laura Lauri2107907W40Ounasvaaran HiihtoseuraFIN 12:35:00 13:45:00 14:10:00 10:56:00 11:18:00
1650.Laura Martin2054321W10SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:39:00 12:03:00 12:34:00 13:47:00 14:11:00
1651.Laura Venhauer418499W12OLC Union ViktringAUT 10:14:00 10:22:00 10:42:00 10:11:00 10:11:00
1652.Laura Holm Nielsen8140303W16Horsens OKDEN 13:19:00 14:13:00 10:37:00 11:28:00 12:28:00
1653.Laure Calamand2132374OPEN CO'BugeyFRA 10:19:37
1654.Laure Chappellaz1810505OPEN CBOA81 AlbiFRA 13:46:02 10:04:12
1655.Laure Puech408253W21A LONG 10:13:00 10:06:00 10:58:00 10:30:00 10:22:00
1656.Laurence Basset31141W45ASUL Sports NatureFRA 10:11:00 10:07:00 10:17:00 10:13:00
1657.Laurence Champigny1396362W50ACA Aix ProvenceFRA 11:04:00 12:14:00 12:48:00 13:38:00 14:18:00
1658.Laurence Defraigne7002033W16Haut Niveau BelgiqueBEL 12:55:00 14:01:00 14:37:00 10:37:00 11:19:00
1659.Laurence Elias1600637W50ACA Aix ProvenceFRA 10:44:00 12:10:00 12:42:00 13:58:00 14:22:00
1660.Laurence Gaudrillier2016322W40ECHO73 CHAMBERYFRA 14:15:00 10:47:00 11:34:00 12:38:00 13:20:00
1661.Laurence Pasteur2062645W40Jura Sports OrientationFRA 13:28:00 14:02:00
1662.Laurence Talon1120673W45Poitiers Course d'OrientationFRA 11:59:00 12:59:00 13:37:00 10:11:00 10:57:00
1663.Laurence Tauzin9170470W45Poitiers Course d'OrientationFRA 11:55:00 13:07:00 13:41:00 10:19:00 10:45:00
1664.Laurence Tiravy2009400W45ALCO 69FRA 12:33:00 13:35:00 14:27:00 10:51:00 11:35:00
1665.Laurence Vinot2109938W55O'BugeyFRA 14:37:00 10:57:00 11:41:00 12:37:00 14:18:00
1666.Laurent Astrade1444000M50ECHO73 CHAMBERYFRA 14:41:00 14:37:00 14:43:00 14:45:00 14:43:00
1667.Laurent Bonora7300003M50ALCO 69FRA 12:25:00 13:31:00 14:29:00 10:51:00 11:21:00
1668.Laurent Champigny1396361M40ACA Aix ProvenceFRA 10:42:00 11:46:00 12:26:00 13:50:00 14:08:00
1669.Laurent Dunhill9001965M35ASUL Sports NatureFRA 14:13:00 10:10:00 12:57:00 10:03:00 11:49:00
1670.Laurent Frayssinet1810420M40Azimut Orientation CastresFRA 10:08:00 11:16:00 12:00:00 13:18:00 13:34:00
1671.Laurent Merat1251063M55O'JuraFRA 13:20:00 14:14:00 10:02:00 11:14:00 12:04:00
1672.Laurent Roche2800069M50Poitiers Course d'OrientationFRA 12:05:00 13:01:00 14:07:00 10:09:00 11:01:00
1673.Laurent SchiimpfOPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:51:28 12:40:09 13:40:00
1674.Laurent Schimpf8002109OPEN BCapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:40:35
1675.Laurent Skowronek1210962OPEN BASQ'OrientationFRA 12:48:54
1676.Laurin Zettel427162M10-SHADOWEDOLG ThunSUI 13:20:53 11:15:08 10:27:30 10:46:05
1677.Laurine Herman9201778W18Haut Niveau BelgiqueBEL 12:41:00 14:00:00 14:24:00 10:44:00 11:24:00
1678.Léa Ganzer8230701W18Jura Sports OrientationFRA 10:06:00 11:32:00 11:56:00 13:00:00 13:36:00
1679.Léa Vercellotti8202517W21EO'Team BesançonFRA 10:47:00 10:51:00 11:03:00 11:03:00 10:47:00
1680.Leah Williams614335W21ELoughborough University Orienteering ClubGBR 13:55:00 10:15:00 11:07:00 12:15:00 12:43:00
1681.Léandre Dessailly2007825M14CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:40:00 12:11:00 12:29:00 13:46:00 14:26:00
1682.Léane ANGLADE1061510OPEN DClub d'Orientation LorientaisFRA 10:03:59 11:05:05 11:48:06
1683.Leatitia DasBEGINNERSPégase COBEL 11:39:03 12:49:01 11:35:07
1684.Leen Wouters211618W50 ULTIMATEOmegaBEL 11:18:00 12:22:00 13:03:00 14:09:00 10:03:00
1685.Leena Heikkinen2107925W40Sotkamon JymyFIN 10:41:00 11:57:00 12:32:00
1686.Leena Mutka8663277W60Suunta JyväskyläFIN 12:44:00 13:48:00 14:12:00 10:40:00 11:16:00
1687.Leif Bader821111M35Post SV DresdenGER 10:21:00 11:42:00 11:49:00 12:57:00 14:01:00
1688.Leif Størmer960115M50Fossum IFNOR 12:33:00 13:45:00 14:39:00 10:57:00 11:25:00
1689.Leila Schimpf8002808W14CapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:02:00 12:08:00 12:38:00 13:50:00 14:08:00
1690.Leïla Morard35526W16Orientation Passion AvignonFRA 12:19:00 14:10:00 14:46:00 10:28:00 11:01:00
1691.Lejeune lHedwige2015923W50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:50:00 13:02:00 13:35:00 10:03:00 10:39:00
1692.Lena Korchak1680619W55Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 11:37:00 13:13:00 13:21:00 14:16:00 10:18:00
1693.Lena Neumann7122003W16SV LengefeldGER 13:31:00 14:34:00 10:25:00 11:40:00 12:16:00
1694.Lena Wey7203861W45OLG ZürichSUI 13:43:00 10:03:00 10:48:49 11:59:00 12:35:00
1695.Lenka Hankovcová682099W45OK KameniceCZE 12:37:00 13:41:00 14:37:00 10:43:00 11:31:00
1696.Lennard Gheysels2067884M18OmegaBEL 11:20:00 12:29:00 13:08:00 14:12:00 10:16:00
1697.Lennart Mühlstädt2066M10SV Robotron DresdenGER 12:41:00 12:57:00
1698.Léo Falcone221370M21 ULTIMATECorbière Orientation Raid EvasionFRA 12:27:00 13:43:00 14:21:00 10:39:00 11:21:00
1699.Léo Fragnol425959M21A LONGO'JuraFRA 13:08:00 14:32:00 10:13:00 11:33:00 12:05:00
1700.Leon Ebster8068068M16Youth team ASKOE AustriaAUT 14:35:00 10:41:00 11:19:00 12:54:00 13:06:00
1701.Leon Kollenbach8113007M21ESki-Club Helsa e.V.GER 11:52:00 13:04:00 13:45:00 10:05:00 10:47:00
1702.Leonard Schafer8290661M55OLC Omström SenseSUI 13:56:00 10:00:00 10:58:00 12:10:00 12:44:00
1703.Leonardo Grisenti2099325M14Junior Team TrentinoITA 11:48:00 13:07:00 13:49:00 10:10:00 10:52:00
1704.Leonardo la Barbera9102881M65Corsaorientamento Club RomaITA 10:27:00 12:19:00 10:27:00 12:38:00 12:57:00
1705.Leoni Kipka7208007W16Team SachsenGER 13:28:00 14:19:00 10:07:00 11:34:00 12:34:00
1706.Léonie Brunot2007803BEGINNERSCapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:14:12 12:05:15
1707.Léonie Chasselin2121265W16Boussole en ForezFRA 14:46:00 10:49:00 11:34:00 12:58:00 13:16:00
1708.Liam Cotter8363705M16Bishopstown Orienteering clubIRL 12:37:00 13:47:00 14:05:00 10:46:00 11:18:00
1709.Liam Thiels1391738M16OmegaBEL 14:23:00 10:45:00 11:31:00 12:22:00 13:24:00
1710.Liana Meister2101452W70Swiss O ToursSUI 14:10:00 10:58:00 11:23:00 12:39:00 12:57:00
1711.Lianne Joséfine Krüger2078962W10-SHADOWEDBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 11:24:34 12:23:22 12:59:04 13:05:23
1712.Libby Meeking2048028W70Yarra Valley Orienteering ClubAUS 10:10:00 11:22:00 11:47:00 13:03:00 13:33:00
1713.Libor BananažroutM20DROTSLO 14:48:07
1714.Libor Makovicka1603126M65co colmarFRA 14:11:00 12:55:00 13:27:00 10:29:00 10:33:00
1715.Liene Tamuza1112814W21A LONGOzonsLAT 13:38:00 10:02:00 10:42:00 11:50:00 12:22:00
1716.Liévin Crefcoeur8633666M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:00:00 14:11:00 10:15:00 11:15:00 12:03:00
1717.Liisa Rihko-Struckmann501916W50Braunschweiger MTVGER 11:16:00 12:36:00 13:00:00 14:06:00 10:06:00
1718.Lilian Carle8465677M45ASCOFRA 11:34:00 12:36:00 13:12:00 14:12:00 10:08:00
1719.Lilla Zempleni1841194W16ZempleniHUN 11:34:00 12:40:00 13:28:00 14:28:00 14:25:00
1720.Lilou Pauly7002001W18Charente Maritime OrientationFRA 13:11:00 13:36:00 14:32:00 10:52:00 11:36:00
1721.Lily Husner8041161W50 ULTIMATEOLK WIGGERTALSUI 10:46:00 12:14:00 12:39:00 13:33:00 14:21:00
1722.Lily-Anne Cole250443W60TROL BelgiumBEL 14:16:00 10:36:00 11:16:00 12:44:00 13:08:00
1723.Lina Astrauskiene8060219W21BOSK SakasLTU 12:42:00 13:42:00 14:18:00 11:00:00 11:18:00
1724.Lina Buchberger8050302W16German Orienteering TeamGER 12:58:00 13:37:00 14:13:00 10:52:00 11:40:00
1725.Linda Verbraken8643047W50 ULTIMATETROL BelgiumBEL 14:06:00 10:38:00 11:11:00 12:21:00 12:57:00
1726.Lisa Arondeau2066333W14ORIENTEXPRESS 42FRA 12:23:00 13:02:00
1727.Lisa Bozzolo8653034W14ASCO LuganoSUI 12:59:00 14:17:00 10:44:00 11:32:00 11:53:00
1728.Lisa Cavarroc419134OPEN DCorbière Orientation Raid EvasionFRA
1729.Lisa Holer8629572W21EOLK FricktalSUI 13:23:00 14:11:00 10:11:00 11:35:00 12:19:00
1730.Lisa Le Contellec7006007W18Quimper orientationFRA 12:16:00 13:20:00 14:04:00 10:04:00 11:00:00
1731.Lisa Pacher8030494W21A SHORTSU Schöckl GrazAUT 14:27:00 11:10:00 11:30:00 12:43:00 13:27:00
1732.Lisa Schubnell8142396W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 14:04:00 10:05:00 10:40:00 11:46:00 12:22:00
1733.Lise Bonora9000990W20ALCO 69FRA 12:42:00 13:38:00 14:11:00 10:51:00 11:27:00
1734.Lise Garcia1001997W21A LONGCSLG MELUNFRA 11:28:00 12:22:00 13:02:00 14:06:00 10:14:00
1735.Lise Jacquet2032976W20Tout Azimut FameckFRA 10:12:00 11:18:00 11:59:00 13:07:00 13:35:00
1736.Lise Pellissier224422W14Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:50:00 13:32:00 14:08:00 11:08:00 10:29:00
1737.Lise Reboullet2109625W12ORIENTEXPRESS 42FRA 13:34:00 10:18:00 10:54:00 11:51:00 12:23:00
1738.Liset Hendrickx4977OPEN DOmegaBEL 11:19:22 12:11:08
1739.Liv Charbonnier7000976W14ORIENTEXPRESS 42FRA 14:17:00 10:02:00 11:32:00 12:35:00 12:47:00
1740.Liva Velkere8060587W21A LONGAluksne OKLAT 11:08:00 11:50:00 12:42:00 13:46:00 14:22:00
1741.Liv-grete Olsen445642W14Team SachsenGER 13:26:00 14:02:00 10:20:00 11:53:00 11:56:00
1742.Llorenç Coll Vionesa886792M45ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 12:24:00 14:00:00 14:20:00 11:08:00 11:14:00
1743.Lluís Bedós8650851M21 ULTIMATEXinoxano OrientacióESP 14:18:00 10:37:00 11:11:00 12:25:00 12:57:00
1744.Loic Barge2066120M10O'JuraFRA 12:45:00 10:25:00 11:04:00 10:57:00 10:25:00
1745.Loic Lonchampt7007000M21A SHORTBalise 25FRA 14:05:00 13:48:00 13:36:00 13:41:00 13:37:00
1746.Loïc Berger8653093M12ANCOSUI 12:28:00 13:52:00 14:28:00 11:01:00 11:12:00
1747.Loïc Videira8001967M12Jura Sports OrientationFRA 10:08:00 11:40:00 12:08:00 13:21:00 13:36:00
1748.Loïs Toulier Ancian8191918W16ASUL Sports NatureFRA 11:37:00 12:43:00 10:31:00 13:04:00 14:22:00
1749.Loius Laynoud2107915W10-SHADOWED 12:03:41 10:55:27 12:07:23
1750.Lola Ecarnot7613433W18ASUL Sports NatureFRA 11:36:00 12:56:00 10:00:00 13:16:00 14:16:00
1751.Loli Delgado Morant694440W45Montsant OrientacióESP 13:33:00 10:17:00 10:51:00 12:03:00 12:33:00
1752.Lone Pompe8606405W14Team SachsenGER 12:56:00 14:23:00 10:29:00 11:23:00 12:26:00
1753.Lone Rasmussen8010766W50OK SNABDEN 10:06:00 11:14:00 12:14:00 13:16:00 13:38:00
1754.Loreena Geromey1880911W10Hautes-Vosges OrientationFRA 13:07:00 14:27:00 10:34:00 11:11:00 12:07:00
1755.Loreline Fol1404075W21A LONGToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:23:00 14:34:00 10:06:00 11:34:00 11:54:00
1756.Lorena Chiodoni2072511OPEN DASCO LuganoSUI 12:10:50 13:45:19 10:33:12 11:53:04
1757.Loriane RousséW21A LONGASUL Sports NatureFRA 13:14:00 13:58:00
1758.Loriane Schafer8240614W18CA RoséSUI 14:31:00 10:48:00 11:24:00 12:24:00 13:00:00
1759.Lotte Tiesters7208666W16OmegaBEL 11:40:00 12:46:00 13:07:00 14:34:00 10:19:00
1760.Lotte Verhaegen2117843W14OmegaBEL 11:20:00 12:35:00 13:05:00 14:14:00 10:05:00
1761.Lou Declercq2109927M16CapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:37:00 11:53:00 12:23:00 13:46:00 14:26:00
1762.Louis Berrien1130331M16Marseille Course OrientationFRA 12:03:00 13:09:00 13:37:00 10:26:00 10:54:00
1763.Louis Ferrand1981000M16ORIENTEXPRESS 42FRA 13:47:00 10:21:00 10:59:00 11:56:00 12:36:00
1764.Louis Haltz1590018M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:06:00 14:25:00 10:19:00 11:31:00 12:11:00
1765.Louis Vuillemard1088812M12O'ZONE 88FRA 12:56:00 14:40:00 10:16:00 11:21:00 11:48:00
1766.Louis Antoine Krüger435215M10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GER 10:09:00 11:17:00 11:44:00 13:01:00 13:53:00
1767.Louisa Kollenbach7203272W14Ski-Club Helsa e.V.GER 11:56:00 12:59:00 13:47:00 10:11:00 10:53:00
1768.Louise Nyssen8664177W21A LONGCO LiègeBEL 11:18:00 12:26:00 12:58:00 14:14:00 10:06:00
1769.Louise Preston8657492W40South Yorkshire OrienteersGBR 12:23:00 13:47:00 14:18:00 10:48:00 11:20:00
1770.Louison Mena2800514M14Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:08:00 14:23:00 10:23:00 11:14:00 12:02:00
1771.Louna Vialard7090630W10OP AvignonFRA 11:23:00 12:23:00 13:10:00 14:23:00 10:23:00
1772.Luc Cloostermans9101075M50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:07:00 13:07:00 13:36:00 10:24:00 10:54:00
1773.Luc Heuninckx440407M65Kempische OrientatielopersBEL 13:19:00 10:23:00 10:55:00 12:02:00 12:25:00
1774.Luc Melis1414471M55TROL BelgiumBEL 14:08:00 10:46:00 11:36:00 12:32:00 13:12:00
1775.Luc Sandevoir7000231M21EOrientation caennaiseFRA 13:12:00 14:16:00 10:01:00 11:33:00 12:19:00
1776.Luca Bozzolo9101461M12ASCO LuganoSUI 13:16:00 14:36:00 10:12:00 11:17:00 11:52:00
1777.Luca Libardoni7207334M18Junior Team TrentinoITA 12:11:00 12:59:00 13:52:00 10:22:00 10:50:00
1778.Luca Rizzi8123999M21 ULTIMATESele TISUI 10:18:00 11:21:00 11:53:00 13:13:00 13:33:00
1779.Luca Zingg8030693M21Ebussola okSUI 13:50:00 10:14:00 11:03:00 12:01:00 12:47:00
1780.Luca Eszter Adorjan9021200W18Berliner TSCGER 12:21:00 13:12:00 13:40:00 10:00:00 10:56:00
1781.Lucas Bourgeois9001971M18BriveCorrèzeCOFRA 11:26:00 12:25:00 13:06:00 14:06:00 10:02:00
1782.Lucas Gillard1000716M14GRIFCOFRA 13:58:00 10:05:00 11:01:00 11:52:00 12:30:00
1783.Lucas Grange258374M14Boussole en ForezFRA 14:12:00 11:21:00 12:34:00 13:02:00
1784.Lucas MONTEMONT2020801M18ORIENT'ALPFRA 13:23:00 13:33:00 14:24:00 11:10:00 11:46:00
1785.Lucia Rigoni2117777W12G.S. PavioneITA 11:34:00 12:38:00 13:06:00 10:55:00 10:05:00
1786.Lucie Arno7001938W20Haut Niveau BelgiqueBEL 13:02:00 13:43:00 14:07:00 10:43:00 11:11:00
1787.Lucie Bobin1210807W10-SHADOWEDO'JuraFRA 13:10:05 14:19:18 10:01:09
1788.Lucie Bouygues1330870W16PERIGORD ORIENTATION PLAISIRFRA 10:28:00 11:37:00 11:52:00 13:10:00 13:52:00
1789.Lucie Hlavacova232732W12KOS Tesla BrnoCZE 11:54:00 13:02:00 13:34:00 10:35:00 10:45:00
1790.Lucie Ondráčková53127W21A SHORTSK ChoteborCZE 11:55:00 13:02:00 13:46:00 10:15:00 10:47:00
1791.Lucie Perrin7420108W14Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:41:00 10:44:00 11:11:00 10:29:00 10:41:00
1792.Lucie Størmer2133203W50Fossum IFNOR 12:38:00 13:50:00 14:20:00 10:48:00 11:22:00
1793.Lucile Pannier1780798W14GRIFCOFRA 13:47:00 10:32:00 11:23:00 12:17:00 12:59:00
1794.Lucio Cereatti210330M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:18:00 13:30:00 14:02:00 10:14:00 10:50:00
1795.Ludovic Mamet1600589M50Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:41:00 11:11:00 11:15:00 10:45:00
1796.Ludovic Ruiz1390909M21A SHORTbalise orientation albigeoiseFRA 13:49:00 10:12:00 11:00:00 11:49:00 12:53:00
1797.Ludwig Genderjahn2061249M70OLV OstGER 12:14:00 13:10:00 13:50:00 10:10:00 10:54:00
1798.Luis Mahou García439120M50 ULTIMATECOTAESP 11:49:00 12:47:00 13:24:00 14:30:00 10:06:00
1799.Luise Hempel2037296W10USV TU DresdenGER 13:15:00 14:11:00 10:10:00 11:31:00 11:59:00
1800.Luise Steinert8606444W16Team SachsenGER 13:16:00 14:37:00 10:01:00 11:55:00 12:25:00
1801.Luka Anderluh895021M14Orientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00 10:15:00 10:37:00 10:22:00 10:16:00
1802.Lukas Bersuck7050495OPEN BBielefelder TGGER 10:37:40 10:40:29 11:37:48 11:28:52
1803.Lukas Neuwinger2091747M16Team SachsenGER 13:19:00 14:29:00 10:01:00 11:32:00 12:10:00
1804.Lukas Reichmuth8404163M21A LONGOLC WinterthurSUI 13:44:00 10:32:00 11:11:00 12:09:00 12:31:00
1805.Lukas Schubnell8000141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 13:45:00 10:13:00 10:45:00 11:59:00 12:29:00
1806.Lukas Teller224386M21BTSV WorpswedeGER 11:47:00 13:11:00 13:29:00 10:14:00 10:50:00
1807.Lutz Tröße1500707M65SV TU IlmenauGER 10:55:00 12:07:00 12:31:00 13:32:00 14:25:00
1808.Lydia Mårtenson1416425W16OK77FIN 14:25:00 11:01:00 11:46:00 12:28:00 10:34:00
1809.Lydie Gastineau7100472W507205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:24:00 12:30:00 12:58:00 10:04:00 11:56:00
1810.Lyubov Ryasna1000415W65Leader-tourUKR 13:12:00 14:40:00 10:33:00 11:31:00 12:07:00
1811.Mabire Jean-baptisteM10 12:41:00 10:29:00 10:44:00 10:25:00 10:17:00
1812.Madeleine DIEUDONNE2800047W70ASMBCOFRA 10:50:00 11:54:00 12:35:00 13:39:00 14:15:00
1813.Mads Mikkelsen980503M45Horsens OKDEN 13:16:00 14:26:00 10:18:00 11:42:00 11:56:00
1814.Maegi Meier8261961BEGINNERSbussola okSUI 12:52:21
1815.Mael Picard2005626M12MUC OrientationFRA 10:28:00 12:00:00 13:12:00 13:57:00 14:08:00
1816.Maël Héritier8002061M16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:31:00 13:51:00 13:59:00 10:42:00 11:10:00
1817.Maël Prud'homme1968523M35Club d'Orientation LorientaisFRA 10:17:00 11:46:00 12:09:00 13:05:00 13:23:00
1818.Maéline Pesse-girod2062646W16Jura Sports OrientationFRA 10:07:00 11:40:00 13:31:00 13:55:00
1819.Maëlle CROS239536W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:43:00 11:55:00 12:31:00 13:46:00 14:19:00
1820.Maëlle Janod256253W10-SHADOWEDECHO73 CHAMBERYFRA 14:15:40 10:51:39 11:36:37
1821.Maéva Pesse-girod8465555W18Jura Sports OrientationFRA 10:26:00 11:24:00 13:08:00 13:44:00
1822.Magali Lefèvre1770423W35Orientation Passion AvignonFRA 12:30:00 13:39:00 14:09:00 10:41:00 11:21:00
1823.Magali Trebucq340576W35balise orientation albigeoiseFRA 14:05:00 10:19:00 10:49:00 12:01:00 12:21:00
1824.Magalie Verstrepen2026138W20OmegaBEL 11:32:00 12:23:00 13:03:00 14:11:00 10:07:00
1825.Magdalena Ctrnactova231924W45SK PragaCZE 10:43:00 11:51:00 12:35:00 13:43:00 14:23:00
1826.Magdalena Pokorna51638W40SK PragaCZE 10:43:00 12:01:00 12:34:00 13:32:00 14:14:00
1827.Magdalena Topór8653292W18WKS WawelPOL 11:56:00 13:28:00 13:52:00 10:16:00 10:44:00
1828.Magnus Johansson730808M40Nyköpings OKSWE 13:06:00 13:06:00 12:56:00 13:10:00 13:10:00
1829.Magnus Struckmann960510M21 ULTIMATEBraunschweiger MTVGER 11:24:00 12:37:00 13:01:00 14:17:00 10:11:00
1830.Mahaut Plagnol7031020W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:37:00 11:49:00 12:25:00 13:40:00 14:10:00
1831.Maïa Chagnon2050009W10-SHADOWEDPERIGORD ORIENTATION PLAISIRFRA 12:51:43 12:50:15 12:06:16
1832.Maica Perez Ramos347008W40CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:21:00 11:23:00 11:50:00 13:02:00 14:00:00
1833.Maik Kurr8010965M50SonnenscheinGER 10:59:00 12:27:00 12:49:00 13:29:00 14:31:00
1834.Maimu Tornberg352353W70OK KooperaatorEST 11:46:00 12:50:00 13:47:00 10:27:00 10:51:00
1835.Maira Guglielmini8443443W16ASCO LuganoSUI 13:40:00 14:16:00 10:10:00 11:58:00 12:04:00
1836.Maire Convery260340W50Hertfordshire Orienteering ClubGBR 13:12:00 14:34:00 10:14:00 11:38:00 12:18:00
1837.Maiwenn Fauquant1130004W14GRIFCOFRA 13:56:00 10:11:00 11:17:00 12:11:00 13:05:00
1838.Malo Grebel8020170W45ECHO73 CHAMBERYFRA 14:11:00 10:59:00 11:37:00 12:33:00 10:31:00
1839.Malte Borrmann2004388M16Team SachsenGER 13:27:00 14:13:00 10:21:00 11:36:00 12:12:00
1840.Malvina Girinskyte9860729W16OSK OriensLTU 13:52:00 10:25:00 10:46:00 12:22:00 12:46:00
1841.Manon Leroy7707129W14VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:38:00 11:47:00 12:44:00 13:47:00 14:14:00
1842.Manon Martinen1210529W18ADOCFRA 10:11:00 11:28:00 12:04:00 12:56:00 13:48:00
1843.Manon Quere1381045W20ORIENT'ALPFRA 12:22:00 13:53:00 14:15:00 10:39:00 11:15:00
1844.Manon Rennotte49034W70Tout Azimut FameckFRA 10:18:00 11:30:00 12:11:00 13:15:00 13:45:00
1845.Manuel Dias8035553M65Lisboa OKPOR 14:03:00 11:27:00 11:23:00 12:47:00 13:05:00
1846.Manuel Zenevre8099991M45Hautes-Vosges OrientationFRA 13:14:00 14:38:00 10:16:00 11:52:00 11:58:00
1847.Manuela Hlosta670321W50LC Erste BankAUT 10:02:00 11:26:00 11:54:00 13:04:00 10:16:00
1848.Manuela Manganelli2042305W55Corsaorientamento Club RomaITA 10:13:00 11:45:00 10:25:00 12:19:00 13:18:00
1849.Manuela Pioger349352W40O'BugeyFRA 14:19:00 10:37:00 11:38:00 12:34:00 13:18:00
1850.Manuele Ren8311001M21 ULTIMATESele TISUI 10:42:00 11:37:00 12:05:00 13:21:00 13:49:00
1851.Marc Amat Muñoz8650852M35NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 13:01:00 13:58:00 14:09:00 10:57:00 11:29:00
1852.Marc Beguinot247293M14co amberieuFRA 12:36:00 13:39:00 14:13:00 10:56:00 11:20:00
1853.Marc Lauenstein8653060M21 ULTIMATEANCOSUI 12:42:00 13:33:00 14:27:00 10:57:00 11:31:00
1854.Marc Meeuwssen895221M55TROL BelgiumBEL 14:18:00 10:58:00 11:22:00 12:48:00 10:10:00
1855.Marc Serrallonga Arqués8650855M21EGrions OrientacióESP 14:12:00 10:48:00 11:29:00 12:35:00 10:27:00
1856.Marcel Würsten8200995M21 ULTIMATEOLG KTV AltdorfSUI 11:33:00 12:27:00 13:09:00 14:11:00 10:09:00
1857.Marciona Gine SabataBEGINNERS 10:59:07 14:02:16
1858.Marco Bezzi1711117M35Junior Team TrentinoITA 12:01:00 13:08:00 14:01:00 10:01:00 11:03:00
1859.Marco Bonafini8160351M65SLOW BernSUI 14:07:00 11:23:00 11:47:00 12:32:00 12:49:00
1860.Marco Bozzolo7202639M40ASCO LuganoSUI 13:04:00 14:18:00 10:24:00 11:12:00 12:08:00
1861.Marco Orler334060M16Junior Team TrentinoITA 12:05:00 13:05:00 13:27:00 10:22:00 10:48:00
1862.Marco Seppi8644460M21 ULTIMATECUS BOLOGNAITA 14:09:00 10:39:00 11:17:00 12:23:00 13:01:00
1863.Marcon Oriane1192075W21BPoitiers Course d'OrientationFRA 12:06:00 13:18:00 13:54:00
1864.Marcus Pinker500999M35 ULTIMATECork Orienteering ClubIRL 12:40:00 13:53:00 14:33:00 11:37:00 11:37:00
1865.Marek Klein2068140M18Team SachsenGER 13:29:00 14:15:00 10:00:00 11:18:00 11:50:00
1866.Marek Pompe8211203M16Team SachsenGER 13:23:00 14:17:00 10:31:00 11:42:00 12:00:00
1867.Marek Siegert8632866M14Team SachsenGER 13:04:00 14:33:00 10:25:00 11:12:00 12:12:00
1868.Marek Skorpil52275M10OK BradaCZE 14:17:00 10:49:00 11:12:00 12:29:00 13:09:00
1869.Marek Słoński8172888M45WKS WawelPOL 12:10:00 12:56:00 13:44:00 10:04:00 10:54:00
1870.Maren Strauß1991024W12SV Hildesia DiekholzenGER 14:30:00 10:58:00 11:38:00 12:31:00 12:57:00
1871.Margaux Vassy2101245W21A LONGORIENTEXPRESS 42FRA 11:46:00 12:26:00
1872.Margherita Kurschinski1411416W65Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:00:00 13:04:00 13:21:00 10:19:00 10:43:00
1873.Margi Freemantle9101377W60Yarra Valley Orienteering ClubAUS 10:08:00 11:24:00 12:08:00 13:00:00 13:56:00
1874.Margitta Stöhr6160W65OLV OstGER 12:08:00 12:56:00 13:45:00 10:13:00 10:49:00
1875.Margo Videira8010013W18Jura Sports OrientationFRA 10:16:00 11:16:00 11:48:00 13:20:00 13:52:00
1876.Margot Grimault1860705W12Poitiers Course d'OrientationFRA 11:58:00 13:14:00 13:46:00 10:07:00 10:37:00
1877.Margot Vandemeulebroek1601484W21A LONGHaut Niveau BelgiqueBEL 12:28:00 13:38:00 14:06:00 10:42:00 11:18:00
1878.Marguerite Marie Gourlai.1620516W45Opale OrientationFRA 13:47:00 10:41:00
1879.Margus Klementsov8200572M40SK MercuryEST 13:32:00 10:18:00 10:36:00 12:00:00 12:36:00
1880.Maria Elias2038843W45A.S MartignasFRA 12:11:00 13:19:00 13:39:00 10:21:00 10:39:00
1881.Maria Henkes-Johanns8300008W50OLG Sankt Vith ARDOCBEL 10:36:00 12:00:00 12:38:00 13:42:00 14:24:00
1882.Maria Ingemarsson29951W40Hestra IFSWE 11:19:00 12:21:00 12:58:00 14:18:00 10:14:00
1883.Maria Itkonen8659172W21A LONGLapin VeikotFIN 10:18:00 11:18:00 11:46:00 12:58:00 13:42:00
1884.Maria Krylova8643733W21A LONGOMEGA RUSSIARUS 12:03:00 12:58:00 13:38:00 10:10:00 10:58:00
1885.Maria Laj - Bellotti210333W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiITA 12:26:00 13:14:00 13:31:00 10:09:00 10:57:00
1886.Maria Pinker50806W65Cork Orienteering ClubIRL 12:24:00 13:44:00 14:41:00 10:43:00 11:13:00
1887.Maria Prieto Del Campo8180698W20MalarrutaESP 13:42:00 14:23:00 10:19:00 11:19:00 10:31:00
1888.María Garrido Osuna241276W21BCOMAESP 11:12:00 12:06:00 12:24:00 13:54:00 14:30:00
1889.Maria-elena Liverani2099309W55CUS TORINO ORIENTEERINGITA 11:09:00 12:13:00 12:29:00 13:40:00 14:06:00
1890.Marian Basset960229M21EASUL Sports NatureFRA 11:34:00 12:34:00 10:41:00 13:01:00 14:37:00
1891.Marian Roldán Pareja8647671W40COMAESP 10:53:00 12:03:00 12:40:00 13:46:00 14:28:00
1892.Marianne Pauly9171719W40Charente Maritime OrientationFRA 12:25:00 13:39:00 14:14:00 10:38:00 11:16:00
1893.Marie Avaux49052W35ASUB OrientationBEL 10:45:00 12:00:10 10:05:00 10:17:00 10:09:00
1894.Marie Destrée782206W35Cercle d'Orientation du HainautBEL 13:40:00 10:54:00 10:53:00 11:45:00 12:33:00
1895.Marie Discher2066349OPEN DTout Azimut FameckFRA 10:21:10 11:09:06 13:07:07
1896.Marie Divanac'hW10-SHADOWEDSaint Brieuc OrientationFRA 11:11:25 11:47:16
1897.Marie Divanac'h308578BEGINNERSSaint Brieuc OrientationFRA 10:24:38
1898.Marie DuterageOPEN DGuyancourt Orientation 78FRA 12:59:47
1899.Marie DuterageOPEN CGuyancourt Orientation 78FRA 10:13:49
1900.Marie Flasarova49615W60KOB Cesky KrumlovCZE 14:24:00 10:44:00 11:32:00 12:36:00 12:56:00
1901.Marie Krejcikova9416043W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 10:40:00 11:10:00 11:40:00 12:52:00 14:04:00
1902.Marie Picazo714049OPEN B 10:54:03 11:50:16 13:37:32
1903.Marie Toutain1330886W21ESAGC CestasFRA 12:03:00 13:03:00 11:39:00
1904.Marie Verdier1420169W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:34:00 11:55:00
1905.Marie VerdierW14Nature Orientation Saint EtienneFRA 13:26:00 14:26:00 10:47:00
1906.Marie Vuillemard805032W35 ULTIMATEO'ZONE 88FRA 13:46:00 14:26:00 10:08:00 11:14:00 12:08:00
1907.Marie Vuitton9691103W20ASUL Sports NatureFRA 11:12:00 12:33:00 10:15:00 13:03:00 14:15:00
1908.Marie Erskov Krogh347348W20OK Øst, BirkerødDEN 11:22:00 12:38:00 12:59:00 14:07:00 10:11:00
1909.Marie José Berger9111950W65TAF1FRA 11:12:00 12:24:00 13:05:00 14:07:00 10:07:00
1910.Marie Louise Henning7102753W21A SHORTKolding Orienterings KlubDEN 10:15:00 11:18:00 12:18:00 13:07:00 14:07:00
1911.Marie-Anne Jungo7203911W50CO GuinSUI 13:56:00 10:16:00 10:42:00 12:10:00 12:36:00
1912.Marie-christine Mottin2099761W60 10:48:00 10:32:00 10:20:00 10:56:00
1913.Marieke Addiers4979OPEN COmegaBEL 11:30:07 12:25:30 12:22:05 12:40:50
1914.Marielle Garcia1001972W18CSLG MELUNFRA 11:06:00 12:24:00 13:04:00 14:20:00 10:16:00
1915.Marie-Paule Thiebault34161OPEN Dco colmarFRA
1916.Mariepierre Gonzalez1331913W50ASM COFRA 12:56:00 13:36:00 14:26:00 10:34:00 11:40:00
1917.Marie-pierre Debard245421W45ASCOFRA 11:29:00 13:09:00 10:15:00
1918.Marie-pierre DebardOPEN DASCOFRA 13:08:36
1919.Marie-Pierre Remouet9831964W50OP AvignonFRA 11:12:00 12:26:00 13:02:00
1920.Marie-pierre Sence1603773W40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:11:00 11:25:00 12:00:00 12:56:00 13:32:00
1921.Marie-Reine Oudin1603107W65co colmarFRA 14:32:00 10:40:00 11:13:00 12:31:00 11:01:00
1922.Marija Anderluh50289W21BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:36:00 10:18:00 10:30:00 10:30:00 10:42:00
1923.Marijs Vandeweyer7515075W50TROL BelgiumBEL 14:18:00 11:12:00 11:50:00 12:38:00 10:08:00
1924.Marina Jacquemart2007829W21A SHORTCapOnord, Sports d'OrientationFRA 11:03:00 12:06:00 12:38:00 13:51:00 14:23:00
1925.Marine DudoignonOPEN A 12:12:55
1926.Marine Sillien8230100W18Haut Niveau BelgiqueBEL 12:56:00 13:44:00 14:36:00 10:56:00 11:16:00
1927.Marion Andrieux34769W16ECHO73 CHAMBERYFRA 14:43:00 11:10:00 11:40:00 13:01:00 13:04:00
1928.Marion GuinotOPEN CTalant Sport OrientationFRA 13:03:06
1929.Marion Larose2037280W14ORIENT'ALPFRA 12:26:00 13:35:00 14:29:00 10:56:00 11:23:00
1930.Marion Monjauze1831105W21A LONGC.S.PERTUISFRA 10:38:00 12:14:00 12:22:00 13:50:00 14:02:00
1931.Marion Riollet7010325W18Orientation 53FRA 13:31:00 14:32:00 10:32:00 11:20:00 12:16:00
1932.Maris Stabins8642105M50OK AzimutsLAT 11:07:00 12:17:00 13:07:00 13:57:00 14:29:00
1933.Maritta Kymäläinen411693W55Tampereen PyrintoFIN 10:37:00 12:33:00 12:33:00 13:49:00 14:10:00
1934.Marius Astrauskas8402200M21A LONGOSK SakasLTU 10:32:00 11:12:00 11:47:00 12:51:00 13:37:00
1935.Marius OdumOPEN CIFK Göteborg OrienteringSWE 11:51:20
1936.Marius Poirson8000031M18Youth team ASKOE AustriaAUT 14:14:00 10:53:00 11:20:00 12:24:00 12:56:00
1937.Mark Chapman8628628M50 ULTIMATESouth Yorkshire OrienteersGBR 11:01:00 11:02:00 11:42:00 12:42:00 13:54:00
1938.Mark Saunders1959024M50 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:31:00 11:22:00 12:18:00 13:24:00 13:18:00
1939.Mark Van Bruggen2020138M70TROL BelgiumBEL 14:18:00 10:42:00 11:18:00 12:34:00 13:06:00
1940.Markus Bieri8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 13:31:00 14:12:00 10:30:00 11:36:00 12:06:00
1941.Markus Hotz8090672M45OL ZimmerbergSUI 10:42:00 11:46:00 12:36:00 13:32:00 14:18:00
1942.Markus Roth8030586M50Swiss O ToursSUI 14:39:00 10:49:00 11:25:00 12:43:00 10:07:00
1943.Markus Rutz9596983M55OLG StäfaSUI 11:08:00 12:04:00 12:48:00 13:58:00 14:16:00
1944.Marlene Larose2037277W40ORIENT'ALPFRA 12:37:00 13:43:00 14:06:00 10:52:00 11:14:00
1945.Marlene Marager2086053W21BAllerød OrienteringsKlubDEN 13:06:00 11:06:00 11:42:00 12:18:00 11:06:00
1946.Marlène Chifflet2004803W40Raidlink's 07FRA 14:21:00 11:09:00 11:26:00 12:28:00
1947.Marlène Grosperrin8151180W35Jura Sports OrientationFRA 10:35:00 11:44:00 11:53:00 13:17:00 13:37:00
1948.Marlène Sanchez1620810W40La boussole AudomaroiseFRA 12:33:00 13:31:00 14:20:00 10:42:00 11:26:00
1949.Marta Ghiggia8260910OPEN DASCO LuganoSUI 12:43:26 13:01:02 10:29:00 11:08:27
1950.Marta Nogues Vives2099762W10-SHADOWEDMontsant OrientacióESP 10:28:05 11:07:32 11:39:27
1951.Marta Sanchez Bruns8650840W35ALIGOTSESP 11:05:00 12:09:00 12:41:00 13:57:00 14:29:00
1952.Martha Pickles2099772OPEN DLimestone CowboysGBR 11:06:20 12:21:10 13:07:01 13:48:08
1953.Martí Pou Sanchez2057778M12ALIGOTSESP 10:36:00 11:56:00 13:00:00 14:05:00 14:16:00
1954.Martin Bagness8628655M55WARRIOR OCGBR 13:14:00 14:20:00 10:22:00 11:36:00 11:52:00
1955.Martin Basset2132414M14ASUL Sports NatureFRA 11:12:00 12:49:00 10:19:00 12:56:00 14:36:00
1956.Martin Bettega7201866M12G.S. PavioneITA 11:32:00 12:48:00 13:20:00 10:45:00 10:00:00
1957.Martin BouchetBEGINNERS 12:29:04
1958.Martin Brantner7113114M35 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAUT 10:04:00 10:17:00 10:57:00 10:09:00 10:09:00
1959.Martin Busch8240277OPEN AOK SNABDEN 11:32:11 11:48:33 13:54:27
1960.Martin Gajda9201061M16PrahaCZE 10:49:00 11:47:00 12:25:00 13:48:00 11:56:00
1961.Martin Holinka8851M50KOB ZPV ProstejovCZE 14:09:00 10:45:00 11:27:00 12:33:00 12:47:00
1962.Martin Howald8240956M60OLG HerzogenbuchseeSUI 12:01:00 13:03:00 13:33:00 10:18:00 10:37:00
1963.Martin Lejsek307417M55Youth team ASKOE AustriaAUT 14:26:00 10:50:00 11:12:00 12:22:00 13:00:00
1964.Martin Machara8521M45OK JISKRA NOVÝ BORCZE 10:40:00 12:16:00 12:26:00 13:46:00 14:32:00
1965.Martin Mathis7120797M21EO'Team BesançonFRA 11:14:00 12:36:00 13:05:00 14:15:00 10:11:00
1966.Martin O Donnell2127444M45GENIRL 14:16:00 11:04:00 11:38:00 13:02:00 13:32:00
1967.Martin Okle8070566M50OLK Piz HasiSUI 11:35:00 12:47:00 13:39:00 14:21:00 10:23:00
1968.Martin Schaffner8630850M50OLK Piz HasiSUI 11:31:00 12:43:00 13:21:00 14:15:00 13:09:00
1969.Martin Šimša8654907M16MatFyz PrahaCZE 12:15:00 13:49:00 14:21:00 10:56:00 11:24:00
1970.Martin Skorpil2011900M60OK BradaCZE 14:07:00 10:57:00 11:41:00 13:06:00 13:01:00
1971.Martin Skvor7040267M50 ULTIMATEOK KameniceCZE 12:49:00 14:02:00 14:24:00 11:12:00 11:18:00
1972.Martin Sogno1660656M21EACA Aix ProvenceFRA 10:38:00 12:12:00 12:27:00 13:33:00 14:17:00
1973.Martin Størmer-antonsen2106993M14Nydalens SkiklubNOR 13:52:00 10:21:00 10:43:00
1974.Martin Tronchon2018821M18ALCO 69FRA 13:02:00 14:03:00 14:30:00 11:00:00 11:18:00
1975.Martin Veitsberger8161274M35 ULTIMATEOJE WapplerAUT 10:52:00 11:53:00 12:33:00 13:45:00 14:01:00
1976.Martin Wenk1401788M50Thurgorienta OLG PfäffikonSUI 14:01:00 10:15:00 10:53:00 11:59:00 10:29:00
1977.Martin Widler8115571M45OLG WeisslingenSUI 10:12:00 11:32:00 12:12:00 13:22:00 13:40:00
1978.Martin Wilson8230647M70Berkshire OrienteersGBR 11:30:00 12:34:00 13:02:00 14:18:00 10:22:00
1979.Martin Young8641538M21EAuld Reekie Orienteering SocietyGBR 11:58:00 13:12:00 13:47:00 10:07:00 10:41:00
1980.Martina Ceckova9201377W35OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:25:00 11:29:00 12:09:00 13:25:00 13:57:00
1981.Martina Feucht1961211OPEN DOLG SchaffhausenSUI 12:57:44 13:42:06 10:26:00
1982.Martina FritzscheOPEN DUSG ChemnitzGER 10:28:15
1983.Martina FritzscheOPEN CUSG ChemnitzGER 11:18:18
1984.Martina Inderst512222W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:23:00 13:50:00 14:34:00 10:39:00 11:11:00
1985.Martina Jirčáková889305W21ETJ Slovan LuhačoviceCZE 11:31:00 10:03:00 12:51:00 13:15:00 14:31:00
1986.Martina Novotna416264W35OK99 Hradec KrálovéCZE 10:10:00 11:24:00 12:13:00 13:05:00 13:53:00
1987.Martina PapugovaW21A SHORTDROTSLO 12:31:43 15:18:54
1988.Martina Rizzi8120102W16Sele TISUI 10:19:00 11:19:00 12:01:00 13:22:00 13:40:00
1989.Martina Rowe2107672OPEN CGENIRL 11:33:05 11:04:34 11:20:53 13:44:03
1990.Martina Valisova981804W21A LONGSK OS Nové Město na MoravěCZE 13:33:00 14:30:00 13:30:00 11:42:00 11:50:00
1991.Martina Walch8120795W21EOLC GrazAUT 10:11:00 11:11:00 11:47:00 12:59:00 13:35:00
1992.Martine CauOPEN DASCOFRA 12:07:06
1993.Martine Cau31657W60ASCOFRA 11:12:00
1994.Martine Ceret9200337W60ORIENTEXPRESS 42FRA 12:48:00 11:44:00 10:44:00 11:00:00 11:36:00
1995.Martine Hoeksma7690909W45OLifantNED 10:59:00 11:49:00 12:49:00 13:49:00 10:11:00
1996.Martine Taffeiren9102065W35 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:22:00 12:56:00 13:32:00 10:26:00 11:08:00
1997.Martine Villedieu1420163W60Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:40:00 13:40:00 14:20:00 10:36:00 11:32:00
1998.Martine Weiss1680440W50co colmarFRA 11:36:00 12:48:00 13:14:00
1999.Martine Wibart7090460W55A C BeauchampFRA 11:13:00 13:09:00 13:05:00 14:40:00 10:22:00
2000.Martinez Catherine1001921W60brosFRA 13:00:00 14:08:00 10:00:00 11:20:00 12:12:00
2001.Martinez Pierre1997313M21 ULTIMATEbrosFRA 13:21:00 14:27:00 10:11:00 11:11:00 11:49:00
2002.Martino Castelli8090405M14ASCO LuganoSUI 13:14:00 14:27:00 10:33:00 11:20:00 12:00:00
2003.Mary Healy8629122W60GENIRL 14:08:00 10:48:00 11:24:00 12:32:00 13:04:00
2004.Mary O'connell434425W55Three Rock Orienteering ClubIRL 14:33:00 10:41:00 11:17:00 12:52:00 13:12:00
2005.Massimo Bonini252976OPEN DASCO LuganoSUI 14:17:14 13:58:13 10:23:17 11:51:41
2006.Matej Burda8200008M21 ULTIMATE 11:45:00 10:35:00 10:43:00 10:29:00 10:25:00
2007.Matej Cecka2113079M10OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:41:00 11:49:00 12:28:00 13:21:00 13:45:00
2008.Matej Prdec303927M21EDROTSLO 12:00:32 11:06:03 13:23:31 10:59:39
2009.Matej Škarabot1908999M20Orientacijski Klub PolarisSLO 10:18:00 10:12:00 10:21:00 10:21:00 10:03:00
2010.Matéo Chevalier8059010M14orientation 87FRA 11:58:00 13:05:00 13:31:00 10:18:00 10:54:00
2011.Matéo Robin2107922M16ROBIN'OFRA 13:39:00 10:45:00 12:32:00
2012.Mateusz Podsiadly889183OPEN A 13:47:01
2013.Matheo Cerruti2062660M12Jura Sports OrientationFRA 10:00:00 11:32:00 12:20:00
2014.Mathéo Marck1860704M16poitiersCOFRA 10:05:00 10:53:00 12:04:00
2015.Mathias Peter887836M21EOLC GrazAUT 10:02:00 11:18:00 11:55:00 13:17:00 13:39:00
2016.Mathide Bobach2089957BEGINNERSRold Skov OKDEN 10:48:13 10:47:57
2017.Mathieu Chalopin831119M35C.S.PERTUISFRA 13:49:00 14:15:00
2018.Mathieu Kern-gillard7029208M21EASUL Sports NatureFRA 11:18:00 12:24:00 10:49:00 13:05:00 14:13:00
2019.Mathieu Vayssat8020104M14Noyon Course d'OrientationFRA 14:18:00 10:43:00 11:27:00 12:22:00 10:34:00
2020.Mathilde Bressoulaly1130737W16ACA Aix ProvenceFRA 10:46:00 11:58:00 12:34:00
2021.Mathilde Gresset Bourgeo.1000955W21ETous Azimuts DouaiFRA 13:15:00 14:35:00 10:03:00 11:59:00 12:07:00
2022.Mathilde Kärger411632W10Team SachsenGER 12:59:00 14:15:00 10:06:00 11:19:00 12:03:00
2023.Mathilde Smedegaard Mads.8645149W20Søllerød OKDEN 13:12:00 13:48:00 14:27:00 10:47:00 11:31:00
2024.Mathilde TouronW10-SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA 11:07:07 11:18:16
2025.Mathis Gennaro1392675M20ORIENT'ALPFRA 12:30:00 14:00:00
2026.Mathis GennaroM21 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 14:05:00 11:03:00 11:37:00
2027.Mathis Legrand8630382M20OPA MONTIGNYFRA 13:36:00 10:30:00 11:09:00 12:07:00 12:43:00
2028.Mathis Peyrin1001953M18Balise 63FRA 13:56:00 10:07:00 10:42:00 11:50:00 12:24:00
2029.Mathis Reboul8002055M16Raidlink's 07FRA 14:07:00 11:03:00 11:39:00 12:28:00 12:56:00
2030.Mathis Renard31237M10-SHADOWEDKongsberg O-lagNOR 13:22:01 10:00:07 10:25:47 11:45:05
2031.Mathis Sellier9021010M16co amberieuFRA 12:19:00 13:35:00 14:11:00 09:19:57 11:42:00
2032.Mathurin Girou49001M16 10:17:00 10:31:00 10:19:00 10:18:00 10:26:00
2033.Mati Korrol8001313M40SK MercuryEST 13:36:00 10:04:00 10:56:00 11:50:00 12:28:00
2034.Matija neRazum8221221M21EDROTSLO 15:02:09 14:48:06
2035.Matijs Loeckx434180M18OmegaBEL 11:35:00 12:33:00 13:02:00 14:20:00 10:12:00
2036.Matouš Fürst8651739M21E#zaorgáčCZE 14:14:00 10:38:00 11:33:00 12:31:00 13:05:00
2037.Mats De Smul2061260M12OmegaBEL 11:36:00 13:00:00 13:16:00 14:33:00 10:02:00
2038.Matteo Bertozzi8377777M14GOLD SavosaSUI 12:30:00 13:35:00 14:09:00 10:52:00 11:28:00
2039.Matteo Besomi8280960M55ASCO LuganoSUI 13:12:00 14:30:00 10:08:00 11:22:00 12:00:00
2040.Matteo Moreni2800150BEGINNERSSCOM MendrisioSUI 12:04:38
2041.Mattéo Reydant2018806M18Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:35:00 14:01:00 14:32:00 10:36:00 11:20:00
2042.Matthew Inman401777M10Forth Valley OrienteersGBR 13:01:00 14:09:00 10:24:00 11:29:00 12:09:00
2043.Matthew Pickering2080001M21A LONGUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:14:00 11:36:00 12:07:00 13:03:00 13:41:00
2044.Matthew Whipple8657425M21A LONGUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:26:00 11:44:00 11:55:00 12:59:00 13:25:00
2045.Matthew Aldo Bettega201420M14G.S. PavioneITA 11:16:00 12:29:00 13:13:00 10:36:00 10:02:00
2046.Matthias Funk236893OPEN DOL-Team FilderGER 10:01:00 12:19:00 12:10:09 12:09:05
2047.Matthias Pronini508888M10-SHADOWEDGOLD SavosaSUI 13:42:03 12:26:09 12:39:12 12:04:01
2048.Matthiasghfg Müller1270562M55Post SV DresdenGER 10:10:00 11:18:00 11:58:00 13:02:00 13:44:00
2049.Matthieu Brun7443430M21A SHORTC.S.PERTUISFRA 10:41:00 11:48:00 12:24:00 13:37:00 14:13:00
2050.Matthieu Chabanol208130M40ORIENT'ALPFRA 14:16:00 10:54:00 11:16:00
2051.Mattia Corona1399497M14Junior Team TrentinoITA 11:56:00 12:59:00 13:41:00 10:16:00 10:38:00
2052.Matyas Zakouril8004888M14USK PrahaCZE 11:20:00 12:37:00 13:01:00 14:14:00 10:12:00
2053.Matyáš Folprecht2801025M12KOS Tesla BrnoCZE 12:08:00 13:40:00 14:08:00 10:33:00 10:42:00
2054.Maud Barthelemy1415202W40MalarrutaESP 13:03:00 14:17:00 10:16:00 11:26:00 11:54:00
2055.Maud Petitjean434601OPEN B 10:34:26
2056.Maud PetitjeanOPEN D 10:00:53 10:00:14 10:01:04
2057.Maura Pronini8122222W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:35:00 14:02:00 14:18:00 10:51:00 11:43:00
2058.Maurizia Corsi8111444W21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:31:00 13:58:00 14:14:00 10:43:00 11:31:00
2059.Max Amsler8644467M65OLG ZürichSUI 13:15:00 10:27:00 10:43:00 11:53:00 12:21:00
2060.Max Röhnert1051289M21A LONGPost SV DresdenGER 10:02:00 11:28:00 12:17:00 13:15:00 11:47:00
2061.Maxim Simakov889818M21EBRIGHTNETRUS 13:46:00 10:08:00 14:01:02 10:27:00
2062.Maxime Chabance944201M21 ULTIMATENature Orientation Saint EtienneFRA 12:39:00 13:39:00 14:11:00 10:59:00 11:25:00
2063.Maxime Chaumette Verdier353452M10POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFRA 11:09:00 12:13:00 12:40:00 13:57:00 14:29:00
2064.Maxime DeletreM21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 10:01:00 10:01:00
2065.Maxime Ferrand8210503M16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:27:00 13:29:00 14:41:00 11:24:00 11:28:00
2066.Maya Bianchi2072502W10-SHADOWEDASCO LuganoSUI 12:44:31 12:49:08 10:30:05 10:38:26
2067.Maya Kastner8118228W16Naturfreunde Wien - OL-TeamAUT 13:37:00 14:31:00 10:13:00 11:49:00 12:01:00
2068.Mayeul Chapus1620536M16Opale OrientationFRA 13:43:00 10:35:00 10:47:00 11:50:00 12:44:00
2069.Mazan Céline1810409W40Azimut Orientation CastresFRA 10:31:00 11:29:00 11:54:00 13:20:00 13:46:00
2070.Mazan Christophe1810408M40Azimut Orientation CastresFRA 10:04:00 11:20:00 11:48:00 12:56:00 13:50:00
2071.Mazan Clémence1810431W10Azimut Orientation CastresFRA 10:03:00 11:15:00 11:58:00 13:19:00 13:51:00
2072.MAZAN Estelle1810432W12Azimut Orientation CastresFRA 10:34:00 11:18:00 12:14:00 13:15:00 13:45:00
2073.Medard Feder7204989M18TJ Slovan LuhačoviceCZE 14:02:01 12:57:54 14:29:09 14:06:30
2074.Megan Carter-davies9005240W21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:28:00 11:20:00 11:52:00 12:58:00 13:40:00
2075.Mehmet Karatay716617M35 ULTIMATEBadenoch and Strathspey OCGBR 10:16:00 10:09:00 10:49:00 10:41:00 10:01:00
2076.Meieli Sieber682068W50OLG WeisslingenSUI 10:10:00 11:34:00 12:04:00 13:08:00 13:50:00
2077.Meike Hennseler2043616W18MTV SeesenGER 13:06:00 13:52:00 14:28:00 11:04:00 11:12:00
2078.Meinrad Huemer46370M65Youth team ASKOE AustriaAUT 14:43:00 11:19:00 11:35:00 12:29:00 12:53:00
2079.Mélanie Dalibard7680400W16co colmarFRA 14:10:00 10:52:00 11:19:00 12:43:00 13:10:00
2080.Mélanie Huguet31198W12VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:46:00 11:54:00 12:50:00 13:51:00 14:13:00
2081.Mélanie Lepoutre1880900W21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 13:52:00 14:10:00 10:04:00 11:16:00 11:46:00
2082.Mélie Suire2042787W12Charente Maritime OrientationFRA 12:22:00 13:46:00 14:10:00 10:59:00 11:13:00
2083.Melinda Riley8160456W60Limestone CowboysGBR 11:32:00 12:36:00 13:20:00 14:12:00 10:00:00
2084.Melle Chifflet2018919W16Raidlink's 07FRA 14:40:00 11:07:00 11:43:00 12:25:00
2085.Mercedes Garcia Garcia7211122OPEN DMalarrutaESP 11:28:47 11:34:07 10:48:27 11:05:32
2086.Merilin Vahtra7208291W21BHarju KEK RSKEST 10:42:00 11:24:00 12:06:00 13:06:00 13:42:00
2087.Meritxell Vives TorrentsOPEN CMontsant OrientacióESP 13:22:03 13:15:05 13:47:05
2088.Meritxell Vives Torrents2006177W40Montsant OrientacióESP 13:33:00
2089.Merline Roth8271094W21A LONGOLV BasellandSUI 11:03:00 12:06:00 12:34:00 13:38:00 13:50:00
2090.Mette Edsen800029W50Nordvest okDEN 14:28:00 10:50:00 11:20:00 12:40:00 13:26:00
2091.Mette Tiesters7211238W12OmegaBEL 13:53:00 12:42:00 13:38:00 14:03:00 10:13:00
2092.Mia Folprecht2083390BEGINNERSKOS Tesla BrnoCZE
2093.Michael Frenzel501913M75OLV OstGER 11:56:00 13:00:00 13:49:00 10:17:00 10:47:00
2094.Michael Hohl1406548M21A SHORTOLG WeisslingenSUI 10:17:00 11:36:00 12:00:00 13:17:00 13:33:00
2095.Michael Lai2080002M21 ULTIMATEUniversity of Bristol Orienteering ClubGBR 10:21:00 11:27:00 11:55:00 12:57:00 13:43:00
2096.Michael Löhning733003OPEN AUSV TU DresdenGER 12:58:24 12:51:16 12:39:44 13:14:49
2097.Michael Naef8303010M35OLG BernSUI 11:45:00 13:02:00 12:53:00 14:29:00 10:45:00
2098.Michael Steinauer8653006M50CO GuinSUI 13:37:00 10:19:00 10:45:00 12:05:00 12:33:00
2099.Michael Voit7070468M50VfL NürnbergGER 11:15:00 11:55:00 12:39:00 13:45:00 14:25:00
2100.Michaela Cionoiu2041760W50TV Coburg-NeusesGER 11:00:00 12:02:00 12:28:00 13:36:00 10:30:00
2101.Michaela Gajdova51730W12PrahaCZE 10:50:00 12:10:00 12:26:00 13:55:00 11:29:00
2102.Michaela Omová7205003W21EOOB TJ TurnovCZE 12:39:00 13:27:00 14:23:00 10:43:00 11:31:00
2103.Michal Manak224890M21ELejzcek OKCZE 13:08:00 14:18:00 10:23:00 11:19:00 12:15:00
2104.Michal Srubar2051488M21A LONGMagnus OrienteeringCZE 11:32:00 11:56:00 12:43:00 13:31:00 14:21:00
2105.Michel Duboc8240156M60co colmarFRA 14:11:00 10:43:00 11:15:00 12:30:00 13:05:00
2106.Michel Masson1210510M65ADOCFRA 10:19:00 11:43:00 12:15:00 13:14:00 13:53:00
2107.Michel Olive1210931M50AS QUETIGNYFRA 13:11:00 14:25:00 10:27:00 11:09:00 11:41:00
2108.Michel Poulain1692M70Pégase COBEL 11:18:00 12:46:00 13:10:00 14:14:00 10:06:00
2109.Michel SOL2000210M70OPA MONTIGNYFRA 13:34:00 10:18:00 10:38:00 11:54:00 12:26:00
2110.Michel Tilkin7208656M55C.O.LiègeBEL 12:02:00 12:58:00 13:40:00 10:14:00 10:36:00
2111.Michela Bianchi8250380W35ASCO LuganoSUI 13:00:00 14:14:00 10:17:00 11:21:00 11:53:00
2112.Michela Guizzardi8644459W21 ULTIMATECUS BOLOGNAITA 12:40:00 13:15:00 13:46:00 10:04:00 10:52:00
2113.Michele Ren8201272M40ASCO LuganoSUI 13:08:00 14:10:00 10:14:00 11:30:00 11:50:00
2114.Mickael Bidet408129M50ASUL Sports NatureFRA 11:41:00 12:55:00 10:17:00 13:01:00 14:05:00
2115.Miek Bruyninckx703062BEGINNERSTROL BelgiumBEL 13:46:18 10:50:39 11:39:06 12:14:18
2116.Mietta Groeneveld680203W50The Hague Orienteering RunnersNED 14:36:00 10:56:00 11:32:00 12:46:00 13:24:00
2117.Migle Cincikaite7203285W14OSK OriensLTU 14:05:00 10:23:00 11:14:00 12:14:00 12:35:00
2118.Miglė Sušinskaitė894469W20FortūnaLTU 14:02:00 10:08:00 10:43:00 11:55:00 12:23:00
2119.Miguel Angel Duran Garci.1399993M45MalarrutaESP 13:26:00 14:16:00 10:24:00 11:26:00 10:32:00
2120.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:14:00 10:10:00 10:00:00 10:34:00 10:18:00
2121.Miia Hovi7000177W40Rasti-JyryFIN 11:53:00 13:01:00 13:54:00 10:02:00 10:42:00
2122.Mika Ruuhiala504956M55FIN-HiisirastiFIN 11:26:00 12:50:00 13:04:00 14:24:00 10:30:00
2123.Mikael KöykkäM21A SHORTIlmajoen KisailijatFIN 14:33:00 10:44:00 11:20:00 12:37:00 13:05:00
2124.Mikael Sundqvist8630896M55Tullinge SKSWE 11:58:00 13:00:00 13:32:00 10:16:00 10:46:00
2125.Mike Capper8191055M60Limestone CowboysGBR 11:31:00 12:25:00 13:11:00 14:33:00 10:21:00
2126.Mikkel Kaae-nielsen999929M21ESøllerød OKDEN 12:40:00 14:06:00 14:25:00 10:51:00 11:33:00
2127.Mikkel Holm Nielsen8041000M18OK PAN AarhusDEN 13:44:00 14:19:00 10:06:00 11:16:00 11:52:00
2128.Mikko Lähdesmäki7211111M20Rasti-HyryFIN 13:48:00 10:38:00 10:45:00 11:55:00 12:39:00
2129.Mila Von Dalowski2023W10-SHADOWEDPost SV DresdenGER 12:39:28 12:24:45 12:01:25
2130.Milen Dragoev7300264M45Potteries Orienteering ClubGBR 12:50:00 14:08:00 14:06:00 11:18:00 11:52:00
2131.Milla Key1010161W12Melbourne Forest RacersAUS 12:38:00 13:54:00 14:22:00 11:07:00 11:19:00
2132.Miqel Nogueira CooinaOPEN C 12:41:40 10:47:12
2133.Mira Drapp8651952W16OLG BernSUI 11:55:00 12:28:00 13:19:00 14:07:00 10:07:00
2134.Mireia Davi RibeBEGINNERSClub Orientació CatalunyaESP 10:25:07
2135.Mireia Martínez Tomé1399917W50Club Orientació CatalunyaESP 14:12:00 12:06:00 12:24:00 14:02:00 14:36:00
2136.Mireille Barnier2014730W65Marseille Course OrientationFRA 11:52:00 13:12:00 13:37:00 10:07:00 10:37:00
2137.Mireille Jacomino35693W55dauphiné orientationFRA 10:49:00 11:57:00 12:49:00 14:01:00 14:12:00
2138.Miri Thrane OdumOPEN CIFK Göteborg OrienteringSWE 11:37:09
2139.Miriam Carretero1300098W35 ULTIMATEUPCESP 12:58:00 13:31:00 14:20:00 10:50:00 11:20:00
2140.Miriam Kralova8625W21BSlavia ZU ZilinaSVK 12:24:00 13:36:00 14:24:00 10:42:00 11:24:00
2141.Mirja Huber8332215W10OLV ZugSUI 11:35:00 12:47:00 12:58:00 14:15:00 10:19:00
2142.Mirjam Würsten8210402W18OLG KTV AltdorfSUI 11:46:00 12:48:00 13:00:00 14:16:00 10:08:00
2143.Mirka Pfister Hohl1602576W45OLG WeisslingenSUI 10:15:00 11:27:00 12:03:00 13:13:00 13:47:00
2144.Miro Papuga886720M21EDROTSLO 14:26:00 14:44:01 14:45:56
2145.Miro Wagner500758M10-SHADOWEDOLG ThunSUI 11:30:44 12:45:01 11:41:10 11:02:25
2146.Miroslav Krecek52581M50 ULTIMATEKOB ZPV ProstejovCZE 14:19:00 10:42:00 11:18:00 12:24:00 12:48:00
2147.Mo Chapman9170471W45South Yorkshire OrienteersGBR 10:17:00 11:29:00 12:05:00 13:17:00 13:49:00
2148.Moisés Cañada López7211355OPEN CCD BASE DON BENITOESP
2149.Moni Braatz5100OPEN CSV IHW Alex 78 BerlinGER 13:17:03
2150.Moni BraatzOPEN DSV IHW Alex 78 BerlinGER 14:16:03 14:34:12
2151.Monika Bonafini8101053W65SLOW BernSUI 14:24:00 11:12:00 11:37:00 12:43:00 13:25:00
2152.Monika Gloor364689OPEN D 13:26:08 13:47:08 14:00:36 11:32:18
2153.Monika Krejcikova8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 12:30:00 13:42:00 14:07:00 10:39:00 11:21:00
2154.Monika Pribikova301618W45SK PragaCZE 10:53:00 11:59:00 12:31:00 13:35:00 14:07:00
2155.Monika Rollier8005907W21EANCOSUI 10:07:00 11:15:00 11:51:00 13:19:00 13:31:00
2156.Monika Würsten1030799W21A SHORTOLG KTV AltdorfSUI 11:31:00 12:38:00 13:10:00 14:19:00 10:23:00
2157.Monique Cabon1603052W65Quimper orientationFRA 11:44:00 12:48:00 13:29:00 10:01:00 10:55:00
2158.Monique Deffense8654992W70Pégase COBEL 11:14:00 12:42:00 13:15:00 14:09:00 10:03:00
2159.Monique Dubroca1000075W70SAGC CestasFRA 11:54:00 12:58:00 13:39:00 10:03:00 10:39:00
2160.Monique ENARD38553W65ABCO DIJONFRA 13:04:00 14:32:00 10:25:00 11:25:00 11:49:00
2161.Monique Thiebault1677777W70ASM COFRA 12:34:00 13:46:00 14:19:00 10:39:00 11:15:00
2162.Montse Buscart Piñot8070571W40Xinoxano OrientacióESP 14:23:00 10:43:00 11:24:00 12:30:00 13:22:00
2163.Montse Graell TorW21A SHORT 11:39:00 10:30:00 10:34:00 10:23:00 10:35:00
2164.Montse Graell Tor1393369W40Xinoxano OrientacióESP 14:13:00 11:03:00 11:16:00 12:48:00 13:06:00
2165.Morgane Richard2102255W167205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:46:00 12:55:00 13:13:00 10:10:00 12:10:00
2166.Moritz Lucke7205958M14Team SachsenGER 12:56:00 14:25:00 10:07:00 11:36:00 11:46:00
2167.Moritz Vogt7040901M18Team SachsenGER 13:41:00 14:09:00 10:08:00 11:14:00 12:02:00
2168.Morta Marija Matelyte501159W16OSK OriensLTU 13:58:00 10:13:00 10:52:00 12:16:00 12:55:00
2169.Morten Schou752203M21 ULTIMATEOK SNABDEN 10:33:00 11:15:00 12:15:00 13:03:00 13:31:00
2170.Mudarisov Marat8222022M55Ufa-unitedRUS 14:36:00 10:56:00 11:28:00 12:24:00 10:56:00
2171.Mudīte Zvaigzne9990555W55SKIO LatviaLAT 10:33:00 11:53:00 12:45:00 13:37:00 14:28:00
2172.MURAT Vincent1810410M45Azimut Orientation CastresFRA 10:02:00 11:24:00 12:18:00 13:16:00 13:48:00
2173.MURAT-VALLES Thomas1810424M12Azimut Orientation CastresFRA 10:20:00 10:32:00 11:10:00 13:27:00 13:44:00
2174.Muriel Chouffart206498W55C.O.LiègeBEL 13:47:00 13:53:00 14:45:00 10:01:00 10:46:00
2175.Muriel Le Cam1053536W45Club Rennais de COFRA 10:37:00 12:07:00 12:41:00 13:47:00 14:17:00
2176.Muriel Vandermeulen49102W35C.O.LiègeBEL 12:00:00 12:29:00 12:01:00 11:57:00 11:49:00
2177.Murielle Loterie1590743W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:16:00 14:42:00 10:28:00 11:44:00 11:50:00
2178.Mykola Safonov1408833M14Leader-tourUKR 13:18:00 14:09:00 10:13:00 11:18:00 12:10:00
2179.Nacho Burgos Fernández7171719M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:25:00 11:18:00 12:05:00 12:49:00 11:43:00
2180.Nadejda Vasiloi2046911OPEN CGuyancourt Orientation 78FRA 12:29:27 11:49:12
2181.Nadine Enoch7008111OPEN BTK HannoverGER 11:01:28 10:46:57 11:09:05 10:22:44
2182.Nancy Wenderickx437638W40hamokBEL 10:07:00 11:37:00 11:58:00 12:58:00 10:26:00
2183.Nanouche BergerOPEN DANCOSUI 12:27:29 13:27:10 10:28:14
2184.Nanouche Berger7203889OPEN CANCOSUI 12:20:22
2185.Narcís Pou Martí8650830M35ALIGOTSESP 10:49:00 12:10:00 12:29:00 13:29:00 14:11:00
2186.Nastya Skopinskaya8002288W45OMEGA RUSSIARUS 11:57:00 13:09:00 11:01:00 10:15:00 10:55:00
2187.Natalia Kunitskaya8654921W45TitanRUS 10:23:00 11:11:00 11:51:00 13:05:00 13:39:00
2188.Nataliia Otreshko1000414W65Leader-tourUKR 13:28:00 14:24:00 10:17:00 11:19:00 11:55:00
2189.Natalja Niggli8629120W18O'JuraFRA 13:41:00 14:12:00 10:16:00 11:12:00 12:00:00
2190.Nataša MlakarW21A SHORTOK AzimutSLO 10:39:00 11:50:00 12:26:00 13:11:00 13:55:00
2191.Nataša TušarBEGINNERSOK AzimutSLO 14:11:31
2192.Natasha Key8642236W21EMelbourne Forest RacersAUS 12:53:00 13:23:00 14:43:00 11:23:00 11:03:00
2193.Nathalie Barrere2015557W35balise orientation albigeoiseFRA 13:55:00 10:29:00
2194.Nathalie BarrereOPEN Cbalise orientation albigeoiseFRA 10:54:05 11:01:42
2195.Nathalie Cuperus7209349W40GCO GruyèreSUI 12:59:00 14:09:00 10:30:00 11:18:00 12:00:00
2196.Nathalie Grandjean304152W50Hautes-Vosges OrientationFRA 14:40:00 11:26:00
2197.Nathalie Morand1381052W50ORIENT'ALPFRA 12:42:00 13:58:00 14:30:00 11:00:00 11:18:00
2198.Nathalie Rauturier609660W50GRIFCOFRA 13:54:00 10:14:00 10:54:00 12:08:00 12:38:00
2199.Nathalie Tanno1161970W40TOULON SPORTS NATUREFRA 10:29:00 11:31:00 12:10:00 13:14:00 13:54:00
2200.Nathan Arondeau7040839M16ORIENTEXPRESS 42FRA 12:06:00 12:40:00
2201.Nathan Bianchi1398898M12ASCO LuganoSUI 12:44:00 14:44:00 10:04:00 11:33:00 12:06:00
2202.Nathan Havel1601486M18Haut Niveau BelgiqueBEL 12:59:00 13:39:00 14:28:00 11:08:00 11:30:00
2203.Nathan Peel260204M10-SHADOWEDSouth Yorkshire OrienteersGBR 12:25:36 12:43:20 13:55:59 11:15:23
2204.Nathan Sillien2107917M12Pégase COBEL 11:24:00 13:04:00 13:36:00 14:29:00 10:10:00
2205.Nathanael Chomel2112692M14VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:00:00 12:13:00 12:31:00 13:58:00 14:14:00
2206.Nawel Torchio2065828W14GRIFCOFRA 14:02:00 10:05:00 11:02:00 12:44:00 12:32:00
2207.Nedejda VasiloiOPEN DGuyancourt Orientation 78FRA 11:22:09 11:12:25
2208.Neel van der HeijdenBEGINNERSTROL BelgiumBEL 10:57:34
2209.Neel van derHeijden7777900OPEN CTROL BelgiumBEL 11:10:10 11:01:37
2210.Neil Dobbs870087M35Waterford OrienteersIRL 10:53:00 12:02:00 12:21:00 13:33:00 14:35:00
2211.Nelli Niskanen2099764W18Rasti-HyryFIN 14:16:00 10:20:00 11:04:00 12:00:00 12:32:00
2212.Nelli Rehn9610876W21A SHORTLynxFIN 14:31:00 11:02:00 11:42:00 12:31:00 12:59:00
2213.Nelly Deville8010015W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:42:00 12:02:00 12:27:00 13:45:00 14:21:00
2214.Niamh Browne2068109W10GENIRL 14:23:00 10:51:00 11:26:00 12:39:00 13:11:00
2215.Nick Campbell8080749M60Guyancourt Orientation 78FRA 11:57:00 13:11:00 13:41:00 10:03:00 10:45:00
2216.Nick Edelhäuser8241104M14Team SachsenGER 13:20:00 14:07:00 10:21:00 11:32:00 11:50:00
2217.Niclas Bornhauser8250805M14OLG WeisslingenSUI 10:06:00 11:15:00 11:51:00 13:06:00 13:38:00
2218.Nico Laško1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 11:39:00 12:21:00 13:03:00 14:21:00 10:17:00
2219.Nicola Degiorgi8155555M21 ULTIMATESele TISUI 10:30:00 11:29:00 12:17:00 13:29:00 14:01:00
2220.Nicolaj Nielsen981615M40Horsens OKDEN 13:18:00 14:26:00 10:22:00 11:14:00 11:58:00
2221.Nicolas Constant7705016M40 10:26:00
2222.Nicolas Dalibard8290674M35 ULTIMATEco colmarFRA 14:28:00 10:49:00 11:45:00 13:13:00 13:29:00
2223.Nicolas Ghibaudo1974722M40ORIENTEXPRESS 42FRA 13:38:00 10:06:00 10:50:00 12:06:00 12:24:00
2224.Nicolas Greff8003571M45co amberieuFRA 16:44:42 08:54:13 16:12:23 09:27:14
2225.Nicolas Juillan1730510M45 10:24:00 10:30:00 11:00:00 12:20:00 11:08:00
2226.Nicolas Lemagner40238M45balise orientation albigeoiseFRA 13:54:00 10:22:00 10:42:00 12:14:00 12:44:00
2227.Nicolas Poulain7001986M40Club Orientation Boucles de la SeineFRA 12:28:00 13:38:00 14:10:00 10:50:00 11:28:00
2228.Nicolas Rio7200108M21EORIENTEXPRESS 42FRA 12:23:00 12:39:00
2229.Nicolas Sillien8010103M40Pégase COBEL 11:36:00 12:36:00 13:10:00 14:12:00 10:18:00
2230.Nicolas Van Der Meulen1001945M21EASUL Sports NatureFRA 11:30:00 12:28:00 10:21:00 12:57:00 10:57:00
2231.Nicole Bastien-fath38227W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 10:58:00 11:46:00 12:43:00 13:33:00 14:09:00
2232.Nicole Expert1000966W50O'BugeyFRA 14:06:00 10:42:00 11:38:00 12:42:00 13:04:00
2233.Nicole Flura1392306W45OLG WeisslingenSUI 10:09:00 11:23:00 11:53:00 13:07:00 13:43:00
2234.Nicole Hlosta9805300W21A SHORTLC Erste BankAUT 10:31:00 11:42:00 12:02:00 13:23:00 10:07:00
2235.Nicolò Santuari2091681M14Junior Team TrentinoITA 12:04:00 13:11:00 13:45:00 10:20:00 10:44:00
2236.Niels Bentzon8020955M55Søllerød OKDEN 12:48:00 13:46:00 14:10:00 11:00:00 11:30:00
2237.Niels Jensen8201064M50OK SNABDEN 10:23:00 11:21:00 12:11:00 12:57:00 13:51:00
2238.Niels-Peter Vest Nielsen981612OPEN BAllerød OrienteringsKlubDEN 11:48:45 12:21:42 13:18:25 10:04:48
2239.Niklaus Moser8641387M50ol norskaSUI 13:29:00 10:35:00 11:09:00 11:55:00 12:19:00
2240.Nikola Kochova51502W21 ULTIMATE#zaorgacCZE 12:39:02 10:40:00 12:05:15 12:22:00 12:58:00
2241.Nikolai Drapp8651919OPEN DOLG BernSUI 11:52:07 12:57:16 13:01:29
2242.Nikolas Loss2042349M18Junior Team TrentinoITA 11:47:00 13:11:00 13:48:00 10:06:00 10:54:00
2243.Nikolaus Risch555007M65ASG Teutoburger WaldGER 13:43:00 10:39:00 10:47:00 11:59:00 12:37:00
2244.Nikolay Krylov8659155M40OMEGA RUSSIARUS 11:54:00 12:56:00 13:32:00 10:18:00 10:42:00
2245.Nikolay Tikhonov1395086M50OMEGA RUSSIARUS 11:57:00 13:05:00 13:53:00 10:27:00 11:03:00
2246.Nilla Bogensberger8007077W16Youth team ASKOE AustriaAUT 14:31:00 10:40:00 11:28:00 12:34:00 13:25:00
2247.Nils Okle8200310M10OLK Piz HasiSUI 11:25:00 12:33:00 13:12:00 14:29:00 10:09:00
2248.Nils Schmiedeberg1390570M50SonnenscheinGER 11:09:00 11:57:00 12:59:00 13:41:00 14:17:00
2249.Nils Tveite445696M16Ås-NMBU OrienteringNOR 11:59:00 13:15:00 13:41:00 10:02:00 10:40:00
2250.Nils-olof Larsson600328M55Vänersborgs SKSWE 10:56:00 12:16:00 12:52:00 13:52:00 10:58:00
2251.Nina Döllgast8110393W21 ULTIMATEGerman Orienteering TeamGER 13:04:00 13:35:00 14:28:00 10:52:00 11:34:00
2252.Nina WilliamsM10SAC into the Green OCGBR 11:21:00 12:41:00 13:16:00 14:33:00 10:13:00
2253.Nina Williams2106985BEGINNERSTOWIE OCGBR 14:18:05 11:02:04 11:18:36 12:31:40
2254.Nisse Van Gelder7140504M14OmegaBEL 11:14:00 12:23:00 13:11:00 14:12:00 10:08:00
2255.Nives Montemezzani8140966W50ASCO LuganoSUI 13:18:00 14:20:00 10:06:00 11:46:00 12:08:00
2256.Noa Fenech2015555M14balise orientation albigeoiseFRA 13:34:00 10:09:00 11:05:00 11:58:00 12:24:00
2257.Noah Berthold1415266M21BOLG MurtenSUI 12:35:00 13:39:00 14:15:00 10:48:00 11:30:00
2258.Noam Salomon7023008M18Emek Hefer OCISR 12:14:00 13:15:00 13:38:00 10:28:00 10:58:00
2259.Noe Moreau841219M21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:50:00 12:06:00 12:45:00 13:41:00 14:33:00
2260.Noe Vuillemard7108812M14O'ZONE 88FRA 13:02:00 14:19:00 10:35:00 11:30:00 11:52:00
2261.Noé Moser8250303M16ASCO LuganoSUI 13:11:00 14:23:00 10:13:00 11:38:00 12:14:00
2262.Noel Hedman22303BEGINNERSSnattringe SKSWE 12:35:07 12:18:39 12:25:01
2263.Noemi Inderst1505555W21 ULTIMATESele TISUI 10:52:00 11:30:00 11:58:00 13:04:00 13:46:00
2264.Noemie Variot1772002W35Toutes Orientations MeauxFRA 11:50:00 13:14:00 13:33:00 10:05:00 10:41:00
2265.Noémie Medina1090002W18O'BugeyFRA 14:41:00 10:44:00 11:12:00 12:32:00 12:56:00
2266.Noor De Mits1001928W12TROL BelgiumBEL 14:10:00 10:38:00 11:26:00 12:43:00 12:59:00
2267.Nora Lee10888W55Three Rock Orienteering ClubIRL 13:57:00 11:13:00 12:05:00 12:46:00 13:08:00
2268.Nora Schüßler8223355W14Gundelfinger TurnerschaftGER 10:50:00 11:56:00 12:41:00 13:38:00 14:11:00
2269.Nuria Calvo Segovia8202022W45Frontela-OESP 14:07:00 10:41:00 11:13:00 12:43:00 13:21:00
2270.Océane Fenech2015569W14balise orientation albigeoiseFRA 13:50:00 10:17:00 11:20:00 12:20:00 12:38:00
2271.Odile Bayle2042746W50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:34:00 13:56:00 14:04:00 11:06:00 11:32:00
2272.Odile Desplanques248034W55Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 13:37:00 10:33:00 10:57:00 12:04:00 12:34:00
2273.Odile Herve-jousse9191091W45ASMBCOFRA 11:01:00 12:09:00 12:37:00 13:39:00 14:09:00
2274.Odile Perrin884201W45Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:53:00 13:43:00 14:09:00 10:57:00 11:25:00
2275.Odile Poulain1396350OPEN DCapOnord, Sports d'OrientationFRA 10:28:23
2276.Odin Carle8099938M14ASCOFRA 11:26:00 12:27:00 12:59:00 14:08:00 10:10:00
2277.Odin Groeneveld5151M12The Hague Orienteering RunnersNED 14:44:00 10:40:00 11:28:00 13:01:00 13:00:00
2278.Odin Lefevre2082455M14Toutes Orientations MeauxFRA 13:07:00
2279.Ofer Yodfat2071017M60Modiin O clubISR 10:37:00 10:35:00 10:35:00 10:33:00 10:35:00
2280.Olaf Binsch690128M45The Hague Orienteering RunnersNED 14:40:00 11:06:00 11:48:00 12:34:00 13:20:00
2281.Ole Hänsel9152000M18Team SachsenGER 13:38:00 14:11:00 10:04:00 11:24:00 11:56:00
2282.Ole Svendsen501138M75OK RoskildeDEN 14:12:00